img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych nad morzem

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych nad morzem - ponad 300 hoteli konferencyjnych nad morzem

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych nad morzem:

Hotel Hel
Dane teleadresowe:

ul. Admirała Steyera 48, 84-150 Hel 
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 118

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Hel to wyjątkowy obiekt położony nad samym morzem, w pobliżu wejścia na plażę i w niewielkiej odłegłości od Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury i obiektów turystyczno-rekreacyjnych, a także okolicznych zabytków. Hotel Hel cieszy się popularnością wśród organizatorów konferencji, eventów, szkoleń i spotkań biznesowych.

Konferencja w tym nowoczesnym obiekcie to okazja do efektywnej pracy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i przy pełnym wsparciu wykwalifikowanego personelu. Organizatorzy i uczestnicy mają do swojej dyspozycji elegancką, kameralną salę konferencyjną z możliwością modyfikacji układu. Otrzymują również rzutnik multimedialny, ekrant, flipchart i dostęp do interntu bezprzewodowego. W przerwie konferencji i po jej zakończeniu można skorzystać z oferty kawowej, a także z menu restrauracji serwującej pyszne dania regionalne, staropolskie i kaszubskie. Hotel Hel to także bogata Strefa Wellness, bliskość Bałtyku i czyste nadmorskie powietrze.

Zobacz również: Sale konferencyjne Hotel Hel / Konferencje nad morzem w Hotelu Hel

 

Villa Eva
Dane teleadresowe:

ul. Stefana Batorego 28B, 80-251 Gdańsk 
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 28

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Villa Eva to butikowy hotel usytuowany w zabytkowej, stylowej i tętniącej kulturą dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Bardzo dobra lokalizacja łączy się tutaj z bliskością Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a sam obiekt posiada piękny i zadbany ogród. Elegancka i komfortowa Villa Eva to doskonałe miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych, konferencji, szkoleń i warsztatów.

Sale konferencyjne można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb, a bogate wyposażenie audiowizualne zapewnia efektywny i bezproblemowy przebieg spotkań. Goście mają zapewniony dostęp do rzutnika, ekranu, systemu audio, selektywnego oświetlenia i innych technicznych udogodnień. Mogą również skorzystać z oferty noclegowej o bardzo wysokim standardzie, nowoczesnym designie i urzekającym widoku z okien. W obrębie obiektu znajduje się restrauracja, a także wyjątkowa winiarnia. Bliskość morza, terenów zielonych, a także stylowych kawiarni i sklepów gwarantuje doskonałą rozrywkę i relaks w przerwie od działań zawodowych.

Zobacz również: Sale konferencyjne Villa Eva / Spotkania biznesowe w Villi Eva

 

Hanza Pałac
Dane teleadresowe:

Rulewo 13, 86-160 Warlubie 
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 141

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hanza Pałac Wellness & Spa to elegancki czterogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Borów Tucholskich. Lokalizacja w niewielkiej odległości od autostrady i doskonałe połączenie z dużymi miastami sprawia, że jest bardzo chętnie wybierany przez organizatorów konferencji, szkoleń biznesowych, warsztatów, prelekcji i firmowych spotkań integracyjnych.

Znajdują się tutaj przestronne, świetnie wyposażone sale z klimatyzacją i wspaniałym widokiem na pobliski park, a także specjalna zaciszna sala kominkowa do kameralnych spotkań w węższym gronie. Klienci biznesowi otrzymują dostęp do nowoczesnego sprzętu audio i video, a także są otoczeni wsparciem technicznym i indywidualną opieką personelu. W przerwie od działań zawodowych goście mogą skorzystać z bogatej infrastruktury rekreacyjno-turystycznej: odwiedzić pobliski park linowy i stadninę koni lub wziąć udział w spływie kajakowym albo wycieczce rowerowej. Hanza Pałac to także wyśmienite europejskie i regionalne dania w hotelowej restauracji, rozbudowane Wellness & Spa i niezwykłe pałacowe wnętrza.

Zobacz również: Sale konferencyjne Hanza Pałac / Konferencje w Hanza Pałac


Data publikacji: 11.05.2022

Nasi partnerzy