img

Konferencje połączone z piknikiem w woj. mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie, zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy listę obiektów, w których można zorganizować konferencje połączone z piknikiem w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Afrodyta Business & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4 a, Tartak Brzózki 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
tel. 22 212 84 57
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 128
Zobacz więcej: Hotel Afrodyta - Sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Afrodyta Business & Spa.

1. Hotel Afrodyta Business & Spa****
1. Hotel Afrodyta Business & Spa****

Hotel Afrodyta Business & Spa to miejsce nie tylko do odpoczynku i relaksu, ale także idealne na organizacje spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjną tworzy sześć sal. Największa z nich mieści 300 osób. Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie: rzutniki multimedialne, projektory, ekrany, nagłośnienie oraz szybki Internet. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.

Pomieszczenia posiadają ściany mobilne, dzięki którym możemy je ze sobą łączyć i dzielić zyskując tym samym odpowiednią przestrzeń do udanego spotkania. Każde z pomieszczeń posiada nowoczesny styl. Wszystko odbywa się w najwyższym standardzie usług.

 

2. Centrum Konferencyjno-Piknikowe nad Wisłą

Dane teleadresowe:
ul. Parkowa 10 09-400 Płock (mazowieckie)
tel. 888 533 553
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Ilość miejsc noclegowych: 56
Zobacz więcej: Centrum Konferencyjno-Piknikowe nad Wisłą - Sale konferencyjne lub Konferencje w CKP nad Wisłą.

2. Centrum Konferencyjno-Piknikowe nad Wisłą
2. Centrum Konferencyjno-Piknikowe nad Wisłą

Centrum Konferencyjno-Piknikowe to przepiękne miejsce położone w doskonałe lokalizacji. Z dala od zgiełku i hałasu na Wisłą. Jest to doskonałe zaplecze do odpoczynku oraz organizacji spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Do dyspozycji gości obiekt oddaje przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa z sal zmieści 170 uczestników spotkania.  

Do dyspozycji gości przygotowywane jest zaplecze kuchenne, przerwy kawowe, przekąski. Każde ze spotkań przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Personel służy pomocą podczas trwania wydarzeń.

 

3. Klub Mila Zegrzynek

Dane teleadresowe:
ul. Szaniawskiego 56, 05-140 Serock (mazowieckie)
tel. 603 565 558
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Klub Mila Zegrzynek - Sale konferencyjne lub Konferencje w Klubie Mila Zegrzynek.

mila
milasala

Klub Mila Zegrzynek to miejsce doskonale do wypoczynku, rekreacji i spotkań biznesowych. Organizacja konferencji czy szkolenia w takim miejscu to świetna okazja żeby choć na chwilkę wyrwać się z miasta i odpocząć na łonie natury. Jednocześnie hotel nie znajduje się daleko od Warszawy, więc dojazd tam nie zajmie wiele czasu. Największa z sal konferencyjnych jest przeznaczona na 200 osób, dwie mniejsze pomieszczą 50-100 osób. To doskonałe miejsce na event formowy, prelekcje czy inne wydarzenia.

Pracownicy hotelu pomogą w organizacji oraz zaproponują menu. Bogaty wybór dań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym na miejscu znajduje się sala bankietowa. Ciekawą opcją jest połączenie konferencji z wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Bogata oferta sportów wodnych zakończona relaksem czy piknikiem czy przy ognisku to ciekawy sposób na zakończenie intensywnego dnia. Zaproszenie goście długo nie zapomną o tym wydarzeniu.

 

4. Green Garden Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty (mazowieckie)
tel. 667 698 988
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: Green Garden Hotel - Sale konferencyjne lub Konferencje w Green Garden Hotel.

green hotel
green hotel sala

Green Garden Hotel to miejsce położone zaledwie 15 minut od Warszawy, ale w którym od razu można poczuć sielski klimat. Hotel posiada bogatą ofertę zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych. Opcją wartą szczególnej uwagi jest połączenie spotkań czy konferencji biznesowych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest aż 7 sal szkoleniowych. Każda z nich jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. Sale pomieszczą od 33 do 180 osób.

Dzięki temu z powodzeniem można tu zorganizować kameralne spotkania jak i na prawdę duże eventy firmowe. Sale są wyposażone w TV, sprzęt nagłaśniający, mikrofony i flipcharty. Po części oficjalnej warto skorzystać z cudownego widoku jaki rozpościera się z okien.

