img

Konferencje w Hotelach 4 gwiazdkowych we Wrocławiu

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych we Wrocławiu - ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu

Konferencje w Hotelach 4 gwiazdkowych we Wrocławiu:

HP Park Plaza
Dane teleadresowe:

ul. Bolesława Drobnera 11-13 Wrocław
tel: (071) 32-08-400  (071) 32-08-554
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 350

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel HP Park Plaza położony jest w samym centrum Wrocławia. Niedaleko znajduje się Ostrów Tumski oraz przepiękny park. To obiekt urządzony w nowoczesny sposób, idealny na wyjazdy zarówno rodzinne, jak i doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji. Hotel oferuje 6 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, które mają taki sprzęt multimedialny jak ekrany, rzutniki, flipchart.

Każda z sal jest klimatyzowana i ma profesjonalne nagłośnienie tak ważne przy prowadzeniu konferencji oraz szkoleń firmowych. Dodatkowo sale posiadają dostęp do światła dziennego oraz można je w odpowiedni sposób zaciemniać w zależności od potrzeb danego spotkania. W Hotelu HP Park Plaza znajduje się również kameralny i elegancki VIP Room. Doskonała lokalizacja obiektu sprawia, że otoczenie wokół hotelu umila pobyt i stwarza bardzo dobre warunki do pracy. Po dniu spędzonym na spotkaniach czy konferencji można odprężyć się i zrelaksować w strefie Wellness lub wypić kieliszek wytrawnego wina w hotelowym barze. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel HP Park Plaza / Konferencje w Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu - strona firmowa

 

Q Hotel Plus 
Dane teleadresowe:

Ul. Szwedzka 7, Bielany, gm. Kobierzyce Wrocław
Tel: 535 411 388
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 254

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Q Hotel Plus położony jest na wrocławskich Bielanach w samym centrum miasta. W pobliżu obiektu znajduje się najwyższy budynek w Polsce, czyli wieżowiec Sky Tower. Z hotelu mamy tylko niecały kilometr do dworca kolejowego i autobusowego oraz 1,5 km od Rynku Starego Miasta. Idealna lokalizacja wprost stworzona do zorganizowania konferencji na ponad 300 osób. Hotel oddaje do dyspozycji 5 sal konferencyjnych, które poprzez odpowiednie ustawienie stołów i krzeseł pomieszczą znaczną liczbę uczestników szkoleń oraz konferencji. Mobilne ściany dodatkowo sprawiają, że można łączyć przestrzenie w taki sposób, aby otrzymać 19 niezależnych pomieszczeń eventowych.

Każda sala konferencyjna w Q Hotel Plus została wyposażona w najlepszej jakości sprzęt multimedialny taki jak ekrany, flipchart czy rzutniki. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego oraz najlepsze nagłośnienie. W strefie business znajdują się natomiast stanowiska komputerowe, drukarka oraz dostęp do internetu. Nowoczesne oraz kompleksowo wyposażone wnętrze hotelu na pewno zapewni Państwu komfort podczas całego pobytu w Q Hotel Plus. 

Zobacz więcej: Konferencje w Q Hotel Plus we Wrocławiu - strona firmowa

 

Scandic Wrocław
Dane teleadresowe:

Ul.  Marszałka Piłsudskiego 49/57 50-032 Wrocław
Tel: 71 78 70 000
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 328

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Scandic Wrocław położony jest niedaleko Rynku i dworca kolejowego w samym centrum Wrocławia. W odległości ok. 12 km znajduje się port lotniczy. Nowoczesne centrum konferencyjne w obiekcie dysponuje dziesięcioma salami konferencyjnymi, wyposażonymi w ekrany, TV, flipchart czy projektory. Podczas szkoleń oraz konferencji mają Państwo możliwość skorzystania z przerwy na kawę, podczas której serwowane są słodkie i wytrawne przekąski.

W obiekcie dostępny jest również opiekun spotkania, który jest do Państwa dyspozycji przez cały dzień trwania danego wydarzenia. Ideą Scandic Wrocław jest promowanie i wykorzystywanie zasobów naturalnych, dlatego podczas konferencji wszystkie materiały mają oznaczenia certyfikatu ekologicznego. Idealne położenie obiektu sprawia, że wszyscy goście biznesowi dotrą na miejsce bez najmniejszych problemów. Natomiast po dniu spędzonym na szkoleniu bądź konferencji będą mogli zrelaksować się w Fitness Center oraz skorzystać z sauny fińskiej

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Scandic Wrocław


Data publikacji: 05.05.2022

Nasi partnerzy