Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Best Western Plus Krakow...
Kraków (małopolskie) location_on
Best Western Plus Krakow Old Town***
Miejsca noclegowe 170
Ilośc sal 65
Radisson Blu Hotel, Krak...
Kraków (małopolskie) location_on
Radisson Blu Hotel, Kraków
Miejsca noclegowe 196
Ilośc sal 150
Hotel Galaxy****
Kraków (małopolskie) location_on
Hotel Galaxy****
Miejsca noclegowe 459
Ilośc sal 500
Hotel KOSSAK****
Kraków (małopolskie) location_on
Hotel KOSSAK****
Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 170

Kraków - 213 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img40
Naj-
większa
sala
img52
Miejsc
nocleg-
owych


Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Grand Felix*** można zorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia biznesowe, może to być na przykład szkolenie, konferencje, narada czy sympozja. Obiekt w swojej ofercie posiada salę konferencyjną, która w ustawieniu kinowym może pomieścić 40 uczestników, w ustawieniu bankietowym – 35, a w ustawieniu szkolnym 25. Sala wyposażona jest w ekran, projektor multimedialny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także flipchart. W ramach usługi dodatkowej można wynająć stanowisko komputerowe, skorzystać z ksera i faxu czy też zamówić catering. Hotel zapewnia też sprawną koordynację każdego wydarzenia, obsługę zaplecza konferencyjnego oraz wsparcie profesjonalnych pracowników.

Lokalizacja

Hotel Grand Felix*** położony jest w Nowej Hucie w niedalekiej odległości od centrum Krakowa. Jest on świetnie skomunikowany z każdą częścią tego miasta. Do obiektu można się dostać tramwajem, autobusem, jak i własnym środkiem transportu. Hotel ze względu na swoją okolicę polecany jest osobom lubiącym ciszę i spokój.
 

Logo ośrodka
img   6
sal
konferen-
cyjnych
img40
Naj-
większa
sala
img199
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

Trzygwiazdkowy Hotel Krakus, przygotował doskonale skonstruowaną ofertę biznesową dla swoich kontrahentów, oferując między innymi sześć w pełni wyposażonych Sal Konferencyjno- Szkoleniowych, które zapewniają nowoczesny sprzęt wykorzystywany podczas odczytów i kursów. Pomieszczenia konferencyjne dostępne są w różnych konfiguracjach, dlatego można tam organizować większe kongresy dla 40 słuchaczy, szkolenia dla kilkudziesięciu pracowników lub kameralne rozmowy biznesowe dla kilku zaproszonych Gości. 

Lokalizacja

Hotel Krakus, zapewnia Gościom trzygwiazdkowy standard pobytu i bardzo atrakcyjną lokalizację. Tauron Arena – najsłynniejsza krakowska hala portowo-widowiskowa, oddalona jest od hotelu o niespełna 3km. Dojazd do centrum i Starego Miasta, zajmuje kilka minut – Rynek Główny dzieli od hotelu 5km. Planując podróż do hotelu komunikacją publiczną, Dworzec Kolejowy Kraków Główny PKP znajdziemy w odległości 6,5km od Hotelu Krakus. Zjazd z autostrady A4 oddalony jest o kilkanaście minut od obiektu, a dojazd do Lotniska Kraków-Balice zajmie gościom niespełna 20 minut.

Logo ośrodka
img   7
sal
konferen-
cyjnych
img250
Naj-
większa
sala
img110
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu Sympozjum mieści się siedem, bardzo dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne sprzęty, dzięki którym nie będzie żadnych przykrych niespodzianek podczas prelekcji czy sympozjum. Sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu są one przeznaczone zarówno dla małych grup, jak nawet maksymalnie do 600 osób.

