img

Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Hotel Warszawianka
Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock Jachranka
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba sal konferencyjnych: 52
Liczba miejsc noclegowych: 600

Hotel Warszawianka
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Położony nad Zalewem Zegrzyńskim Hotel Warszawianka to obiekt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji i wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy aż 52 sale o zróżnicowanej wielkości – od niewielkich sal na kameralne spotkania aż po wielkie przestrzenie, w których można zorganizować wydarzenie na 1200 osób. Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania udanego spotkania biznesowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji catering serwowany przez hotelową restaurację, a także możliwość noclegów w komfortowych apartamentach. Możliwe jest również skorzystanie z bogatej oferty hotelowego centrum spa i wellness. Wyjątkowa lokalizacja, wygodny dojazd, a także kompleksowa obsługa wszystkich imprez to gwarancja, że konferencja w Hotelu Warszawianka będzie należała do udanych.

Palladium
Adres: ul. Złota 9, 00-019 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba sal konferencyjnych: 2

Palladium
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Palladium to nowoczesny obiekt konferencyjny i bankietowy położony w dogodnej lokalizacji w stolicy. Wygodny dojazd, możliwość organizowania sporych wydarzeń oraz kompleksowa obsługa gwarantują stuprocentowe zadowolenie organizatorów konferencji, szkoleń czy bankietów. Obiekt posiada jedną z największych w stolicy salę widowiskową, w której można organizować wydarzenia nawet na 1500 osób. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z foyer, w którym często organizowane są bankiety na kilkaset osób. Co więcej, obiekt można połączyć z klubem Hybrydy, co zwiększa powierzchnię tworząc przestrzeń dla 2000 osób. Palladium oferuje szereg udogodnień dla organizatorów wydarzeń branżowych – zapewnia nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie. Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie profesjonalnego cateringu, przerw kawowych oraz bankietów i przyjęć biznesowych.

Sangate Hotel Airport
Adres: ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2500
Liczba sal konferencyjnych: 19
Liczba miejsc noclegowych: 583

Sangate Hotel Airport
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Sangate Hotel Airport położony jest w niedalekiej odległości od warszawskiego Lotniska Chopina, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na organizację konferencji nawet na światową skalę. Sprzyja temu nie tylko położenie obiektu, ale również oferta jego centrum biznesowego. W hotelu znajduje się 19 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można łączyć, tworząc potężną przestrzeń konferencyjną nawet na 2500 osób. Wszystkie sale przeznaczone do spotkań biznesowych są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawdzone technologie, nagłośnienie, oświetlenie, a także klimatyzację. Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych są również hotelowe apartamenty – to idealna opcja w przypadku organizacji kilkudniowych wydarzeń. Natomiast przerwy kawowe, obiady czy bankiety na zakończenie konferencji organizowane są przez hotelową restaurację, serwującą doskonałej jakości dania z różnych kuchni świata. Doskonała lokalizacja, świetna atmosfera oraz wyposażenie pełne wszelkich udogodnień gwarantują, że organizacja spotkania biznesowego w Sangate Hotel Airport to idealny przepis na udane wydarzenie.

ATM Studio
Adres: ul. Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1300

Zamek Królewski w Warszawie
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Nowoczesny budynek, który został zaprojektowany z myślą o produkcjach filmowych, reklamowych, ventach i przeznaczeniu konferencyjno-szkoleniowym. Potężne hale wyposażono w nowoczesny sprzęt z cichymi urządzeniami umożliwiającymi nagrania telewizyjne, najnowocześniejszymi rozwiązaniami audiowizualnymi i zaawansowanymi technologicznie systemami tele-informatycznymi, pozwala zrealizować każdego rodzaju wydarzenia dla większej liczby uczestników, w jednej z 6 dostępnych hal. Wielkopowierzchniowe hale mogą być miejscem organizacji konferencji, szkoleń, kursów, promocji czy wystaw, które mogą zgromadzić nawet 1300 uczestników. Doświadczenie nabyte podczas organizacji dużych wydarzeń, pozwala na doskonałe przygotowanie oświetlenia, nagłośnienia, opiekę techniczną podczas całego przebiegu spotkania i kompleksową obsługę gastronomiczną według zapotrzebowania organizatorów. Obiekt posiada wielkogabarytowe przechowalnie, zapewnia nieskrępowany dostęp do wszystkich udogodnień, w tym trzy parkingi, ułatwiające dojazd zorganizowanym grupom.

Zamek Królewski w Warszawie
Adres: ul. Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500

Zamek Królewski w Warszawie
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w Polsce – Zamek Królewski w Warszawie, gościł koronowane głowy, przywódców państw i sławne osobistości. Zamek jest też gospodarzem największych imprez kulturalnych w stolicy i udostępnia zamkowe wnętrza organizatorom konferencji o najwyższej randze, spotkań biznesowych wysokiego szczebla i prestiżowych debat politycznych i naukowych. W Zamku Królewskim dostępne są zarówno ekskluzywne sale i wykwintne gabinety z nowoczesnymi urządzeniami audiowizualnymi i teleinformatycznymi oraz zamkowy dziedziniec, mogący pomieścić nawet 1500 zaproszonych gości. Obsługa doświadczona w organizacji najważniejszych wydarzeń zapewnia wsparcie techniczne i pomoc podczas całego przebiegu spotkań, zapewniając również kompleksowe usługi gastronomiczne z poczęstunkiem, wykwintnym obiadem czy wystawnym balem. Ścisłe centrum stolicy zapewnia doskonałą komunikację oraz bliskość hoteli i ośrodków kulturalno-rozrywkowych, sprzyjając organizacji nawet kilkudniowych konferencji.

ATM Studio
Cena za godzinę:
Dzielnica: Saska Kępa

ATM Studio w Warszawie
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


ATM Studio to nowoczesny obiekt konferencyjny i eventowy, który powstał z myślą o produkcjach filmowych i telewizyjnych, jednak z powodzeniem sprawdza się także jako miejsce większych konferencji, szkoleń czy eventów dla firm. W skład obiektu wchodzi 7 dużych, przestronnych i klimatyzowanych hal, które można dowolnie wyposażyć w zależności od potrzeb. W największej hali jest możliwe przygotowanie wydarzenia nawet na 1300 osób. ATM Studio posiada nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny, a także kompleksową obsługę planu – oświetlenie, nagłośnienie, technikę zdjęciową, a także inne elementy wyposażenia, które są niezbędne przy produkcjach filmowych. Do dyspozycji wynajmujących jest również catering oraz szereg usług dodatkowych, między innymi profesjonalna obsługa. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję na dużą skalę i w sprawdzonym miejscu, ATM Studio będzie propozycją spełniającą nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Centrum Konferencyjne Legia Warszawa
Cena za godzinę:
Dzielnica: Śródmieście

Sala Stadion Legii w Warszawie
Sale na stadionie Legii


Centrum Konferencyjne na Stadionie Legii to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni stworzonej z myślą o spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach i imprezach specjalnych. Do dyspozycji wynajmujących jest 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie konferencji czy innego wydarzenia na 1500 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, funkcjonalna, klimatyzowana, a także wyposażona w niezbędne urządzenia multimedialne, dobre oświetlenie i nagłośnienie. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Centrum Konferencyjne Legia znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie. Można tu wygodnie dojechać zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Wysoki poziom obsługi, profesjonalne wsparcie koordynatorów, duży wybór sal konferencyjnych i nowoczesne wyposażenie to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takich wnętrzach zakończy się sukcesem.


Data publikacji: 23.06.2021

Nasi partnerzy