img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze 3 gwiazdkowe hotele konferencyjne na Pomorzu:

 

1. Hotel Bonum***

Dane teleadresowe:
ul. Sieroca 3, 80-839 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 304 78 10
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Ilość miejsc noclegowych: 57
Więcej informacji na: Hotel Bonum - Konferencje.

1. Hotel Bonum***
1. Hotel Bonum***

Hotel Bonum znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację, a obiekt jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania miasta i spacerowania. Na gości czeka tu 57 miejsc noclegowych.

W każdym z pokoi znajduje się tv, sejf, biurko do pracy. Pokoje są przestronne jak na hotelowe standardy. Dla najbardziej wymagających są tu też apartamenty, które doskonale sprawdzą się podczas dłuższych pobytów.

Sala konferencyjna jest przeznaczona dla maksymalnie 90 osób. Możliwość dostosowania jej układu to spore ułatwienie, ponieważ co innego sprawdzi się podczas konferencji czy wykładów, a inny układ będzie dawał większy komfort podczas warsztatów. Sala jest wyposażona w sprzęty audiowizualne, jest tu bezprzewodowy internet. W czasie całodziennych eventów świetnie sprawdzą się doskonałe dania z , hotelowej restauracji. Warto też pomyśle o bufecie kawowym z słonymi czy słodkimi przekąskami.

 

2. Hotel Centrum Malbork***

Dane teleadresowe:
Aleja Rodła 7, 82-200 Malbork (pomorskie)
tel. 605 405 555
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 144
Zobacz więcej na: Hotel Centrum Marlbork - Konferencje.

2. Hotel Centrum Malbork***
2. Hotel Centrum Malbork***

Hotel Centrum Malbork mieści się na 3 piętrze Galerii Malborskiej. Pokoje zostały specjalnie wygłuszone, tak aby zapewnić maksymalny komfort dla przebywających tu gości. Pokoje są urządzone w nowoczesny sposób i dominują w nich brązy i beże. W każdym z pokoi znajduje się tv, wifi, miejsce do pracy. 

Ten obiekt to świetna przestrzeń na konferencje, spotkania czy narady. Są tu dwie sale konferencyjne - dla 50 i 60 osób. Sale są wyposażone w doskonałe zaplecze techniczne, co jest bardzo przydatne podczas różnych wydarzeń. Hotelowa restauracja to stylowe miejsce, gdzie serwowane są dania inspirowane kuchnią regionalną.

To dobre miejsce na kolację biznesową, a schabowy po krzyżacku na pewno będzie miał wielu fanów. Klub City to przestrzeń, gdzie serwowane są doskonałe drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Jest tu tez kręgielnia, a wspólna zabawa to dobry pomysł na imprezę integracyjną. Nie można też nie wybrać się na zwiedzanie zamku.

 

3. Hotel Różany Gaj****

Dane teleadresowe:
ul. Korzeniowskiego 19D, 81-376 Gdynia (pomorskie)
tel. 58 719 55 55
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 76
Zorganizuj konferencję w hotelu Różany Gaj.

3. Hotel Różany Gaj****
3. Hotel Różany Gaj****

Hotel Różany Gaj znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Górze. To miejsce nie tylko blisko plaży, ale też gwarantujące piękne widoki. Jest tu cała masa przestrzeni do spacerowania a sama lokalizacja zachęca do lepszego poznania miasta.

Do dyspozycji gości jest tu 76 miejsc noclegowych. Pokoje z widokiem na morze? Brzmi pięknie, a tu właśnie takie są. Jasne barwy tworzą dobrą przestrzeń do wypoczynku. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w liczne udogodnienia.

To miejsce nie tylko świetne na wypoczynek, ale można go też połączyć z biznesem. W hotelu jest sala konferencyjna, która nadaje się na różne konferencje, szkolenia czy wykłady do 80 osób. Świetnym zakończeniem każdego wydarzenia jest kolacja biznesowa, a podawane tu dania kuchni europejskiej z polskimi akcentami na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagających. Koniecznie, warto znaleźć chwilę na relaks - jest tu basen i sauna. 


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top