img

Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Województwo mazowieckie to szeroka gama możliwości jeśli chodzi zorganizowanie prestiżowej konferencji, szkolenia lub też zwykłego spotkania firmwego. W samej stolicy Mazowsza znajduje się ponad 370 obiektów konferencyjnych, jeśli chcesz sprawdzić je wszystkie zobacz obiekty konferencyjne w Warszawie. Natomiast jeśli wolisz obejrzeć wszystkie mazowieckie hotele spełniające te kryteria, sprawdź pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze obiekty posiadające sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
Jachranka 77, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt: 22 768 90 00
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 600
Zobacz więcej: Centrum kongresowe hotelu Warszawianka.

1. Hotel Warszawianka****
1. Hotel Warszawianka****

Położony nad Zalewem Zegrzyńskim Hotel Warszawianka to obiekt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji i wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy aż 52 sale o zróżnicowanej wielkości – od niewielkich sal na kameralne spotkania aż po wielkie przestrzenie, w których można zorganizować wydarzenie na 1200 osób.

Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania udanego spotkania biznesowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji catering serwowany przez hotelową restaurację, a także możliwość noclegów w komfortowych apartamentach.

Możliwe jest również skorzystanie z bogatej oferty hotelowego centrum spa i wellness. Wyjątkowa lokalizacja, wygodny dojazd, a także kompleksowa obsługa wszystkich imprez to gwarancja, że konferencja w Hotelu Warszawianka będzie należała do udanych.

 

2. Teatr Palladium

Dane teleadresowe:
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 827 70 49
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Zobacz więcej: Wynajem sal w teatrze Palladium.

2. Teatr Palladium
2. Teatr Palladium

Palladium to nowoczesny obiekt konferencyjny i bankietowy położony w dogodnej lokalizacji w stolicy. Wygodny dojazd, możliwość organizowania sporych wydarzeń oraz kompleksowa obsługa gwarantują stuprocentowe zadowolenie organizatorów konferencji, szkoleń czy bankietów. Obiekt posiada jedną z największych w stolicy salę widowiskową, w której można organizować wydarzenia nawet na 1500 osób.

Dodatkowo możliwe jest korzystanie z foyer, w którym często organizowane są bankiety na kilkaset osób. Co więcej, obiekt można połączyć z klubem Hybrydy, co zwiększa powierzchnię tworząc przestrzeń dla 2000 osób. Palladium oferuje szereg udogodnień dla organizatorów wydarzeń branżowych – zapewnia nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie.

Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie profesjonalnego cateringu, przerw kawowych oraz bankietów i przyjęć biznesowych.

 

3. ATM Studio

Dane teleadresowe:
ul. Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 295 63 21, 664 787 977
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Zobacz więcej: Wynajem sal i hal w ATM Studio.

3. ATM Studio
3. ATM Studio

Nowoczesny budynek, który został zaprojektowany z myślą o produkcjach filmowych, reklamowych, eventach i przeznaczeniu konferencyjno-szkoleniowym. Potężne hale wyposażono w nowoczesny sprzęt z cichymi urządzeniami umożliwiającymi nagrania telewizyjne, najnowocześniejszymi rozwiązaniami audiowizualnymi i zaawansowanymi technologicznie systemami tele-informatycznymi, pozwala zrealizować każdego rodzaju wydarzenia dla większej liczby uczestników, w jednej z 6 dostępnych hal.

Wielkopowierzchniowe hale mogą być miejscem organizacji konferencji, szkoleń, kursów, promocji czy wystaw, które mogą zgromadzić nawet 1300 uczestników. Doświadczenie nabyte podczas organizacji dużych wydarzeń, pozwala na doskonałe przygotowanie oświetlenia, nagłośnienia, opiekę techniczną podczas całego przebiegu spotkania i kompleksową obsługę gastronomiczną według zapotrzebowania organizatorów.

Obiekt posiada wielkogabarytowe przechowalnie, zapewnia nieskrępowany dostęp do wszystkich udogodnień, w tym trzy parkingi, ułatwiające dojazd zorganizowanym grupom.

 

4. Zamek Królewski

Dane teleadresowe:
ul. Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Zobacz więcej: Wynajem sal w Zamku Królewskim.

4. Zamek Królewski
4. Zamek Królewski

Jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w Polsce – Zamek Królewski w Warszawie, gościł koronowane głowy, przywódców państw i sławne osobistości. Zamek jest też gospodarzem największych imprez kulturalnych w stolicy i udostępnia zamkowe wnętrza organizatorom konferencji o najwyższej randze, spotkań biznesowych wysokiego szczebla i prestiżowych debat politycznych i naukowych.

W Zamku Królewskim dostępne są zarówno ekskluzywne sale i prestiżowe gabinety z nowoczesnymi urządzeniami audiowizualnymi i teleinformatycznymi oraz zamkowy dziedziniec, mogący pomieścić nawet 1500 zaproszonych gości. Obsługa doświadczona w organizacji najważniejszych wydarzeń zapewnia wsparcie techniczne i pomoc podczas całego przebiegu spotkań, zapewniając również kompleksowe usługi gastronomiczne z poczęstunkiem, wykwintnym obiadem czy wystawnym balem.

Ścisłe centrum stolicy zapewnia doskonałą komunikację oraz bliskość hoteli i ośrodków kulturalno-rozrywkowych, sprzyjając organizacji nawet kilkudniowych konferencji.

