Gołdap : hotele i sale konferencyjne - 3 obiektów

Gołdap - 3 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Gołdap (warmińsko-mazurskie)
img      3
sale
konferencje
img     303
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja


Sale konferencyjne w okolicy - Gołdap

Łękuk Mały 8, 29,97 km od miasta Gołdap
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     120
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Kruklanki, 30,31 km od miasta Gołdap
img      2
sale
konferencje
img     190
Największa
sala
img     130
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Węgorzewo, 35,38 km od miasta Gołdap
img      4
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Ognisty Ptak znajduje się w centrum Krainy Wielkich Jezior, w otoczeniu lasów, nad brzegiem jeziora Święcajty co sprawia iż jest wymarzonym miejscem  do przygotowania spotkania biznesowego jak i spędzenia relaksującego czasu wśród piękna przyrody. Obiekt oddalony jest o ok. 20 km od dworca w Giżycku.

Giżycko, 39,97 km od miasta Gołdap
img      1
sala
konferencyjna
img     120
Największa
sala
img     86
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Węgorzewo, 40,18 km od miasta Gołdap
img      7
sal
konferencyjnych
img     110
Największa
sala
img     64
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Wydminy, 43,62 km od miasta Gołdap
img      2
sale
konferencje
img     50
Największa
sala
img     42
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
img

Gołdap - właściwe miejsce na konferencje

Co zobaczyć w Gołdapi?Gołdap jest mazurskim miastem położonym nieco z dala od głównych szlaków turystycznych. Co więcej, mało kto wie, że jest to miasto uzdrowiskowe, w którym znajdziemy tężnie solankowe, groty solne i inne miejsca pozwalające na podreperowanie stanu zdrowia. W Gołdapi warto wybrać się na pięknie zagospodarowaną plażę, idealną do opalania, a także korzystania ze sportów wodnych. Ciekawym miejscem jest wieża ciśnień, gdzie obecnie znajduje się taras widokowy. Warto wejść lub wjechać na sam szczyt, aby podziwiać wspaniałą panoramę miasta i okolic, a także zjeść coś dobrego. Na wieży widokowej znajduje się bowiem przytulna kawiarnia. Warte zwiedzenia jest nie tylko samo miasto, ale również okolice, które mają do zaoferowania całkiem sporo atrakcji, między innymi mosty w Stańczykach, słynną piramidę w Rapie czy hitlerowskie bunkry w Mamerkach. Na zwiedzanie miasta i okolic warto zarezerwować sobie co najmniej kilka dni, aby móc w spokoju cieszyć się wypoczynkiem w pięknym, mazurskim klimacie.

TEKST ALTERNATYWNY
Zaplecze konferencyjneGołdap i okolice miasta przyciągają nie tylko turystów, ale również organizatorów wydarzeń biznesowych, szkoleń, konferencji, targów, eventów plenerowych czy warsztatów. W okolicy znajduje się sporo obiektów hotelowych, które pod względem oferty biznesowej nie ustępują najlepszym ośrodkom w centrach dużych miast. Organizatorzy wydarzeń mogą więc znaleźć sale na sporą liczbę uczestników, kameralne wnętrza, a także szeroki wybór usług dodatkowych, które oferuje praktycznie każdy hotel posiadający ofertę dla biznesu. Wybierając konkretną lokalizację, warto sprawdzić, jak wygląda zaplecze biznesowe, jakie są dostępne sale, a także z jakich usług dodatkowych można skorzystać. To ważne szczególnie w przypadku kilkudniowych wydarzeń, gdy trzeba zapewnić uczestnikom możliwość ciekawego spędzenia czasu wolnego pomiędzy spotkaniami. Wybór oferty dla biznesu jest jednak na tyle duży, że bez problemu można znaleźć coś w stu procentach spełniającego oczekiwania. Konferencja w okolicach Gołdapi jest idealnym pomysłem nie tylko w sezonie letnim – w zimie można tu znaleźć tory narciarskie i saneczkowe, zapewniające atrakcyjny wypoczynek w sezonie zimowym.

Artykuły - obiekty konferencyjne - Na mazurach

Nasi partnerzy