img

Konferencje w hotelach z basenem w woj. mazowieckim

Województwo mazowieckie obfituje w przepiękne tereny, które zachęcają do wypoczynku i relaksu. Nie brakuje tutaj terenów zielonych, czy rekreacyjnych, które położone są na obszarach parków narodowych, czy krajobrazowych. Hotele na tym obszarze oferują bogatą bazę wypoczynkową na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim zobacz ponad 600 obiektów szkoleniowych na Mazowszu, a jeżeli chcesz zobaczyć tylko hotele konferencyjne w stolicy, zobacz obiekty konferencyjne w Warszawie.

Konferencje w hotelach z basenem w woj. mazowieckim:

 

1. Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
tel. 22 212 84 53
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Afrodyta lub Konferencje w hotelu Afrodyta.

1. Hotel Afrodyta**** Business & SPA
1. Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Hotel Afrodyta Business & SPA zlokalizowany jest w centralnej Polsce, zaledwie 35 km od Warszawy. Obiekt hotelowy otoczony jest starym sosnowym lasem, należącym do rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. Centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie konferencji, szkoleń i kameralnych spotkań biznesowych. 

Nowoczesny obiekt konferencyjny dysponuje ogromnym zapleczem konferencyjnym. Pozwala ono ona organizowanie wydarzeń nawet dla bardzo licznych grup. W ofercie jest 9 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Dzięki możliwości łączenia poszczególnych pomieszczeń można uzyskać przestrzeń nawet do 300 osób. W najmniejszej sali, idealnej dla spotkań kameralnych może przebywać do 16 osób. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. 

Centrum hotelowo-szkoleniowe udostępnia 150 miejsc hotelowych oraz świetną strefę relaksu. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z wielu udogodnień jak sauna, jacuzzi, basen kryty i hydromasaż. 

 

2. Las Woda**** Park Rekreacyjno-Biznesowy

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1, 08-470 Wilga (mazowieckie)
tel. 723 99 74 70
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 56
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotelu Las Woda lub Konferencje w hotelu Las Woda.

2. Las Woda**** Park Rekreacyjno-Biznesowy
2. Las Woda**** Park Rekreacyjno-Biznesowy

Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy zlokalizowany jest  na terenie 17 ha lasu sosnowego, tuż nad brzegiem rzeki Wilga. Obiekt ten znajduje się około 54 km od Warszawy i około 50 km od Lotniska im. F. Chopina.

Obiekt hotelowo-konferencyjny to idealne miejsce do stworzenia konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, eventów branżowych a także imprez integracyjnych. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. W największej może przebywać nawet do 450 osób. Udostępnione są nowoczesne rzutniki, wysokiej jakości nagłośnienie, dynamiczne oświetlenie i dźwiękoszczelne ściany modułowe. W czasie przerw serwowany jest wyśmienity poczęstunek. 

Centrum konferencyjne Las Woda Park to świetne miejsce, w którym jest strefa Welness & SPA. Umożliwia ona relaks po całym dniu wykładów. Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas wolny udostępniony jest kryty basen, siłownia, wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe oraz boisko.

 

3. Pałac Żelechów Spa & Wellness****

Dane teleadresowe:
Ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-403 Żelechów (mazowieckie)
tel. 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej na: Pałac Żelechów - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu Żelechów.

 

3. Pałac Żelechów Spa & Wellness****
3. Pałac Żelechów Spa & Wellness****

Pałac Żelechów to luksusowy obiekt położony w województwie mazowieckim, 87 km od Warszawy. Posiada wyjątkowa architekturę i zabytkowy klimat. Znajduje się na terenie zabytkowego ośmiohektarowego parku. Obiekt idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Do dyspozycji gości oddanych jest 18 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych wraz z biblioteka. Po połączeniu sal tworzy nam się jeszcze jedna sala. Dzięki czemu możemy zorganizować spotkanie na 800 osób. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie wraz z szybkim Internetem.

Znajdują się tu ekran, rzutnik, projektory, komputery i mikrofony. Przestrzeń jest bardzo duża. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystkie szczegóły dba fachowa obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie spotkania. Dodatkowym atutem hotelu jest strefa SPA, w której można odpocząć po ciężkim dniu pracy. 

 

4. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 77, 05-140 Serock Jachranka (mazowieckie)
tel. 22 768 94 00
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 700
Dowiedz się więcej na: Sale konferencyjne w hotelu Warszawianka lub Konferencje w hotelu Warszawianka.

 

4. Hotel Warszawianka****
4. Hotel Warszawianka****

Hotel Warszawianka to ekskluzywny, bardzo duży hotel. Położony nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 40 minut od Warszawy. Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych ze względu na idealną lokalizację jak i bardzo duża przestrzeń konferencyjną. Można tu zorganizować mniejsze i większe konferencje bądź szkolenie.

Hotel dysponuje 32 przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Dzięki połączeniu mamy dwie dodatkowe sala. Sale są w stanie pomieścić 1200 osób. Każda sala posiada profesjonalne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie. Znajdują się tu projektory, ekrany, monitory i rzutniki oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych oraz cateringu. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O każdy szczegół dba fachowa obsługa, która służy pomocą podczas całej imprezy. Dodatkowym atutem hotelu jest zapewne basen i SPA, z którego mogą skorzystać goście w wolnym czasie. Jest to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

5. EVA Park Life & SPA****

Dane teleadresowe:
ul. Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin- Jeziorna (mazowieckie)
Telefon: 22 484 28 88
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 66
Zobacz więcej na: EVA Park Life & SPA - sale konferencyjne lub Konferencje w EVA Park Life & SPA.

 

5. EVA Park Life & SPA****
5. EVA Park Life & SPA****

EVA Park Life & SPA to kameralny hotel o wysokim standardzie, zapewniający swoim gościom oprócz standardowych opcji wypoczynkowych, również bogatą bazę ofert spa i kosmetyki. Znajduje się w sercu Parku Zdrojowego, w odległości zaledwie 20 km od Warszawy.

Zapewnia on swoim gościom pokoje jedno- i dwuosobowe oraz komfortowe apartamenty. Swoim gościom oferuje również dodatkowe atrakcje, takie jak relaks w basenie solankowym, a także różnego typu masaże i zabiegi kosmetyczne.

W hotelu możliwe jest również zorganizowanie wielu eventów biznesowych. Posiada on 4 sale konferencyjne, które pomieszczą do 100 osób. Wszystkie są odpowiednio wyposażone, a personel hotelu jest doświadczony w organizacji tego typu imprez.

 

6. Sielanka nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka (mazowieckie)
Telefon: 48 666 16 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 59
Dowiedz się więcej na: Sielanka nad Pilicą - Sale konferencyjne lub Konferencje w Sielance nad Pilicą.

 

6. Sielanka nad Pilicą****
6. Sielanka nad Pilicą****

Sielanka nad Pilicą to bajeczny hotel, położony malowniczo na obszarze aż 100ha, które są do pełnej dyspozycji jego gości. Znajduje się jedynie 50km od Warszawy, w dolinie rzeki Pilica. To komfortowe położenie wśród zieleni i bliskiego kontaktu z przyrodą zapewnia swoim gościom maksymalną dozę wyciszenia i relaksu. Do dyspozycji gości jest aż 55 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz apartamentów, a także 4 domki.

Hotel zapewnia swoim gościom zarówno dozę relaksu, przy bogatej ofercie spa, jak i aktywnego wypoczynku. Można tu powędkować, pojeździć konno, czy zagrać mecz piłki nożnej na profesjonalnie wyposażonym boisku, spływy kajakowe i wiele, wiele innych atrakcji.

Dla gości biznesowych przygotowano pełną ofertę konferencyjną. Hotel posiada 3 sale konferencyjne, które można dzielić na 3 osobne sale konferencyjne. Pomieszczą one maksymalnie do 120 osób. Są w pełni wyposażone i zapewniają najwyższy standard i komfort ich użytkowania. 

 

7. Talaria Resort & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Trojanów 158, 08-455 Trojanów (mazowieckie)
Telefon: 883 103 211
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 75
Zobacz więcej na: Talaria Resort & SPA - sale konferencyjne lub Konferencje w Talaria Resort & SPA.

 

7. Talaria Resort & SPA
7. Talaria Resort & SPA

Talaria Resort & SPA to hotel położony w Pałacu w Trojanowie, na powierzchni 25ha. W swoim otoczeniu posiada malownicze i bajeczne krajobrazy, które zapewniają maksymalny odpoczynek i relaks od zgiełku miasta. Położony jest w odległości 93km od Warszawy.

Do dyspozycji gości zapewnia 34 ekskluzywne pokoje. Oprócz oferty noclegowej zapewnia swoim gościom dodatkowe pakiety spa i wellness.

Posiada również bogatą ofertę konferencyjno-biznesową. Oferuje 3 sale konferencyjne, które pomieszczą do 250 gości. Są w pełni wyposażone, tak aby spełniać najwyższe kryteria i wymagania gości. Nasz personel jest doświadczony i zawsze chętnie pomoże przy organizacji wszelkiego tego typu imprez.