Lokalizacja

Dobra lokalizacja tego obiektu z pewnością jest jego zaletą. Dojazd z lotniska zajmuje tu zaledwie 15 minut, a z dworca można dojechać komunikacją miejską, która jest świetnie połączona z tą dzielnicą. Jest tu też sporo ciekawych i niecodziennych miejsc, jak choćby zalany kamieniołom Zakrzówek czy niedaleki piękny las Wolski.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img24
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

Wine&More Błonia to świetne miejsce nie tylko dla koneserów wina. Znajduje się tu sala konferencyjna na 24 osoby, która idealnie nadaje się na spotkania, narady czy szkolenia w mniejszym gronie. Widok na krakowskie płuca z pewnością jest nie małą atrakcją. Dodatkowym atutem tego miejsca jest catering i możliwość degustacji wina.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się przy krakowskich Błoniach. Dogodny dojazd komunikacją z dworca (10 km) i lotniska (18 km) jest zdecydowanym atutem. Poza tym sala lokalizacja to także doskonały pretekst do poznania lepiej tego pięknego miasta.

Logo ośrodka
img   5
sal
konferen-
cyjnych
img96
Naj-
większa
sala
img509
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Wyspiański to prestiżowa przestrzeń pozwalająca na organizowanie konferencji, szkoleń i innego rodzaju spotkań w większym gronie. Obiekt dla klientów biznesowych przygotował 5 sal konferencyjnych, z których niektóre można ze sobą łączyć w celu osiągnięcia większej liczby miejsc dla gości. Najmniejsza w obiekcie sala w układzie kinowym oferuje 24 miejsca siedzące. Największa to natomiast przestrzeń dla 80 osób. Dzięki możliwości połączenia ze sobą sal istnieje jednak możliwość uzyskania miejsc dla aż 96 osób. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane i zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo w hotelu do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje nowoczesny sprzęt, który pomaga w przeprowadzeniu konferencji na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Hotel Wyspiański mieści się w samym centrum Krakowa. Zaledwie 15 minut spacerem dzieli obiekt od dworca PKP i PKS. Bardzo blisko znajduje się również dzielnica Kazimierz oraz Stare Miasto. Goście przebywający w obiekcie mogą dzięki temu w bardzo komfortowy sposób korzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez Kraków.

Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img42
Naj-
większa
sala
img44
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Amadeus charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, które są przygotowane specjalnie dla gości biznesowych. Dysponuje on dwiema komfortowymi i dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi, w których można zorganizować niewielkie konferencje, kameralne szkolenia, konferencje prasowe czy też inne spotkania biznesowe. Oferowany Salonik Klubowy ma powierzchnię 32 m², przeznaczony on jest dla maksymalnie 12 osób, natomiast Sala Konferencyjna odznacza się powierzchnią 48 m² i pomieści ona do 43 gości. Pomieszczenia wyposażone są w bezprzewodowy Internet, profesjonalne nagłośnienie, ekran i projektor multimedialny oraz flipchart. Dodatkowo można skorzystać z laptopa, drugiego flipcharta i z usług ksero, które są dostępne na recepcji.

Lokalizacja

Hotel Amadeus zachwyca świetną lokalizacją. Położony on jest zaledwie 200 metrów od Rynku Głównego w Krakowie, na ulicy Mikołajskiej. Dzięki czemu można szybko dotrzeć do najważniejszych miejsc tego miasta, takich jak Bazylika Mariacka, Kazimierz czy Wawel.
 

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img90
Naj-
większa
sala
img161
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Best Western Galicya oferuje swoim klientom biznesowym przestronną oraz klimatyzowaną salę o powierzchni 90 m² - Sala Słoneczna. Zdecydowanym atutem tego pomieszczenia jest wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w szczególności ekran projekcyjny, projektor multimedialny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie. Goście mają również do dyspozycji flipchart, wygodne krzesła oraz bezprzewodowy Internet. Hotel Best Western Galicya posiada również propozycję wyśmienitego cateringu, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne tego obiektu oraz profesjonalna obsługa pozwala zorganizować w nim zarówno jednodniowe wydarzenia, jak i kilkudniowe konferencje.

Lokalizacja

Hotel Best Western Galicya to komfortowy obiekt, położony w dzielnicy Podgórze w Krakowie w bliskiej okolicy niezwykłego centrum tego miasta. Jest to doskonała lokalizacja, która umożliwia zarówno zwiedzanie krakowskich atrakcji, jak i dotarcie do najważniejszych punktów biznesowych znajdujących się w Krakowie.

