img

Sale konferencyjne nad morzem w zachodniopomorskim


aurora


1. Aurora Family & Spa

Hotel Aurora Family & Spa to wyjątkowe miejsce, położone w samym sercu Międzyzdrojów tuż przy Promenadzie Gwiazd i słynnym molo. Odległość zaledwie 100 metrów od plaży sprawia, że jest to miejsce idealne do wypoczynku, a także do organizowania biznesowych imprez. Hotel posiada doskonale zaprojektowane centrum konferencyjne, które jest przystosowane do organizacji wydarzeń na światowym poziomie. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 dużych, przestronnych sal konferencyjnych, wśród których największa ma powierzchnię aż 550 metrów kwadratowych i może pomieścić blisko 500 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone i posiadają wszelkie udogodnienia dla uczestników konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, sympozjów czy innych branżowych eventów. Sale są jasne, klimatyzowane, mają świetne nagłośnienie oraz oświetlenie. Na wyposażeniu każdej sali jest nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, a świetnie działająca restauracja jest w stanie przygotować doskonałą ofertę posiłków dla uczestników każdej imprezy. Wysoki poziom usług oraz elastyczna oferta, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb to gwarancja, że każda konferencja zorganizowana w hotelu będzie wydarzeniem zakończonym sukcesem.

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 17, 72-500 Międzyzdroje, tel. 91 32 23 550

Chcesz połączyć odpoczynek na plaży oraz organizację spotkania biznesowego? Wyszukaj odpowiedni obiekt, spośród 294 hoteli i ośrodków wypoczynkowych: Obiekty na konferencje nad morzem


stara rzeznia


2. Stara Rzeźnia

Centrum Kultury Stara Rzeźnia w Szczecinie w umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Obiekt znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym budynku, ale jego wnętrze jest zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. To idealne miejsce na organizację wystaw, targów, konferencji, eventów, spotkań biznesowych, a także wydarzeń kulturalnych. Stara Rzeźnia posiada 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa ma ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i jest w stanie pomieścić 1800 osób.

Wszystkie sale w centrum biznesowym są nowocześnie wyposażone, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie oraz nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest również najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego, bezpłatnego internetu. Uzupełnieniem oferty dla biznesu jest restauracja Stara Rzeźnia, która opiera się przede wszystkim na regionalnej, świetnej jakości kuchni. Restauracja jest w stanie przygotować ofertę kulinarną dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizatorów. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, jest doskonale skomunikowany z miastem, posiada duży parking strzeżony na 500 aut.

Adres: ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin, tel. 609 189 500


prk Hotel


3. Park Hotel Business & Pleasure

Nowoczesny Park Hotel Business & Pleasure to miejsce, w którym spotyka się bogata oferta dla turystów ze świetnie wyposażonym centrum konferencyjnym. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w biznesowej dzielnicy Szczecina, jest doskonale skomunikowany z miastem, posiada duży parking strzeżony. Jeżeli szukają Państwo wygodnego i świetnie wyposażonego miejsca na organizację konferencji, szkolenia, eventu czy spotkania integracyjnego, ta lokalizacja z pewnością spełni wszystkie potrzeby. W ofercie dla biznesu znajdują się 3 sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa ma 127 metrów kwadratowych powierzchni i pomieści 1300 osób. Mniejsze sale przeznaczone są do organizacji bardziej kameralnych spotkań.

Sale konferencyjne są profesjonalnie zaprojektowane, dobrze wyposażone i funkcjonalne. Mają klimatyzację, dobrej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także wszelki sprzęt multimedialny i audiowizualny, który może być potrzebny organizatorom wydarzeń. Obiekt posiada 61 miejsc noclegowych, można więc zorganizować w nim kilkudniowe wydarzenie z możliwością zakwaterowania uczestników w komfortowych apartamentach. O wyżywienie na eventach i konferencjach zadba hotelowa kuchnia, która jest w stanie przygotować zarówno poczęstunek w przerwie kawowej, jak i elegancki bankiet czy przyjęcie.

