img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim:

 

1. MCC Mazurkas Conference Center & Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 77, 05-850 Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
Kontakt: 22 721 47 47
Największa sala konferencyjna: 900 osób
Liczba miejsc noclegowych: 316
Zobacz więcej: Konferencje w MCC Mazurkas.

1. MCC Mazurkas Conference Center & Hotel****
1. MCC Mazurkas Conference Center & Hotel****

MCC Mazurkas Cenference Center & Hotel to doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesach, szkoleń i konferencji oraz profesjonalny, elegancki hotel. Obiekt położony jest zalewie 1 km od centrum Warszawy.

Przestrzeń konferencyjną tworzy 35 przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjno-szkoleniowych o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich mieści 900 uczestników spotkania. Wszystkie wyposażone są w: rzutnik, ekrany, projektory, mikrofony, DVD, Video, TV, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealnie nadająca się na cieplejsze dni. Sale maja także dostęp do światła dziennego oraz możliwość całkowitego zaciemnienia podczas prezentacji czy projekcji. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem technicznym niezbędnym przy organizacji wymagających spotkań. Goście mogą liczyć na pomoc personelu oraz profesjonalne podejście do każdego z wydarzeń.

 

2. Zamek Królewski w Warszawie

Dane teleadresowe:
pl. Zamkowy 4, 00-277 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: +48 22 35 55 323
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Zobacz więcej: Konferencje na Zamku Królewskim w Warszawie.

2. Zamek Królewski w Warszawie
2. Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie to miejsce znane przez wielu z nas. Obiekt ten znajduje się w centrum warszawy. Nawiązuje do tradycji dawnej Rzeczypospolitej. Obiekt ten doskonale nadaje się do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Jego mury przyciągają wielu gości.

Znajduje się bardzo duża przestrzeń konferencyjna mogąca pomieści 1500 osób. Do dyspozycji gości Zamek oddaje siedem przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Każde wydarzenie odbywa się według najwyższych standarów usług oraz w dbałości o indywidualne potrzeby klientów. Wspaniały wystój sal zamkowych zapewnia odpowiednią, wytworną oprawę każdemu wydarzeniu oraz daje nieograniczone możliwości i gwarancję sukcesu

 

3. Hotel Kuźnia Napoleońska***

Dane teleadresowe:
ul. Sochaczewska 5, 96-515 Teresin (mazowieckie)
Kontakt: 46 861 52 13
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Kuźnia Napoleońska.

Hotel Kuźnia Napoleońska
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Jeśli szukają Państwo obiektu na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe. Hotel Kuźnia Napoleońska z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem.

W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 14 sal, wśród których są zarówno niewielkie pomieszczenia, idealne na kameralne spotkania, jak i duże sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić 550 osób. Zaplecze konferencyjne obejmuje nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny oraz biurowy, co ułatwia poprowadzenie każdego spotkania branżowego.

Do dyspozycji organizatorów jest także hotelowa restauracja, serwująca posiłki w przerwach kawowych, a także organizująca eleganckie przyjęcia i bankiety. W razie potrzeby możliwe jest zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Hotel Kuźnia Napoleońska cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych, a każdy event zorganizowany w jego wnętrzach można zaliczyć do udanych.

 

4. Pałac i Folwark Łochów

Dane teleadresowe:
ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów (mazowieckie)
Kontakt: 515 001 069
Największa sala konferencyjna: 768 osób
Liczba miejsc noclegowych: 178
Zobacz więcej:Konferencje w Pałacu i Folwarku Łochów.

Pałac i Folwark Łochów
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

W poszukiwaniu idealnego miejsca na konferencję w województwie mazowieckim, warto sprawdzić ofertę Pałacu i Folwarku Łochów. To kompleks pięknych, zabytkowych budynków położonych w otoczeniu zieleni w przepięknej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Obiekt znajduje się 60 km od Warszawy, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany ze stolicą. W ofercie centrum konferencyjnego znaleźć można 22 sale konferencyjne, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie, a także wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania konferencji na najwyższym poziomie. W największej sali możliwe jest zorganizowanie wydarzenia na 769 osób.

