img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz - ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie pomorskim:

 

1. Hotel 4 Pory Roku***

Dane teleadresowe:
ul. Zaciszna 5, 83-050 Bąkowo (pomorskie)
tel. 731 037 662
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Ilość miejsc noclegowych: 80
Poznaj szczegóły oferty konferencyjnej hotelu 4 Pory Roku.

 

1. Hotel 4 Pory Roku***
1. Hotel 4 Pory Roku***

Hotel 4 Pory Roku dysponuje nowocześnie zagospodarowaną częścią dedykowaną dla biznesu. Znajdują się tu 3 sale konferencyjne z bogatym wyposażeniem. Sale Leśna i Widokowa to miejsca, gdzie z powodzeniem można zorganizować wydarzenia nawet dla 100-140 osób. Dodatkowym atutem jest to, że układ sali można dopasować idealnie do danego wydarzenia. Na bardziej kameralne spotkania czy rekrutacji idealnie nadaje się Vip Room do 16 osób.

Nocleg w miejscu gdzie odbywa się konferencja to zawsze dobry wybór. Nie trzeba tracić czasu na dojazd czy szukanie jakiego lokum niedaleko. W tym hotelu na gości czeka 40 komfortowo urządzonych pokoi. Elegancki wystrój sprawia, że to świetne miejsce do wypoczynku.

W hotelowej restauracji serwowane są doskonałe śniadania. To świetne miejsce także na kolację biznesowa, a wyborne polskie dania świetnie nadają się na bankiety i przyjęcia. Dodatkowym plusem tego miejsce jest jego lokalizacja, tuż przed wjazdem do Gdańska. Jednocześnie łatwo tu dojechać i zapewnione są dobre warunki do wypoczynku.

 

2. Hotel Kozi Gród****

Dane teleadresowe:
ul. Leśników 3, 83-047 Pomlewo (pomorskie)
tel. +48 601 610 453
Największa sala konferencyjna: 173 osoby
Ilość miejsc noclegowych: 153
Zobacz więcej na: Hotel Kozi Gród - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Kozi Gród.

 

2. Hotel Kozi Gród****
2. Hotel Kozi Gród****

Część konferencyjną w hotelu Kozi Gród tworzą 4 sale, których łączna powierzchnia to 170 metrów kwadratowych. To doskonała i nowoczesna przestrzeń, w której można zorganizować warsztaty czy wykłady dla od 20 do 75 osób. Sale można także łączyć w dowolnych układach, co pozwala na stworzenie jednej przestrzeni idealnej na konferencje czy seminaria naukowe. Takie połączenie tych sal, stwarza miejsce do komfortowej pracy ponad 170 osób. Ich dopełnieniem jest nowoczesne zaplecze techniczne, które sprawdzi się podczas eventów.

W tym hotelu na gości czeka 50 jasnych pokoi, w których poza świetnym wyposażeniem, wielkim plusem jest także zaskakująca jak na hotelowe standardy, duża przestrzeń Pokoje posiadają liczne udogodnienia takie jak: wifi, lodówka, tv, wygodne biurko do pracy.

Przydatny jest także zestaw do parzenia kawy i herbaty, a każdy w dowolnym momencie może napić się aromatycznego napoju w zaciszu swojego pokoju. W hotelowej restauracji stawia się na regionalne dania i potrawy sezonowe, jest tu własna wędzarnia, a aromantyczne mięsa i wędliny zachwycają smakiem.

 

3. Bazuny Hotel Spa***

Dane teleadresowe:
ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna (pomorskie)
tel. 58 680 21 00
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Ilość miejsc noclegowych: 80
Zorganizuj konferencję w hotelu Bazuny.

 

3. Bazuny Hotel Spa***
3. Bazuny Hotel Spa***

Ten obiekt jest położony w malowniczej okolicy Szwajcarii kaszubskiej. To miejsce nieco na uboczu, gdzie każdy znajdzie idealne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Do dyspozycji gości są tu dwie sale konferencje - dla maksymalnie 50 i 90 osób. Jednak sale można także połączyć, co świetnie się sprawdzi podczas konferencji czy wykładów. Duże doświadczenie pracowników w organizowaniu rożnego typu eventów przekłada się na doskonałą logistykę i dbałość o każdy szczegół.

Hotelowa restauracja to miejsce świetne na lunch biznesowy. Serwowane są tu doskonałe dania i desery, a w cieplejsze dni można się nimi rozkoszować na sporym tarasie. Pokoje są urządzone w eleganckim stylu, jest w nich także komfortowe miejsce do pracy.

W tym obiekcie jest też spora część rekreacyjna. Poza krytym basenem, można tez skorzystać z sauny czy relaksujących masaży. Wybór miejsca z licznymi atrakcjami to gwarancja udanego wyjazdu służbowego.

 

4. Centrum rehabilitacji i wypoczynku Ułan Spa***

Dane teleadresowe:
ul. Tartaczna 10, 77-100 Bytów (pomorskie)
tel. 59 822 66 47
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Ilość miejsc noclegowych: 50
Dowiedz się o: konferencji w Centrum Ułan SPA.

 

4. Centrum rehabilitacji i wypoczynku Ułan Spa***
4. Centrum rehabilitacji i wypoczynku Ułan Spa***

Centrum rehabilitacji i wypoczynku Ułan Spa to miejsce w którym zadbano zarówno o klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Liczne atrakcje jakie się tu znajdują sprawią, że pobyt upłynie w miłej atmosferze. Na gości czeka 50 miejsc noclegowych w pokojach o różnej konfiguracji. Spokojna okolica, w jakiej znajduje się ośrodek gwarantuje dobre warunki do wypoczynku, ale także do pracy.

W tym obiekcie znajduje się dwupoziomowa sala konferencyjna, która jest przystosowana dla 150 osób. Pozwala to na organizację eventów ze sporą ilością uczestników jak konferencje, wykłady czy panele dyskusyjne. Sala jest klimatyzowana, a także są w niej nowoczesne sprzęty audiowizulne i nagłośnienie. Świetnym pomysłem po części oficjalnej, jest zaproszenie gości na kolację czy przyjęcie. 

Nie brakuje tu też możliwości spędzenia czasu po obowiązkach związanych z pracą. W obiekcie jest kryty basen, sauna, jacuzzi. Można także skorzystać z opcji integracyjnej jak paintball czy gry terenowe.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top