img

Konferencje w nadmorskim klimacie – Hotel Aquarius SPA Kołobrzeg

www.aquariusspa.pl

Hotel Aquarius SPA to prestiżowy, pięciogwiazdkowy obiekt, który zlokalizowany jest w Kołobrzegu. Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji na najwyższym poziomie. Obiekt dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić nawet 650 osób w czasie jednego spotkania. Profesjonalne oferta biznesowa hotelu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Personel Hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu z pełnym indywidualizmem podchodzi do realizacji wszelkich konferencji i spotkań firmowych. Świadczone przez niego usługi poparte są wieloletnim doświadczeniem i sprawnym działaniem, co z kolei przekłada się na możliwość zaspokojenia wszelkich oczekiwań organizatorów.

Zaplecze konferencyjne hotelu składa się w ośmiu komfortowych sal, które oddzielają przesuwane ściany. Przemyślany układ centrum biznesowego pozwala na łączenia i dzielenie pomieszczeń, w celu jak najlepszego dostosowania ich do liczebności danego spotkania. Wszystkie sale oferowane są z bezszmerową klimatyzacją, profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, własnymi scenami oraz wysokiej jakości urządzeniami konferencyjnymi. Dodatkowo każde pomieszczenie posiada dostęp do światła dziennego, jak i możliwość zaciemnienia.

Hotel Aquarius SPA dysponuje znakomitym zapleczem cateringowym oraz logistycznym. Wszystkie wydarzenia biznesowe w hotelu odbywają się przy udziale indywidualnego opiekuna, który dba o ich prawidłowy przebieg. Obiekt dysponuje także obszerną powierzchnią wystawienniczą.

Data publikacji: 06.02.2017

Nasi partnerzy