Pracownicy hotelu chętnie zorganizują dla gości biznesowych poczęstunek w postaci pikniku, wieczorową porą biesiadę czy grillowanie. A po zabawie dobrze będzie wypocząć w komfortowych pokojach wyposażonych w Tv i klimatyzację, suszarki i zestawy kosmetyków.

 

5. Promenada Zegrze

Dane teleadresowe:
ul. Spacerowa 35, Białobrzegi (mazowieckie)
tel. 22 211 51 50
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Ilość miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Konferencje w Promenada Zegrze.

promenada zegrze
promenada sala

Promenada Zegrze to miejsce wyjątkowo położone - przy samym jeziorze i lasie. Dzięki temu zaledwie kawałek drogi od Warszawy można poczuć się jak z dala od miasta. W takich warunkach praca będzie o wiele przyjemniejsza, dlatego warto w tym miejscu zorganizować spotkania czy negocjacje biznesowe, oraz większe wydarzenia jak wykłady czy szkoleni, prelekcje, sympozja. Do dyspozycji gości jest 7 sal konferencyjnych. Mniejsze sale sprawdzą się także do  kilkuosobowej pracy zdalnej.

Największa z sal pomieści 70 osób. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie. Ale nie można być w takim miejscu i nie skorzystać z cudownego otoczenia. Dlatego warto połączyć biznes z wypoczynkiem i z pomocą pracowników hotelu zorganizować piknik czy grilla na świeżym powietrzu.

Dodatkowo na miejscu działa wypożyczalnia rowerów. Można także spróbować swoich sił w sportach wodnych. Z kolei beach bar z dużym wyborem wybornych drinków zapewni doskonałą zabawę do białego rana. 

 

6. Hotel Sobienie Królewskie****

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64, 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
tel. 25 682 06 60
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 173
Zobacz więcej: Konferencje w Sobieniach Królewskich.

6. Hotel Sobienie Królewskie****
6. Hotel Sobienie Królewskie****

Sobienie Królewskie to profesjonalne i efektywne centrum konferencyjne mieszczące się pod Warszawą. Wnętrze utrzymane jest w konwencji pałacowej. Obiekt oddaje do dyspozycji 8 sal konferencyjnych. W tym 6 sal znajduje się w kompleksie pałacowym, a 2 z nich na polu golfowym. Sale idealnie nadają się na organizację większych i mniejszych spotkań biznesowych. Goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc techniczną, bogate zaplecze oraz niekonwencjonalną atmosferę spotkania w pałacowych wnętrzach. Sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.

Dodatkową atrakcja dla gości będą eventy organizowane w pałacu. Są to miedzy innymi: akademia golfa, akademia kulinarna, czekoladowe warsztaty, agent, warsztaty winiarskie, wieczory tematyczne, Casino i wiele innych atrakcji.

Będzie to zapewne niezapomniane spotkanie biznesowe i udana impreza integracyjna z nieograniczoną zabawą. Wszystko odbywa się pod okiem fachowej i profesjonalnej obsługi. Dodatkowym atutem będzie parking dla gości na terenie hotelu

 

7. Hotel Trylogia***

Dane teleadresowe:
ul. Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka (mazowieckie)
tel. 22 771 82 24
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Hotel Trylogia - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Trylogia

7. Hotel Trylogia***
7. Hotel Trylogia***

Hotel Trylogia to doskonałe miejsce do odpoczynku, relaksu i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel cechuje bardzo dobra lokalizacja i niebanalny klimat. Jest to doskonałe miejsce na wydarzenia o charakterze biznesowym. Do dyspozycji gości oddanych jest 5 w pełni wyposażonych sal dopasowanych do charakteru wydarzenia. Każda sala utrzymana jest w swoim unikatowym klimacie. Tworzą one spójny charakter całego obiektu. Profesjonalna obsługa zapewnia organizacją zarówno mniejszych spotkań jak i duży konferencji.

Dodatkowo podczas proponowany jest szereg atrakcji dla grup. Goście mogą skorzystać z poczęstunku, imprezy tanecznej oraz atrakcji tematycznych i kulinarnych.  Niepowtarzalny klimat i wyśmienita kuchnia gwarantuje udane spotkanie.

Oferta przygotowywana jest indywidualnie na życzenie klienta. Hotel organizuje także duże firmowe przedsięwzięcia, bankiety i gale z niezwykłą scenografią. Na terenie hotelu organizowane są także targi branżowe i wystawy połączone z promocja produktów. Dodatkowym atutem są pikniki i eventy plenerowe w otoczeniu magicznej zieleni, stawów i ogrodów. 

 

8. Hotel Nosselia***

Dane teleadresowe:
Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk (mazowieckie)
tel. 23 693 00 90
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Nosselia.

