Belsk Duży : hotele i sale konferencyjne - 1 obiektów

Belsk Duży - 1 obiekt, hotel konferencyjny

Sale konferencyjne w okolicy - Belsk Duży

Belsk Duży (mazowieckie)
img      11
sal
konferencyjnych
img     550
Największa
sala
img     32
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt mieści się w miejscowości Mała Wieś. Jest to malownicza miejscowość położona niedaleko Warszawy. Od centrum stolicy oddalona jest o zaledwie 55 km. Podobna odległość dzieli miejscowość od Lotniska i Dworca Centralnego.

Grójec, 6,49 km od miasta Belsk Duży
img      3
sale
konferencje
img     600
Największa
sala
img     51
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Położenie tego hotelu sprawia, że to miejsce gdzie można wypocząć od gwaru i szumu miasta. Jednocześnie bliskość tras krajowych numer 50 i 7 sprawia, że dojazd tu jest bardzo prosty.Grójec, 8,14 km od miasta Belsk Duży
img      6
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Pałac Kobylin położony w województwie mazowieckim mieści się zaledwie 50 km od Warszawy. Obiekt jest świetnie skomunikowany i pozwala na łatwe dostanie się do stolicy.

Osieczek, 8,91 km od miasta Belsk Duży
img      2
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt mieści się w miejscowości Osieczek. Na szczególną uwagę zasługuje bliskość Warszawy, która znajduje się zaledwie 40 km od obiektu. Dodatkowo położenie wśród zielonych terenów tworzy idealne warunki do wypoczynku i relaksu.

Chynów, 20,84 km od miasta Belsk Duży
img      4
sale
konferencje
img     230
Największa
sala
img     35
Miejsc
noclegowych

Lokalizacjaul. Główna 74
Ojrzanów, 21,31 km od miasta Belsk Duży
img      1
sala
konferencyjna
img     136
Największa
sala
img     20
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Zabytkowy Pałac jest położony w miejscowości Ojrzanów. Miejscowość znajduje się zaledwie 39 km od Warszawy. W razie potrzeby można zatem łatwo dostać się do stolicy.

Badów Górny, 21,91 km od miasta Belsk Duży
img      2
sale
konferencje
img     60
Największa
sala
img     43
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Folwark Badowo to obiekt położony niedaleko Warszawy.

Mszczonów, 24,87 km od miasta Belsk Duży
img      23
sale
konferencje
img     1042
Największa
sala
img     230
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Panorama położony jest w miejscowości Mszczonów. Mieści się nieopodal Warszawy, a od lotniska Chopina obiekt dzieli jedynie 45 km. Położenie w okolicy głównych dróg dojazdowych sprawia, że osoby z całej Polski będą mogły łatwo dostać się do hotelu i skorzystać z jego pełnej oferty.

Warka, 25,67 km od miasta Belsk Duży
img      7
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     112
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Sielanka nad Pilicą**** jest położony w Warce, oddalonej od Warszawy około 75 km. Jest to obiekt położony z dala od miejskiego zgiełku, do którego można sprawnie dojechać.

Warka, 26,21 km od miasta Belsk Duży
img      1
sala
konferencyjna
img     44
Największa
sala
img     38
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Willa jest zlokalizowana w samym centrum Warki, co rynku dzieli stąd zaledwie krótki spacer. Warto będąc tu odwiedzić piękny park Pałacowy z Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

img

Polecane obiekty konferencyjne w okolicy Belska Dużego

1. Hotel Sevilla Gold*** 

TEKST ALTERNATYWNY
Dane teleadresowe:

Łęczeszyce 73A, 05-622 Belsk Duży

Telefon: +48 663 000 110

Strona: Konferencje - Hotel Sevilla Gold.Hotel Sevilla Gold to renomowany hotel konferencyjny na Mazowszu. Zapewnia on doskonałe warunki zarówno dla biznesu, jak i wypoczynku. To miejsce, które wyróżnia się luksusem, profesjonalizmem i nowoczesnością.

Jednym z głównych atutów Hotelu Sevilla Gold są przestronne sale konferencyjne, idealnie przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji. Wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny oraz zapewniające profesjonalną obsługę, sale te są gwarancją udanych wydarzeń.Hotel oferuje także noclegi w pokojach, które zachwycają elegancją i wygodą. Wnętrza są urządzone w stylu nowoczesnym i funkcjonalnym, zapewniając gościom relaksujący wypoczynek.Restauracja Hotelu Sevilla Gold serwuje dania przygotowywane z najwyższą starannością i z wykorzystaniem lokalnych składników. To również doskonałe miejsce na organizację bankietów czy spotkań biznesowych przy eleganckim stole.Hotel położony jest w urokliwym otoczeniu, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi po pracy. Hotel Sevilla Gold to doskonałe połączenie luksusu, funkcjonalności i profesjonalizmu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce, w którym biznes i relaks idą w parze. 2. Willa & Restauracja Czarnieckiego  

TEKST ALTERNATYWNY
Dane teleadresowe:

ul. Niemojewska 2, 05-660 Warka

Telefon: +48 533 792 506

Strona: Konferencje - Willa Czarnieckiego.Willa & Restauracja Czarnieckiego to ekskluzywny obiekt konferencyjny w województwie mazowieckim, który łączy w sobie unikalny urok z nowoczesnym wyposażeniem. To miejsce, w którym każde wydarzenie nabiera wyjątkowego charakteru.Niezwykle istotnym atutem tego obiektu jest przestronna i nowocześnie wyposażona sala konferencyjno-szkoleniowa. To idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Sala ta spełnia najwyższe standardy i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz zapewnia profesjonalną obsługę, co gwarantuje udane wydarzenia.

Willa & Restauracja Czarnieckiego oferuje także luksusowe pokoje noclegowe, które zachwycają wyrafinowanym wystrojem i komfortem. Goście mogą się tu zrelaksować po intensywnym dniu pracy, ciesząc się spokojem i elegancją wnętrz.Restauracja tego obiektu to prawdziwa uczta dla podniebienia, serwująca dania przygotowywane z najwyższą starannością i wykorzystująca lokalne produkty. To idealne miejsce na organizację bankietów, przyjęć czy romantycznych kolacji.Willa & Restauracja Czarnieckiego to prawdziwa perełka w województwie mazowieckim, zapraszająca do organizacji wyjątkowych wydarzeń i relaksu w wyjątkowym otoczeniu.


Nasi partnerzy

Back to Top