Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

WenderEDU Business Cente

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 61
Ilośc sal 106

Polonia Palace Hotel

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 414
Ilośc sal 200

Hotel Gromada Radom Cent...

Radom (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 99
Ilośc sal 120

Hotel Wellness & SPA Now...

Rzeszów (podkarpackie)

Miejsca noclegowe 150
Ilośc sal 300

3293 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Porto Radomsko
Radomsko (łódzkie)
Hotel Porto Radomsko

Zaplecze Konferencyjne obiektu

Centrum konferencyjne w Hotelu Porto to idealne miejsce do organizacji wszelkiego typu szkoleń firmowych, spotkań biznesowych oraz konferencji. Centrum dysponuje ośmioma mniejszymi salami, jednak w połączeniu dają one możliwość przyjęcia nawet 600 osób na dane wydarzenie. Mobilne oraz dźwiękoszczelne ściany suwane pozwalają stworzyć odpowiedniej wielkości przestrzeń zarówno dla mniejszych, jak i większych grup osób. Każda z sal na wyposażeniu ma odpowiedni sprzęt multimedialny taki jak ekrany, projektory, mikrofony. To również odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie każdej z przestrzeni oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Klimatyzacja pozwala uczestnikom szkoleń lub konferencji w pełni komfortowo w nich uczestniczyć.

Lokalizacja

Hotel Porto to doskonałe miejsce do zorganizowania eventu lub konferencji. Obiekt znajduje się w części niezwykle atrakcyjnego miasta, jakim jest Radomsko. Dobry dojazd do Hotelu sprawia, że żaden z gości nie będzie miał problemu z otarciem na miejsce.
 

Mercure Hotel Wiązowna Brant
Wiązowna - Warszawa (mazowieckie)
Mercure Hotel  Wiązowna Brant

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Brant to  wiele możliwości na zorganizowanie profesjonalnych prezentacji, szkoleń, konferencji, spotkań branżowych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 7 sal wielofunkcyjnych, klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia, zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny w tym flipchart, ekran, projektor, mikrofon, nasze salę mogą pomieścić od 200 do 30 osób, wedle życzenia i potrzeb naszych klientów. Nasz zespół to doświadczeni, profesjonalni pracownicy służący radą i wsparciem. Organizujemy przerwy kawowe z dyskretną, elegancką obsługa.

Lokalizacja

Hotel Brant położony jest w bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego ParkuKrajobrazowego zaledwie 20 km od centrum Warszawy. Bliskość tętniącej życiem Stolicy a zarazem możliwość relaksu, wyciszenia w wyjątkowym otoczeniu czyni nasz hotel niezwykle atrakcyjnym miejscem.

Hotel Chopin
Sochaczew (mazowieckie)
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Chopin posiada szeroką ofertę w zakresie organizacji wydarzeń biznesowych. Ze względu na rozbudowane zaplecze techniczne i nowoczesne sale szkoleniowo – konferencyjne można w nim przeprowadzić różnego rodzaju spotkania firmowe, takie jak szkolenia czy prezentacje. Hotel Chopin dysponuje 4 funkcjonalnymi pomieszczeniami, które wyposażone są w zaawansowany sprzęt multimedialny. Do wyboru gości jest Sala Preludium o powierzchni aż 300 m², która w układzie teatralnym pomieści 400 gości. Dostępna jest również Sala Polonez o powierzchni 88 m² dla 80 osób. Wynająć można również Salę Sonatę lub Salę Mazurek – obie sale mają taką samą powierzchnię: 36 m² i są w stanie pomieścić po 30 osób. Organizatorzy mogą także liczyć na wsparcie opiekuna, który zadba o prawidłowy przebieg spotkania.

Lokalizacja

Hotel Chopin położony jest w Sochaczewie. Jest to doskonała lokalizacja ze względu na bliską odległość od Niepokalanowa (14 kilometrów), Żelazowej Woli (7 kilometrów) i Puszczy Kampinoskiej (10 kilometrów).