Wysoki poziom obsługi, doskonała kuchnia serwująca lokalne specjały, a także niezwykła okolica gwarantują, że każde spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu będzie należało do udanych. Pałac i Folwark Łochów cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji – jeśli chcą Państwo właśnie tutaj zorganizować wydarzenie biznesowe, warto rezerwować miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

5. Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara

Dane teleadresowe:
ul. Piwna 3, Jawczyce, 05-850 Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
Kontakt: +48 22 721 04 70
Największa sala konferencyjna: 520 osób
Liczba miejsc noclegowych: 14
Zobacz więcej: Konferencje w Centrum Baccara.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara znajduje się w dogodnej lokalizacji – zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy oraz od Lotniska Chopina. Obiekt jest przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i wydarzeń biznesowych, zarówno tych bardziej kameralnych, jak i na większą skalę.

W Baccara znajdują się cztery sale konferencyjne o różnej powierzchni – w największej z nich można zorganizować konferencję na 520 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także wszelkie inne udogodnienia, które są potrzebne do przygotowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

W obiekcie znajduje się bezprzewodowy internet do dyspozycji wszystkich gości, a o oprawę kulinarną wszelkich biznesowych imprez dba Karczma na Piwnej, organizująca obiady, przyjęcia, bankiety, a także przerwy kawowe pomiędzy biznesowymi spotkaniami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dobrej lokalizacji i ze świetnym zapleczem biznesowym, Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara z pewnością będzie dobrym wyborem.

 

6. Hotel Sobienie Królewskie****

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
Kontakt: 25 682 06 60
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 175
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Sobienie Królewskie.

Hotel Sobienie Królewskie
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Sobienie Królewskie zlokalizowany jest w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy wśród zieleni Mazowieckiego parku Krajobrazowego. Piękny, zabytkowy obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych.

W centrum konferencyjnym znajduje się 9 sal konferencyjnych o rożnej powierzchni. Dzięki temu można jednocześnie organizować kilka równoległych spotkań. Obiekt posiada świetne zaplecze techniczne, wszystkie sale mają nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, klimatyzację, a także wszelkie udogodnienia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższą skalę.

Uczestnicy wydarzeń organizowanych w Hotelu Sobienie Królewskie mogą liczyć na świetne wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także na zakwaterowanie w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach. W obiekcie można bez problemu zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe, połączone ze zwiedzaniem okolicy czy korzystaniem ze wszystkich hotelowych atrakcji.

 

7. Hotel Narvil**** Conference & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Miłosza 14a, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt: 22 566 10 00
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 664
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Narvil lub Sale konferencyjne - hotel Narvil.

Hotel Narvil Conference & Spa
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Narvil w Serocku znajduje się w przepięknej lokalizacji nad rzeką Narew. Wyjątkowe położenie, doskonała oferta i świetne pakiety dodatkowych usług sprawiają, że obiekt cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i klientów biznesowych.

Hotel Narvil dysponuje ogromną przestrzenią konferencyjną, w której skład wchodzą 32 sale. Niektóre z nich są przeznaczone do organizowania niewielkich, kameralnych spotkań, w innych można przygotować spore wydarzenia. Największa sala bez problemu pomieści 1300 osób. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, zapewnia dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do sprawdzonego sprzętu multimedialnego.

W obiekcie działają dwie restauracje, które zajmują się przygotowaniem oprawy kulinarnej wydarzeń. Jest również możliwość organizowania kilkudniowych spotkań połączonych z nocowaniem uczestników – w obiekcie znajdują się wygodne i doskonale wyposażone apartamenty, a także szereg dodatkowych atrakcji dla hotelowych gości.

 

8. Hotel Riviera****

Dane teleadresowe:
ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa (mazowieckie)
Kontakt: 22 782 32 66
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 105
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotelu Riviera lub Konferencje w Hotelu Riviera.

Hotel Riviera style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Riviera to stylowy budynek inspirowany śródziemnomorskimi klimatami, który znajduje się w doskonałej lokalizacji wśród zieleni. To dobre miejsce dla osób szukających spokojnego wypoczynku, a także dla organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych.

Obiekt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – w ofercie centrum konferencyjnego są dwie nowocześnie urządzone sale, w których znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania wydarzenia branżowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji sprawdzone nagłośnienie i oświetlenie z możliwością zaciemnienia, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny.

W hotelu działa restauracja z doskonałą kuchnią, która przygotowuje serwisy kawowe i inne posiłki w trakcie wszystkich spotkań. W razie zapotrzebowania jest również możliwość zakwaterowania uczestników w pięknie urządzonych apartamentach.

