img

Konferencje w hotelach w Krakowie

W Krakowie znajdziemy wiele obiektów, oferujących możliwość zorganizowania eventów lub różnych imprez. Ponadto jest tutaj spora ilość hoteli konferencyjnych, w których zorganizujemy szkolenia, konferencje lub wystawne bankiety firmowe. Jeśli chcesz sprawdzić je wszystkie, zobacz obiekty i hotele konferencyjne w Krakowie. Zachęcamy także do obejrzenia obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Poniżej przedstawiamy hotele, w których zorganizujesz konferencję w Krakowie:

 

1. Radisson Blu Hotel Kraków*****

Dane teleadresowe:
ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
Kontakt: 12 618 88 88
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 196
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Radisson Blu Kraków.

1. Radisson Blu Hotel Kraków*****
1. Radisson Blu Hotel Kraków*****

Część konferencyjna w tym hotelu to 8 nowocześnie wyposażonych sal. Nadają się zarówno na bardziej kameralne spotkania czy szkolenia, ale także bardziej liczne eventy jak konferencje czy sympozja do 150 osób. Sale są jasne, a niebieskie akcenty dodają wnętrzom charakteru.

Dodatkowym atutem jest nowoczesne zaplecze w postaci sprzętów audiowizualnych. Na okazałe gale i przyjęcia świetnie sprawdzi się sala bankietowa dla 530 osób. Podawane tu dania w oparciu o sezonowe produkty są doskonałe. Warto też skorzystać z menu cateringowego i serwisu kawowego.

Hotel dysponuje bazą noclegową dla prawie 200 osób. Pokoje o różnym standardzie  i apartamenty to doskonałe miejsce na do wypoczynku.

 

2. Hotel Regent***

Dane teleadresowe:
ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków
Kontakt: 12 430 62 34
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 67
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Regent.

2. Hotel Regent***
2. Hotel Regent***

Hotel znajduje się w zabytkowej kamienicy w pięknej i historycznej dzielnicy Kazimierz. To świetny punkt na zwiedzanie miasta. W obiekcie znajduje się 39 pokoi o różnej konfiguracji. Część z nich jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

W pokojach czekają liczne udogodnienia, takie jak tv, budzik, zestawy o parzenia kawy i herbaty. W restauracji serwowane są śniadania w formie szwedzkiego stołu. Na przyjęcia doskonale sprawdzi się menu biesiadne.

W hotelu jest też sala kominkowa, doskonała na szkolenia czy warsztaty. Może w niej komfortowo przebywać 30 uczestników. Serwis kawowy z przekąskami świetnie sprawdzi się podczas takich wydarzeń.

 

3. Hotel Lavender***

Dane teleadresowe:
ul. Długa 49, 31-147 Kraków
Kontakt: 885 030 205
Największa sala konferencyjna: 24 osoby
Liczba miejsc noclegowych: 74
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Lavender.

3. Hotel Lavender***
3. Hotel Lavender***

Ten hotel jest doskonale zlokalizowany, niedaleko samego Rynku. To chętnie wybierane miejsce przez podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo. Na gości czekają pokoje o różnej konfiguracji, a łącznie hotel może przyjąć 74 gości jednocześnie. Pokoje są bardzo klimatyczne i wyposażone tak, aby zapewnić jak największy komfort.

Nie zapomniano tu też o gościach biznesowych. Do ich dyspozycji jest kameralna sala do 10 osób i sala VIP do 24 uczestników. To dobre miejsce na spotkania, narady czy pracę zdalną.

Dobrą opcją jest skorzystanie z serwisu kawowego czy odwiedzenie restauracji Pestka z Awokado. Podawane są tu dania kuchni europejskiej z polskimi akcentami.

 

4. Hotel Galaxy****

Dane teleadresowe:
ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków
Kontakt: 12 342 81 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 459
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Galaxy.

4. Hotel Galaxy****
4. Hotel Galaxy****

Ten hotel to miejsce wyjątkowo nowoczesne i komfortowe. Na gości czeka 205 pokoi w różnym standardzie. Niezależnie jednak od wyboru, każdy z nich został urządzony z dbałością o detale, które sprawiają, że pobyt tu jest przyjemnością. Do pokoi klasy biznes codziennie dostarczana jest prasa.

Prawdziwy relaks zapewnia wizyta w części basenowej czy skorzystanie z licznych zabiegów SPA. W restauracji Andromeda Alfa serwowane są doskonałe dania kuchni europejskiej, o czym najlepiej świadczy wyróżnienie ich w prestiżowym przewodniku.

Sala bankietowa to doskonałe miejsce na przyjęcia. Część konferencyjna składa się z 12 sal szkoleniowych i dwóch przestronnych, każda dla 500 osób.


Data publikacji: 20.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top