Park Inn by Radisson Katowice
Katowice (śląskie)
Park Inn by Radisson Katowice

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Park Inn oferuje swoim klientom biznesowym 7 sal konferencyjnych, gdzie największa z nich ma możliwość zmieszczenia ponad 400 uczestników podczas ważnych konferencji lub spotkań biznesowych. W każdej sali znajduje się najnowszy i najlepszej jakości sprzęt multimedialny, dzięki któremu każde ze spotkań odbędzie się w profesjonalny sposób. Wśród dostępnych narzędzi znajdują się projektory, rzutniki, ekrany. Dobrej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie dodadzą charakteru każdemu ze spotkań. Każda sala jest w pełni klimatyzowana oraz ma dostęp do WiFI. Goście podczas przerw w szkoleniach mogą skorzystać z kącika kawowego. Wszystkie sale wyposażono w nowoczesne meble, a stoły i krzesła odpowiednio ustawione z pewnością pomieszczą odpowiednia ilość uczestników konferencji lub szkolenia.

Lokalizacja

Park Inn znajduje się niedaleko Parku Śląskiego, a dojazd do Hotelu komunikacja miejską jest dogodny ze względu na dobre połączenia. Od centrum Katowic dzielą nas dosłownie 4 km, natomiast od portu lotniczego tylko 23 km.

Hotel Santin
Bełchatów (łódzkie)
Hotel Santin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Wybierając sale szkoleniowo-konferencyjną w Hotelu Santin mają Państwo pewność wyboru idealnego miejsca do tego typu spotkań. To doskonała lokalizacja dla firm, które myślą o organizacji konferencji lub szkolenia. Obiekt dysponuje powierzchnią 64 m2, gdzie z powodzeniem znajdzie się miejsce dla 50 uczestników danego spotkania. Sala wyposażona jest w odpowiedni sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran oraz flipchart. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z szybkiego internetu. Dla grup, które podczas szkolenia chciałyby skorzystać z przerwy na posiłek, Hotel Santin oferuje przekąski oraz pełną obsługę gastronomiczną.

Lokalizacja

Hotel Santin znajduje się w Bełchatowie, w spokojnej dzielnicy przy ulicy Mielczarskiego. Położenie obiektu sprawia, że odwiedzają nas nie tylko goście z województwa łódzkiego, ale także z całej Polski. Wszystko dzięki dogodnemu położeniu Hotelu oraz bogatej ofercie noclegowej. Jesteśmy kameralnym hotelem w centrum Polski oferującym naszym gościom wszystko, co najlepsze.

Hotel Soray
Wieliczka (małopolskie)
Hotel Soray

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Soray posiada dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne o niezwykłym charakterze. Pierwsza z nich może pomieścić do 100 uczestników, zaś połączone będą świetnym miejscem na przeprowadzenie spotkań szkoleniowo-biznesowych nawet dla 270 osób. Pomieszczenia posiadają nowoczesny sprzęt multimedialny taki jak projektory, ekrany o wysokiej rozdzielczości oraz świetnie brzmiące nagłośnienie. Do dyspozycji gości są również flipcharty oraz dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego. Pobyt w hotelu urozmaica i dopełnia wspaniałe zaplecze restauracyjne serwujące dania kuchni regionalnej uzupełnione o włoski akcent. Goście mogą również cieszyć się bogatą ofertą alkoholi z całego świata.

Lokalizacja

Hotel Soray jest umiejscowiony w pobliżu Kopalni Wieliczka oraz Krakowa, jednakże jednocześnie  jego okolica jest niezwykle spokojna i umożliwia spokojną i wydajną pracę. Łatwy dojazd samochodem umożliwia bliskość autostrady A4, a także obecność w obiekcie bezpłatnego strzeżonego parkingu.

Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Molo
Smardzewice (łódzkie)
Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Molo

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Centrum Molo to duża baza szkoleniowo- konferencyjna, która wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów biznesowym. Wśród siedmiu dostępnych sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 430 m2 ta największa jest w stanie pomieścić nawet 190 osób. Każda z przestrzeni konferencyjnych na wyposażeniu posiada sprzęt audiowizualny, ekrany, projektory, jak i odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie. Personel  Centrum Molo z chęcią zajmie się obsługą techniczną podczas każdej ważnej konferencji lub szkolenia. Największa z sal, czyli „GENUA” w połączeniu z klubem Galeon daje możliwość organizacji szkolenia, które może być połączone z aperitifem. Wszystkie sale dostępne w Centrum Molo są klimatyzowane i osiadają dostęp do WiFi.