 

9. Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii

Dane teleadresowe:
ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk (mazowieckie)
Kontakt: 23 692 90 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 160
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Zamku Pułtusk lub Konferencje w Zamku Pułtusk.

Hotel Zamek style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Klimatyczny pułtuski hotel, zlokalizowany w XV w. zamku, to również niebanalne miejsce organizacji ekskluzywnych wydarzeń firmowych, debat politycznych i spotkań biznesowych najwyższej rangi.

Centrum kongresowo-szkoleniowe Zamku Pułtusk tworzy 6 niezależnych sal konferencyjnych, zarówno oferujących dużą powierzchnię jak i kameralne gabinety dyskretnych rozmów handlowych. Największa sala może gościć nawet 550 słuchaczy, wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt audiowizualny, zaplecze teleinformatyczne i doskonałej jakości nagłośnienie.

Planujący dłuższy pobyt mogą skorzystać ze 161 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i komfortowych apartamentach rozmieszczonych w zamkowym kompleksie. Zamkowa Restauracja i Kawiarnia serwują dania staropolskie i pyszne desery oparte na wiekowych recepturach.

W zamkowych wnętrzach można również skorzystać z usług gabinetów odnowy biologicznej i masaży, sauny, jacuzzi, poćwiczyć na siłowni zagrać w bilard. Hotel Zamek położony jest nad rzeką Narwią, wśród zieleni, zapewniając prywatność, a jednocześnie szybki dojazd do stolicy oddalonej o około 60km.

 

10. Osada Młyńska

Dane teleadresowe:
Oryszew Osada 9, 93-317 Oryszew (mazowieckie)
Kontakt: +48 502 612 773
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Osadzie Młyńskiej.

Hotel Osada style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Niecałe 60km od Warszawy, można znaleźć doskonałe miejsce organizacji wszelkiego typu imprez integracyjnych, biesiad firmowych i rodzinnych, zajęć teambuildingowych, szkoleń i warsztatów.

Osada Młyńska położona na terenie XV wiecznego folwarku oferuje 10 zabytkowych budynków, 8ha teren i największą na Mazowszu drewnianą salę biesiadną, mogącą pomieścić nawet 400 gości. Oferowana sala sprawdza się doskonale podczas szkoleń, odczytów i warsztatów firmowych. Kompleks oferuje 16 miejsc noclegowych o folwarcznym klimacie, nocleg w cygańskim wozie i pole namiotowe.

Dla gości szukających bardziej komfortowego wypoczynku organizatorzy przygotowali listę partnerskich pensjonatów i hoteli w pobliżu kompleksu. Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas organizacji dużych imprez i biesiad, pozwoliło stworzyć doskonałą ofertę cateringową z potrawami regionalnymi, wykwintną kuchnia staropolską, daniami regionalnymi z różnych stron świata czy ofertą wegańską. Najlepsze w regionie miejsce organizacji wydarzeń firmowych i plenerowych biesiad, znajduje się w odległości 57km od Warszawy.

 

11. Pałac Mała Wieś****

Dane teleadresowe:
Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży (mazowieckie)
Kontakt: +48 332 91 91
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Mała Wieś.

Pałac Mała Wieś
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Zabytkowy zespół pałacowy w Małej Wsi, to wymarzone miejsce luksusowego wypoczynku i organizacji najwyższej rangi spotkań biznesowych, debat naukowych i wydarzeń firmowych. Pałacowe wnętrza kryją 8 sal konferencyjnych i gabinetów VIP o muzealnym charakterze.

Największa sala może pomieścić nawet 600 gości kongresowych, a kameralne spotkania biznesowe, organizowane w luksusowych salonach podniosą prestiż wydarzenia. Zarówno w głównym budynku jak i w pałacowych Oficynach dostępne są 54 pokoje i Apartamenty zapewniające luksus i najwyższy pięciogwiazdkowy standard hotelowy dla 34 Gości.

Najlepszą staropolską kuchnię w nowoczesnym wydaniu odnaleźć można w restauracji Stara Wozownia, na wykwintne słodkości i domowe wypieki zaprasza Herbaciarnia, a dla koneserów najlepszych gatunków win, pałacowa Winiarnia przygotowała wyjątkowo bogatą ofertę. W skład kompleksu pałacowego wchodzi również piękny park i francuski ogród z Ogrodem Różanym, w którym znajduje się ponad 3000 gatunków krzewów.

