Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Pałac Romantyczny

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 150
Ilośc sal 200

Pałac na Wodzie - Hotel Venecia Palace

Michałowice (Maz.) (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 245
Ilośc sal 500

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 700
Ilośc sal 680

Hotel MAGELLAN *** Business & Spa

Wolbórz (łódzkie)

Miejsca noclegowe 242
Ilośc sal 400

3349 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Dom Marynarza
Gdynia
Hotel Dom Marynarza

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym hotelu można zorganizować zarówno kameralne warsztaty, jak i konferencje dla liczniejszej grupy. Są tu dwie bogato wyposażone sale - dla 45 i 90 osób. Znajduje się w nich dobre zaplecze techniczne, są tu ekrany, rzutnik, flipcharty. Sale są przestronne, co zapewnia komfort uczestnikom. Pracownicy tego obiektu chętnie pomogą w organizacji każdego wydarzenia.

Lokalizacja

Świetna lokalizacja jest z pewnością sporym plusem tego hotelu. Znajduje się on ok. 3 km od Dworca i zaledwie 100 metrów dzieli go od morza. Dodatkowo spokojna okolica sprzyja pracy i wypoczynkowi. Na miejscu jest przestronny parking dla gości. W pobliżu jest wiele atrakcji dla miłośników zwiedzania i aktywności.

Centrum Konferencyjne Morskiego Instytutu Rybackiego
Gdynia
Centrum Konferencyjne Morskiego Instytutu Rybackiego

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie można zorganizować konferencję do 250 osób. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nowoczesny sprzęt techniczny, w tym nawet kabina symultaniczna. Łącznie są tu cztery nowoczesne sale od 30 do 250 osób. Sale są przestronne, co wpływa na komfort pracy.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja tego obiektu niedaleko dworca sprawia, że dojście do niego to zaledwie kilka minut. Sama podróż z Warszawy zajmie ok. 3 godzin. W pobliżu jest wiele hoteli i apartamentów. Na plażę można dość krótkim spacerem, jednocześnie poznając to jedno z najprężniej rozwijających się miast. Nie brakuje tu też knajp i restauracji.

Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy
Wilga
Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy

Zaplecze konferencyjne

Nowoczesny i luksusowy obiekt, gdzie sprawy biznesowe idealnie komponują się z naturą. Dostępne w Las Woda centrum biznesowe o powierzchni 1300 m2 zapewnia spokój i pomaga w efektywnym wykorzystaniu czasu każdego szkolenia lub konferencji biznesowej. W obiekcie znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o powierzchni od 33 m2 do 550 m2. Największa z sal jest w stanie pomieścić 450 osób. Nowoczesne zaplecze techniczne, sprzęt audiowizualny, ekrany oraz nagłośnienie to tylko niektóre z atutów sal konferencyjnych. Obiekt oferuje swoim klientom biznesowym również opiekę biznes plannera i całą obsługę techniczną.

Lokalizacja

Położenie obiektu Las Woda to możliwość aktywnego wypoczynku w samym sercu lasu. Z dala od miejskiego zgiełku w cichej i bardzo spokojnej okolicy. To również bliskość natury płynących rzek Wilga i Wisła sprawia, że tak wielu naszych gości wybiera to miejsce, aby w spokoju móc organizować spotkania biznesowe i konferencje.

Lloyd Woodley Centre
Łódź
Lloyd Woodley Centre

Zaplecze konferencyjne obiektu

Lloyd Woodley English Language to profesjonalne centrum szkoleniowe z szeroką bazą szkoleniowo konferencyjną. Posiada idealnie wyposażane sale na mniejsze jak i większe spotkania firmowe. Nad każdym z nich czuwa profesjonalna obsługa. Wszystko dopięte jest zawsze na ostatni guzik. Goście mogą skorzystać z przestronne oferty cateringowej. Ceny są przystępne. Miejsce jest bardzo gościnne i panuje tu bardzo miła atmosfera.

Lokalizacja

Lloyd Woodley English Language jest zlokalizowane w centrum Łodzi. Łatwo trafić tu dojeżdżając z lotniska. Jest to zaledwie 20 minut autobusem. Jak również można przyjechać pociągiem czy własnym środkiem transportu. Lokalizacja sprawia, ze goście odwiedzają centrum o każde porze roku.