 

8. Willa Zagórze***

Dane teleadresowe:
Zagórze 3, 05-070 Okuniew (mazowieckie)
tel. 22 783 71 10
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 30
Zorganizuj konferencję w Willi Zagórze.

 

8. Willa Zagórze***
8. Willa Zagórze***

Willa Zagórze to elegancki i luksusowy obiekt, który jest idealny na romantyczny wyjazd we dwoje, weekend z rodziną czy pobyt biznesowy. W Willi znajdują się dwie sale, które są doskonale urządzone i wyposażone pod kątem technicznym. Obiekt jest klimatyzowany. W mało którym miejscu można zorganizować tak liczne wydarzenia.

Sale w Willi jest w stanie pomieścić do 800 osób, z kolei sala Kominkowa zapewnia komfortową pracę do 240 osób. Pracownicy chętnie pomogą w organizacji, a także zajmą się kwestiami związanymi z przerwami kawowymi i cateringiem. To spore ułatwienie.

Restauracja zwraca uwagę eleganckim wystrojem. To świetne miejsce na przyjęcie czy kolację biznesową. Serwowane są tu doskonałe dania, które na długo zapadną w pamięci. Baza hotelowe to pokoje standard, de luxe i studio. Do dyspozycji gości są także apartamenty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Szybki dojazd z Warszawy sprawia, że to świetne miejsce, które warto odwiedzić.

 

9. Dwór w Zabużu***

Dane teleadresowe:
Zabuże 40, 08-220 Sarnaki (mazowieckie)
tel. 83 359 87 25
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50
Poznaj szczegóły: organizacji konferencji w Dworze w Zabużu.

 

9. Dwór w Zabużu***
9. Dwór w Zabużu***

Dwór w Zabużu to miejsce z niesamowitym klimatem. Tu zdecydowanie można poczuć klimat luksusowego wypoczynku poza miastem. Teraz tego obiektu to aż 4 hektary, a pośród brzegu rzeki Bug i zieleni kryje się wiele atrakcji. To doskonałe miejsce na firmowy wyjazd połączony z integracją.

Na szkolenie czy warsztaty świetnie nadadzą się sale z części konferencyjnej. Mniejsze to dobre miejsce na narady. Z kolei trzy większe sale na 30-100 osób pozwalają na organizację większego wydarzenia. Dodatkowo posiadają niezbędne wyposażenie w postaci ekranów, rzutników, nagłośnienia. A po części oficjalnej można wspólnie spędzić czas w strefie basenowej czy zagrać w mini golfa.

Jest tu cały szereg możliwości - jazda na quadach, wędkowanie, kort tenisowy. Można też połączyć do z zabawą na świeżym powietrzu. Grill i muzyka z pewnością wprawią wszystkich w dobry nastrój. Pokoje są elegancko i bardzo komfortowo urządzone. To miejsce warto zapamiętać.

 

10. Hotel Falenty***

Dane teleadresowe:
Al. Hrabska 4b, 05-090 Raszyn-Falenty (mazowieckie)
tel. 506 167 711
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200
Zorganizuj konferencję w Hotelu Falenty.

 

10. Hotel Falenty***
10. Hotel Falenty***

Hotel Falenty to nowoczesny i bardzo elegancki obiekt. Jego lokalizacja pod Warszawą pozwala na oderwanie się od zgiełku miasta i pracę oraz wypoczynek w komfortowych warunkach. W tym obiekcie dostępnych jest 10 sal konferencyjnych.

Mniejsze doskonale nadają się do spotkań czy pracy zdalnej. Z kolei większe sale pozwalają na organizację warsztatów czy konferencji na 150 osób. Dedykowani pracownicy pomogą w kwestiach organizacyjnych, co jest sporym ułatwieniem. W hotelowej restauracji warto urządzić przyjęcie czy kolację biznesową. Serwowane są tu dania kuchni międzynarodowej z polskim akcentem.

Szef kuchni korzysta tylko z lokalnych produktów najwyższej jakości, dzięki czemu te dania są bardzo aromatyczne. Hotelowe pokoje są urządzone w jasnych i ciepłych barwach. To przytulne i dobrze wyposażone wnętrza. Poza miejscem do wypoczynku to tez dobre miejsce do pracy. Niedaleko odległość od Warszawy sprawia, że to świetna alternatywa dla wynajmowania sali w mieście.

 

11. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
Leonów 7a, 09-533 Słubice (mazowieckie)
tel. 24 387 18 10
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 63
Zobacz więcej na: Hotel Kawallo - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Kawallo.

 

11. Hotel Kawallo****
11. Hotel Kawallo****

Obiekt odznacza się okazałym zapleczem konferencyjnym, doskonale wyposażonym w najnowocześniejsze sprzęty. Do Państwa dyspozycji pozostaje 5 sal z możliwością dowolnej aranżacji. Istotną zaletą obiektu jest również profesjonalizm personelu, który służy pomocą przy organizacji wydarzenia. Hotel oferuje swoim gościom 63 miejsce noclegowe o zróżnicowanym standardzie. Nowoczesne wnętrza dopełniają gustowne ornamenty, czyniąc każdy pokój nastrojowym miejscem do wypoczynku.

Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt świadczy usługi cateringowe podczas spotkań biznesowych. Chlubą hotelu jest także słynąca z nietuzinkowych potraw polsko-europejskich restauracja o osobliwym klimacie. W czasie wolnym warto zanurzyć się w ofercie atrakcji hotelowych.

Mają Państwo szeroki wybór począwszy od aktywnego wypoczynku, przez usługi SPA, a kończąc na kameralnej imprezie w hotelowym klubie. Jest to niewątpliwie obiekt, który skusi Państwa urokliwą lokalizacją, a także uczyni spotkanie unikatowym w środowisku biznesowym.

 

12. Jaworowy Dwór***

Dane teleadresowe:
Trębki Nowe 100A, 05-170 Trębki Nowe (mazowieckie)
tel. 22 785 33 02
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 44
Zapoznaj się z ofertą konferencyjną Jaworowego Dworu.

 

12. Jaworowy Dwór***
12. Jaworowy Dwór***

Położony pod Warszawą, XVIII-wieczny dworek, w którego murach jest wiele możliwości organizacji wydarzenia biznesowego. Hotel dysponuje 3 przestronnymi salami konferencyjnymi oraz 2 salami restauracyjnymi, gdzie zmieści się aż do 120 osób. W zabytkowych wnętrzach czeka na Państwa 20 pokoi. Charakteryzuje je staropolski klimat klasycznej elegancji, która wraz z należytą funkcjonalnością spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

Na uwagę zasługuje także bogate zaplecze gastronomiczne. Prócz realizowanych usług cateringowych, warto zasmakować się w kuchni hotelowej restauracji, która w pełni zadowoli Państwa kubki smakowe. Różnorodność atrakcji obiektu nie zna granic, więc Państwa czas wolny nie stanie pod znakiem zapytania.

Dworek dysponuje otwartym basenem, 3 ha terenem zielonym, gdzie można zorganizować klimatyczne ognisko czy polem golfowym. Pełen uroku zabytkowy dworek stworzy każdemu spotkaniu biznesowemu niesamowitą, historyczną oprawę, które dopełni szereg możliwości wypoczynku i relaksu. 

 

13. Hotel i Restauracja - Klub Sosnowy

Dane teleadresowe:
Trakt Lubelski 40A, 04-870 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 379 31 00
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92
Dowiedz się więcej na: Konferencje w Klubie Sosnowym.

 

13. Hotel i Restauracja - Klub Sosnowy
13. Hotel i Restauracja - Klub Sosnowy

Jest to obiekt zlokalizowany w polskiej stolicy, oferujący Państwu kompleksowe miejsce do realizacji zaplanowanych konferencji czy szkoleń. Do dyspozycji pozostaje 8 klimatyzowanych sal, które mogą być łączone. Wszystkie są wszechstronnie zaopatrzone w najwyższej klasy sprzęt niezbędny do pracy. 

Komfort pobytu zapewni baza noclegowa, która skupia w sobie 52 pokoje o wysokim standardzie. Innowacyjnie wykończone wnętrza idealnie dopełnia praktyczność wszystkich pokoi. W pakiecie konferencyjnym obiektu uwzględniony jest również lunch wprost spod ręki znakomitego Szefa kuchni, a także nieprzerwaną przerwę kawową, zapewniającą aromatyczną kawę, ciepłą herbatę czy kruchy poczęstunek dla Gości.

Urokliwą atrakcją obiektu jest 5 ha leśnego terenu, gdzie znajdują się malownicze łąki czy stylowa altana grillowa, idealnie nadająca się na wieczorny relaks po spotkaniu biznesowym. Business Institute to otoczona leśną aurą przestrzeń, który idealnie wkomponuje się w atmosferę każdego biznesowego spotkania.


Data publikacji: 15.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top