Lokalizacja

Wiele firm z województwa łódzkiego wybiera Centrum Szkoleniowe Molo ze względu na jego położenie. Ośrodek znajduje się w malowniczej okolicy Zalewu Sulejowskiego oraz Parku Krajobrazowego. Wizyta w tym miejscu to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Szkolenia połączone z odpoczynkiem i relaksem w Centrum Molo w Smardzewicach.

Agat Hotel & Restauracja
Łódź (łódzkie)
Agat Hotel & Restauracja

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Agat to bogato rozbudowane zaplecze konferencyjne dopasowane do potrzeb klientów biznesowych. Jest obiektem odpowiednim do organizowania konferencji, eventów czy szkoleń. Wszystkie sale wyposażono w odpowiednie zaplecze techniczne. Do dyspozycji pozostają trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, każda o innej przestrzeni użytkowej. Największa z dostępnych sal pomieści około 100 osób na danym szkoleniu lub konferencji. Niezbędny sprzęt multimedialny, w jaki wyposażono każdą z sal, pozwoli na sprawne i odpowiednie zorganizowanie wydarzenia. Odpowiednie rozmieszczenie stołów oraz krzeseł daje możliwość dostosowania sali do jak największej liczby osób. Wszystko z myślą o naszych klientach, dlatego Hotel wychodzi naprzeciw ich wymaganiom i z przyjemnością je realizuje.

Lokalizacja

Hotel Agat położony jest w samym centrum Polski, dlatego też jest doskonałym miejscem na organizację wydarzeń dla osób przybywających z dalszych zakątków kraju. Od autostrady A1 i A2 dzieli nas dosłownie kilka minut tak samo od centrum Łodzi.

Zajazd Rubin
Łódź (łódzkie)
Zajazd Rubin

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Niezwykle urokliwy i klimatyczny Zajazd Rubin jest miejscem, w którym z powodzeniem zorganizują Państwo spotkanie biznesowe lub niewielka konferencje czy szkolenie firmowe. Obiekt oferuje jedną salę konferencyjną, która została zaprojektowana w odpowiedni sposób, aby spełniać swoje zadanie. Na wyposażeniu Sali znajduje się odpowiedni sprzęt multimedialny oraz dostęp do WiFi. Na życzenie gości istnieje możliwość odpowiedniej aranżacji przestrzeni za pomocą dopasowania ustawień krzeseł i stołów do wymogów danego wydarzenia.  Restauracja mieszcząca się w Zajeździe Rubin może zadbać  o idealną oprawę kulinarną każdego z wydarzeń, które będzie organizowane w obiekcie.

Lokalizacja

Niesamowity klimat oraz atmosfera tego miejsca sprawia, że wiele firm z chęcią organizuje u nas szkolenia lub konferencję. Nasz obiekt znajduj się  w uzdrowiskowej części Łodzi, czyli na Popiołach. Dobra lokalizacja ułatwia dotarcie do każdego punktu Łodzi. Parking strzeżony dla gości zajazdu umożliwia bezpieczne pozostawienie auta po przyjeździe do Zajazdu Rubin.

Talaria Resort & SPA
Trojanów (mazowieckie)
Talaria Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Talaria Resort & SPA jest idealnym miejscem, w którym można zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe. Dysponuje ono kilkoma salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt konferencyjny, między innymi w: rzutnik, ekran, flipchart, mazaki czy też dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. W obiekcie wyróżnić można Oranżerię, której powierzchnia wynosi aż 370 m². Może ona pomieścić maksymalnie 350 uczestników. To pomieszczenie charakteryzuje się przestronnością oraz niezwykłym klimatem. W Hotelu Talaria Resort & SPA wynająć można również Salę Kominkową o powierzchni 60 m², która przeznaczona jest dla grup do 40 osób. Dostępny jest też Salon First Lady dla 30 osób oraz Sala Myśliwska dla 25 osób. Obiekt poza szkoleniami oferuje też organizację spływów kajakowych.

Lokalizacja

Hotel Talaria Resort & SPA znajduje się w Trojanowie w centrum malowniczego XIX wiecznego parku, w województwie mazowieckim. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy drodze krajowej nr 17, która łączy Warszawę, Zamość i Lublin.