8. Hotel Nosselia***
8. Hotel Nosselia***

Hotel Nosselia to atrakcyjna infrastruktura, przepiękny teren i doskonałe miejsce na wypoczynek, rekreacje i spotkanie biznesowe. To klimatyczne miejsce umożliwia różnego rodzaju spotkania biznesowe. Rustykalna Stara Szkoła z drewnianymi ścianami zapewnia klimatyczne szkolenia z widokiem na okalającą ją przyrodę.

Przestrzeń szkoleniowo konferencyjna zlokalizowana jest w głównym budynku hotelu. Sale są przestronne i komfortowe. Każda sala posiada profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie. Niektóre mniejsze spotkania oraz imprezy integracyjne organizowane są na terenie namiotu.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klientów. Goście mogą liczyć na pomoc techniczną podczas spotkań. Na terenie hotelu znajdują się liczne miejsca na ognisko, możliwość zjedzenia wieczornej kolacji w niesamowitej atmosferze na świeżym powietrzu. Dodatkowo Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji takich jak: disc golf, strzelnica, paintball, tyrolka oraz różnego rodzaju gry ze scenariuszem

 

9. Pałac Zdunowo****

Dane teleadresowe: 
ul. Zdunowo 50, 09-142 Zdunowo (mazowieckie)
tel. 23 661 98 00
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 44
Zobacz więcej: Pałac Zdunowo - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu Zdunowo.

9. Pałac Zdunowo****
9. Pałac Zdunowo****

Pałac Zdunowo otoczony jest przepiękna, malownicza okolica otoczona rozległym parkiem. Obiekt jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych. Osiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Znajdują się tutaj dwie większe sale oraz Salonik i Biblioteka na mniejsze spotkania bardziej kameralne. Sale posiadają profesjonalne wyposażenie. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, ekran, dostęp do światła dziennego, możliwość całkowitego zaciemniania pomieszczenia oraz dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co sprawia, ze spotkania sa jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Wszystkie pomieszczenia znajdują się w jednym budynku. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości. Pałac dysponuje przytulnymi, eleganckimi pokojami. Są one wyposażone we wszelkie potrzebne udogodnienia i stylowo umeblowane. Stanowią idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

 

10. Hotel Pan Tadeusz***

Dane teleadresowe:
ul. Czesława Miłosza 20, 05-140 Serock (mazowieckie)
tel. 22 782 99 00
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Pan Tadeusz.

10. Hotel Pan Tadeusz***
10. Hotel Pan Tadeusz***

Hotel Pan Tadeusz to trzygwiazdkowy hotel położony w centralnej Polsce niedaleko od Warszawy. Jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną.

Hotel posiada trzy przestronne, komfortowe sale. Każda sala posiada nowoczesne wyposażenie w skład, którego wchodzą: projektor, flipchart, ekran, mikser audio, możliwość zaciemnienia, dostęp do światła dziennego, nagłośnienie sufitowe i dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co sprawia, że spotkania stają się jeszcze bardziej komfortowe podczas spotkań w upalne dni. Sale wyposażone są w system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, które zapewniają komfort i dyskrecję prowadzonych spotkań.

Dodatkowo znajdują się tutaj pokoje biznesowe idealne na mniejsze, kameralne spotkania. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Dodatkowym atutem są komfortowe pokoje. Umeblowane i wyposażone we wszelkie udogodnienia. Idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

11. Hotel Oleńka***

Dane teleadresowe:
ul. Barak 1A, 26-500 Szydłowiec (mazowieckie)
tel. 48 617 49 59
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Oleńka.

11. Hotel Oleńka***
11. Hotel Oleńka***

Hotel Oleńka znajduje się w Szydłowcu pod Radomiem. Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań. Biznesowych. Do dyspozycji gości są dwie komfortowe i przestronne sale konferencyjne. Sale posiadają profesjonalne wyposażenie.

W skład wyposażenia wchodzą: ekran, flipchart, nagłośnienie, bezprzewodowy mikrofon, rzutniki oraz dostęp do Internetu. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą można skorzystać z ksero, drukarki i faksu oraz telefonów. Największa sala jest w stanie pomieścić 150 uczestników spotkania. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Dodatkowym atutem hotelu są przestronne, przytulne pokoje z wyposażeniem i wszelkimi udogodnieniami o różnym standardzie. Znajdują się tu także apartamenty dla bardziej wymagających gości. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Goście mogą się tu poczuć jak w domu.


Data publikacji: 17.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top