img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie wielkopolskim

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w województwie wielkopolskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 230 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa wielkopolskiego - Poznaniu, zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań.

Poniżej przedstawiamy obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 500 osób w województwie wielkopolskim:

 

1. Ceglarnia

Dane teleadresowe:
ul. Jarosławki 3, 63-130 Książ Wielkopolski (wielkopolskie)
tel. +48 509015409
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90

 

Ceglarnia
sale na 500 osób

Zlokalizowana niedaleko Poznania Ceglarnia, to doskonała alternatywa dla poszukujących niebanalnego miejsca do organizacji wesel, imprez integracyjnych, biesiad firmowych czy spotkań towarzyskich. Wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych imprez pozwoliło Ceglarnii wypracować wysoką jakość usług i zapewnić idealny przebieg każdego wydarzenia.

Obiekt może zaproponować kontrahentom handlowym i przedstawicielom korporacyjnym 5 sal konferencyjnych, gdzie można zorganizować szkolenia, kursy, seminaria, a nawet duże kongresy przewidziane dla 500 uczestników. Wszystkie dostępne sale posiadają na wyposażeniu niezbędny podczas prelekcji i szkoleń sprzęt multimedialny, dobrej jakości nagłośnienie i dostęp do internetu bezprzewodowego.

Organizatorzy kilkudniowych konferencji, szkoleń i zjazdów integracyjnych, mogą również skorzystać z możliwości noclegu dla 90 uczestników w pokojach o dworskim klimacie. Zaciszna okolica, duże tereny zielone i dostęp do jeziora, umożliwiają wiele form aktywnego wypoczynku, z przejażdżkami rowerowymi czy rekreacją wodną z kajakami i łodkami. Obiekt położony jest w odległości 60 km od Poznania, blisko Jeziora Jarosławki, w pobliżu Drogi Krajowej DK11.

Więcej informacji na: Konferencje w Ceglarnii.

 

2. Hotel Novotel Poznań Centrum****

Dane teleadresowe:
Pl. W Andersa 1, 61-898 Poznań (wielkopolskie)
tel. 61 858 70 00
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 805

 

Hotel Novotel Poznań Centrum
sale na 500 osób Poznań

Nowoczesny, elegancki Hotel Novotel Poznań Centrum, to propozycja dla osób zainteresowanych najwyższą jakością usług hotelowych, turystów zwiedzających miasto, rodzin i grup przyjaciół oraz przebywających w Poznaniu służbowo. Nowoczesne Centrum Kongresowe, jaki dysponuje poznański hotel, może zaoferować kontrahentom 10 ekskluzywnych pomieszczeń konferencyjnych, warsztatowych i Gabinetów VIP, gdzie mogą być organizowane zarówno duże eventy firmowe skupiające 600 uczestników, konferencje czy szkolenia, jak i kameralne spotkania ścisłego kierownictwa.

Wszystkie sale zapewniają dostęp do nowoczesnych urządzeń konferencyjnych, sprzętu cyfrowego, nagłośnienia, przyborów biurowych i dostęp do internetu. W hotelu dostępnych jest 326 pokoi o czterogwiazdkowym standardzie, w tym pokoje rodzinne, pokoje z możliwością połączenia i luksusowe Apartamenty.

Karta dań Restauracji Winestone zachwyci każdego amatora wybornej kuchni, a kawiarnia WiseCafe prowadzi często warsztaty dla baristów-amatorów. Podczas dłuższego pobytu w hotelu, można zadbać o kondycję w hotelowej siłowni, odwiedzić gabinet urody lub salon masażu. Hotel położony jest w pobliżu Starego Rynku, kilkanaście minut spacerem od Targów Poznańskich i Głównego Dworca PKP.

Zorganizuj konferencję w hotelu Novotel Poznań Centrum.

 

3. Teatr Wielki im. S. Moniuszki

Dane teleadresowe:
ul. Fredry 9, 60-967 Poznań (wielkopolskie)
tel. 61 659 02 00
Największa sala konferencyjna: 924 osoby
Liczba miejsc noclegowych: 0

 

3. Teatr Wielki im. S. Moniuszki
3. Teatr Wielki im. S. Moniuszki

Zmodernizowany, zabytkowy budynek Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu, zlokalizowany jest w sąsiedztwie zielonych parków Henryka Wieniawskiego i Adama Mickiewicza, w pobliżu siedzib władz miejskich i uczelnianego kampusu, co stanowi niebanalną propozycję dla przedstawicieli biznesowych i organizatorów konferencji.

Powstały w 1910 r. gmach Teatru Wielkiego, przeszedł kompleksową modernizację, a sala teatralna została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt sceniczny, nagłośnieniowy i audiowizualny. Sala może pomieścić nawet 924 osoby, umożliwiając oprócz wydarzeń kulturalnych i artystycznych organizację dużych kongresów, debat, konferencji i spotkań korporacyjnych, przewidzianych dla licznych słuchaczy i zaproszonych Gości.

Wygodne siedzenia, specyficzny klimat Sali widowiskowej, eleganckie wnętrza i doskonała oprawa sceniczna, może być niebanalnym pomysłem na przeprowadzenie wyjątkowej konferencji czy dużego spotkania biznesowego w luksusowych warunkach i prestiżowych wnętrzach. Gmach Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu, położony jest w zacisznej, zielonej okolicy miasta, zapewnia jednak łatwy dojazd i bliskość głównych arterii komunikacyjnych Poznania, a w bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są liczne instytucje państwowe, finansowe i oświatowe.

 

4. Aula Artis

Dane teleadresowe:
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań (wielkopolskie)
tel. +48 607 152 045
Największa sala konferencyjna: 660 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0

 

4. Aula Artis
4. Aula Artis

Poznańska Aula Artis, to wyjątkowa oferta dla organizatorów spotkań firmowych, szkoleń i konferencji, poszukujących niebanalnego miejsca i wyjątkowej atmosfery dla wydarzeń komercyjnych organizowanych w stolicy Wielkopolski.

Aula Artis, to jedna z największych w Poznaniu sala koncertowa, coraz częściej wykorzystywana również podczas organizacji spotkań biznesowych, kongresów czy prezentacji handlowych. Stanowiąca część kampusu uczelnianego Collegium da Vinci – Aula Artis, zapewnia organizatorom komfortowe przeprowadzenie eventu, sympozjum czy spotkania o charakterze biznesowym, przeznaczonego nawet dla 600 zaproszonych Gości. Na terenie obiektu znajdują się też 2 mniejsze sale dla bardziej kameralnych spotkań oraz Foyer Auli, które może pełnić funkcję przestrzeni wystawienniczej lub Sali Balowej. W trakcie pokazów, konferencji czy eventów, możliwa jest pełna oprawa cateringowa z wykorzystaniem infrastruktury gastronomicznej obiektu. Nowoczesny sprzęt audiowizualny i sceniczny oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych imprez, pozwolą przeprowadzić nawet najbardziej wymagające wydarzenia komercyjne.

Wygodny dojazd i atrakcyjna lokalizacja Auli Artis, pozwala szybko dotrzeć do obiektu za pośrednictwem komunikacji miejskiej, lub wybrać własny środek transportu i skorzystać z dostępnego przy Auli parkingu

Zobacz więcej na: Oferta konferencyjna Auli Artis.

 


Data publikacji: 06.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top