img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze 4 gwiazdkowe hotele konferencyjne na Pomorzu:

 

1. Hotel Royal Baltic****

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 26, 76-270 Ustka (pomorskie)
tel. 59 815 52 81
Największa sala konferencyjna: 330 osób
Ilość miejsc noclegowych: 133

 

1. Hotel Royal Baltic****
1. Hotel Royal Baltic****

Hotel Royal Baltic to miejsce niezwykle elegancki i luksusowy. Piękne wnętrza i starannie dobrane dodatki sprawiają, że pobyt tu to prawdziwa przyjemność. Hotel jest położony niedaleko plaży, a pobliskie lasy tworzą dobre tło do wypoczynku. Na gości czeka tu 58 pokoi, które są nie tylko przestronne i jasne, ale też wyposażone w liczne udogodnienia jak tv satelitarna, szybki internet, sejf, miejsce do pracy.

Skoro o pracy mowa, to w tym obiekcie jest też świetnie zagospodarowana część konferencyjna. To aż 5 nowocześnie wyposażonych sal, które doskonale nadają się na bardziej kameralne spotkania czy szkolenia, a także eventy dla aż 330 osób.

Eleganckie wnętrza doskonale nadają się też na bankiety czy ważne dla firmy wydarzenia. Podczas nich świetnie sprawdzą się serwowane tu dania. W hotelu znajduje się też część wypoczynkowa, z dużym basenem i leżankami. Warto też skorzystać z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało.

Zorganizuj konferencję w hotelu Royal Baltic.

 

2. Hotel Tristan & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie (pomorskie)
tel. 690 609 290
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Ilość miejsc noclegowych: 117

 

2. Hotel Tristan & Spa****
2. Hotel Tristan & Spa****

Hotel Tristan & Spa znajduje się w malowniczej okolicy Mierzei Wiślanej. To tu można spacerować po plaży bez tłumu turystów. Miejsce zdecydowanie dla każdego, komu zależy na oderwaniu się od codziennego tempa życia. Na gości czeka tu 56 nowoczesnych i przestronnych pokoi. Wszystkie z nich są klimatyzowane i zawierają takie udogodnienia jak tv satelitarna, zestawy do parzenia kawy i herbaty, wifi.

Doskonale została urządzona część konferencyjna, która składa się z 4 sal, maksymalnie dla 70 osób. Można tu zorganizować kameralne szkolenia, a także prezentacje czy konferencje. Zostały wyposażone w sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie. W czasie konferencji warto zorganizować bufet kawy wy z przekąskami, a wieczorem zaprosić gości na kolację. Podawane są tu dania oparte na kuchni lokalnej, a w Moon Club można skosztować alkoholi z całego świata,

Doskonała część rekreacyjno-wypoczynkowa składa się z basenów, sauny i jacuzzi. Można wybrać się na odprężający masaż, a także skorzystać z zabiegów. To miejsce, gdzie warto się wybrać.

Więcej informacji na: Hotel Tristan & SPA - konferencje.

 

3. Hotel Sadova****

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 382 30 30
Największa sala konferencyjna: 134 osoby
Ilość miejsc noclegowych: 328

 

3. Hotel Sadova****
3. Hotel Sadova****

Hotel Sadova mieści się w centrum Gdańska to doskonałe miejsce, z którego kilkominutowym spacerem można dojść w warte odwiedzenia miejsca i podziwiać zabytki. W tym hotelu mieści się spora baza noclegowa, która składa się z aż 328 miejsc w pokojach 2-osobowych. Pokoje są urządzone w nowoczesnym stylu i są klimatyzowane, co przekłada się na komfort gości.

Nie zapomniano tu także o gościach biznesowych. Znajduje się tu część konferencyjna,na którą składają się 3 sale z możliwością łączenia. Pozwala to na organizację mniejszych eventów do 50-80 osób, a także konferencji czy wykładów dla 134 osób. Sale posiadają niezbędne wyposażenie,są klimatyzowane, jest tu internet bezprzewodowy. Dania z  tutejszej restauracji z pewnością uświetnią każde wydarzenia. Powstają w oparciu o lokalne, wyjątkowe smaki.

Nie zapomniano tu także o części do wypoczynku. W hotelu znajduje się basen, sauna, można wypożyczyć rowery.

Zobacz więcej na: Hotel Sadova - Konferencje.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top