img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Kuźnia Napoleońska
Adres: ul. Sochaczewska 5, 96-515 Teresin
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 14
Liczba miejsc noclegowych: 300

Hotel Kuźnia Napoleońska
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Jeśli szukają Państwo obiektu na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe, Hotel Kuźnia Napoleońska z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 14 sal, wśród których są zarówno niewielkie pomieszczenia, idealne na kameralne spotkania, jak i duże sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić 550 osób. Zaplecze konferencyjne obejmuje nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny oraz biurowy, co ułatwia poprowadzenie każdego spotkania branżowego. Do dyspozycji organizatorów jest także hotelowa restauracja, serwująca posiłki w przerwach kawowych, a także organizująca eleganckie przyjęcia i bankiety. W razie potrzeby możliwe jest zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Hotel Kuźnia Napoleońska cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych, a każdy event zorganizowany w jego wnętrzach można zaliczyć do udanych.


Pałac i Folwark Łochów
Adres: ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów
Największa sala konferencyjna: 768
Liczba sal konferencyjnych: 22
Liczba miejsc noclegowych: 178

Pałac i Folwark Łochów
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


W poszukiwaniu idealnego miejsca na konferencję w województwie mazowieckim, warto sprawdzić ofertę Pałacu i Folwarku Łochów. To kompleks pięknych, zabytkowych budynków położonych w otoczeniu zieleni w przepięknej okolicy z dala od zgiełku miasta. Obiekt znajduje się 60 km od Warszawy, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany ze stolicą. W ofercie centrum konferencyjnego znaleźć można 22 sale konferencyjne, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie, a także wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania konferencji na najwyższym poziomie. W największej sali możliwe jest zorganizowanie wydarzenia na 769 osób. Wysoki poziom obsługi, doskonała kuchnia serwująca lokalne specjały, a także niezwykła okolica gwarantują, że każde spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu będzie należało do udanych. Pałac i Folwark Łochów cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji – jeśli chcą Państwo właśnie tutaj zorganizować wydarzenie biznesowe, warto rezerwować miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem.


Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara
Adres: ul. Piwna 3, Jawczyce, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Największa sala konferencyjna: 520
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 14

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara znajduje się w dogodnej lokalizacji – zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy oraz od Lotniska Chopina. Obiekt jest przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i wydarzeń biznesowych, zarówno tych bardziej kameralnych, jak i na większą skalę. W Baccara znajdują się cztery sale konferencyjne o różnej powierzchni – w największej z nich można zorganizować konferencję na 520 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także wszelkie inne udogodnienia, które są potrzebne do przygotowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. W obiekcie znajduje się bezprzewodowy internet do dyspozycji wszystkich gości, a o oprawę kulinarną wszelkich biznesowych imprez dba Karczma na Piwnej, organizująca obiady, przyjęcia, bankiety, a także przerwy kawowe pomiędzy biznesowymi spotkaniami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dobrej lokalizacji i ze świetnym zapleczem biznesowym, Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara z pewnością będzie dobrym wyborem.


Hotel Sobienie Królewskie
Adres: Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie Jeziory
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: 175

Hotel Sobienie Królewskie
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Hotel Sobienie Królewskie zlokalizowany jest w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy wśród zieleni Mazowieckiego parku Krajobrazowego. Piękny, zabytkowy obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych. W centrum konferencyjnym znajduje się 9 sal konferencyjnych o rożnej powierzchni. Dzięki temu można jednocześnie organizować kilka równoległych spotkań. Obiekt posiada świetne zaplecze techniczne, wszystkie sale mają nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, klimatyzację, a także wszelkie udogodnienia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższą skalę. Uczestnicy wydarzeń organizowanych w Hotelu Sobienie Królewskie mogą liczyć na świetne wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także na zakwaterowanie w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach. W obiekcie można bez problemu zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe, połączone ze zwiedzaniem okolicy czy korzystaniem ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Hotel Narvil Conference & Spa
Adres: ul. Miłosza 14a, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1300
Liczba miejsc noclegowych: 664

