Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Gołębiewski Miko...

Mikołajki (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 1334
Ilośc sal 1400

Mikołajki Resort & Spa*...

Mikołajki (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 300
Ilośc sal 260

Hotel Robert`s Port ****...

Mikołajki (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 360
Ilośc sal 200

Hotel Mikołajki *****

Mikołajki (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 156
Ilośc sal 720

Mikołajki - 8 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Mikołajki Resort & Spa***
Mikołajki (warmińsko-mazurskie)
Mikołajki Resort & Spa***

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Mikołajki Resort & SPA to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, warsztatów szkoleniowych, imprez firmowych. Do dyspozycji mamy 6 sal klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, Wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio- wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Sale można dowolnie aranżować wedle potrzeb klientów, łącznie mogą one pomieścić 450 osób. Zapewniamy catering. Przygotujemy przerwy kawowe. Mamy do dyspozycji doświadczonych profesjonalistów  służących swoim wsparciem na każdym etapie przygotowań.

Lokalizacja

Mikołajki Resort & SPA  znajduje się w zacisznym miejscu mazurskiej wsi Jora Wielka nad brzegiem jeziora Kuchenka. Oferujemy komfortowe i relaksujące miejsce zachwycające pięknem otoczenia, jesteśmy zaledwie kilka kilometrów od centrum Mikołajek. U nas znajdziesz spokój i wyciszenie połączone z idealnym miejscem do spotkań biznesowych.

Hotel Santa Monica***

ul. Papieża Jana Pawa II nr 3, Mikołajki

tel. 512387603

Hotel Santa Monica

ul.Jana Pawła II 3 , Mikołajki

tel. 512 387 603

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, Mikołajki

tel. + 48 (87) 420 60 00, + 48 (87) 420 60 20

Stare Sady 13f, Mikołajki

tel. 602 425 723

Aleja Spacerowa 7, Mikołajki

tel. (0-87) 421-90-00

Sale konferencyjne w okolicy - Mikołajki

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     250
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     96
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     170
Miejsc
noclegowych

img

Konferencje w Mikołajkach

Mikołajki, choć nie tak duże jak inne mazurskie miasta, to swoim malowniczym położeniem i niespotykanym gdzie indziej klimatem przyciągają rok rocznie coraz więcej turystów. Niewątpliwie największa atrakcja ściągającą turystów jest jezioro Mikołajskie, które połączone jest siecią kanałów z innymi mazurskimi jeziorami tworząc atrakcyjną trasę, stworzoną wręcz dla żeglugi lub rejsów spacerowych. W samej miejscowości dostępny jest Port Żeglugi Mazurskiej, skąd popłynąć można do innych miejscowości. Nastawione na turystykę miasto zapewnia bogatą bazę noclegową oraz całą infrastrukturę związaną z wypoczynkiem nad wodą. Wioska Żeglarska Mikołajki, to miejsce znane nie tylko żeglarzom, ten nowoczesny port otwiera drogę na szlak Wielkich Jezior Mazurskich i oferuje między innymi 250 miejsc cumowniczych, pole namiotowe, koncerty na żywo, kolejkę dla dzieci i wiele atrakcji kulturalno – rozrywkowych, jest to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania miasta.


Mikołajki na mazurach


Dla amatorów większych prędkości czeka w Mikołajkach Centrum Motorowodne z szeroka gamą pływających jednostek silnikowych. Muzeum Reformacji Polskiej to pierwsze w kraju muzeum poświęcone reformacji, a wśród zbiorów można znaleźć ciekawe artefakty piśmiennictwa. Słynna ulica Kajki, to ciągnąca się przez 2,5km, tętniąca życiem, główna arteria Mikołajek, gdzie wśród ciekawych kamieniczek z początku XX wieku odnaleźć można również interesujące pokoje zagadek, jakie oferuje – Spichlerz Tajemnic. Samą ulicę i okoliczne jeziora, najlepiej podziwiać jest z udostępnianej w sezonie, kościelnej wieży widokowej. Kiedy warunki pogodowe zniechęcają do pobytu nad wodą, zawsze można odwiedzić Aquapark Tropikana, gdzie dostępne są baseny sportowe i rekreacyjne, zjeżdżalnie, baseny ze sztuczną falą, hydromasaże oraz wiele atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach. Bardzo ciekawym i wartym odwiedzenia miejscem jest leząca w pobliżu Galindia. Jest to wspaniałe miejsce edukacyjno – rozrywkowe, gdzie można niemal na żywo zapoznać się z życiem plemiennym naszych przodków. Grota szamana, wiedźmy, magiczne rytuały i przejażdżki drewnianą plemienną łodzią, to tylko niektóre z atrakcji Grodu Galindów. W oddalonej o kilka kilometrów Rucianem – Nidzie, na uwagę zasługuje między innymi wspaniałe miejsce wypoczynkowo – kapieliskowe: Siedlisko Wierzba oraz Stacja Badawcza Rolnictwa Ekologicznego i Hodowli Zwierząt w Popielinie, gdzie można między innymi obejrzeć dziko żyjące konie – będące bezpośrednimi przodkami wymarłego tarpana, obecnie prowadzone są badania mające na celu przywrócenie tego gatunku.

Mikołajki - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo