img

Konferencje w salach powyżej 500 osób w Poznaniu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim zobacz - ponad 200 obiektów konferencyjnych - Wielkopolska.

Poniżej przedstawiamy naciekawsze obiekty organizujące konferencje w salach dla ponad 500 osób w Poznaniu:

 

1. Novotel Poznań Centrum****

Dane teleadresowe:
pl. Wł. Andersa 1, 61-898 Poznań
tel.  61 858 70 09
Największa sala konferencyjna: 954 osób
Liczba miejsc noclegowych: 805

 

1. Novotel Poznań Centrum****
1. Novotel Poznań Centrum****

Novotel Poznań Centrum w Poznaniu do dyspozycji gości przeznacza 7 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się jako miejsce na mniejsze i większe spotkania biznesowe, konferencje, posiedzenia, imprezy integracyjnej, warsztaty.

W Novotel Poznań Centrum znajdują się także trzy przestronne foyer, które mogą pomieścić nawet 1000 osób. W każdej z sal jest sprzęt audiowizualny. Goście mogą korzystać z multimedialnych projektorów, nagłośnienia, mikrofonów bezprzewodowych, klimatyzacji.

W salach jest także bezpłatny dostęp do Internetu. Sale są oświetlane światłem dziennym, jednak na życzenie klientów jest możliwość ich zaciemnienia. Atutem jest także osoba z obsługi, która zadba o zrealizowanie spotkania, konferencji i bankietu na najwyższym poziomie w tym miejscu. Tuż przy budynku znajduje się parking do samochodów

Dowiedz się więcej na: Konferencje w Novotel Poznań Centrum.

 

2. Stadion Poznań

Dane teleadresowe:
ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
tel. 61 886 30 50
Największa sala konferencyjna: 1837 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

 

2. Stadion Poznań
2. Stadion Poznań

Stadion Poznań w stolicy Wielkopolski to miejsce, które świetnie sprawdzi się w roli pomieszczeń na duże, jak i małe spotkania biznesowe, konferencje, spotkania, mecze, turnieje. Sale są przestronne i mają widok na murawę, co gwarantuje niepowtarzalną atmosferę.

Na terenie znajduje się 50 pomieszczeń, w których każdego dnia mogą odbywać się różne spotkania. Jest także olbrzymi teren przeznaczony typowo do organizacji turniejów sportowych, pikników firmowych, integracji. Goście mogą skorzystać także z dużego namiotu oraz sześciu boisk do piłki nożnej, siatkówki plażowej, beach soccera i koszykówki.

Jest to pierwsze tematyczne Centrum Konferencyjne w tym województwie. Osoby biorące udział w spotkaniach biznesowych mogą zobaczyć jak na żywo wygląda miejsce pracy piłkarzy, trenerów i nie tylko. Atutem jest możliwość zwiedzenia Stadion Poznań i zobaczenie jak wygląda codzienne życie klubu. 

Zorganizuj konferencję w Stadionie w Poznaniu.

 

3. Congress Center Poznań

Dane teleadresowe:
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
tel. 693 028 023
Największa sala konferencyjna: 11 497 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

 

3. Congress Center Poznań
3. Congress Center Poznań

Congress Center Poznań jest jednocześnie centrum kongresowym, wystawienniczym i widowiskowym w tym mieście. Budynek oferuje ponad 4000 miejsce konferencyjnych. Do dyspozycji wynajmujących są także strefy VIP oraz przestrzenie na wystawy i stoiska sponsorskie.

Sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny. Istnieje możliwość zorganizowania nawet na 20 000 osób dzięki połączeniu kompleksu z czterema pawilonami. Sala Ziemi jest wizytówką w Congress Center Poznań. Pomieszczenie może pomieścić ok. 2000 uczestników.

Istnieje możliwość wybrania jednego z czterech układów – kinowego, forum, bankietowego, dwóch sal. Parking przeznaczony jest także dla blisko 2000 gości. Na terenie obiektu nie zabraknie oferty gastronomicznej Garden City. Pomieszczenia są klimatyzowane i znajduje się w nich dostęp do Internetu. 

Poznaj szczegółową ofertę konferencyjną Congress Center.


Data publikacji: 08.06.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top