Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Pisz - 4 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Jabłoń Lake Resort
Pisz (warmińsko-mazurskie)
Jabłoń Lake Resort

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Jabłoń Lake Resort oferuje 6 sal konferencyjnych, komfortowych, wielofunkcyjnych, klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Nasze sale są przestronne z możliwością aranżacji według potrzeb klientów. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Zorganizujemy duże spotkania  dla 200 osób, jak i kameralne dla 10 osób. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wsparciem.

Lokalizacja

Jabłoń Lake Resort znajduje się nad jeziorem Brzozolasek w samym sercu Puszczy Piskiej na Mazurach w miejscowości jabłoń koło Piszu. Oferujemy naszym gościom wyjątkowe miejsce otoczone pięknem przyrody, magią puszczy, przygotowaliśmy wiele atrakcji, nasze miejsce jest idealnym wyborem, dla spotkań biznesowych i wypadów turystycznych, dających relaks, wyciszenie i odprężenie.

Hotel nad Pisą ***
Pisz (warmińsko-mazurskie)
Hotel nad Pisą ***

Zaplecze konferencyjne objektu 

Hotel Nad Pisą ma w swojej ofercie 6 sal konferencyjnych najwyższej jakości, zapewniając zorganizowanie na najwyższym poziomie konferencji, szkoleń, zjazdów, spotkań, sale nasze są klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w
najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym projektor multimedialny z ekranem, rzutnik, flipcharty. Mogą one z łatwością pomieścić od 150 do 20 osób więc umożliwiają przygotowanie większego wydarzenia a także bardziej kameralnego. Zapewniamy catering i przerwę kawową. Nasi pracownicy to profesjonaliści i pozostają cały czas do dyspozycji.

Lokalizacja

Hotel Nad Pisą zlokalizowany jest w centrum miasta nad brzegiem jednej z najpiękniejszych mazurskich rzek. Niedaleko od nas jest urokliwa Starówka z rynkiem miejskim, a po przeciwnej stronie Pisy znajduje się piękna zieleń parkowa. 

Turystów 3, Pisz

tel. (87) 423-49-60

Joseph Conrad

al. Turystów 1, Pisz

tel. (0-87) 423-04-59

Sale konferencyjne w okolicy - Pisz

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     250
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     1400
Największa
sala
img     1334
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     360
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     300
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

img

Pisz - miejsce na konferencje

Co zobaczyć w Piszu?

Pisz jest niewielkim miastem na mazurach położonym w samym sercu Puszczy Piskiej nad jeziorem Roś. To wymarzone miejsce na wakacje w bliskim naturze wydaniu, a jednocześnie na zwiedzanie atrakcyjnych miejsc. W samym Piszu warto wybrać się do centrum miasta pełnego klimatycznych, niewysokich kamienic. W samym centrum rynku stoi kamienna baba, która ma nie do końca wyjaśnioną historię. Według badaczy jest pozostałością po dawnych plemionach pruskich, które zamieszkiwały te tereny. Na starówce uwagę przyciąga również neogotycki ratusz, w którym obecnie znajduje się Muzeum Ziemi Piskiej. Ciekawym obiektem jest też Wieża Ciśnień oraz Dom Królewski, choć nie ma informacji na temat, by mieszkał w nim kiedykolwiek jakiś król. Będą w Piszu możemy również spędzać sporo czasu na sporym miejskim kąpielisku nad jeziorem Roś, wybrać się na rejs statkiem nie tylko po tym jeziorze, ale również na nieodległe Śniardwy, największe jezioro w Polsce. W Piszu i okolicach sporo jest tras pieszych i rowerowych, które wręcz zachęcają do aktywnego wypoczynku. Wybór możliwości spędzania czasu w mieście jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś na miarę swoich zainteresowań.

Pisz - miejsce na konferencje


Zaplecze konferencyjne

Ze względu na wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior, Pisz jest miejscem atrakcyjnym zarówno dla turystów, jak i dla organizatorów spotkań biznesowych. Organizatorzy konferencji czy szkoleń coraz częściej szukają atrakcyjnych lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, w pięknym otoczeniu przyrody. W Piszu i okolicach znajdziemy sporo obiektów hotelowych, pensjonatów i centrów konferencyjnych, przystosowanych do organizowania wydarzeń na dużą skalę i na najwyższym poziomie. Do wyboru mamy wielkie sale konferencyjne i klimatyczne, kameralne miejsca, idealne na niewielkie spotkania czy szkolenia. Wszystkie obiekty, które posiadają ofertę dla firm, mają również w pakiecie cały szereg dodatkowych usług, atrakcji i możliwości dla uczestników wydarzeń. Można liczyć na świetne jedzenie, bogatą ofertę spa i wellness, a także możliwość spędzenia czasu aktywnie w obiektach sportowych. Organizacja konferencji na Mazurach w Piszu to pewność, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.


Pisz - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy