img

Konferencje w Radomiu w województwie mazowieckim

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem konferencji w województwie mazowieckim, zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na mazowszu - obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim. Jeśli interesuje Cię tylko pełna baza konferencyjno-szkoleniowa w Radomiu zobacz obiekty konferencyjne w Radomiu.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze obiety konferencyjne w Radomiu w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Glass**

Dane teleadresowe:
ul. Władysława Beliny Prażmowskiego, 26-600 Radom
Kontakt: 48 340 25 85
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Glass Radom lub Konferencje w Hotelu Glass.

1. Hotel Glass**
1. Hotel Glass**

Hotel Glass usytuowany jest w centrum Radomia. Jest doskonałym miejsce do wypoczynku, ale również organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Jest wspaniale skomunikowany.

Łatwo tutaj dojechać komunikacją miejską i własnym samochodem. Na terenie hotelu znajdują się trzy przestronne i komfortowe doskonale wyposażone sale konferencyjne. Największa może pomieścić do 100 osób. Najmniejsza, idealna na spotkania kameralne pomieści 30 osób. W skład wyposażenie wchodzą rzutnik, nagłośnienie, ekran i flipchart. Sale są bardzo ładnie urządzone.

Podczas spotkań biznesowych goście mogą skorzystać przerw kawowych, cateringu czy obiadu. Każde spotkanie przygotowywane jest z pomocą fachowej obsługi. N terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Na terenie hotelu można zjeść przepyszne dania w restauracji. Goście mogą skorzystać z noclegu w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i apartamentach. Spełnią one za pewne wszelkie oczekiwania gości biznesowych i turystycznych.

 

2. Pałac Domaniowski****

Dane teleadresowe:
ul. Konary 8, 26-432 Radom
Kontakt: 48 312 11 15
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 101
Zobacz więcej: Oferta konferencyjna Pałacu Domaniowskiego.

2. Pałac Domaniowski****
2. Pałac Domaniowski****

Pałac Domaniowski położony jest w przepięknej, malowniczej okolicy. Jest to najcenniejszy zabytek południowego Mazowsze. Posiada bardzo szeroką historię powstawiania i doskonałe położenie, które sprawia, że odwiedzający go goście często tu wracają. Na terenie hotelu znajduje się nowe zaplecze konferencyjne.  Jest tutaj pięć klimatyzowanych sal, które dają odpowiedni komfort podczas cieplejszych dni.

Sale są przestronne, duże. Idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie.  Każde spotkanie przygotowywane jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Po szkoleniach, spotkaniach biznesowych goście mogą skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanych na imprezy integracyjne. Znajdują się wśród nich warsztaty winiarskie, warsztaty kulinarne, warsztaty susshi, gry, kasyno i inne rozrywki.

Na ternie pałacu znajdują się komfortowe i przytulne pokoje. Posiadają pełne umeblowanie i wszelkie udogodnienia. Będzie to zapewne idealne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. 

 

3. Hotel Gromada Radom***

Dane teleadresowe:
ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom
Kontakt: 48 368 91 00
Największa sala konferencyjna: 105 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Gromada lub Konferencje w Hotelu Gromada.

3. Hotel Gromada Radom***
3. Hotel Gromada Radom***

Hotel Gromada usytuowany jest w centrum miasta. Dzięki temu Latów się do niego dostać. Znajdują sie tu bezpośrednie połączenia z dworcem PKP i PKS. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek, ale również na spotkania biznesowe dzięki swojej dogodnej lokalizacji.

Dla gości biznesowych zostały udostępnione 3 komfortowe i przestronne sale konferencyjne. Największa sala to idealne miejsce na duże spotkania i szkolenia. Jest ona w stanie pomieścić 100 osób. Dwie kolejne sale to miejsce przygotowane na mniejsze spotkania kameralne. Wszystkie sale znajdują się na parterze hotelu z bezpośredni wejściem z holu głównego. Sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt audiowizualny.

Każde spotkanie przygotowywane jest z największa staranności i dbałością o klienta i jego indywidualne potrzeby. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje i apartamenty. Wyposażone w meble i wszelkie udogodnienia. Idealne do wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking do dyspozycji gości.

 

4. Hotel Europejski****

Dane teleadresowe:
ul. Słowackiego11, 26-600 Radom
Kontakt: 48 340 00 21
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 49
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Europejskim w Radomiu.

4. Hotel Europejski****
4. Hotel Europejski****

Hotel Europejski położny jest w samym centrum Radomia, naprzeciwko Parku Kościuszki. Mieści się w budynku z zabytkowa fasadą. Oferuje nowoczesne udogodnienia i kameralna atmosferę. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą połączyć prace z wypoczynkiem. Hotel posiada idealne zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości jest pięć komfortowych i przestronnych sal konferencyjnych.

