img

Konferencje nad Dunajcem

Dworek Gościnny Szczawnica

Szczawnica to kurort położony w województwie małopolskim, w samym sercu Pienin. Malownicza miejscowość od wielu lat stnowi obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty i nie tylko. W Szczawnicy znajduje się również Dworek Gościnny, który posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Regionalne atrakcje

Organizacja konferencji w Szczawnicy to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą choć przez chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku. To właśnie tutaj, w towarzystwie leczniczych źródeł i ciepłego klimatu możemy w pełni się zrelaksować. Ponadto, Szczawnica oferuje naprawdę szeroki wachlarz atrakcji. Możemy zaprosić naszych gości na spływ Dunajcem, czy przejażdżkę rowerową. Warto również wybrać się do zbudowanego ze skał wapiennych Wąwozu Homole w Pieninach czy odwiedzić park górny zdrojowy w Szczawnicy. Jeśli wybierzemy się tutaj zimą, możemy skorzystać z wielu atrakcji narciarskich.

Uzdrowisko

Uzdrowisko Szczawnica znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w dolinie Grajcarka. Usytuowanie nad Dunajcem sprawia, że panuje tutaj wyjąkowy mikroklimat, który sprzyja poprawie zdrowia oraz stanu dróg oddechowych. Na terenie uzdrowiska znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie możemy skosztować szczawów bogatych w mikroelementy. Ponadto, znajdują się tutaj liczne Sanatoria Uzdrowiskowe, które oferują liczne zabiegi z zakresu hydroterapii czy inhalacji.

Szukając miejsca na konferencje warto zapoznać się z ofertą 16 obieków szkoleniowo - kpnferencyjnych z Pienin: Pieniny hotele na konferencje
Dworek Gościnny Szczawnica

Historia tego miejsca sięga XIX wieku. Budynek został otwarty w 1884 roku. Cieszył się ogromną sławą aż do pechowego pożaru, który doszczętnie zniszczył całą konstrukcję. Odbudowę Dworku rozpoczęto dopiero w 2008 roku. Miejsce to przyciąga gości nie tylko ze względu na przepiękny, malowniczy krajobraz, jaki je otacza, ale również niepowtarzalne wnętrza. Znajdziemy tutaj połączenie elementów tradycyjnej, eleganckiej architektury z nowoczesnymi akcentami.

Jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, goście mają do dyspozycji salę teatralną, kinową jak również sale konferencyjne i kongresowe. W sali teatralnej bardzo często organizowane są różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, które przyciągają widzów z całego regionu. Sala jest w pełni wyposażona w najwyższej jakości sprzęt techniczny, który umożliwia zrealizowanie tutaj wielu różnego rodzaju spotkań. Automatycznie składana widownia sprawia, że możemy zorganizować tutaj wspaniały bal!
Wszyscy goście mogą się również wybrać do Jazz Baru , gdzie po skończonej konferencji mogą w pełni się zrelaksować delektując się najlepszą muzyką.

Dworek Gościnny Szczawnica posiada w pełni klimatyzowane pomieszczenia wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny. Ponadto, wszyscy goście mają stały dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Szukasz odpowiedniego ośrodka na wydarzenie firmowe? Przed Tobą 404 obiekty i hotele z województwa małopolskiego oferujące możliwość organizacji firmowych imprez: Województwo małopolskie konferencje
Data publikacji: 06.11.2014

Nasi partnerzy