Hotel Narvil Conference & Spa
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Hotel Narvil w Serocku znajduje się w przepięknej lokalizacji nad rzeką Narew. Wyjątkowe położenie, doskonała oferta i świetne pakiety dodatkowych usług sprawiają, że obiekt cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i klientów biznesowych. Hotel Narvil dysponuje ogromną przestrzenią konferencyjną, w której skład wchodzą 32 sale. Niektóre z nich są przeznaczone do organizowania niewielkich, kameralnych spotkań, w innych można przygotować spore wydarzenia. Największa sala bez problemu pomieści 1300 osób. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, zapewnia dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do sprawdzonego sprzętu multimedialnego. W obiekcie działają dwie restauracje, które zajmują się przygotowaniem oprawy kulinarnej wydarzeń. Jest również możliwość organizowania kilkudniowych spotkań połączonych z nocowaniem uczestników – w obiekcie znajdują się wygodne i doskonale wyposażone apartamenty, a także szereg dodatkowych atrakcji dla hotelowych gości.


Hotel Riviera
Adres: ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba miejsc noclegowych: 105

Hotel Riviera style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Hotel Riviera to stylowy budynek inspirowany śródziemnomorskimi klimatami, który znajduje się w doskonałej lokalizacji wśród zieleni. To dobre miejsce dla osób szukających spokojnego wypoczynku, a także dla organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych. Obiekt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – w ofercie centrum konferencyjnego są dwie nowocześnie urządzone sale, w których znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania wydarzenia branżowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji sprawdzone nagłośnienie i oświetlenie z możliwością zaciemnienia, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny. W hotelu działa restauracja z doskonałą kuchnią, która przygotowuje serwisy kawowe i inne posiłki w trakcie wszystkich spotkań. W razie zapotrzebowania jest również możliwość zakwaterowania uczestników w pięknie urządzonych apartamentach.

Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii
Adres: ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk
Odległość: 60 km
Największa sala konferencyjna: 550

Hotel Zamek style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Klimatyczny pułtuski hotel, zlokalizowany w XV w. zamku, to również niebanalne miejsce organizacji ekskluzywnych wydarzeń firmowych, debat politycznych i spotkań biznesowych najwyższej rangi. Centrum kongresowo-szkoleniowe Zamku Pułtusk tworzy 6 niezależnych sal konferencyjnych, zarówno oferujących dużą powierzchnię jak i kameralne gabinety dyskretnych rozmów handlowych. Największa sala może gościć nawet 550 słuchaczy, wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt audiowizualny, zaplecze teleinformatyczne i doskonałej jakości nagłośnienie. Planujący dłuższy pobyt mogą skorzystać ze 161 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i komfortowych apartamentach rozmieszczonych w zamkowym kompleksie. Zamkowa Restauracja i Kawiarnia serwują dania staropolskie i pyszne desery oparte na wiekowych recepturach. W zamkowych wnętrzach można również skorzystać z usług gabinetów odnowy biologicznej i masaży, sauny, jacuzzi, poćwiczyć na siłowni zagrać w bilard. Hotel Zamek położony jest nad rzeką Narwią, wśród zieleni, zapewniając prywatność, a jednocześnie szybki dojazd do stolicy oddalonej o około 60km.

Osada Młyńska
Adres: Oryszew Osada 9, 93-317 Oryszew
Odległość: 57 km
Największa sala konferencyjna: 400

Hotel Osada style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Niecałe 60km od Warszawy, można znaleźć doskonałe miejsce organizacji wszelkiego typu imprez integracyjnych, biesiad firmowych i rodzinnych, zajęć teambuildingowych, szkoleń i warsztatów. Osada Młyńska położona na terenie XV wiecznego folwarku oferuje 10 zabytkowych budynków, 8ha teren i największą na Mazowszu drewnianą salę biesiadną, mogącą pomieścić nawet 400 gości. Oferowana sala sprawdza się doskonale podczas szkoleń, odczytów i warsztatów firmowych. Kompleks oferuje 16 miejsc noclegowych o folwarcznym klimacie, nocleg w cygańskim wozie i pole namiotowe. Dla gości szukających bardziej komfortowego wypoczynku organizatorzy przygotowali listę partnerskich pensjonatów i hoteli w pobliżu kompleksu. Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas organizacji dużych imprez i biesiad, pozwoliło stworzyć doskonałą ofertę cateringową z potrawami regionalnymi, wykwintną kuchnia staropolską, daniami regionalnymi z różnych stron świata czy ofertą wegańską. Najlepsze w regionie miejsce organizacji wydarzeń firmowych i plenerowych biesiad, znajduje się w odległości 57km od Warszawy.

