img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim:

 

1. Korona Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Nowowiejska, 07-400 Kruki
Telefon: +48 29 76 47 003
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Korona lub Sale konferencyjne hotel Korona.

1. Korona Hotel***
1. Korona Hotel***

Hotel Korona położony jest w przepięknej malowniczej okolicy Puszczy Kurpiowskiej. Z dala od zgiełku miasta. Jest to idealne miejsce do odpoczynku dla gości indywidualnych oraz ludzi biznesu planujących udane spotkanie biznesowe. Znajduje się tu przestronne, komfortowa sala konferencyjna na 250 osób.

Posiada profesjonalne wyposażenie: nagłośnienie stacjonarne, ekrany stałe, projektor, flipchart, zaciemnianie sali, klimatyzacja, światło dzienne, DVD, mikrofon oraz dostęp do Internetu. Każde ze spotkanie odbywa się w najwyższym standardzie usług i dbałości o indywidualne potrzeby klientów.

Na życzenie klienta hotel oferuje catering oraz przerwy kawowe. Okolica zachęca do licznych imprez plenerowych oraz bankietów na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się duży parking dla gości. 

 

2. Lipowy Przylądek

Dane teleadresowe:
ul. Mazowiecka 75, 05-140 Łacha koło Sierocka
Telefon: 22 782 72 64
Największa sal konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 80
Zobacz więcej: Konferencje w Lipowym Przylądku.

2. Lipowy Przylądek
2. Lipowy Przylądek

Lipowy Przylądek to miejsce idealne do wypoczynku oraz organizacji spotkań biznesowych różnego rodzaju. Malownicze miejsce daje wiele możliwość. Pomaga się zrelaksować oraz komfortowo zabrać do pracy.

Do dyspozycji gości są trzy sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem, nagłośnienie oraz dostępem do Internetu. Wszystkie przestronne i komfortowe. Doskonale urządzone. Dodatkowo goście mogą skorzystać z namiotu halowego na 200 osób.

Okolica zachęca do imprez plenerowych na świeżym powietrzu. Wykwalifikowany personel dba o potrzeby każdego klienta. Goście mogą skorzystać z oferty cateringowej podczas wydarzeń. Profesjonalne podejście oraz okolica sprawia, iż miejsce to odwiedza wielu nie tylko biznesowych, ale również indywidualnych szukających odpoczynku.

 

3. Hotel Tumski****

Dane teleadresowe:
ul. Piekarska 9, 09-400 Płock (mazowieckie)
tel. +48 24 262 90 60
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 46
Zobacz więcej: Hotel Tumski - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Tumskim.

Hotel Tumski
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim

Hotel Tumski w Płocku to miejsce idealne na wypoczynek, a także na spotkania biznesowe w większym i mniejszym gronie. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji na skarpie tuż nad Wisłą, zapewnia więc niepowtarzalne widoki, dzięki którym pobyt w tym miejscu staje się prawdziwą przyjemnością. Wnętrza hotelu stanowią przestrzeń relaksu, ale również intensywnych spotkań biznesowych.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajdziemy 3 sale o różnej wielkości – największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 250 osób. Przestrzeń biznesowa jest nowocześnie zaprojektowana i wyposażona we wszystko, co jest niezbędne w trakcie konferencji, szkoleń czy eventów.

Uczestnicy wydarzeń mają do dyspozycji doskonałej klasy sprzęt multimedialny, świetne nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Dużym atutem Hotelu Tumskiego jest świetnie prosperująca restauracja, której szefowie kuchni dbają o kompleksowe wyżywienie uczestników biznesowych spotkań.

 

4. Klub Hybrydy

Dane teleadresowe:
ul. Złota 7, 00-019 Warszawa (mazowieckie)
Tel. 22 822 30 03
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Dowiedz się więcej: Klub Hybrydy - sale konferencyjne lub Szkolenia w Klubie Hybrydy.

Klub Hybrydy
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim

Klub Hybrydy to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które przed laty zyskało popularność przede wszystkim jako klub studencki. Obecnie jest to także miejsce spotkań biznesowych i wielu zamkniętych imprez. Doskonała lokalizacja oraz świetne przygotowanie obiektu gwarantują, że każde zorganizowane w tym miejscu wydarzenie zakończy się sukcesem. W obiekcie znajduje się rozbudowana przestrzeń konferencyjna, w której skład wchodzą sale o zróżnicowanej powierzchni.

Wszystkie sale są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy wydarzeń branżowych mogą liczyć na profesjonalną obsługę, szereg usług dodatkowych, a także na możliwość zorganizowania profesjonalnego cateringu.

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca w dobrej lokalizacji w stolicy, Klub Hybrydy pod każdym względem spełni oczekiwania, a konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe będą w stu procentach udane.

 

5. Nimbus Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 395 65 50
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne Nimbus - sale konferencyjne lub Konferencje w CK Nimbus.

