Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Sale konferencyjne Waraszawa do 30 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km

Hotel Brant
Adres: ul. Równa 20 Majdan k/ Warszawy, 05-462 Wiązowna-Warszawa
Liczba noclegów: 150
Największa sala konferencyjna: 400

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Hotel Brant


Hotel Brant to elegancki obiekt położony pod Warszawą w otoczeniu parku krajobrazowego. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję z noclegami, ta lokalizacja z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. W ofercie konferencyjnej obiekt posiada 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 400 osób. Dodatkowo, do dyspozycji wynajmujących jest również przestronne foyer, idealne do organizacji bankietów, wystaw czy większych spotkań biznesowych. Ofertę centrum konferencyjną uzupełnia świetnie przygotowana baza noclegowa, dzięki której w Hotelu Brant można organizować kilkudniowe wydarzenia, konferencje, szkolenia czy firmowe spotkania integracyjne. W obiekcie znajduje się 60 komfortowo wyposażonych apartamentów, w których znajduje się łącznie 150 miejsc noclegowych. Jeśli dodamy do tego świetne zaplecze kulinarne oraz profesjonalną obsługę, organizacja każdego wydarzenia biznesowego w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.


Green Garden Hotel
Adres: ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty
Liczba noclegów: 140
Największa sala konferencyjna: 160

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Green Garden Hotel


Jeśli poszukują Państwo miejsca na konferencję w pobliżu stolicy, ale jednocześnie z dala od centrum, Green Garden Hotel to propozycja, która spełni wszystkie oczekiwania. Malowniczy obiekt położony w spokojnej, zielonej okolicy znajduje się zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Hotel posiada rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych, w której skład wchodzi 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają niezbędne wyposażenie multimedialne, pozwalają na zmianę organizacji przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb wynajmujących. Dodatkowo obiekt posiada 140 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, co sprawia, że jest idealny na kilkudniowe konferencje, szkolenia czy spotkania integracyjne. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą korzystać z oferty hotelowej kuchni, dodatkowych atrakcji zapewnianych w obiekcie, a także z pięknej okolicy, idealnej na spacery w przerwie między spotkaniami. Green Garden Hotel to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym malowniczym miejscu spełni wszelkie oczekiwania.


Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Adres: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna
Liczba noclegów: 46
Największa sala konferencyjna: 170

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie


Pałac w Jabłonnie położony jest w odległości 4 km od granic Warszawy, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na biznesowe wypady. Jest to zabytkowy, elegancki obiekt urządzony w klasycznym klimacie, który posiada bogatą ofertę dla klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy siedem sal, zarówno większych, jak i bardziej kameralnych, które są idealne na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe. Obiekt posiada 46 miejsc noclegowych, będzie więc dobrym rozwiązaniem w przypadku kameralnych konferencji czy szkoleń z noclegami. Dużym atutem Pałacu w Jabłonnie jest przepiękna lokalizacja, doskonała, lokalna kuchnia pełna regionalnych specjałów, a także szereg atrakcji, które umilą wszystkie branżowe spotkania. Pokazy walk rycerskich, przejażdżki bryczką czy kuligi w sezonie zimowym to świetna wartość dodana każdego spotkania.

Pałac Rozalin
Adres: ul. Pałacowa 27, 05-831 Młochów Rozalin
Odległość: 30 km
Największa sala konferencyjna: 700

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Pałac Rozalin


Zabytkowy, XIX w. Pałac w Rozalinie, położony w sąsiedztwie stolicy, oferuje doskonale przygotowane centrum biznesowe. Siedem niezależnych sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem i najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, zapewnią profesjonalny przebieg każdego wydarzenia firmowego, szkolenia, eventu czy odczytu. Kameralne miejsca spotkań biznesowych i potężny namiot mogący pomieścić nawet 700 osób dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Każde spotkanie może zostać ukoronowane wystawnym przyjęciem i zabawą plenerową. Pałac posiada również bazę noclegową składającą się z 17 komfortowych pokoi i apartamentów mogących gościć 40 osób, zapewniając wypoczynek w pałacowym stylu. Pałacowa kuchnia obfituje w tradycyjną kuchnię polską w nowoczesnej odsłonie, z ciekawymi daniami z dziczyzny, rakami, leśnymi grzybami oraz warzywami i ziołami z własnego ogródka. Bliska odległość stolicy i pałacowy splendor dają okazję organizacji wysokiej jakości spotkań i wydarzeń biznesowych, zapewniających prywatność i luksusowe wnętrza.

Dwór Konstancin
Adres: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin - Jeziorna
Odległość: 12 km
Największa sala konferencyjna: 140

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Dwór Konstancin


W podwarszawskim Konstancinie, kilkanaście kilometrów od centrum stolicy, w Dworze Konstancin, przygotowano nowoczesne centrum biznesowe. Trzy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, zapewniają nowoczesny sprzęt multimedialny, wysokiej jakości nagłośnienie, dostęp do światła dziennego i oświetlenie sztuczne niemęczące oczu. Sale są klimatyzowane i zapewniają idealny przebieg każdego spotkania, zarówno bardziej kameralnego dla kilkunastu osób, jak i dużych konferencji dla 140 uczestników. Baza noclegowa Dworu Konstancin może pomieścić 55 gości hotelowych w luksusowych pokojach i apartamentach. Dużym atutem ośrodka są kompleksowe usługi gastronomiczne i wyśmienita kuchnia staropolska. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych pozwoliło wypracować wysokie standardy i sprostać każdemu oczekiwaniu klienta. Doskonała lokalizacja obiektu wśród zieleni i lasu sosnowego oraz łatwy i szybki dojazd do stolicy sprzyjają organizacji każdego wydarzenia firmowego i rodzinnego.

Warszawa - 108 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Krasnodębski

ul.Gdańska 80, Węgrów

tel. (0-25) 792-27-27

Restauracja Na Skrajnej

ul. Skrajna 1a, Ząbki

tel. 22 781 70 29,505 608 985, 519 064 128

Hotel Mansor

ul. Ks. I. Skorupki 5, Ząbki

tel. 533 929 259

Hotel E-Wita

ul.Sienkiewicza 7, Raszyn

tel. (0-22) 716-13-05

ul. Poznańska 33, Mory

tel. (0-22) 721-18-10

ul. Ciećwierza 14, Klaudyn

tel. (22) 722 00 83, 728 324 927

Hotel i Restauracja Splendor****

ul. Warszawska 197e, Banice Nowe

tel. (22) 350 47 70

ul. Kasztanowa 44 (Michałowice), Michałowice (Maz.)

tel. 609 372 335, 22 723 89 98

ul. Piwna 3, Ożarów Mazowiecki

tel. (0-22) 721-04-70

Nasi partnerzy