Adres: ul. Plantowa 1, 70-527 Szczecin, tel. 91 434 00 50

Sale na wydarzenia konferencyjne województwo zachodniopomorskie

Sprawdź także ofertę konferencyjną hoteli z Trójmiasta:

Bogata oferta turystyczna, wiele miejsc do zwiedzania i całe mnóstwo nadmorskich atrakcji to gwarancja, że w Trójmieście nie można się nudzić. To doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale również na organizację konferencji, szkoleń, eventów i wydarzeń biznesowych. Organizatorzy wydarzeń mogą mieć pewność, że ich uczestnicy w czasie wolnym będą mieli co robić i spędzą czas aktywnie.

1. Stare Miasto w Gdańsku – to miejsce, które warto odwiedzić za każdym razem, gdy przybywamy do Trójmiasta. Obowiązkowym punktem programu jest wyprawa do Fontanny neptuna oraz spacer deptakiem, wzdłuż którego ciągną się zabytkowe kamienice. Na gdańskiej starówce sporo jest też knajpek, restauracji i klimatycznych lokali, w których można spędzić czas przy pysznym daniu i ciekawej muzyce. Oferta kulturalna Gdańska sprawia, że wieczór po konferencji z pewnością będzie udany.2. Sopockie molo i Monciak – ulica Monte Cassino i molo w Sopocie to kolejny punkt na mapie Trójmiasta, którego nie może zabraknąć w planie zwiedzania. Spacer na molo pozwala aktywnie naładować baterie po ciężkim spotkaniu, a gwar i ruch na nadmorskim deptaku pozwala poczuć wakacyjny klimat nie tylko w szczycie sezonu. To także idealne miejsce na zakupienie nadmorskich pamiątek.

3. Gdański Żuraw i zabudowa portowa nad Motławą – to miejsce dla miłośników zabytków oraz morskich opowieści. Nad Motława znajdziemy sporo zabytkowych, portowych zabudowań, a także przycumowane statki, które obecnie pełnią funkcje muzeów na wodzie. Warto do nich zajrzeć w trakcie zwiedzania Trójmiasta.

4. Oceanarium w Gdyni – z pewnością spodoba się osobom, które lubią zwiedzanie w nieco bardziej żywej odsłonie. Zamiast martwych eksponatów w oceanarium znajdziemy przedstawicieli wodnej fauny i flory z całego świata. Na zwiedzanie oceanarium warto zarezerwować sobie co najmniej kilka godzin, nie da się bowiem obejść go w pół godziny. To doskonała atrakcja dla osób, które przybywają na kilkudniowe konferencje i mają sporo wolnego czasu pomiędzy kolejnymi branżowymi spotkaniami.5. Rejsy statkami – będąc w Trójmieście warto nie tylko zwiedzić port w Gdyni czy ciekawe muzea na wodzie. Można również wybrać się w rejs wycieczkowy statkiem. W trójmiejskich portach działa wielu armatorów, którzy oferują krótsze i dłuższe rejsy, dzięki czemu można zwiedzić Trójmiasto od strony wody.

Sprawdź także - obiekty na szkolenia i konferencje województwo pomorskie

Zaplecze konferencyjne regionu

Hotele na szkolenia i konferencje w Trójmieście to kilkadziesiąt ciekawych obiektów znajdujących się w centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz sporo sal znajdujących się w bardziej kameralnych lokalizacjach z dala od zgiełku miasta. Sale konferencyjne w Trójmieście mają doskonałe wyposażenie, świetną ofertę i profesjonalną obsługę, która zapewnia organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.Organizatorzy konferencji i innych wydarzeń mają więc z czego wybierać. Świetna baza noclegowa i gastronomiczna oraz wiele dodatkowych atrakcji dla uczestników wydarzeń to gwarancja, że wszystkie konferencje zorganizowane w Trójmieście będą doskonale zapamiętane, a ich uczestnicy spędzą czas nie tylko na salach konferencyjnych, ale również na zwiedzaniu ciekawych atrakcji Trójmiasta. W poszukiwaniu dobrego miejsca na konferencje w Trójmieście warto sprawdzić różne hotele konferencyjne, ich szczegółową ofertę i wszelkie udogodnienia. Dzięki temu z pewnością uda się znaleźć miejsce, które w stu procentach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Data publikacji: 29.10.2019

Najnowsze newsy branżowe - Szczecin

Nasi partnerzy