Największa z sale jest w stanie zmieścić 150 osób. Sale są bardzo elegancko urządzone. Posiadają funkcjonalne wyposażenie audiowizualne. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, rzutnik, flipchart, mikrofon, nagłośnienie, oświetlenie i dostęp do Internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w cieplejsze dni. Każde spotkanie przygotowywane jest indywidualnie według potrzeb klienta.

W hotelu jest niewielka liczba pokoi oraz apartament europejski. Są one idealne do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Goście skorzystać z mogą ze strefy Spa dla relaksu. Będzie o zapewne idealne miejsce, aby zapomnieć o codzienności.

 

5. Hotel Iskra***

Dane teleadresowe:
ul. Planty 4, 26-600 Radom
Kontakt: 48 363 87 45
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92 pokoje
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Iskra lub Konferencje w Hotelu Iskra.

5. Hotel Iskra***
5. Hotel Iskra***

Hotel Iskra to idealne miejsce na połączenie biznesu z wypoczynkiem. Z powodzeniem można tu zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel posiada trzy komfortowe i przestronne sale konferencyjne.

Dwie mniejsze, w których można zorganizować bardziej kameralne spotkanie oraz jedna większą, w której można zorganizować spotkanie na 60 osób. Układ krzeseł i stołów dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, rzutniki, nagłośnienie, flipcharty. Sale utrzymane są w jasnych kolorach. Goście maja możliwość skorzystania z przerw kawowych.

Obsługa jest bardzo pomocna i można liczyć na jej pomoc na każdym etapie spotkania. Wszystko to sprawia, iż uczestnicy maja idealne warunki do pracy. Hotel dysponuje 92 pokojami. Są bardzo przytulne i komfortowe. Każdy pokój wyposażony jest w odpowiedni sprzęt i umeblowany.  Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i pracy. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji i park.

 

6. Aviator Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Malczewskiego 18, 26-600 Radom
Kontakt: 48 377 80 07
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Aviator.

6. Aviator Hotel****
6. Aviator Hotel****

Aviator Hotel położony jest w śródmieściu Radomia. Dookoła znajdują się liczne atrakcje i zabytki. Hotel jest doskonałym miejscem na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Znajdują się tu dwie sale konferencyjne. Najmniejsza sala jest w stanie pomieścić 10 osób. Natomiast największa 200 uczestników spotkania. Sale posiadają profesjonalne, funkcjonalne wyposażenie. W jego składzie znajduje się: projektor, ekran, flipchart. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia oraz dostęp do światła dziennego. Jest tu także nagłośnienie sufitowe i dostęp do Internetu WiFi. Jeszcze bardziej komfortowe w upalne dni.  

Sale posiadają sterowaną klimatyzację, dzięki, której spotkania są Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkowo hotel zaprasza do komfortowych, przytulnych pokoi o różnym standardzie. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

 

7. Promenada Hotel 

Dane teleadresowe:
ul. Bulwarowa 15, 26-600 Radom
Kontakt: 
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 53
Zobacz więcej: Promenada Hotel - Konferencje.

7. Promenada Hotel 
7. Promenada Hotel 

Promenada Hotel położony jest w przepięknej malowniczej okolicy nad jeziorem Drwęckim. W koło znajduje się wiele zieleni. Hotel jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Znajduje się tu przestronna sala konferencyjna. Mogąca pomieścić do 60 uczestników spotkania w zależności od układu. Sala jest klimatyzowana, co sprawia, ze jest jeszcze bardziej komfortowa podczas upalnych dni. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w którego skład wchodzą: ekran, rzutnik, flipchart z markerami, światło dzienne, zasłony zaciemniające oraz dostęp do Internetu.

Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych. Znajduje się tu także mniejsza Sala Vip Room dla kameralnych, mniejszych spotkań biznesowych.  Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Na terenie hotelu znajdują się przytulne pokoje do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

8. Hotel Rubin 

Dane teleadresowe:
ul. Stary Kielbow 57, 26-806 Sara Błotnica
Kontakt: 669 143 124
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Zobacz więcej: Hotel Rubin - Konferencje.

8. Hotel Rubin 
8. Hotel Rubin 

Hotel Rubin znajduje się z dala od zgiełku miejskiego na polskiej wsi. Otoczyny jest piękną malownicza okolicą. Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych rożnego rodzaju.

