Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Augustów - 15 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Kompleks Hotelowy Logos
Augustów
Kompleks Hotelowy Logos

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kompleks hotelowy Logos to także gwarancja iż konferencja, sympozjum, warsztaty czy szkolenia zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie. Przygotowaliśmy 3 komfortowe sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dwie sale Słoneczna i Portowa mogą ugościć od 40 do 150 osób, zaś sala Kasztanowa położona w drugiej części obiektu może pomieścić od 50 do 70 osób. Zorganizujemy więc mniejsze jak i większe wydarzenie dbając o szczegóły, zapewniając pełen profesjonalizm. Zapewnimy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Kompleks hotelowy Logos mieści się w samym centrum Augustowa obok popularnego Portu Żeglugi Augustowskiej w otoczeniu dwóch Parków Narodowych.

Hotel Augustowia
Augustów
Hotel Augustowia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Augustowia doskonale sprawdzi się jako miejsce do zorganizowania konferencji, sympozjów, warsztatów. W ofercie mamy 2 komfortowe sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym rzutnik ,ekran, flipchart. Sala konferencyjna ugościć może do 130 gości, zaś sala konferencyjno-restauracyjna nawet 170 osób. Nasi pracownicy to doświadczony zespół zapewniający iż każde wydarzenie będzie profesjonalne i zadowoli wszystkich uczestników. Zapewniamy catering z wyjątkowym menu z naszej restauracji, przygotujemy także przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Augustowia znajduje się w malowniczej okolicy Mazur, nad Kanałem Augustowskim między Jeziorem Białym a Studzienicznym, jest więc wymarzonym miejscem do spotkań biznesowych i wędrówek turystycznych.

Hotel leśnik

Turystyczna 19A, Augustów

tel.

Sanatorium Augustów Medical SPA

ul. Zdrojowa 3/5/7, Augustów

tel. (+48) 87 629 45 04, (+48) 694 874 541, (+48) 87 629 45 03, (+48) 606 795 155

Sala szkoleniowa w centrum Augustowa

Rynek Zygmunta Augusta 11a, Augustów

tel. 784 444 084

Hotel Warszawa

ul. Zdrojowa 1, Augustów

tel. 87 643 36 57, 87 643 85 17, 87 643 85 00

ul. Wojciech 8, Augustów

tel. (+48) 87 644 72 37, 38, 39

Kompleks Wypoczynkowo- Konferencyjny Nad Nettą

ul.Portowa 3, Augustów

tel. (87) 644 61 54

Hotel Albatros

ul.Serwy 18, Augustów

tel. (87) 641 88 35

Hotel Karmel

ul.Zarzecze 5, Augustów

tel. (87) 643 57 62

Hotel Augustów

ul.I Pułku Ułanów Krechowieckich 2, Augustów

tel. (87) 643-20-33

ul. Wczasowa 4, Augustów

tel. (0-87) 643-13-55

Centrum Wypoczynkowo-rekreacyjne Proserwy

Augustów

tel. (0-87) 641-88-35

Hotel Delfin

ul. Turystyczna 81, Augustów

tel. (0-87) 644-31-12

Warszawa

ul. Nad Jeziorem Niecko, Augustów

tel. (0-22) 676-27-27

Sale konferencyjne w okolicy - Augustów

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     120
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     200
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     60
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     170
Miejsc
noclegowych

img

Augustów - miasto na konferencje

Zaplecze konferencyjne w mieście Augustów

Augustów to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowo-turystycznych, Puszcza Augustowska i 9 okolicznych jezior, zapewnia relaks i wypoczynek o każdej porze roku, dlatego też miasto jest też chętnie wybierane przez przedstawicieli świata biznesu, organizatorów wyjazdów służbowych, konferencji i kursów pracowniczych, połączonych z wypoczynkiem i integracją. W mieście dostępnych jest wiele sal konferencyjnych z bogatym wyposażeniem technicznym, oferujących pomieszczenia przystosowane dla kilkuset czy kilkudziesięciu uczestników, zarówno w eleganckich hotelach jak i zabytkowych obiektach. Pobyt firmowy w Augustowie można urozmaicić rejsem statkiem lub katamaranem po słynny kanale Augustowskim, a spacer po mieście z przewodnikiem i wizyta w Muzeum Ziemi Augustowskiej, przybliży historię miasta związanego między innymi z Zygmuntem Augustem i Bonapartem. Żeby podziwiać panoramę miasta, warto wspiąć się na punkt widokowy na Wysokiej Kładce, przejście przez most nad śluzą i zapierający dech widok – gwarantowane. Augustów, to przede wszystkim wypoczynek nad wodą, można odwiedzić Plażę Miejską, zapewniającą wszelkie atrakcje wodne, a w okolicy również wyciąg dla narciarzy wodnych, molo, baseny i Park Linowy.

Augustów - miasto na konferencje


Zaplecze konferencyjne w okolicach Augustowa

Planując ciekawy wyjazd integracyjny, szkolenie firmowe w atrakcyjnym miejscu czy niebanalne spotkanie biznesowe, można wybrać okolice Augustowa, gdzie przygotowano szereg profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych z najnowszym sprzętem multimedialnym, w najbliższej okolicy można znaleźć zarówno duże pomieszczenia kongresowe, jak i sale szkoleniowe i gabinety spotkań VIP. Jeziora i okoliczne lasy zapewniają ciszę i pełną prywatność podczas wydarzeń firmowych oraz szereg rozrywek dla uczestników konferencyjnych. Osoby poszukujące wspaniałych widoków i bliskiego kontaktu z dziką przyrodą, najchętniej odwiedzają jeden z największych w kraju parków – Wigierski Park Narodowy. Miejscowość Studziennicza, to słynne miejsce tłumnie odwiedzane nie tylko przez wiernych, zabytkowy kościół i kaplica na wyspie oraz owiana legendą studnia przyciągają licznych turystów. Mosty w Stańczykach, to okazja zobaczenia najwyższej w Polsce tego typu budowli o wysokości ponad 36 metrów. Jednym z ładniejszych obiektów w okolicy Augustowa jest Pałac Paca w Dowspudzie z Wieżą Bocianią. Wielokulturowy charakter okolicy, do dziś obecny jest w Sejnach i Puńsku, liczne zabytki litewskie i żydowskie oraz zachwycająca kuchnia regionalna umilą pobyt wypoczynkowy.


Augustów - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo