img

Konferencje w hotelach z kręgielnią w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajduje się wiele urokliwych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach biznesowych, ale również rekracyjnych, w których można aktywnie odpocząć po całym dniu konferencji. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samej stolicy, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne z kręgielnią w województwie mazowieckim:

 

1. Ibis Styles Warszawa West***

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 33 05-850 Mory
Telefon: 22 721 18 10
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 198
Zobacz więcej: Kręgielnia w hotelu Ibis Styles Warszawa West.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ibis Styles Warszawa West to jest położony w Morach, tuż obok warszawskiej dzielnicy Ursus. Dzięki swojej lokalizacji przy węźle autostradowym jest świetnym punktem zarówno dla podróżnych, jak i klientów biznesowych. Hotel dysponuje 198 miejscami noclegowymi.

Zaplecze konferencyjne składa się z 7 sal konferencyjno-szkoleniowych, spośród których 3 mogą być połączone. Niemniej jednak największą przestrzenią biznesową jest Sala Alfa umożliwiająca zorganizowanie eventu na 200 osób. Na wyposażenie konferencyjne każdej dostępnej sali składają się, m.in. klimatyzacja, laptopy, nagłośnienie + mikrofony na życzenie, flipchart, blok i komplet mazaków, projektory z ekranami czy dostęp do szybkiego łącza internetowego.

W wolnym czasie obiekt poleca spędzenie czasu w Hotelowym Centrum Rozrywki, gdzie znajdują się: bar, 2 tory do gry w kręgle, stół do gry w bilard, a także automaty zręcznościowe (dart, cymbergaj, piłkarzyki).

 

2. Hotel Boss***

Dane teleadresowe:
ul. Żwanowiecka 20 04-849 Warszawa
Telefon: 22 516 61 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 269
Zobacz więcej: Kręgielnia w Klubie Retro w hotelu Boss.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Boss*** znajduje się na obrzeżach Warszawy, w bliskim sąsiedztwie podwarszawskiej Falenicy. Obiekt specjalizuje się przede wszystkim w organizowaniu różnego rodzaju eventów rodzinnych, a także biznesowych.

W tym celu do Państwa dyspozycji zostało oddanych 16 sal konferencyjnych, które w ustawieniu teatralnym pomieszczą od 16 do nawet 500 osób. Nowoczesną, klimatyzowaną przestrzeń biznesową dopełnia niezbędny sprzęt konferencyjny pod postacią rzutników, mikrofonów czy profesjonalnego nagłośnienia. W przypadku wydarzeń międzynarodowych, istnieje możliwość skorzystania z usług tłumacza.

Hotel Boss*** cechuje się także doskonałą strefą rozrywkową pod postacią Klubu Retro. Znajdują się w nim tory bowlingowe, rzutki, cymbergaj i piłkarzyki, a wspólnie spędzony czas umili kompleksowo wyposażony bar.

 

3. Z-Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25 05-400 Otwock
Telefon: 22 778 11 30
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Kręgielnia w Z-Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z-Hotel to otulony zielenią obiekt położony w Otwocku doskonale przystosowany zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak i do organizacji konferencji lub szkoleń. Centrum biznesowe oferuje klientom atrakcyjne pakiety konferencyjne w przystępnych cenach.

Do Państwa dyspozycji pozostaje 7 sal konferencyjnych, z czego 4 mogą być łączone, tym samym tworząc miejsce dla 200 osób. Z kolei największą z dostępnych sal jest Grand Hall o powierzchni 310 m2, gdzie w ustawieniu teatralnym mieści się 320 uczestników. Na wyposażenie sal składają się przede wszystkim: nowoczesny sprzęt multimedialny (rzutniki, projektory, szybki Internet), a także niezbędne narzędzia do prowadzenia konferencji i szkoleń (flipcharty, markery, notatniki z długopisami).

W ramach pakietu obiekt oferuje również Państwu kompleksowe wyżywienie podczas pobytu i w trakcie konferenci. Z kolei w wolnym czasie warto wybrać się na integrację w kręgielni, gdzie gwarantowana jest świetna rozrywka.

 

4. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 77 05-140 Serock
Telefon: +48 22 768 90 00
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 642
Zobacz więcej: Kręgielnia w hotelu Warszawianka.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Warszawianka to czterogwiazdkowy obiekt, położony w zacisznym Serocku pod Warszawą. Skupia w sobie zarówno komfortową sekcję noclegową, jak i profesjonalne centrum biznesowe, które jest prawdziwą perełką Warszawianki.

Zaplecze konferencyjne skupia w sobie Salę Kongresową z doskonałym wyposażeniem technicznym na 1200 osób oraz 32 funkcjonalne sale, które z kolei gwarantują miejsce łącznie ponad 2300 osobom. W skład ich wyposażenia multimedialnego wchodzą m.in. ekrany, rzutniki, nagłośnienie, system digital signage, system sterowania AV, szerokopasmowe łącze internetowe oraz bezpłatne Wi-Fi. Dodatkową przestrzenią, idealną na prywatne spotkania biznesowe będzie VIP Room dla max. 10 osób.

Hotel Warszawianka zadba również o oprawę gastronomiczną Państwa wydarzenia oraz zapewni znakomity wypoczynek. Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje bogate zaplecze rekreacyjne m.in. z kręgielnią i barem.


Data publikacji: 03.03.2023

Nasi partnerzy

Back to Top