img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie kujawsko-pomorskim

W poniższym artykule przedstawiamy obiekty konferencyjne dysponujące salami, które pomieszczą ponad 200 osób podczas jedngo spotkania konferencyjnego w wopjewództwie kujawsko-pomorskim. Jeżeli chcesz zobaczyć pełną bazę konferencyjną w woj. kujawsko-pomorskim zobacz ponad 150 obiektów w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeżeli interesują cię obiekty konferencyjne w jednym z większych miast tego regionu - Toruniu sprawdź obiekty konferencyjne w Toruniu.

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie kujawsko-pomorskim:

 

1. Hotel Ambasada***

Dane teleadresowe:
ul. Dolina Drwęcy 62, 87-162 Lubicz
tel. 505 041 716
Największa sala konferencyjna: 210 osób
Liczba miejsc noclegowych: 57

 

1. Hotel Ambasada***
1. Hotel Ambasada***

Hotel Ambasada położony jest w malowniczej okolicy rzeki Drwęcy. Niedaleko znajduje się autostrada A1 oraz droga krajowa numer 10. Obiekt otwarty został w 2013 roku. Dzięki tak dogodnej lokalizacji jest to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju spotkań, konferencji czy szkoleń. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno-szkoleniową.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 sal konferencyjnych. Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo każda sala jest klimatyzowana dając tym samym jeszcze większych komfort podczas upalnych dni. Największa sal jest w stanie pomieścić 210 uczestników spotkania. Przestrzeń ta posiada możliwość przemieszczenia jej i zmniejszenia jej powierzchni w zależności od potrzeb klientów.

Fachowy personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta i zapewnia pomoc podczas spotkań. Dodatkowym atutem jest piękny teren przy hotelu i za obiektem. Można tu odpocząć na świeżym powietrzu, zagrać w badmintona bądź siatkówkę. Hotel dysponuje również parkingiem na 75 samochodów i 3 autokary.

Więcej infromacji na: Konferencje w hotelu Ambasada.

 

2. Hotel Ibis Styles Grudziądz***

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 18, 86-300 Grudziądz
tel. 56 696 89 11
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 174

 

2. Hotel Ibis Styles Grudziądz***
2. Hotel Ibis Styles Grudziądz***

Hotel Ibis w Grudziądzu położony jest naprzeciwko stadionu miejskiego w Grudziądzu. W niedalekiej odległości znajdują się ważne miejsca i atrakcje miasta takie jak Grudziądz Granaries około 1 km od obiektu. Ta świetna lokalizacja zachęca do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniowa. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 sale konferencyjne z wyposażeniem, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Największa sala mieści 300 uczestników spotkania. Sale można łączyć i dzielić, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń do organizacji wydarzeń w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Wykwalifikowany personel służy pomocą techniczną oraz jest do dyspozycji gości przez cały czas trwania spotkania.

Dodatkowo na terenie hotelu znajduje się restauracja, która zachęca do zjedzenie przepysznego posiłku a także drink bar, w którym warto odpocząć, zrelaksować się spotkań w gronie przyjaciół przy drinku i klimatycznej muzyce.

Zobacz więcej na: Ibis Styles Grudziądz - konferencje.

 

3. Hotel Rudnik***

Dane teleadresowe:
ul. Miła 2, 86-300 Grudziądz
tel. +48 601 64 97 05
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

 

3. Hotel Rudnik***
3. Hotel Rudnik***

Hotel Rudnik położony jest w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta. W przepięknym lesie nad brzegiem jeziora Rudnik. Obiekt dzieli 6 km od centrum Grudziądza. Jest to zarówno miejsce idealne na odpoczynek jak i organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Hotel gwarantuje doskonałe warunki do pracy. Zapewnia miła i profesjonalna obsługę.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 sal konferencyjnych. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie i dostęp o Internetu. Największa sal jest w stanie zmieścić 300 uczestników spotkania. Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą techniczną. Hotel udostępnia dla gości sprzęt sportowy, rowery, jachty, łódki i rowery wodne, które umożliwią korzystanie z uroków jeziora w sezonie letnim.

Zimowa porą natomiast hotel stanowi bazę do uprawiania bojerów czy wędkowania pod lodem.  Wszystkich odwiedzających hotel czeka także dodatkowa atrakcja w postaci groty solnej gwarantująca odpoczynek i relaks, a także regenerację dla ciała i umysłu.

Dowiedz się więcej na: Konferencje w hotelu Rudnik.


Data publikacji: 21.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top