Nimbus Centrum Konferencyjne
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim

Centrum Konferencyjne Nimbus znajduje się w nowoczesnej, biznesowej części Warszawy, a jednocześnie w pobliżu centrum. To miejsce, które pod każdym względem jest przystosowane do potrzeb klientów biznesowych. W obiekcie można zorganizować dużą konferencję czy szkolenie, a także kameralne spotkania biznesowe, negocjacje czy rozmowy rekrutacyjne.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 sal o zróżnicowanej powierzchni, które dodatkowo można łączyć, uzyskując o wiele większy metraż. Największa sala pozwana na przygotowanie wydarzenia na 220 osób. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, posiada dobre nagłośnienie, oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji klientów biznesowych jest duży wybór sprzętu multimedialnego, niezbędnego w trakcie wydarzeń.

Centrum Konferencyjne Nimbus zapewnia kompleksową obsługę cateringową – od serwisów kawowych, przez lunche i obiady, aż po eleganckie przyjęcia organizowane na zakończenie konferencji czy szkolenia.

 

6. Kuklówka Conference

Dane teleadresowe:
ul. Szkolna 59, 96-325 Radziejowice Kulkówka (mazowieckie)
tel. +48 (46) 857 77 99
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50
Więcej informacji: Oferta konferencyjna Kuklówka Conference.

Kuklówka Conference
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie mazowieckim

Kuklówka Conference to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie świetną lokalizację, bliskość natury, a także bogatą ofertę, która przyciąga nie tylko osoby poszukujące wypoczynku, ale również klientów biznesowych.

Obiekt znajduje się w przepięknym miejscu z dala od zgiełku wielkiego miasta. Posiada spore centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 5 sal – cztery mniejsze i jedna większa, w której można zorganizować wydarzenie na 250 osób. Wszystkie sale konferencyjne są funkcjonalnie i nowocześnie wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie.

Uczestnicy spotkań mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Kuklówka Conference to miejsce idealne na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, a także firmowe imprezy integracyjne. Rozbudowana oferta, profesjonalna obsługa oraz wiele usług dodatkowych to gwarancja, że każda impreza zorganizowana w tym miejscu zakończy się sukcesem.

 

7. Ośrodek WEST GATE Centrum Konferencyjne 

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 395 86 20
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: WEST GATE - sale konferencyjne lub Konferencje w WEST GATE CK.

7. Ośrodek WEST GATE Centrum Konferencyjne 
7. Ośrodek WEST GATE Centrum Konferencyjne 

Ośrodek WEST GATE Centrum Konferencyjne zlokalizowany jest w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Cechuje go łatwy dojazd i idealna komunikacja z miastem. Ośrodek stanowi idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Posiada 8 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Każda sala posiada profesjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, rzutnik, flipchart, projektor i dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań biznesowych w upalne dni. Sale dysponują systemem ścian mobilnych, dzięki, który, można je ze sobą łączyć i rozdzielać otrzymując tym samym powierzchnie idealną do danego spotkania.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Goście mogą skorzystać z dodatkowej przestrzeni gastronomicznej i wystawienniczej, a także zjeść coś pysznego w restauracji. Dodatkowo warto równie skorzystać z opcji cateringu i przerw kawowych podczas spotkania.

 

8. Klub Mila Zegrzynek

Dane teleadresowe:
ul. Jerzego Szaniawskiego 56, 05-140 Serock (mazowieckie)
tel. 603 565 558
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Dowiedz się więcej: Klub Mila Zegrzynek - sale konferencyjne lub Konferencje w Klub Mila Zegrzynek.

8. Klub Mila Zegrzynek
8. Klub Mila Zegrzynek

Klub Mila Zegrzynek położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim. W pięknej, malowniczej okolicy nad samym brzegiem jeziora w otulinie zieleni. Obiekt stanowi idealne zaplecze szkoleniowo konferencyjne. Można tu zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Od większych po mniejsze.

Znajduje się tu 5 komfortowych, przestronnych sal konferencyjnych.  Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie, w którego składzie znajduje się: projektor, flipchart, ekran, rzutnik oraz dostęp do Internetu. Dzięki modowości pomieszczeń można zwiększać powierzchnie konferencyjna. Można wtedy przyjąć do 220 uczestników spotkania. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Całe wydarzenie może zakończyć się wystawnym bankietem na Tarasie. Goście mogą także liczyć na odpoczynek i relaks w specjalnie do tego przygotowanych pokojach. Są one wyposażone we wszelkie udogodnienia i umeblowane. Zapewniają prywatność i chwilę dla siebie po ciężkim dniu pracy.