Sala konferencyjna On-Loft
Łódź
Sala konferencyjna On-Loft

Zaplecze konferencyjne obiektu

Sala konferencyjna On Loft to idealne miejsce na organizacje profesjonalnych spotkań biznesowych. Sala jest elegancka i komfortowa. Idealnie urządzona. Posiada profesjonalny sprzęt i funkcjonalne wyposażenie. Każde spotkanie odbywa się z największa starannością. Profesjonalna i fachowa obsługa dba o każdy szczegół spotkania.

Lokalizacja

Sala konferencyjna On Loft zlokalizowana jest prawie w samym centrum Łodzi. Łatwo tu trafić i dojechać zrywno komunikacja miejska jak również własnym środkiem transportu. Niedaleko znajdują się liczne kawiarenki, puby, sklepy i lokale użytkowe. Dogodna lokalizacja gwarantuje udane spotkania biznesowe o każdej porze roku.

Restauracja nad Potokiem
Gdańsk
Restauracja nad Potokiem

Zaplecze konferencyjne obiektu

Restauracja na Potokiem jest doskonałym miejsce na organizację szkoleń i spotkań biznesowych. Dysponuje siedmioma komfortowymi i przestronnymi salami konferencyjnymi. Może pomieścić do 1000 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt. Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa obsługa. 

Lokalizacja

Restauracja na Potokiem znajduje się w malowniczej okolicy Gdańska. Zlokalizowana w cichej okolicy z widokiem na morze Wśród lasów i zieleni. Łatwo tutaj dojechać. Jest doskonałym punktem gastronomicznym Trójmiasta. Dzięki dogodnej lokalizacji i pysznemu jedzeniu goście lubią tu wracać o każdej porze roku.

WenderEDU Business Center
Wrocław (dolnośląskie)
WenderEDU Business Center

Zaplecze konferencyjne obiektu

WenderEdu Business Center to doskonałe miejsce na organizacje mniejszych i większych spotkań biznesowych. W ofercie znajduje się kilka idealne wyposażonych sal. Sprzęt jest funkcjonalny i profesjonalny. Podczas spotkania istnieje możliwość skorzystania z cateringu. Nad każdym spotkaniem czuwa profesjonalna i fachowa obsługa. 

Lokalizacja

WenderEdu Business Center to doskonała lokalizacja. Obiekt znajduje się w ulubionej części Wrocławia Ostrów Tumski. Blisko są liczne zabytki, rynek i miasto. Łatwo tutaj dojechać środkami transportu miejskiego orz własnym autem. Niedaleko jest Dworzec Kolejowy Wrocław. Lokalizacja sprawia, że goście odwiedzają obiekt o każdej porze roku.

Hotel Fahrenheit Gdańsk
Gdańsk
Hotel Fahrenheit Gdańsk

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Farnheit to idealne miejsce do organizacji szkoleń i konferencji. Dysponuje dwoma przestronnymi salami. Mogą one pomieścić od 40 do 100 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa obsługa. 

Lokalizacja

Hotel Farenheit położony jest w zabytkowej części Gdańska. Nie daleko znajduje się wiele zabytków i atrakcji miasta. Łatwo tu dojechać nie tylko własnym transportem, ale także transportem miejskim. Dzięki dogodnej lokalizacji hotel odwiedzany jest o każdej porze roku nie tylko przez gości biznesowych. 

Vertigo Jazz Club Restaurant
Wrocław (dolnośląskie)
Vertigo Jazz Club Restaurant

Zaplecze konferencyjne obiektu

Vertigo Jazz Club & Restaurant to doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji i innych spotkań firmowych. Nie jest to typowa sala konferencyjna. Jednak bardzo charakterystyczna i z ciekawym wystrojem. Pomieści od 150 do 250 osób. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa starannością. Nad wszystkim czuwa fachowa i profesjonalna obsługa. 

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant zlokalizowany w centrum Wrocławia. Znajduje się tu wiele zabytków oraz Stare Miasto i Rynek wrocławski. Łatwo tutaj trafić środkami komunikacji miejskiej i własnym autem. Goście odwiedzają obiekt o każdej porze roku.

Polonia Palace Hotel
Warszawa (mazowieckie)
Polonia Palace Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Polonia Palace ma w swojej ofercie 10 sal konferencyjnych o wysokim standardzie, zapewniamy zorganizowanie na oczekiwanym poziomie spotkań biznesowych i wydarzeń prywatnych, sale są w pełni klimatyzowane z bezpłatnym  Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny w tym ekran, rzutnik. Przygotujemy catering i przerwy kawowe. Nasi pracownicy to profesjonalny i doświadczony zespół który odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Lokalizacja

Hotel Polonia Palace znajduje się w samym sercu miasta, w sąsiedztwie najważniejszych miejsc biznesowych i turystycznych Stolicy. Dobrze rozwinięta sieć  komunikacyjna autobusy, metro, tramwaje pozwoli na szybkie dotarcie do miejsc takich jak Starówka ,Zamek Królewski, klimatycznych restauracji czy też kawiarni i centrów handlowych.

Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór
Rzeszów (podkarpackie)
Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Wellness SPA to miejsce idealne do zorganizowania konferencji, szkolenie, sympozjum czy warsztatów zapewniamy komfort i najwyższą jakość każdego wydarzenia. Mamy 5 sal konferencyjnych, klimatyzowanych, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, rzutnik, ekran, flipchart. Sale nasze pomieścić mogą do 650 osób. Przygotujemy spotkania z dużą ilością gości jak i też bardziej kameralne. Nasi pracownicy to profesjonalny zespół który zadba o każdy szczegół wydarzenia. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Wellness SPA znajduje się w Świlczy pod Rzeszowem przy międzynarodowej trasie E40, niedaleko lotniska w Jasionce. Dzięki takiej lokalizacji chętnie odwiedzają nas biznesmeni i turyści.

Hotel Fryderyk
Rzeszów (podkarpackie)
Hotel Fryderyk

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Fryderyk zadbał także o klientów biznesowych zapewniając, iż każde wydarzenie konferencja, szkolenie, sympozjum odbędzie się komfortowo i na najwyższym poziomie. Mamy w ofercie 2 sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart, pomieścić one mogą łącznie od 20 do 40 osób. Sprawdzą się  podczas większych spotkań czy tez bardziej kameralnych. Nasi pracownicy są cały czas do dyspozycji, odpowiedzą na każde pytanie udzielą wszelkiej pomocy. Przygotujemy catering, w naszym minibarze zorganizujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Fryderyk znajduje się w samym centrum Rzeszowa przy ul. Fryderyka Szopena 33, od dworca PKP/PKS dzieli nas zaledwie 1km, zaś od lotniska Jasionka 8,5km.

31 NEW Office
Szczecin (zachodniopomorskie)
31 NEW Office

Zaplecze konferencyjne obiektu

31 NEW Office to miejsce wyróżniające się nowoczesną, komfortową, wielofunkcyjną salą konferencyjną. Sala nasza jest klimatyzowana, ma dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażona jest w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, system nagłośnienia, flipchart. Ustawienie stołów i krzeseł w kształcie podkowy bardzo dobrze sprawdza się podczas różnych spotkań, sala pomieścić może do 30 osób. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, pomoże podczas planowania wydarzenia i zadba także o sprawny i profesjonalny przebieg. Zapewniamy catering z bogatym menu, przygotujemy również bufet kawowy z przekąskami.

Lokalizacja

31 NEW Office jest bardzo dobrze zlokalizowany, zaledwie 4km dzieli nas od dworca, bez problemu dojedzie się komunikacją miejską czy taksówką, a z lotniska dotrze się w ciągu 60 minut.

Kompleks Hotelowy Logos
Augustów (podlaskie)
Kompleks Hotelowy Logos

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kompleks hotelowy Logos to także gwarancja iż konferencja, sympozjum, warsztaty czy szkolenia zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie. Przygotowaliśmy 3 komfortowe sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dwie sale Słoneczna i Portowa mogą ugościć od 40 do 150 osób, zaś sala Kasztanowa położona w drugiej części obiektu może pomieścić od 50 do 70 osób. Zorganizujemy więc mniejsze jak i większe wydarzenie dbając o szczegóły, zapewniając pełen profesjonalizm. Zapewnimy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Kompleks hotelowy Logos mieści się w samym centrum Augustowa obok popularnego Portu Żeglugi Augustowskiej w otoczeniu dwóch Parków Narodowych.

Hotel Augustowia
Augustów
Hotel Augustowia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Augustowia doskonale sprawdzi się jako miejsce do zorganizowania konferencji, sympozjów, warsztatów. W ofercie mamy 2 komfortowe sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym rzutnik ,ekran, flipchart. Sala konferencyjna ugościć może do 130 gości, zaś sala konferencyjno-restauracyjna nawet 170 osób. Nasi pracownicy to doświadczony zespół zapewniający iż każde wydarzenie będzie profesjonalne i zadowoli wszystkich uczestników. Zapewniamy catering z wyjątkowym menu z naszej restauracji, przygotujemy także przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Augustowia znajduje się w malowniczej okolicy Mazur, nad Kanałem Augustowskim między Jeziorem Białym a Studzienicznym, jest więc wymarzonym miejscem do spotkań biznesowych i wędrówek turystycznych.