Logo ośrodka
img   12
sal
konferen-
cyjnych
img400
Naj-
większa
sala
img236
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Holiday Inn Kraków to ekskluzywne centrum konferencyjne, które oferuje dostęp do wielu pomieszczeń umożliwiających zorganizowanie różnych wydarzeń. W obiekcie do dyspozycji klientów oddano 12 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o modułowej budowie. Dzięki temu w razie konieczności można sale dzielić na mniejsze i uzyskać przestrzeń idealną dla konkretnego wydarzenia. Największa sala dostępna w obiekcie jest przystosowana do pomieszczenia w niej 400 osób. Najmniejsza zaś skierowana jest do organizatorów kameralnych spotkań i pozwala pomieścić do 10 osób. Sale są rozmieszczone na kilku piętrach, a łącznie obiekt oferuje ponad 1500 mkw. przestrzeni konferencyjnej. Holiday Inn Kraków to jeden z najlepszych wyborów w przypadku chęci zorganizowania konferencji, której jakość będzie stała na wysokim poziomie i która wpasuje się w wymagania klientów.

Lokalizacja

Na plus obiektu działa również jego położenie. Holiday Inn Kraków znajduje się w okolicach Starego Miasta i umożliwia bardzo łatwy dojazd z każdej części Krakowa. Po skończonej konferencji można natomiast komfortowo wybrać się na spacer po rynku i zwiedzić najciekawsze atrakcje ofertowane przez miasto. 

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img20
Naj-
większa
sala
img40
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie można zorganizować kameralne spotkania czy szkolenia dla grup do 20 osób. To doskonała przestrzeń do pracy, a sala jest bardzo dobrze wyposażona w ekran multimedialny rzutnik, flipchart. Jest też klimatyzowana, a możliwość zaciemnienia często się przydaje.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w dzielnicy Dębniki, niedaleko kontrum kongresowego. To dobre miejsce, z uwagi na spokojne otoczenia, które sprzyja pracy i wypoczynkowi. Do centrum można dojść krótkim spacerem, a niedaleko rzeka Wisła to dobre miejsce do wypoczynku, jest tam też sporo fajnych barów na wodzie. Pracownicy pomogą w kwestii dojazd z lotniska, co jest dużym atutem.

Logo ośrodka
img   8
sal
konferen-
cyjnych
img280
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dwór w Tomaszowicach dysponuje rozbudowaną przestrzenią konferencyjną. Obiekt posiada modułowej budowy przestrzeń konferencyjną, która pozwala na uzyskanie bardzo dużej przestrzeni, która pozwala łącznie pomieścić do 1220 osób. Takich rozmiarów sale sprawiają, że zorganizowanie każdego wydarzenia będzie jak najbardziej możliwe i nie będzie stanowiło żadnego problemu. Będzie przebiegało bardzo przyjemnie i komfortowo. Czerpanie radości z wybrania oferty Krakowskiego Centrum Konferencyjnego będzie jak najbardziej możliwe. Istnieje także opcja wynajmowania pojedynczych sal, wśród których dostępne są także kameralne przestrzenie dla kilkudziesięciu osób. Nowoczesny sprzęt audiowizualny oferowany w każdej sali sprawia, że zorganizowanie wydarzenia nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Lokalizacja

Obiekt jest zlokalizowany zaledwie 4 km od granic Krakowa. Gwarantuje bliskość lotniska Kraków-Balice, a także zlokalizowanie wielu terenów zielonych tuż obok. Dzięki temu przestrzeń konferencyjna sprawdzi się idealnie dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Logo ośrodka
img   9
sal
konferen-
cyjnych
img400
Naj-
większa
sala
img250
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

Rozbudowane zaplecze konferencyjne Hotelu Fero Express to jedna z największych zalet obiektu. W hotelu do dyspozycji klientów biznesowych oddano aż 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie wydarzeń nawet dla 400 osób. Każda sala posiada przy tym kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu poprowadzenie wydarzenia nie będzie stanowiło żadnego problemu. Obiekt oferuje wszystko co niezbędne dla klientów biznesowych.


