img

Pięciogwiazdkowy hotel w Kołobrzegu już tego lata!

Fot. www.freedigitalphotos.net

Kołobrzeg jak Floryda? Teraz to możliwe! A wszystko za sprawą inwestycji firmy Zdrojowa Invest&Hotels, która postawiła sobie za zadnie oddanie kompleksu hotelowo-konferencyjno-rekreacyjnego nad polskim morzem.

Na lato 2014 r. przewidziane jest otwarcie w Kołobrzegu pięciogwiazdkowego Diune Hotel&Resort. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Zdrojowa Invest&Hotels. DH&R będzie wyjątkowym na mapie Polskim punktem, bowiem budynek zaliczany ma być do tzw. condo hoteli. Będzie to połączenie jednostek mieszkalnych z hotelem, wzorowane na pierwszych tego typu budynkach w Miami Beach na Florydzie.

Koszt inwestycji to blisko 35 milionów złotych. Warto zauważywszy, że jest to już 7 condo hotel w dorobku Zdrojowa Invest&Hotels. Do tej pory inwestycje te cieszyły się ogromną popularnością – aktualnie sprzedano już prawie wszystkie lokale w condo hotelach usytuowanych w polskich górach i nad morzem.

W Diune Hotel&Resort dla gości udostępnionych zostanie 200 pokoi i apartamentowców. Budynek został usytuowany zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży. Będzie w nim otwarta restauracja, SPA&Wellness, sale konferencyjne, sale dla dzieci czy podziemne garaże.

Data publikacji: 25.11.2013

Nasi partnerzy

PFR Logo