 

Hotel Dobieszków **
Łódź (łódzkie)
Hotel Dobieszków **

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Dobieszków to klimatyczne miejsce pełne harmonii, spokoju, a jednocześnie bardzo nowoczesne. Obiekt specjalizuje się w organizowaniu szkoleń oraz konferencji. Do dyspozycji jest siedem sal konferencyjnych, z których największa, przy odpowiednim rozmieszczeniu stołów i krzeseł jest w stanie pomieścić 250 osób. Wszystkie sale w Hotelu Dobieszków mają klimatyzację oraz wyposażone są w sprzęt multimedialny w tym projektory, ekrany oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Oprócz szkoleń czy konferencji obiekt umożliwia organizacje imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Każde z wydarzeń, którym są Państwo zainteresowani, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasza restauracja natomiast serwuje pyszne, wykwintne dania, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi dobrego jedzenia.

Lokalizacja

Hotel Dobieszków znajduje się w strefie rezerwatu „Struga Dobieszkowska”. To właśnie tutaj, z dala od centrum miasta wszyscy znajdą klimatyczne miejsce na swoją imprezę lub szkolenie. Hotel jest oddalony od autostrady A1 i A2 tylko 8 km i 10 km od Łodzi. Wymarzone miejsce do spotkań biznesowych, po którym można udać się na odrobinę relaksu.

Hotel Kantoria
Tarnów (małopolskie)
Hotel Kantoria

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Kantornia posiada 3 sale konferencyjne, z których największa może pomieścić 80 osób. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu oraz stylowemu wystrojowi z łatwością można w nich przeprowadzać spotkania biznesowe, kursy, prezentacje i odczyty. Pomieszczenia są klimatyzowane  i posiadają rzutniki, ekrany, nagłośnienie o wysokiej jakości, a także flipchart. Dla gości dostępny jest również szybki internet bezprzewodowy. Pobyt w hotelu ubogaca wspaniałe zaplecze gastronomiczne tworzące z ekologicznych składników dania kuchni staropolskiej w nowoczesnym wydaniu. Komfortowy nocleg umożliwia baza noclegowa składająca się z jedno, dwu i trzyosobowych apartamentów ze sprzętem łazienkowym, telewizorem oraz sejfem. Uczestnicy spotkań mogą także integrować się w Sali Kominkowej lub w miejscu ogniskowym.

Lokalizacja

Hotel Kantornia zlokalizowany jest w spokojnej części Tarnowa mniej więc w połowie drogi między Rzeszowem a Krakowem. Bliskość autostrady A4 oraz obecność parkingu sprawia, że dojazd samochodem do ośrodka jest bezproblemowy.

Hotel Pałac Alexandrinum
Poświętne (mazowieckie)
Hotel Pałac Alexandrinum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Pałac Alexandrinum oferuje klientom biznesowym nowoczesne i bogato wyposażone sale konferencyjne, które umożliwiają organizację zarówno kameralnych wydarzeń, jak i większych eventów. Każda sala posiada klimatyzację, profesjonalne nagłośnienie, dostęp do Internetu, flipchart, światło dzienne, możliwość zaciemnienia sali, projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów, sprzęt TV/video, mikrofon. Największą powierzchnię (268 m²) ma Sala dolna w Rezydencji, jest ona elegancka i przestronna, posiada wyjście na taras, przeznaczona jest dla 180 osób. Nieco mniejsza jest Sala górna Rezydencji, zajmuje ona powierzchnię 229m², pomieści 140 gości. W hotelu znajduje się też Sala Alexandryjska dla 100 uczestników, Sala Konferencyjna dla 80 osób oraz Sala VIP, która jest najmniejsza - 12,5 m².

Lokalizacja

Hotel Pałac Alexandrinum znajduje się w obszarze Natura 2000, dlatego jego misją jest dbałość o środowisko. Położony jest w spokojnej okolicy Warszawy, w odległości około 13 kilometrów od centrum miasta.