Hotel Akvilon
Suwałki (podlaskie)
Hotel Akvilon

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Akvilon przygotował również ofertę dla spotkań biznesowych. U nas zorganizujesz konferencję, sympozjum, warsztaty, wszystko z dbałością o komfort i najwyższą jakość. Nasze 3 sale są klimatyzowane mają dostęp do bezpłatnego Internety WIFI, możliwość zaciemnienia okien, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, system nagłaśniający, flipchart. Dwie sale zwane Czarną i Białą mogą ugościć 25 osób, jesteśmy także gotowi na zorganizowanie większego spotkania przygotowując salę restauracyjną która może pomieścić do 130 gości. Dbamy o pełen profesjonalizm każdego wydarzenia. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Akvilon położony jest niedaleko rzeki Czarnej Hańczy, otoczonej pięknym parkiem, w samym centrum Suwałk w klimatycznej XIX- wiecznej kamienicy.

Hotel Szyszko Spa & Conference
Suwałki (podlaskie)
Hotel Szyszko Spa & Conference

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Szyszko, przygotował także dla swoich gości wyjątkową ofertę biznesową. Mamy 3 sale konferencyjne wielofunkcyjne i komfortowe, są one klimatyzowane, mają bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym projektor, ekran flipchart. Dzięki zróżnicowanej powierzchni mogą one pomieścić od 80 do nawet 500 gości. Zadbamy o każdy szczegół wydarzenia, Przygotujemy catering z bogatym menu w oparciu o wykwintne dania z naszej kuchni, zapewniamy poranną oraz popołudniową przerwę kawowa.

Lokalizacja

Hotel Szyszko znajduje się zaledwie 2 km od centrum miasta, niedaleko od Parku Naukowo- Technologicznego Polska Wschód, to sprawia iż jesteśmy atrakcyjnym miejscem do spotkań biznesowych, i wypraw turystycznych.

Twierdza Toruń Fort IV
Toruń
Twierdza Toruń Fort IV

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się aż 7 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, każda z nich może być także salą bankietową. Mniejsze idealnie najadą się na kameralne szkolenia, z kolei większe do 100 osób to świetna przestrzeń na wykłady czy konferencje.

Lokalizacja

Fort IV jest położony w odległości zaledwie 5 km od centrum Torunia. Sam obiekt jest świetnym miejscem do zwiedzenia, pracy i wypoczynku. Warto będąc w Toruniu wybrać się na zwiedzanie samego miasta - zobaczyć zamek, Muzeum Dom Kopernika czy muzeum im. Tonne’go Halika. Jest tu ogrom możliwości do spędzenia czasu.

Hotel Nicolaus
Toruń (kujawsko-pomorskie)
Hotel Nicolaus

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne - dla 30 i 45 osób. To doskonałe miejsce na warsztaty czy szkolenia. Dodatkowo sale są dobrze wyposażone, jasne i przestronne. Warto także skorzystać z opcji bufetu kawowego i lunchu. Jedzenie tu jest na wysokim poziomie.

Lokalizacja

Ten hotel jest położony w samym centrum Torunia. Świetna lokalizacja sprzyja poznaniu lepiej tego miasta, a nie brakuje tu muzeów i zabytków. Sam dojazd tu z Trójmiasta zajmuje mniej niż dwie godziny. To doskonałe miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Przystań Bydgoszcz
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Przystań Bydgoszcz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Przystań Bydgoszcz to doskonałe miejsce na organizacje szkoleń i konferencji. Posiada dwie przestronne i komfortowe sale. Jedną większą, drugą mniejszą na bardziej kameralne spotkania. Sale są profesjonalnie wyposażone i posiadają klimatyzację. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością przez profesjonalny personel. 

Lokalizacja

Przystań Bydgoszcz zlokalizowana jest w malowniczej okolicy Bydgoszczy na Wyspie Młyńskiej. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Łatwo tutaj dojechać i trafić. Dzięki tak dogodnej lokalizacji goście odwiedzają obiekt nie tylko w celach turystycznych. 

Aktualności z Polski

Nasi partnerzy

PFR Logo