Na terenie obiektu znajduje się ukryta Komnata SPA & Wellness, a wśród zajęć rekreacyjnych najpopularniejsza jest Akademia Golfa. Piękny, zabytkowy Pałac Małą Wieś położony jest niecałą godzinę od Warszawy.

 

12. Pałac Rozalin

Dane teleadresowe:
ul. Pałacowa 27, 05-831 Młochów Rozalin (mazowieckie)
Kontakt: 515 465 000
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz więcej: Konferencje - Pałac Rozalin.

Pałac Rozalin
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Podwarszawski Pałac Rozalin, położony na terenie ponad 20ha zabytkowego parku, to niebanalna propozycja dla poszukujących komfortowego wypoczynku w pobliżu stolicy i organizatorów prestiżowych wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych. W Pałacu przygotowano profesjonalną Strefę Kongresową, w której skład wchodzi 7 wielofunkcyjnych sal szkoleniowo-konferencyjnych.

Na terenie zespołu pałacowego dostępny jest całoroczny namiot bankietowy, który może Gościc nawet 700 uczestników eventów i dużych kongresów, dostępne są również pomieszczenia z przeznaczeniem na mniejsze konwenty i konferencje z pełnym zapleczem technicznym i cateringowym. Planując dłuższy pobyt w Pałacu Rozalin, Goście mogą skorzystać z Parkowej Sypialni, gdzie przygotowano 17 luksusowych pokoi dwuosobowych, pokoi rodzinnych – Studio i pokój uwzględniający potrzeby osób z niepełnosprawnością, zapewniając nocleg dla około 40 osób.

Doskonała pałacowa kuchnia wszystkie wyroby tworzy na miejscu, w tym własne warzywa, owoce i zioła, wspaniałe wędzonki oraz codziennie wypiekany chleb. Zielone tereny przynależne do Pałacu obejmują zabytkowy park, stawy, polanki, wysepkę japońską, chińską altanę, góralską 100-letnią chatę, lądowisko dla helikopterów i balonów. Pałac położony jest w odległości 30km od Warszawy, przy trasie S8.

 

13. Airport Hotel Okęcie****

Dane teleadresowe:
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 456 80 00
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 523
Zobacz więcej: Airport Hotel Okęcie - sale konferencyjne lub Konferencje w Airport Hotel Okęcie.

13. Airport Hotel Okęcie****
13. Airport Hotel Okęcie****

Airport Hotel Okęcie to doskonała lokalizacja, ekskluzywny hotel położony niedaleko Lotniska Okęcie. Hotel stanowi idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną.  

Znajduje się tu 17 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Największa sala może pomieścić 800 uczestników spotkania w zależności od ustawienia. Sale posiadają profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tu rzutnik, flipchart, projektor oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane, co sprawia, ze każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Można liczyć na fachową pomoc techniczną. Wysoki budynek pozwala zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne. Istnieje możliwość zorganizowania przerwy kawowej z pyszną kawą, herbatą i ciastem. Na terenie hotelu znajdują się przytulne pokoje, w których można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

 

14. Hotel Boss***

Dane teleadresowe:
ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 516 61 00
Największa sala konferencyjna: 560 osób
Liczba miejsc noclegowych: 280
Zobacz więcej: Hotel Boss - sale konferencyjne lub Hotel Boss - konferencje.

14. Hotel Boss***
14. Hotel Boss***

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe hotelu Boss to z pewnością świetna lokalizacja zarówno do odpoczynku jak i spotkań biznesowych. Obiekt znajduje się z dala od zgiełku miasta. Jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.  

Znajduje się u 16 sal konferencyjnych. Wszystkie duże, przestronne, komfortowe z nowoczesnym sorbetem audiowizualnym i nagłośnieniem. W każdej znajduje się miedzy innymi: rzutnik, ekran, flipachart, nagłośnienie, mikrofon oraz dostęp do Internetu. Możliwe jest także skorzystanie z usług tłumaczenia. Wszystkie sale są klimatyzowane, co sprawia, ze spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze można liczyć na pomoc fachowej obsługi i pomocy technicznej. Warto również skorzystać z przerw kawowych. Dodatkowym atutem Centrum jest baza noclegowa z przytulnymi pokojami stanowiącymi idealne miejsce na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy

 

15. Hotel Windsor****

Dane teleadresowe:
Jachranka 75, 05-140 Serock
Kontakt: +48 669 808 988
Największa sala konferencyjna: 670 osób
Ilość miejsc noclegowych: 421
Zobacz więcej: Hotel Windsor - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Windsor.