 

Blue Diamond Active SPA****
Trzebownisko (podkarpackie)
Blue Diamond Active SPA****

Zaplecze konferencyjne

Hotel Blue Diamond Active SPA**** umożliwia klientom biznesowym zorganizowanie wydarzenia firmowego, takiego jak na przykład szkolenie, seminarium, prezentacja czy konferencja. Obiekt w swojej ofercie posiada 3 nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne, które można dowolnie aranżować w celu dostosowania pomieszczenia do indywidualnych potrzeb. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, szybki dostęp do internetu oraz indywidualne panele sterowania oświetleniem i temperaturą. Hotel Blue Diamond Active SPA**** dysponuje Salą Nr 1 o powierzchni 170 m², przeznaczonej maksymalnie dla 130 uczestników - jest ona największa, Salą Nr 2 o powierzchni 80 m², przeznaczonej dla grupy 80 osób, a także kameralną Salą Nr 3 o powierzchni 25 m² dla 12 gości.

Lokalizacja

Hotel Blue Diamond Active SPA**** zlokalizowany jest Trzebownisku nieopodal Rzeszowa. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, w której można odpocząć, zrelaksować się, jak i wziąć udział w różnego rodzaju spotkaniach biznesowych.
 

Kopalnia Soli Bochnia
Bochnia (małopolskie)
Kopalnia Soli Bochnia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt posiada 3 sale konferencyjne o bogatym wyposażeniu i wyjątkowym charakterze. Największa z nich może pomieścić nawet do 540 osób, zaś najmniejsza przeznaczona na kameralne spotkania do 30 mieści do 30 uczestników. Posiadają one cały potrzebny sprzęt taki jak projektory, ekrany, flipchart i wysokiej jakości nagłośnienie. Pomimo nietypowej lokalizacji nie należy się martwić o dostęp do internetu. Nastrój pomieszczeń ulokowanych w kopalni jest absolutnie wyjątkowy, zaś panujący w obiekcie mikroklimat usprawnia każde spotkanie pozwalając mu jego uczestnikom wejść na najwyższe obroty. Wysokość 250 metrów pod powierzchnią pozwala także na zdrowy sen i poprawę oddechu. Możliwy jest również nocleg w tradycyjnych hotelach należących do uzdrowiska. Na gości czeka także restauracja Ważynek serwująca zróżnicowane dania o niezmiennie wysokiej jakości.

Lokalizacja

Kopalnia zlokalizowana jest ok. 40 km od Krakowa, zaś dzięki bliskości autostrady A4 i obecności pobliskiego parkingu łatwo do niej dotrzeć samochodem lub autokarem.

Hotel Stary Młyn
Bolesławiec k.Wieruszowa (łódzkie)
Hotel Stary Młyn

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Wieloletnie doświadczenie pracowników Hotelu Stary Młyn dowodzi, że wiedzą jak przygotować szkolenie lub inne ważne wydarzenie oraz na co zwrócić uwagę, aby byli Państwo zadowoleni. W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt taki jak projektory, ekrany czy rzutniki. To także dobre nagłośnienie i oświetlenie każdej z sal oraz dostęp do WiFi. Każda sala jest w pełni klimatyzowana, co wpływa na wygodę i komfort każdego wydarzenia. Odpowiednie ustawienie stołów i krzeseł pomoże pomieścić odpowiednia ilość osób podczas szkolenia lub konferencji. Największa z dostępnych sal przeznaczona została na organizacje wydarzeń dla 100 osób.

Lokalizacja

Ośrodek Stary Młyn to obiekt leżący w malowniczym i zielonym zakątku Polski. Mieści się on na styku ziemi Łódzkiej, Wielkopolski oraz Śląska opolskiego. Zadrzewiony teren z dorzeczem rzeki Prosny sprawia, że miejsce jest niezwykle urokliwe i często wybierane nie tylko na organizacje szkoleń, ale i wypoczynek oraz relaks. Doskonała baza wypadowa dla imprez firmowych oraz eventów. 

Lawendowy Dworek
Lublin (lubelskie)
Lawendowy Dworek

Zaplecze konferencyjne obiektu

Szkolenia i konferencje w Lawendowym Dworku to gwarancja idealnego spotkania na najwyższym poziomie. Obiekt dysponuje trzema dużymi salami konferencyjnym, które pomieszczą bardzo wielu gości. Dodatkowo dostępna jest mniejsza sala VIP dla 20 osób aa mniejsze kameralne spotkania. Całość wyposażona jest w idealny sprzęt oraz szybki Internet. Istnieje możliwość organizacji posiłków dla gości szkoleń. Każdy może wybrać odpowiednie zaplecze dla siebie. Profesjonalny personel w organizacji każdego spotkania biznesowo.