Znajdują się tu dwie komfortowe i przestronne sale. Sala multimedialna i Aula Główna. Znajduje się tu nowoczesne wyposażenie oraz doskonałe nagłośnienie estradowe. Wszystko dostosowane jest do wydarzenia oraz indywidualnych potrzeb klienta. Każda sala jest klimatyzowana, co sprawia, iż daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Sale są gustowne i w eleganckim stylu.  

Dodatkowo hotel przygotował profesjonalną obsługę hotelowo gastronomiczną. Goście mogą skorzystać z cateringu podczas spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Do dyspozycji gości są również przytulne, komfortowe pokoje z umeblowaniem. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu podczas spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości są również dwa piękne ogrody, idealne do relaksu na świeżym powietrzu.

 

9. Hotel Lord

Dane teleadresowe:
ul. Poranna 6, 26-600 Radom
Kontakt: 531 119 116
Największa sala konferencyjna: 45 osób
Liczba miejsc noclegowych: 99
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Lord w Radomiu.

9. Hotel Lord
9. Hotel Lord

Hotel Lord w Radomiu to świetne miejsce zarówno do pracy jak i do wypoczynku. W tym hotelu znajdują się trzy bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjna. Sa jasne i przestronne, dzięki czemu można tam komfortowo pracować. Mniejsze sala są przeznaczone do 25 osób, z koli największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla 45 osób.

W salach są rzutniki, ekrany, flipcharty. Jest tu też dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego. Sale są też klimatyzowane. Pokoje hotelowe są nowocześnie urządzone i bardzo eleganckie. To dobre miejsce nie tylko do pracy, ale jest tu też wygodne miejsce do pracy.

W hotelowej restauracji serwowane są doskonałe dania kuchni europejskiej, pomyślano tu także o wegetarianach. Goście bardzo sobie chwalą doskonałe śniadania. Po całym dniu można się zrelaksować w specjalnie przygotowanej tu strefie relaksu - jest tu jacuzzi i sauny.

 

10. Hotel Luka***

Dane teleadresowe:
ul. Michałowskiego 1, 26-600 Radom
Kontakt: 730 744 668
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 56
Zobacz więcej: Hotel Luka - strona firmowa.

10. Hotel Luka***
10. Hotel Luka***

Hotel Luka w Radomiu to świetne miejsce do pracy i wypoczynku. Bardzo dobry dojazd z Warszawy sprawia, że w nieco spokojniejsze okolicy można zorganizować przyjęcie, bankiet czy ważne firmowe wydarzenia. W sali konferencyjnej, która jest wyposażona w sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, można zorganizować wydarzenia dla maksymalnie 100 osób.

Na przyjęcia świetnym wyborem jest też ogród zimowy. Sala bankietowa w restauracji to miejsce dla aż 200 osób. Dodatkowo na szczególne wyróżnienie zasługują serwowane tu dania kuchni polskiej i europejskiej. Baza noclegowa obejmuje pokoje jedno, dwu i trzyosobowe.

Do każdego z nich przylegają łazienki. Jest tu też dostęp do internetu bezprzewodowego. Będąc w okolicy warto wybrać się na zwiedzanie miasta, znajduje się tu Muzeum Wsi Radomskiej, park Kościuszki, czy Stary Ogród. Można także postawić na wspólną integrację i wybrać jazdę na quadach czy paintball.

 

11. Hotel Prymus***

Dane teleadresowe:
ul. Czarnieckiego 69, 26-600 Radom
Kontakt: 790 760 800
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 73
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Prymus.

11. Hotel Prymus***
11. Hotel Prymus***

Hotel Prymus w Radomiu to miejsce doskonale na wydarzenia i eventy firmowe. Można tu z powodzeniem zorganizować takie wydarzenia jak konferencje, seminaria naukowe czy szkolenia. W tym hotelu baza konferencyjna obejmuje pięć sal. Mniejsze idealnie nadają się na bardziej kameralne szkolenia i warsztaty, z kolei większe to dobra przestrzeń na bardziej liczne prezentacje i konferencje.

Największa z sal jest przeznaczona dla 200 osób. Hotel Prymus to też dobre miejsce do wypoczynku. Pokoje są bardzo komfortowo urządzone i znajdują się w nich liczne udogodnienia. W pokojach jest też miejsce do pracy, część pokoi jest klimatyzowana.

W tym obiekcie zadbano także o inne atrakcje, które czynią wypoczynek jeszcze bardziej przyjemnych. Na terenie hotelu jest siłownia, jacuzzi i sauna. Można także skorzystać z zabiegów na ciało. Doskonały dojazd oraz możliwość wypoczynku sprawiają, że to świetne miejsce na służbowy wyjazd i możliwość oderwania się na chwilę od gwaru miasta.


Data publikacji: 12.07.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top