Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Płock - 10 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Best Western Petropol *** - OBIEKT W BUDOWIE

Al. Jachowicza 49, Płock

tel.

Koszelówka 8, Płock

tel. (24) 277 12 48, 509 520 716

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman

ul. Sienkiewicza 30, Płock

tel. 24 367 00 00, 502 605 867

Hotel Czardasz

ul.Dobrzyńska 62b, Płock

tel. (0-24) 367 20 47

HOTEL DĘBOWA GÓRA Active & Spa

ul. Nowe Rumunki 40/1, Płock

tel. 24 360 20 21

Hotel Marsel

ul. Wola Łącka, Płock

tel. (0-24) 361-74-00

Hotel Płock

ul.Jachowicza 38, Płock

tel. (24) 262 93 93

Hotel Płock

Jachowicza 38, Płock

tel. 24 262 93 93

Hotel Starzyński

ul. Piekarska 1, Płock

tel. (0-24) 366-02-00

Hotel Tumski

ul. Piekarska 9, Płock

tel. (0-24) 262-90-60

img

Płock – miasto na udane konferencje

Płock jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie mazowieckim w Kotlinie Płockiej nad Wisłą. Znajduje się w odległości 110 km od Warszawy, jest więc dobrym miejscem na konferencje, których organizatorzy poszukują spokoju i wyjątkowego klimatu. Warto wspomnieć, chociażby o tym, że Płock przed wiekami pełnił funkcję stolicy Polski. Jest tu więc sporo miejsc do zwiedzania, wiele terenów zielonych, a także innych atrakcyjnych turystycznie miejsc. Organizując konferencję, szkolenie oraz inne spotkanie biznesowe w Płocku można połączyć branżowe wydarzenie z możliwością relaksu, wypoczynku i ładowania baterii w pięknych okolicznościach przyrody.

zabytki płock


Co warto zobaczyć w Płocku

Płock jest miastem o wielowiekowej historii, a co za tym idzie – posiada wiele godnych uwagi zabytków. Jednym z nich jest zamek książęcy z XIV wieku, który dwieście lat później został przebudowany na benedyktyńskie opactwo. Znajduje się w nim obecnie Muzeum Diecezjalne, w którym przechowywane są najcenniejsze zabytki skarbca. Warto również zwrócić na potężną bazylikę katedralną z XII wieku z Kaplicą Królewską, w której znajdują się sarkofagi dwóch władców Polski. Efektownym obiektem sakralnym jest również Świątynia Miłosierdzia i Miłości z początków XX wieku, w której wnętrzu również znajdziemy sporo zabytkowych przedmiotów, obrazów i rzeźb. Zabytkowe płockie obiekty znajdują się na charakterystycznym Wzgórzu Tumskim, które położone jest na wysokiej, 40-metrowej skarpie nad Wisłą. Rozciąga się na nim piękny widok na całe miasto i na rzekę. W pobliżu znajduje się sporo starych alei z kasztanowcami i terenów zielonych, które są popularnym miejscem rekreacji. Bardzo popularnym miejscem w Płocku jest również zbudowane u podnóża Wzgórza Tumskiego imponujące molo, które od kilku lat jest jedną z największych atrakcji Płocka. Znajduje się przy nim przystań pasażerskich statków, którymi można wybrać się na spacerowy rejs po Wiśle.

Zaplecze konferencyjne

Płock cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów konferencji i szkoleń. Pozwala na zorganizowanie wydarzenia z dala od wielkiej metropolii, w pobliżu efektownych, zabytkowych obiektów. Jest jednak doskonale skomunikowany ze stolicą, do której można dotrzeć w ciągu godziny. Kilka efektownych obiektów konferencyjnych znajdziemy bezpośrednio przy starym mieście. Wybór sal oraz ofert dodatkowych jest na tyle duży, że każdy bez problemu znajdzie miejsce odpowiadające swoim indywidualnym potrzebom. Miejsca na konferencje i szkolenia można również znaleźć na obrzeżach miasta oraz w miejscowościach położonych kilka lub kilkanaście kilometrów od Płocka. Są one zlokalizowane w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni. Pozwalają na połączenie branżowych spotkań z kameralnym wypoczynkiem. W Płocku i okolicach coś dla siebie znajdą organizatorzy dużych wydarzeń, jak i osoby, które poszukują niewielkiej, kameralnej sali na spotkanie biznesowe w niedużym gronie.

Sale konferencyjne w okolicy - Płock

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     24
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     90
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     95
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     700
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Nasi partnerzy