Ryn : hotele i sale konferencyjne - 1 obiektów

Ryn - 1 obiekt, hotel konferencyjny

Sale konferencyjne w okolicy - Ryn

Ryn (warmińsko-mazurskie)
img      12
sal
konferencyjnych
img     1000
Największa
sala
img     350
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Zamek RYN położony jest na mazurach w otoczeniu pięknych mazurskich jezior, i otaczającej je wyjątkowej przyrody. Odrestaurowany XIV wieczny Zamek tworzy wyjątkowy klimat w połączeniu z modnym nowoczesnym wystrojem. Sprawdzi się jako miejsce na konferencje czy wypoczynek w zaciszu sprzyjającym relaksowi i odprężeniu.

Mikołajki, 9,22 km od miasta Ryn
img      6
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     300
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Mikołajki Resort & SPA znajduje się w zacisznym miejscu mazurskiej wsi Jora Wielka nad brzegiem jeziora Kuchenka. Oferujemy komfortowe i relaksujące miejsce zachwycające pięknem otoczenia, jesteśmy zaledwie kilka kilometrów od centrum Mikołajek. Obiekt oddalony jest o 36 km od dworca w Giżycku.Mikołajki, 11,27 km od miasta Ryn
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     360
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Mikołajki, 14,86 km od miasta Ryn
img      20
sal
konferencyjnych
img     1300
Największa
sala
img     1334
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Mikołajki, 15,12 km od miasta Ryn
img      3
sale
konferencje
img     70
Największa
sala
img     44
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Wilkasy, 15,29 km od miasta Ryn
img      5
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     96
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Mikołajki, 15,35 km od miasta Ryn
img      1
sala
konferencyjna
img     100
Największa
sala
img     60
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Giżycko, 15,57 km od miasta Ryn
img      2
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     170
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
img

Polecane obiekty w okolicy Ryna na Mazurach

1. Resort Negocin

 

TEKST ALTERNATYWNY

Dane teleadresowe:
Wilkasy, ul. Niegocińska 7, 11-500 Giżycko
Telefon: +48 668 031 192
Strona: Eventy i szkolenia - Resort Negocin.

Resort Negocin to wyjątkowy obiekt konferencyjny na Mazurach, idealny dla biznesu i relaksu. Zlokalizowany w malowniczym otoczeniu jezior i lasów, oferuje komfortową przestrzeń dla konferencji oraz wypoczynku. Sale konferencyjne w tym obiekcie są nowoczesne i w pełni wyposażone, zapewniając sprzyjający klimat do efektywnej pracy.

To nie tylko miejsce pracy, lecz także relaksu. Goście mogą korzystać z bogatej oferty rekreacyjnej - od sportów wodnych na jeziorze, po spacery po okolicznych ścieżkach. Restauracja serwuje wykwintne dania oparte na lokalnych produktach, gwarantując niezapomniane doznania kulinarne. Spa i strefa wellness pozwalają na odprężenie po dniu pełnym spotkań.

Obiekt przyciąga nie tylko swoją lokalizacją i udogodnieniami, lecz także profesjonalną obsługą. Zespół ekspertów dba o każdy detal, zapewniając wysoki standard usług. Resort Negocin to odpowiedź na potrzeby biznesu, tworzący inspirujący kontekst dla konferencji i eventów, jednocześnie oferujący możliwość relaksu w urokliwym otoczeniu Mazur.

 

2. AZS Centralny Ośrodek Sport Akademickiego w Wilkasach

 

TEKST ALTERNATYWNY

Dane teleadresowe:
Wilkasy ul. Niegocińska 5, 11-500 Giżycko
Telefon: +48 87 428 0 709
Strona: Konferencje - AZS w Wilkasach.

AZS Centralny Ośrodek Sportowy w Wilkasach to znakomity obiekt konferencyjny na Mazurach, stanowiący doskonałe centrum konferencyjne na tym obszarze. Usytuowany w malowniczym otoczeniu jezior i lasów, oferuje kompleksową przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Jego zaawansowane sale konferencyjne są przestronne i nowoczesne, idealne do prowadzenia spotkań, szkoleń oraz konferencji. Wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny zapewniają komfort i sprzyjający klimat do efektywnej pracy i wymiany myśli.

Obiekt oferuje nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale także liczne możliwości relaksu. W okolicy znajdują się trasy spacerowe i rowerowe, a także wodne atrakcje, umożliwiające odprężenie po intensywnych sesjach konferencyjnych. Restauracja serwuje wyśmienite posiłki, bazujące na lokalnych produktach, by zapewnić niezapomniane doznania kulinarne.

AZS Centralny Ośrodek Sportowy to nie tylko centrum konferencyjne na Mazurach, ale także ośrodek sportowy, oferujący bogatą gamę aktywności rekreacyjnych. Profesjonalna obsługa dba o każdy detal, gwarantując wysoki standard usług i zadowolenie uczestników. To miejsce, które łączy możliwość efektywnej pracy w inspirującym otoczeniu z przyjemnością wypoczynku nad mazurskimi jeziorami.

Artykuły - obiekty konferencyjne - Na mazurach

Nasi partnerzy