Lokalizacja

Hotel Fero Express położony jest na obrzeżach Krakowa i pozwala na łatwy dojazd do niego z wykorzystaniem własnego auta. Wystarczy jedynie zjechać z autostrady A4, aby dostać się do hotelu i móc w nim komfortowo spędzić czas. Obiekt jest również dobrze skomunikowany z innymi częściami Krakowa i dzieli go zaledwie 7 km od lotniska oraz 13 km od Dworca Głównego.

Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img60
Naj-
większa
sala
img80
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Sale konferencyjne tym obiekcie wystrojem nawiązują do epoki baroku. Każda z nich jest jednak wyposażona w sprzęty techniczne, takie jak ekrany, rzutnik, flipcharty. Metraż sal pozwala na organizację małych i średnich wydarzeń takich jak szkolenia, prelekcje czy wykłady. Sale są przeznaczone dla 30 i 60 osób. Warto wybrać też catering w formie bufetu kawowego.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacje tego hotelu jest nie bez znaczenia. To pierwszy obiekt otwarty jako hotel w Krakowie, a położenie w samym centrum sprawia, że to bardzo prestiżowa lokalizacja. Z dworca można tu dojść spacerem, a z lotniskiem jest dobre połączenie komunikacyjne. To też dobra okazja, żeby lepiej poznać historyczną część miasta, a jest tu co zobaczyć.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img30
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Astoria dysponuje jedną salą konferencyjną. Przestrzeń jest w stanie pomieścić od 15 do do 30 osób w zależności od układu miejsc siedzących. Sala jest w pełni wyposażona i oferuje niezbędny sprzęt, który przyda się podczas organizacji konferencji. Organizatorzy mają do dyspozycji ekran, rzutnik, flipchart, dostęp do sieci oraz nagłośnienie. Dodatkowo obsługa hotelowa oferuje pomoc w przygotowaniu sali pod konkretne wydarzenie.

Lokalizacja

Hotel Astoria zlokalizowany jest w Krakowie. Położenie hotelu gwarantuje bliskość najważniejszych atrakcji miasta. Dodatkowo do hotelu można łatwo dostać się z lotniska, dworca kolejowego czy za pomocą własnego samochodu.

Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img180
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

Zaplecze konferencyjne Hotelu Junior obejmuje 2 sale konferencyjne. Większa to przestrzeń będąca w stanie przyjąć nawet 180 osób, a mniejsza pozwala na organizację wydarzeń dla maksymalnie 24 osób. Każda sala jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny i posiada wszystkie udogodnienia, które pozwalają na komfortowe korzystanie z niej. Zorganizowane w Hotelu Junior wydarzenie będzie stało na bardzo wysokim poziomie.


Lokalizacja

Hotel Junior zlokalizowany jest w Krakowie w bardzo dobrym położeniu. Do hotelu z łatwością można dostać się z pomocą własnego auta i przy tym skorzystać z dedykowanego dla gości parkingu. Dostępne jest również bezpośrednie połączenie autobusowe z Dworca Głównego, które umożliwia dostanie się pod sam hotel.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img80
Naj-
większa
sala
img75
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Kontrast jest doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu urządzić duże spotkanie na 80 osób. Znajduje się tu przestronna sala konferencyjna i mniejsza oranżeria na kameralne spotkania. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. 

Lokalizacja

Hotel Kontrast to doskonała lokalizacji. Położny jest w pięknej, malowniczej okolicy. Cechuje go łatwy dojazd dzięki bliskości trasy szybkiego ruchu Zakopane Warszawa oraz autostrady A4. Dzięki tak dogodnej lokalizacji goście odwiedzają hotel o każdej porze roku nie tylko w calach biznesowych, ale i turystycznych.

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img90
Naj-
większa
sala
img102
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne, które można ze sobą połączyć. Dzięki temu mzna w nich zorganizować zarówno bardziej kameralne warsztaty, jak i wydarzenia dla nawet 90 osón. Nowoczesne wnętrza sprawiają, że praca tu jest bardzo komfortowa. Nie zapomniano też o nowoczesnym zapleczu technicznym.

Lokalizacja

Lokalizacja nad samą Wisłą jest zdecydowanie atutem tego miejsca. Jednocześnie znajduje się ono nieco na uboczu, dzięki czemu można tu cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, a także relaksować się na tarasie wieczorową porą. Dojazd z dworca i lotniska nie zajmuje tu wiele czasu.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img40
Naj-
większa
sala
img97
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kameralna sala konferencyjna znajdująca się w podziemiach to interesujące miejsce pod zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Hotel pod Różą dysponuje przestrzenią dla maksymalnie 40 osób, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Pomieszczenie przystosowane jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, a pełna obsługa personelu hotelowego gwarantuje zorganizowanie niepowtarzalnego wydarzenia, z którego wszyscy goście będą zadowoleni.

Lokalizacja

Hotel pod Różą położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie i znajduje się przy Floriańskiej 14. Położenie obiektu to jedna z największych zalet obiektu. Bliskość Dworca Głównego i bezpośrednie sąsiedztwo rynku to gwarancja dostępności wielu atrakcji. Goście hotelowi mogą z powodzeniem skorzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez Kraków.

Logo ośrodka
img  
sal
konferen-
cyjnych
img50
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Poleski w trosce o zadowolenie klientów biznesowych postanowił przygotować dla nich 3 przestrzenie konferencyjne, które wpasują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Sale oferują w układzie kinowym miejsca dla 18, 30 lub 50 osób. Układ stołów można oczywiście modyfikować według własnego uznania i tym samym uzyskiwać różną przestrzeń dla gości. Sale są wyposażone w dostęp do sieci, projektory, ekrany, tablice i całe niezbędne wyposażenie, które pozwala na komfortowe przeprowadzenie konferencji. Z tego powodu klienci biznesowi wybierający Hotel Poleski mogą być pewni, że uda się w nim przeprowadzić konferencje lub szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Organizatorzy wydarzeń mogą także zamówić obsługę cateringową wszystkich gości i zaproponować im poczęstunek w trakcie wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Poleski znajduje się w Krakowie w bliskiej lokalizacji wszystkich najważniejszych zabytków dostępnych w mieście. Wystarczy kilka minut, aby znaleźć się na Zamku Królewskim, Starym Rynku czy w dzielnicy Kazimierz. Takie położenie gwarantuje możliwość bardzo łatwego dostania się do obiektu i skorzystania z jego wszystkich atrakcji.

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img80
Naj-
większa
sala
img118
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Polonia to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada przestronne i komfortowe sale z wyposażeniem i klimatyzacją. Wszystkie spotkania odbywają się w największym standardzie usług. O wszystko dba fachowa obsługa. Na terenie znajduje się parking dla gości.

Lokalizacja

Hotel posiada bardzo dobra lokalizację. Od Dworca Głównego dzieli go zaledwie 5 minut. Niedaleko znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta oraz Galeria Krakowska. Jest tu piękny widok na Tatry Słowackie i Barbakan. Dogodna lokalizacja sprawia, iż hotel odwiedzany jest nie tylko przez gości biznesowych.

Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img80
Naj-
większa
sala
img194
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

Zaplecze konferencyjne obiektu składa się z 4 sal konferencyjnych, które są przystosowane do prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń. Największa sala może pomieścić do 80 osób. Pomieszczenia konferencyjne urządzone są w stylu pozwalającym na pełne skupienie się na samym wydarzeniu. Dodatkowo posiadają pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Personel hotelowy pomaga dodatkowo w obsłudze wydarzeniu i przygotowaniu pomieszczenia na przybycie gości.


Lokalizacja

Osoby szukające prestiżowego hotelu w samym sercu Krakowa nie mogły lepiej trafić. Hotel Royal to obiekt położony bezpośrednio w centrum i gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji oferowanych przez miasto. Dodatkowo znakomite skomunikowanie z Dworcem Głównym (oddalony o 3 km) czy lotniskiem Kraków-Balice sprawiają, że osoby bez własnych aut mogą z powodzeniem korzystać z obiektu.

Sale konferencyjne w okolicy Krakowa

Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     120
Największa
sala
img     102
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     550
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     110
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     128
Miejsc
noclegowych

Aktualności - Kraków

Nasi partnerzy