 

9. Ośrodek Dom Bankietowy ARKADIA

Dane teleadresowe: 
ul. Trojanowska 94, 96-500 Sochaczew (mazowieckie)
tel. 46 862 70 59
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 24
Więcej informacji: Dom Bankietowy ARKADIA - sale konferencyjne lub Konferencje w Domu Bankietowym ARKADIA.

9. Ośrodek Dom Bankietowy ARKADIA
9. Ośrodek Dom Bankietowy ARKADIA

Ośrodek Dom Bankietowy ARKADIA znajduje się w Sochaczewie. W pięknej, malowniczej okolicy.  Zdala od zgiełku miasta. Ośrodek stanowi idealne zaplecze do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjna.

Do dyspozycji gości są dwie przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Mniejsza sala przeznaczona jest dla 60 osób. Natomiast większa dla 200 osób. Sale posiadają funkcjonalne, profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Znajduje się tu: rzutnik, projektor, flipchart, ekran oraz dostęp do Internetu.  Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa i pomocna obsługa.  

Spotkania odbywają się bardzo sprawnie. Znajduje się tu także idealnie dopasowana baza noclegowa. Goście mogą skorzystać z 24 miejsc noclegowych. Pokoje posiadają wyposażenie i wszelkie potrzebne udogodnienia. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie ośrodka znajduje się parking dla gości.

 

10. Hotel Panorama***

Dane teleadresowe:
ul. Tarczyńska 109a, 96-320 Mszczonów (mazowieckie)
tel. 46 857 60 60
Największa sala konferencyjna: 1042 osób
Liczba miejsc noclegowych: 190
Zapoznaj się z: ofertą konferencyjną Hotelu Panorama.

10. Hotel Panorama***
10. Hotel Panorama***

Hotel Panorama jest znany ze swojej rozbudowanej strefy biznesowej, gdzie stawia się na pełen profesjonalizm. W obiekcie są 23 sale konferencyjne, w tym 10 posiada mobilne ściany, dając wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadto sale są w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia do obsługi spotkań biznesowych.

Baza noclegowa zamyka się w 220 przytulnie urządzonych pokoi, które dzięki swojej funkcjonalności oraz ciepłej kolorystyce wnętrz zapewnią Państwu komfortowy pobyt. Obiekt dysponuje 2 restauracjami oraz drink barem. Miejsca zachwycą wyjątkowym poczuciem stylu oraz poszerzą horyzonty kulinarne poprzez niebanalną kuchnię.

Nie brakuje tu także miejsc rekreacyjnych. Wartym uwagi jest Zbiroża i Centrum Team buildingu, które stanowi doskonały punkt integracyjny, zapewniając Państwu mnogość doznań podczas zjazdów tyrolskich czy chwil spędzonych na strzelnicy. Jest to obiekt, który nie tylko uczyni Państwa konferencję niezapomnianą, ale zapewni kompleksową rozrywkę dla każdego uczestnika po spotkaniu.

 

11. Hotel Grodzisko***

Dane teleadresowe:
ul. Natolin 45a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
tel. 515 044 605
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: Hotel Grodzisko - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Grodzisko.

11. Hotel Grodzisko***
11. Hotel Grodzisko***

Utrzymany w nowoczesnym stylu z zapleczem konferencyjnym, niewielką bazą noclegową oraz przestronną restauracją. W obiekcie znajdują się 2 sale konferencyjno-szkoleniowe, z czego jedna, dość kameralna pomieści około 16 osób, zaś większa przeznaczona jest dla aż 300 Gości.

Hotel dysponuje 35 miejscami noclegowymi – pokojami standardowymi oraz apartamentami. Wszystkie charakteryzuje stonowana kolorystyka wnętrz oraz wysoki standard pod względem użytkowym. W porze lunchu warto udać się do malowniczej, hotelowej restauracji, które dzięki zróżnicowanemu menu zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dużym udogodnieniem jest lokalizacja hotelu poza miastem. Brak hałaśliwych dróg oraz obecności trujących spalin samochodowych, daje możliwość spędzenia wolnego czasu na wieczornych spacerach. W hotelu organizowane są również bankiety biznesowe na 250 osób. Hotel Grodzisko zachęca kameralną okolicą oraz stwarza idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych na wysokim poziomie.

 

12. Hotel Groman***

Dane teleadresowe:
Al. Krakowska 76, Sękocin Stary, 05-090 Raszyn (mazowieckie)
tel. 22 797 43 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 161
Dowiedz się więcej: Hotel Groman - sale konferencyjne lub Szkolenia w Hotelu Groman.

12. Hotel Groman***
12. Hotel Groman***

Obiekt zachęci Państwa kompleksową obsługą organizowanego spotkania biznesowego pod każdą postacią. Do wyboru pozostaje 5 przestronnych, wielofunkcyjnych sal, które w zależności od potrzeb, dysponują możliwością swobodnego układu.

