Hotele i sale Konferencyjne Ryn - 1 obiekt

Spis treści

Ryn - 1 obiekt, hotel konferencyjny

Sale konferencyjne w okolicy - Ryn

Ryn (warmińsko-mazurskie)
img      12
sal
konferencyjnych
img     1000
Największa
sala
img     350
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Zamek RYN położony jest na mazurach w otoczeniu pięknych mazurskich jezior, i otaczającej je wyjątkowej przyrody. Odrestaurowany XIV wieczny Zamek tworzy wyjątkowy klimat w połączeniu z modnym nowoczesnym wystrojem. Sprawdzi się jako miejsce na konferencje czy wypoczynek w zaciszu sprzyjającym relaksowi i odprężeniu.

Mikołajki, 8,89 km od
img      2
sale
konferencje
img     50
Największa
sala
img     25
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Marina Nawigator Apartamenty & SPA znajduje się w malowniczym miejscu na Mazurach, tuż przy brzegu Jeziora Mikołajskiego. Obiekt jest dogodnie położony, zaledwie 2 km od centrum miasta Mikołajki. W odległości spaceru znajduje się przystań jachtowa oraz liczne restauracje i sklepy.

Mikołajki, 9,22 km od Ryn
img      6
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     300
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Mikołajki Resort & SPA znajduje się w zacisznym miejscu mazurskiej wsi Jora Wielka nad brzegiem jeziora Kuchenka. Oferujemy komfortowe i relaksujące miejsce zachwycające pięknem otoczenia, jesteśmy zaledwie kilka kilometrów od centrum Mikołajek. Obiekt oddalony jest o 36 km od dworca w Giżycku.

Mikołajki, 9,96 km od Ryn
img      1
sala
konferencyjna
img     50
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt Stare Sady Pod Jabłoniami Port & Chillout znajduje się w malowniczym miejscu Mikołajki, w sercu Mazur. Oddalony zaledwie o 2 km od centrum miasta oferuje łatwy dostęp do różnych atrakcji. Dla podróżnych przylatujących samolotem, najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 70 km od obiektu.

Mikołajki, 11,27 km od Ryn
img      3
sale
konferencje
img     270
Największa
sala
img     360
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Robert’s Port to czterogwiazdkowy obiekt, malowniczo położony nad mazurskim jeziorem Tałty w miejscowości Stare Sady, 5 km od Mikołajek.

Giżycko, 14,64 km od Ryn
img      3
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Resort Niegocin*** położony jest nad malowniczym jeziorem Niegocin, w sercu Mazur. Blisko stąd do centrum Giżycka, do którego można dotrzeć w 10 minut. W pobliżu znajdują się stacja kolejowa oraz Port Lotniczy Olsztyn-Mazury oddalony o około 90 km.

Mikołajki, 14,86 km od Ryn
img      20
sal
konferencyjnych
img     1300
Największa
sala
img     1334
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Gołębiewski ulokowany jest na Mazurach, nad jeziorem Tałty z dostępem do plaży i w sąsiedztwie rezerwatów i lasów.

Mikołajki, 15,03 km od Ryn
img     
sal
konferencyjnych
img     32
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

ABC Mikołajki Apartamenty jest usytuowany w sercu pięknych Mikołajek. Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak Mikołajki Marina i park wodny Tropikana. Dworzec autobusowy jest zaledwie 2 km od hotelu, umożliwiając łatwe połączenie komunikacyjne.

img

Polecane obiekty w okolicy Ryna na Mazurach

1. Resort Negocin

 

1. Resort Negocin

Dane teleadresowe:
Wilkasy, ul. Niegocińska 7, 11-500 Giżycko
Telefon: +48 668 031 192
Strona: Eventy i szkolenia - Resort Negocin.

Resort Negocin to wyjątkowy obiekt konferencyjny na Mazurach, idealny dla biznesu i relaksu. Zlokalizowany w malowniczym otoczeniu jezior i lasów, oferuje komfortową przestrzeń dla konferencji oraz wypoczynku. Sale konferencyjne w tym obiekcie są nowoczesne i w pełni wyposażone, zapewniając sprzyjający klimat do efektywnej pracy.

To nie tylko miejsce pracy, lecz także relaksu. Goście mogą korzystać z bogatej oferty rekreacyjnej - od sportów wodnych na jeziorze, po spacery po okolicznych ścieżkach. Restauracja serwuje wykwintne dania oparte na lokalnych produktach, gwarantując niezapomniane doznania kulinarne. Spa i strefa wellness pozwalają na odprężenie po dniu pełnym spotkań.

Obiekt przyciąga nie tylko swoją lokalizacją i udogodnieniami, lecz także profesjonalną obsługą. Zespół ekspertów dba o każdy detal, zapewniając wysoki standard usług. Resort Negocin to odpowiedź na potrzeby biznesu, tworzący inspirujący kontekst dla konferencji i eventów, jednocześnie oferujący możliwość relaksu w urokliwym otoczeniu Mazur.

 

2. AZS Centralny Ośrodek Sport Akademickiego w Wilkasach

 

2. AZS Centralny Ośrodek Sport Akademickiego w Wilkasach

Dane teleadresowe:
Wilkasy ul. Niegocińska 5, 11-500 Giżycko
Telefon: +48 87 428 0 709
Strona: Konferencje - AZS w Wilkasach.

AZS Centralny Ośrodek Sportowy w Wilkasach to znakomity obiekt konferencyjny na Mazurach, stanowiący doskonałe centrum konferencyjne na tym obszarze. Usytuowany w malowniczym otoczeniu jezior i lasów, oferuje kompleksową przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Jego zaawansowane sale konferencyjne są przestronne i nowoczesne, idealne do prowadzenia spotkań, szkoleń oraz konferencji. Wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny zapewniają komfort i sprzyjający klimat do efektywnej pracy i wymiany myśli.

Obiekt oferuje nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale także liczne możliwości relaksu. W okolicy znajdują się trasy spacerowe i rowerowe, a także wodne atrakcje, umożliwiające odprężenie po intensywnych sesjach konferencyjnych. Restauracja serwuje wyśmienite posiłki, bazujące na lokalnych produktach, by zapewnić niezapomniane doznania kulinarne.

AZS Centralny Ośrodek Sportowy to nie tylko centrum konferencyjne na Mazurach, ale także ośrodek sportowy, oferujący bogatą gamę aktywności rekreacyjnych. Profesjonalna obsługa dba o każdy detal, gwarantując wysoki standard usług i zadowolenie uczestników. To miejsce, które łączy możliwość efektywnej pracy w inspirującym otoczeniu z przyjemnością wypoczynku nad mazurskimi jeziorami.

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w mieście Ryn

Zobacz miejscowości na Mazurach z największą bazą konferencyjną

Olsztyn

Olsztyn (44 obiekty konferencyjne)

Mikołajki

Mikołajki (18 obiektów konferencyjnych)

Ostróda

Ostróda (8 obiektów konferencyjnych)

Ruciane-Nida

Ruciane-Nida (8 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top