Lokalizacja

Lawendowy Dworek położony jest w idealnej lokalizacji Lublina przy ulicy krochmalnej. Dzięki temu łatwo tu dojechać z różnych zakątków Polski miedzy innymi Warszawy, Rzeszowa czy Białegostoku. Na terenie obiektu znajduje się miejsce parkingowe dla każdego gościa. Lawendowy Dworek to idealne miejsce na odpoczynek i relaks w zieleni jak również idealne spotkania biznesowe. Okolica zachęca do licznych spacerów i zwiedzania miasta. Aktywny wypoczynek pozwala odetchnąć po ciężkim dniu. Goście odwiedzają go zarówno zima jak i latem.

DACPOL Sp z o.o
Piaseczno (mazowieckie)
DACPOL Sp z o.o

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dacpol  Sp zo.o to miejsce stworzone to przeprowadzenia na najwyższym poziomie konferencji, szkoleń czy seminarium. Sale które przygotowaliśmy są uniwersalne z możliwością dowolnego ustawiania stołów i krzeseł i są w stanie pomieścić od 100  do 20 osób. Komfort zapewniają klimatyzacja, bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Nasi pracownicy to doświadczony zespół wspierający naszych klientów na każdym etapie przygotowań. Możemy także przygotować przerwy kawowe.

Lokalizacja

Dacpol  Sp  zo.o jest zlokalizowany w Piasecznie blisko centrum Warszawy i lotniska Okęcie. Wszystko to sprawia że jesteśmy atrakcyjnym miejscem dla gości biznesowych i turystycznych.

Zajazd pod Gwiazdami
Lublin (lubelskie)
Zajazd pod Gwiazdami

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zajazd pod Gwiazdami posiada bardzo szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe. W obiekcie znajdują się dwie sale o różnej powierzchni. Wszystko jest idealnie wyposażone w niezbędnych sprzęt do spotkań biznesowych. Sale w są w stanie pomieścić od 20 do 200 osób w zależności od szkolenia czy konferencji. Wszystko odbywa się należytą dbałością i jakością. Niezbędne urządzenia pozwalają przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane spotkanie biznesowe.  

Lokalizacja

Zajazd pod Gwiazdami jest położony w cichej i spokojne dzielnicy miasta Lublin. Obiekt znajduje się blisko centrum. Goście mogą tu liczyć na ciszę, spokój i odpoczynek na łonie natury. Zieleń i krajobrazy zachęcają do licznych aktywności na świeżym powietrzu. Bardzo łatwo dojechać tu zarówno własnym środkiem transportu jak również komunikacją miejską. Każde z gości posiada swoje miejsce parkingowe. Goście mogę korzystać z ogródka piwnego na zewnątrz spędzając miło czas na świeżym powietrzu. Obiekt warto odwiedzić zarówno latem jak i zimą.

Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lublin (lubelskie)
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK

Zaplecze konferencyjne obiektu

Lubelskie Centrum Konferencyjne to niezwykle duży i bardzo nowoczesny obiekt, w którym odbywają się liczne konferencje, szkolenia czy iventy. Od wielu lat organizuje się tu ważne wydarzenia biznesowe. Każdy gość czuje się tu niezwykle komfortowo. LCK dysponuje 11 salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 20 do 300 osób. Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i szybki Internet. Każde wydarzenie przygotowywane jest z należytą dbałością i odpowiednim standardem usług.

Lokalizacja

Lubelskie Centrum Kultury
Jest położone w niezwykle dogodnej lokalizacji Lublina.  Budynek położony jest w pobliżu najstarszego parku miejskiego, Centrum Spotkań Kultury i Urzędu Marszałkowskiego. Bardzo łatwo tu trafić zarówno własnym środkiem transportu jak również środkami komunikacji miejskiej. Jest to dokonała pod względem logistyczny lokalizacja. Goście szybko i łatwo mogą odnaleźć ten niezwykle piękny budynek. Oświetlony nocą z fontanną i parkiem zachęca do odwiedzić o każdej porze roku.

Aktualności z Polski

Nasi partnerzy