Pałac Mała Wieś
Adres: Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba miejsc noclegowych: 120

Pałac Mała Wieś
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Zabytkowy zespół pałacowy w Małej Wsi, to wymarzone miejsce luksusowego wypoczynku i organizacji najwyższej rangi spotkań biznesowych, debat naukowych i wydarzeń firmowych. Pałacowe wnętrza kryją 8 sal konferencyjnych i gabinetów VIP o muzealnym charakterze. Największa sala może pomieścić nawet 600 gości kongresowych, a kameralne spotkania biznesowe, organizowane w luksusowych salonach podniosą prestiż wydarzenia. Zarówno w głównym budynku jak i w pałacowych Oficynach dostępne są 54 pokoje i Apartamenty zapewniające luksus i najwyższy pięciogwiazdkowy standard hotelowy dla 34 Gości. Najlepszą staropolską kuchnię w nowoczesnym wydaniu odnaleźć można w restauracji Stara Wozownia, na wykwintne słodkości i domowe wypieki zaprasza Herbaciarnia, a dla koneserów najlepszych gatunków win, pałacowa Winiarnia przygotowała wyjątkowo bogatą ofertę. W skład kompleksu pałacowego wchodzi również piękny park i francuski ogród z Ogrodem Różanym, w którym znajduje się ponad 3000 gatunków krzewów. Na terenie obiektu znajduje się ukryta Komnata SPA & Wellness, a wśród zajęć rekreacyjnych najpopularniejsza jest Akademia Golfa. Piękny, zabytkowy Pałac Małą Wieś położony jest niecałą godzinę od Warszawy.

Pałac Rozalin
Adres: ul. Pałacowa 27, 05-831 Młochów Rozalin
Największa sala konferencyjna:700
Liczba sal konferencyjnych:7
Liczba miejsc noclegowych:40

Pałac Rozalin
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim


Podwarszawski Pałac Rozalin, położony na terenie ponad 20ha zabytkowego parku, to niebanalna propozycja dla poszukujących komfortowego wypoczynku w pobliżu stolicy i organizatorów prestiżowych wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych. W Pałacu przygotowano profesjonalną Strefę Kongresową, w której skład wchodzi 7 wielofunkcyjnych sal szkoleniowo-konferencyjnych. Na terenie zespołu pałacowego dostępny jest całoroczny namiot bankietowy, który może Gościc nawet 700 uczestników eventów i dużych kongresów, dostępne są również pomieszczenia z przeznaczeniem na mniejsze konwenty i konferencje z pełnym zapleczem technicznym i cateringowym. Planując dłuższy pobyt w Pałacu Rozalin, Goście mogą skorzystać z Parkowej Sypialni, gdzie przygotowano 17 luksusowych pokoi dwuosobowych, pokoi rodzinnych – Studio i pokój uwzględniający potrzeby osób z niepełnosprawnością, zapewniając nocleg dla około 40 osób. Doskonała pałacowa kuchnia wszystkie wyroby tworzy na miejscu, w tym własne warzywa, owoce i zioła, wspaniałe wędzonki oraz codziennie wypiekany chleb. Zielone tereny przynależne do Pałacu obejmują zabytkowy park, stawy, polanki, wysepkę japońską, chińską altanę, góralską 100-letnią chatę, lądowisko dla helikopterów i balonów. Pałac położony jest w odległości 30km od Warszawy, przy trasie S8.

Data publikacji: 10.11.2021

Nasi partnerzy