 

5. Centrum Konferencyjne Legii Warszawa

Dane teleadresowe:
ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: +48 513 111 673
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Zobacz więcej: Konferencje i bankiety w CK Legii Warszawa.

5. Centrum Konferencyjne Legii Warszawa
5. Centrum Konferencyjne Legii Warszawa

Centrum Konferencyjne na Stadionie Legii to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni stworzonej z myślą o spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach i imprezach specjalnych.

Do dyspozycji wynajmujących jest 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie konferencji czy innego wydarzenia na 1500 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, funkcjonalna, klimatyzowana, a także wyposażona w niezbędne urządzenia multimedialne, dobre oświetlenie i nagłośnienie. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Centrum Konferencyjne Legia znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie. Można tu wygodnie dojechać zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Wysoki poziom obsługi, profesjonalne wsparcie koordynatorów, duży wybór sal konferencyjnych i nowoczesne wyposażenie to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takich wnętrzach zakończy się sukcesem.

 

6. Hilton Warsaw City****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 356 55 55
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 528
Zobacz więcej: Eventy i konferencje w Hilton Warsaw City.

6. Hilton Warsaw City****
6. Hilton Warsaw City****

Hilton Warsaw City znajduje się niemal w samym centrum Warszawy. Jest to ekskluzywny, duży, komfortowy hotel, Stanowi idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Znajduje się tu komfortowe sale, które posiadają idealny, nowoczesny sprzęt audiowizualne.

Największa sala może zmieścić do 1600 uczestników spotkania. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, projektor, mazaki, flipcharyty, ekran oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada klimatyzację, dzięki której goście czują się jeszcze bardziej komfortowo podczas spotkań w upalne dni. Większość sal można dowolnie łączyć i dzielić dzięki przesuwnym ściankom uzyskując tym samym odpowiednią ilość miejsca na spotkanie.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. W hotelu funkcjonuje także zaplecze biurowe, z którego można dowoli korzystać. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje idealne do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

7. Stadion PGE Narodowy 

Dane teleadresowe:
Al. Księcia Jana Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 
Największa sala konferencyjna: 2000 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Imprezy i konferencje w PGE Narodowy.

7. Stadion PGE Narodowy 
7. Stadion PGE Narodowy 

PGE Narodowy to doskonałe miejsce. Duże, przestronne, komfortowe. Jest to wielofunkcyjny obiekt, który dysponuje niestandardowa przestrzeniom. Wykorzystywany jest do wielu imprez, spotkań biznesowych czy eventów. Stanowi idealne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Ta unikatowa przestrzeń jest w stanie zorganizować spotkanie na 2000 uczestników.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze można liczyć na fachową pomoc techniczną i obsługę. Centrum konferencyjne składa się z 6 profesjonalnych sal konferencyjnych. Łącząc jest można zorganizować bardzo duże spotkanie. Wszystkie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie to najlepsze spotkanie z wysokim standardem usług. Stadion przygotował także przestronny, podziemny parking. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla najbardziej wymagających gości PGE udostępnia przestrzeń o nazwie Biznes Klub. Można tu podziwiać piękną panoramę boiska i stadionowych trybun.

 

8. Windsor Hotel****

Dane teleadresowe:
Jachranka 75, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt: 669 808 988
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 334
Zobacz więcej: Konferencje i szkolenia w hotelu Windsor.

8. Windsor Hotel****
8. Windsor Hotel****

Windsor Hotel położony jest w malowniczej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim. Około 30 minut jazdy od Warszawy. Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jest to potężny kompleks konferencyjno-szkoleniowy.

Znajduje się tu 35 eleganckich klimatyzowanych sal konferencyjnych. Wszystkie przestronne i komfortowe. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: flipchart, ekran, procesor, rzutnik, nagłośnienie stacjonarne, mikrofon, sprzęt TV/Video, odtwarzacz DVD oraz dostęp do Internetu. Sale posiadają również lustra weneckie oraz modułową konfigurację przestrzeni.

Istnieje możliwość skorzystania z mniejszych sal VIP podczas bardziej kameralnego spotkania. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba profesjonalny koordynator biznesowy. Do dyspozycji gości jest parking na 300 samochodów. Dodatkowym atutem są starannie zaprojektowane pokoje dające możliwość relaksu w stylowych wnętrzach.

 

9. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty 

Dane teleadresowe:
ul. Borowiecka 9, 00-728 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 559 21 09
Największa sala konferencyjna: 1560 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200
Zobacz więcej: Sale kongresowe w CKS Nowe Horyzonty.

9. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty 
9. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty 

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty to jeden z największych obiektów konferencyjnych w Warszawie. Obiekt posiada 4 sale kongresowo-konferencyjne i ponad 30 sal szkoleniowych. Do tego sala sportowa, sale komputerowe i amfiteatr. Sale posiadają profesjonalne zaplecze techniczne oraz sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Do dyspozycji gości jest flipchart, wchiteoard. Natomiast resztę sprzętu należy sobie wypożyczyć w zależności od potrzeb spotkania.  

Sale posiadają klimatyzacje, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Obiekt może pomieścić do 1560 uczestników spotkania. Każde spotkanie zorganizowania jest według indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość zorganizowania kilku spotkań w jednym dniu.

Goście mogą skorzystać z usług cateringu podczas spotkania. Dodatkowo obiekt dysponuje przytulnym pokojami, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Kompleksowa oferta to gwarancje udanego spotkania. 


Data publikacji: 03.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top