img

Konferencje połączone z golfem w woj. mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie zobacz - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Konferencje połączone z golfem w woj. mazowieckim:

 

1. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Dane teleadresowe:
ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna (mazowieckie)
tel. 22 782 44 33
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Liczba miejsc noclegowych: 46
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac w Jabłonnie lub Konferencje w Pałacu w Jabłonnie.

1. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
1. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie to elegancki, prestiżowy i stylowy obiekt znajdujący się w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym. Bliska odległość od Warszawy, a jednocześnie kameralne i zaciszne położenie czyni go doskonałym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych i warsztatów.

Pałac dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi różnej wielkości: od przestronnych i reprezentacyjnych, aż po niewielkie, idealne do narad w węższym gronie. Wszystkie sale charakteryzuje niezwykły wystrój, a także obecność zabytkowych mebli, obrazów i malowideł.

Pomieszczenia są wyposażone w ekran i flipchart oraz dostęp do Internetu, a dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia projektora multimedialnego i systemu nagłośnienia. Uczestnicy konferencji mogą w przerwie od pracy korzystać z bogatej infrastruktury: pięknego parku krajobrazowego, restauracji serwującej znakomite dania kuchni polskiej oraz znajdującego się w pobliżu pola golfowego i kortu tenisowego. Dom Zjazdów i Konferencji dysponuje również stylowo umeblowanymi pokojami hotelowymi i nieodpłatnym parkingiem dla gości.

 

2. Pałac Odrowążów

Dane teleadresowe:
ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska (mazowieckie)
tel. 607 195 315
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 97
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Odrowążów lub ;Konferencje w Pałacu Odrowążow.

2. Pałac Odrowążów
2. Pałac Odrowążów

Manor House SPA - Pałac Odrowążów to luksusowy kompleks hotelowy zlokalizowany na malowniczym wzgórzu, otoczony zabytkowym parkiem krajobrazowym. Urzekająca lokalizacja, świetny dojazd do obiektu oraz dobre połączenie ze stolicą sprawiają, że jest on chętnie wybierany przez organizatorów szkoleń, konferencji, paneli, warsztatów i spotkań biznesowych.

W kompleksie znajduje się aż kilkanaście klimatyzowanych sal w reprezentacyjnym, pałacowym stylu, wyposażonych w nowoczesne urządzenia: projektor, profesjonalne nagłośnienie, mikrofon, ekran, Internet bezprzewodowy i sprzęt video. Luksusowy i elegancki wystrój wnętrz czyni z obiektu idealne miejsce do prestiżowych spotkań i narad. Goście mogą również skorzystać z oferty hotelowej, która gwarantuje ciszę, spokój i komfortowy pobyt w elegancko urządzonych pokojach.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów umożliwia również relaks i regenerację w rozbudowanym SPA, a także oferuje takie atrakcje, jak golf wodny, koncerty na misy i gongi tybetańskie, Stajnia Platera czy Termy Zamkowe.

 

3. Holiday Inn Warszawa Józefów****

Dane teleadresowe:
ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów k. Warszawy (mazowieckie)
tel. 22 778 30 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 299
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Holiday Inn Józefów lub Konferencje i eventy w Holiday Inn Józefów.

3. Holiday Inn Warszawa Józefów****
3. Holiday Inn Warszawa Józefów****

Holiday Inn to prestiżowy i cieszący się ogromną popularnością hotel biznesowo-konferencyjny z bogatą ofertą zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja blisko granic Warszawy, dobre połączenie z centrum stolicy, a zarazem bezpośrednie sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, rezerwatu rzeki Świder i miejskiej plaży.

W centrum konferencyjnym hotelu znajduje się dwanaście przestronnych i wygodnych sal z systemem ścian mobilnych oraz doskonałym wyposażeniem multimedialnym. Organizatorzy mogą skorzystać z takich udogodnień, jak projektory multimedialne, projektory slajdów, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe, wskaźniki laserowe, telewizory i odtwarzacze DVD, a także z kabiny do tłumaczeń symultanicznych i fachowej pomocy technicznej.

Holiday Inn oferuje swoim gościom sportowe atrakcje, takie jak pole do gry w minigolfa, park linowy oraz pole golfowe ze strzelnicą golfową, a także miejsce ogniskowe, strefę relaksu i namiot sferyczny doskonały do biznesowych spotkań integracyjnych.

 

4. Hotel Sobienie Królewskie****

Dane teleadresowe:
Ul. Sobienie Szlacheckie 64, 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
tel. 25 682 06 60
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 173
Zobacz więcej: Hotel Sobienie Królewskie - Konferencje.

4. Hotel Sobienie Królewskie****
4. Hotel Sobienie Królewskie****

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim. Wybudowanym na przełomie wieków. Około roku 1880. Jest doskonałym miejscem na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Znajduje się tu 7 komfortowych i przestronnych sal konferencyjnych.

Największa sala konferencyjna jest w stanie zmieścić do 550 uczestników spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: flipchart, rzutnik, możliwość zaciemnia sal, projektor, ekran oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością. O wszystko dba fachowa obsługa.

Dzięki dużemu doświadczeniu personel jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających gości. Hotel oferuje komfortowe, przytulne miejsca noclegowe. Bardzo stylowo, elegancko urządzone oraz umeblowane. Wyposażone we wszelkie potrzebne udogodnienia. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

 

5. Lisia Polana

Dane teleadresowe:
ul. Pomocnia 9, 05-180 Pomiechówek (mazowieckie)
tel. 22 794 32 05
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: 36
Zobacz więcej: Lisia Polana - Konferencje.

5. Lisia Polana
5. Lisia Polana

Lisia Polana położona jest w odległości około 40 minut od centrum Warszawy. Obiekt znajduje się w malowniczej Dolinie Wichry koło Pomiechówka. Kompleks jest idealnym miejscem na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

W budynku znajdują się dwie komfortowe, przestronne sale konferencyjne. Sale posiadają funkcjonalne wyposażenie audiowizualne. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, tablica, dostęp do światła dziennego oraz zaciemnienie pomieszczenia, a także dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością i dbałością o indywidualne potrzeby klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Można tu miło spędzić czas korzystając z okolicznych atrakcji takich jak spływy kajakowe, jazdy konne wycieczki rowerowe czy zwiedzanie twierdzy Modlin. Dodatkowym atutem są przestronne, przytulne pokoje, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. 

 

6. Pałac Mała Wieś****

Dane teleadresowe:
Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży (mazowieckie)
tel. 782 404 040
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Pałac Mała Wieś - Konferencje.

6. Pałac Mała Wieś****
6. Pałac Mała Wieś****

Pałac Mała Wieś to przepiękny obiekt w malowniczej okolicy. Wybudowany 1786 roku. Obiekt idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie Pałacu znajdują się 5 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych.

Największa sala, Sala Wielka jest w stanie zmieścić 550 uczestników spotkania. Każda sala posiada profesjonalne wyposażenie audiowizualne. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, ekran, flipchart, rzutnik i dostęp do Internetu. Wszystkie spotkanie przygotowywane są w najwyższym standardzie usług i według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkowym miejscem do organizowania spotkań bankietowych jest Szklarnia.  

Można również zorganizować spotkania na świeżym powietrzu, w przypałacowych ogrodach podczas cieplejszych dni. Na gości czeka parking przy Pałacu. Dodatkowym atutem jest zaplecze noclegowe obiektu. Pokoje są przytulne i komfortowe. Posiadają wszelkie udogodnienia oraz umeblowanie. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu podczas upalnych dni.


Data publikacji: 20.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top