Hotel w swojej ofercie zawiera 160 miejsc noclegowych. Dominacja złotej barwy czyni każdy pokój luksusowym, a przy tym rozjaśnia każde wnętrze, dając pełen komfort jego użytkowania. Podczas konferencji hotel zapewnia Państwu serwis kawowy, który aromatyczną kawą umili każde spotkanie. Z kolei obfite oraz smaczne potrawy kuchni polskiej jak i europejskiej zaoferuje Państwu hotelowa restauracja.

O pożądany wypoczynek zadba zaplecze rekreacyjne pod postacią malowniczego ogrodu z tarasem. Ponadto wolne wieczory warto spędzić w grupie przy grze w bilard lub kręgle bądź zorganizować biesiadną imprezę integracyjną w luźnej atmosferze. Obiekt znajduje się 20 minut od centrum Warszawy, co wraz z powyższymi udogodnieniami czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem biznesowym.

 

13. Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka***

Dane teleadresowe:
ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 894 64 15
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 88
Zobacz więcej: CKA Mrówka - sale konferencyjne lub Konferencje w CKA Mrówka.

13. Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka***
13. Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka***

Warszawa to miasto, w którym działa wiele przedsiębiorstw z różnorodnych sektorów gospodarki. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie tutaj znajduje się rozbudowane zaplecze konferencyjne, z którego mogą skorzystać najbardziej wymagający klienci. Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka to jedna z takich przestrzeni.

Na zaplecze konferencyjne składa się 8 przestronnych sal. Są one w stanie pomieścić od 10 do 220 osób. Wszystkie przestrzenie dla zapewnienia maksymalnej wygody korzystania z nich posiadają system klimatyzacji. Dodatkowo wyposażone są w projektor, ekran, flipchart, internet i nagłośnienie. Istnieje także możliwość dostarczenia przez obsługę laptopa lub sprzętu do tłumaczeń. Bez względu na potrzeby Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka będzie w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i zapewnić najlepsze warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań i wydarzeń. Nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z wybrania obiektu.

Klienci mają również możliwość skorzystania z bazy noclegowej, na którą składa się 45 pokoi. Dostępne są pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz dwa apartamenty typu studio. Pokoje bez względu na wybrany rodzaj posiadają prywatne łazienki oraz klimatyzację i dostęp do Internetu. Na gości czeka również zestaw powitalny w postaci zestawu do parzenia herbaty i kawy oraz woda.

 

14. Gródek nad Bugiem

Dane teleadresowe:
ul. Gródek Dwór 50, 08-304 Sokołów Podlaski (mazowieckie)
tel. 25 781 40 50
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Więcej informacji: Konferencje w Gródku nad Bugiem.

14. Gródek nad Bugiem
14. Gródek nad Bugiem

Gródek nad Bugiem to kameralny obiekt położony wśród zieleni tuż przy rzece Bug. Obiekt gwarantuje ciszę i pozwala oderwać się od zgiełku panującego w mieście. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako miejsce, w którym możliwe będzie zorganizowanie konferencji stojącej na najwyższym poziomie. Będzie w stanie spełnić oczekiwania wszystkich gości, którzy postanowią z niego skorzystać i wpasuje się w ich oczekiwania.

Zainteresowanie się tym właśnie obiektem ma zatem jak najbardziej sens i może dawać znakomite rezultaty. Obiekt udostępnia dla klientów biznesowych kilka przestrzeni konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa pozwala na pomieszczenie aż 250 osób, a najmniejsza 30 osób. Dużym udogodnieniem jest fakt, że każda przestrzeń dedykowana organizacji konferencji jest kompleksowo wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Tym samym oferuje dla prelegentów wszystko, co niezbędne do organizacji spotkania stojącego na najwyższym poziomie. Dzięki temu możliwe jest czerpanie maksymalnego zadowolenia z postawienia na Gródek nad Bugiem jako miejsca na organizację spotkania biznesowego.

 

15. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
ul. Leonów 7A, 09-533 Słubice (mazowieckie)
tel. 24 387 18 10
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Ilość miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Hotel Kawallo - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Kawallo.

15. Hotel Kawallo****
15. Hotel Kawallo****

Hotel Kawallo to przepiękne, malownicze miejsce położony wśród lasów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko ok. 18 km znajduje się miasto Płock oraz Warszawa około 70 km. Jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji czy szkoleń. Jest to nowoczesne centrum konferencyjne gwarantujące sukces każdemu spotkaniu.

Hotel dysponuje 5 przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajdują się to rzutniki, ekrany, komputery, projektory oraz dostęp do szybkiego Internetu. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych podczas spotkania.

Warto także skorzystać z pysznych dań, jakie oferuje hotelowa restauracja. Znajduje się tu bogata oferta kulinarna Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystkie szczegóły dba fachowa i profesjonalna obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie imprezy. Dodatkowym atutem hotelu jest parking dla gości. 


Data publikacji: 07.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top