15. Hotel Windsor****
15. Hotel Windsor****

Wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko za miasto, żeby poczuć klimat pięknych polskich jezior. Hotel Windsor w Jachrance znajdujący się nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce idealna zarówno do pracy jak i wypoczynku. Obiekt dysponuje łącznie 178 pokojami, które są urządzone tak, aby zapewnić jak największy komfort gościom.

Część konferencyjna składa się z 19 nowoczesnych sal, które posiadają wszystkie niezbędne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Mniejsze z nich świetnie sprawdzą się podczas warsztatów czy szkoleń, a te dla 100-180 osób pozwalają na organizację liczniejszych konferencji czy seminariów. Sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu można tu uzyskać powierzchnię na eventy dla nawet 670 osób.

Uświetnieniem każdego wydarzenia będą doskonałe dania, jakie są tu serwowane. Dwie restauracja z zupełnie innymi kartami gwarantują doskonałe smaki. A po pracy warto się zrelaksować w tutejszej strefie Spa. Na gości czekaja baseny, jacuzzi, a także sauny. Są tu także boiska, korty, a nawet kręgielnia

 

16. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
Jachranka 77, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt: 22 768 90 00
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 700
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotelu Warszawianka lub Konferencje w hotelu Warszawianka.

16. Hotel Warszawianka****
16. Hotel Warszawianka****

Hotel Warszawianka to tak na prawdę cały kompleks, który znajduje się na 14 hektarowym terenie przy zalewie Zegrzyńskim. Jest tu 600 miejsc noclegowych, a pokoje są urządzone w nowoczesnym i komfortowym stylu, dzięki czemu każdy może tu wypocząć. Imponujące jest także centrum konferencyjne, które składa się a aż 52 różnych możliwych konfiguracji sal. Można tu zorganizować zarówno kameralne warsztaty czy prezentacja, jak i pokaźne bankiety czy konferencje, nawet dla 1200 osób.

Nowoczesne sprzęty w jakie zostały wyposażone sale konferencyjne, sprawiają, że każde wydarzenie będzie tu przebiegało zgodnie z planem. 

Na terenie całego kompleksu jest aż 9 restauracji i barów, a każdy z nich oferuje inne specjalności. Jedną z największych atrakcji jest znajdujący się tu Aqua Park, a także możliwość wypożyczenie rowerów czy kajaków. To miejsce o wielu możliwościach. Samo położenie niedaleko Warszawy sprawia, że dojazd nie zajmuje wiele czasu, a w takich okolicznościach przyrody można prawdziwie wypocząć.

 

17. Pałac Żelechów**** Spa&Wellness

Dane teleadresowe:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów (mazowieckie)
Kontakt: 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałacu Żelechów lub Konferencje w Pałacu Żelechów.

17. Pałac Żelechów**** Spa&Wellness
17. Pałac Żelechów**** Spa&Wellness

Mało które centrum konferencyjne, może się pochwalić tak doskonale zagospodarowaną częścią dedykowaną do biznesu, jaka znajduje się w tym obiekcie. Pałac Żelechów Spa&Wellness to nie tylko miejsce na romantyczny weekendy czy przyjazd z całą rodziną, to także miejsce, gdzie warto zorganizować szkolenia, konferencje czy bankiety.

Z myślą o gościach biznesowych powstała tu cześć konferencyjna. Jest tu 19 nowoczesnych i klimatyzowanych sal. Wśród z nich są takie idealna na kameralne warsztaty czy spotkania, do 20-25 osób. Możliwość łączenia sal razem sprawia, że można tu uzyskać przestrzeń nawet dla 800 uczestników.

Doskonałe zaplecze gastronomiczne zadowoli nawet najbardziej wymagających. Serwowane są tu dania kuchni polskiej i europejskiej, które są stale wzbogacane w oparciu o najnowsze trendy kulinarne. Takie danie idealnie sprawdzą się podczas kolacji biznesowej, bankietu czy lunchu. W tym obiekcie można także zrelaksować się w części Spa & Wellness, a taki relaks po całym dniu pracy to prawdziwy raj dla ciała i duszy.


Data publikacji: 02.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top