Hotele i sale Konferencyjne Cieszyn - 5 obiektów

Spis treści

Cieszyn - 5 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Cieszyn (śląskie)
img      1
sala
konferencyjna
img     250
Największa
sala
img     105
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Liburnia*** Cieszyn położony jest zaledwie 2 km od centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do licznych atrakcji turystycznych. Dworzec PKP znajduje się w odległości krótkiego, 15-minutowego spaceru od obiektu, a lotnisko w Katowicach- Pyrzowice, położone jest 120 km stąd.

Cieszyn (śląskie)
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     156
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Mercure Cieszyn*** znajduje się w malowniczej części miasta, zaledwie 2 km od historycznego Rynku. Bliskość granicy z Czechami, dworca kolejowego oraz szybki dojazd do lotniska w Ostrawie (ok. 50 km) sprawiają, że jest to idealne miejsce dla podróżujących.

Cieszyn (śląskie)
img      3
sale
konferencje
img     450
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Uniwersytet Śląski w Katowicach - filia w Cieszynie ulokowany jest w historycznym centrum miasta Cieszyna, niewielkiej odległości od granicy polsko-czeskiej. Dojazd do niego jest łatwy, szczególnie z uwagi na bliskość stacji kolejowej oraz przystanków autobusowych. Obiekt jest oddalony jedynie o 1,5 km od Dworca Autobusowego Cieszyn oraz 1,7 km od Dworca Kolejowego Cieszyn.

Cieszyn (śląskie)
img      1
sala
konferencyjna
img     60
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Cieszynianka" znajduje się w malowniczym mieście Cieszyn, znanym z rynku staromiejskiego i zamku książąt cieszyńskich. Obiekt jest usytuowany blisko centrum, z łatwym dostępem do dworca PKP, co gwarantuje prostą komunikację.

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości

Cieszyn (śląskie)
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacjaul. Zamkowa 3, Cieszyn (śląskie)

Sale konferencyjne w okolicy - Cieszyn

Ustroń, 13,4 km od Cieszyn
img      2
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     142
Miejsc
noclegowych
Ustroń, 13,5 km od Cieszyn
img      4
sale
konferencje
img     170
Największa
sala
img     130
Miejsc
noclegowych
Ustroń, 14,15 km od Cieszyn
img      4
sale
konferencje
img     220
Największa
sala
img     142
Miejsc
noclegowych
Ustroń, 14,17 km od Cieszyn
img      5
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     177
Miejsc
noclegowych
Ustroń, 14,23 km od Cieszyn
img      7
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     157
Miejsc
noclegowych
Ustroń, 14,34 km od Cieszyn
img      4
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Cieszynie

 

Gdzie zorganizować event firmowy na 100 osób w Cieszynie lub w okolicach?

Organizowanie eventu firmowego na 100 osób może być wyzwaniem, jednak okolice Cieszyna są doskonałym miejscem do tego. Pierwszą propozycją jest Zamek Cieszyn. To miejsce, które łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a jego wielkość sprawia, że jest doskonały do organizacji eventów na dużą skalę. Kompleks zamkowy dysponuje salami konferencyjnymi, które pomieszczą 100 osób oraz zapewni niezapomniane wrażenia zakątki zabytkowe.

Kolejnym obiektem godnym uwagi jest Hotel Diament Ustroń**** SPA & Wellness położony bardzo blisko Cieszyna. Jego obszerny teren z ogrodem to ciekawe rozwiązanie na organizację outdoorowego eventu. Lokalizacja umożliwia przeniesienie imprezy do wnętrza w razie niesprzyjającej pogody.

Nie mogę również nie wspomnieć o Pałacu w Kamieńsku. Ten piękny XIX-wieczny pałac oprócz luksusowych wnętrz, dysponuje również dużej powierzchni parkiem idealnym na imprezy plenerowe. Jest to idealne miejsce dla firm pragnących połączyć oficjalny event z częścią rekreacyjną.

 

Gdzie zorganizować konferencję na 200 osób w Cieszynie lub w okolicach?

Organizowanie konferencji stanowi istotne zadanie dla wielu firm i instytucji. Wybór odpowiedniego obiektu do przeprowadzenia konferencji ma bezpośredni wpływ na jej powodzenie. W Cieszynie i okolicach mamy do wyboru kilka miejsc spełniających oczekiwania.

Hotel Liburnia to nowoczesny obiekt, który doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji konferencji. Dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić nawet 200 osób, a dodatkowo oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Hotel Mercure Cieszyn również posiada sale konferencyjne i aule na wynajem. Idealne dla mniejszych spotkań, które nie muszą koniecznie odbywać się w hotelu. Dostęp do sprzętu multimedialnego oraz pomieszczeń na przerwy kawowe czy cateringu to niewątpliwy atut.

W Ustroniu znajdziemy Hotel Belweder, który posiada sale konferencyjne na 200 osób. Hotel oferuje również zakwaterowanie dla uczestników konferencji, co jest bardzo wygodne w przypadku kilkudniowych spotkań. A dodatkowym atutem jest lokalizacja z pięknym widokiem na góry.

Mimo że Cieszyn nie jest dużym miastem, to jednak z pewnością znajdą się tutaj odpowiednie miejsca do zorganizowania konferencji dla 200 osób, które sprostają oczekiwaniom organizatorów.

 

Które hotele konferencyjne w Cieszynie lub w okolicach posiadają parking?

Cieszyn jest miejscem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Wiele hoteli konferencyjnych oferuje nie tylko wysokiej klasy zaplecze do prowadzenia biznesu, ale również parking dla swoich gości.

Hotel Mercure Cieszyn to jeden z nich. Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel z dużym parkingiem jest idealnym miejscem na przerwę w podróży biznesowej.

Podobnie, Hotel Liburnia posiada prywatny parking dla gości, podobnie jak Hotel Liburnia. Oba te hotele są również przystosowane do obsługi konferencji i szkoleń.

Opisane obiekty to tylko przykładowe hotele w Cieszynie, które spełniają kryteria. Wszystkie z nich oferują parking dla gości oraz miejsce do prowadzenia biznesowych spotkań.

 

Jakie hotele konferencyjne w Cieszynie i okolicach mają najwyższy standard?

Jednym z najlepszych hoteli konferencyjnych w Cieszynie jest zdecydowanie Hotel Mercure Cieszyn. Obiekt ten poszczycić się może wysokim standardem obsługi, a także nowoczesnymi pomieszczeniami konferencyjnymi. Jest to doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji czy innych biznesowych spotkań.

Kolejnym godnym polecenia hotelem konferencyjnym jest Hotel Ondraszek. Ten elegancki hotel, usytuowany w malowniczym otoczeniu, nie tylko zapewnia prawdziwy komfort, ale również dostarcza doskonały sprzęt multimedialny dla needs potencjalnych biznesowych gości.

Nie sposób nie wymienić również Hotel Diament Ustroń**** SPA & Wellness. To miejsce, które z pewnością odpowiada na potrzeby osób szukających idealnego miejsca do organizacji konferencji. Znakomite warunki do nauki, profesjonalna obsługa, a także świetna localizacja - sprawiają, że jest to obiekt wyjątkowo atrakcyjny w kontekście biznesowych spotkań.

Podsumowując, wszystkie te hotele można określić mianem tych z najwyższym standardem w Cieszynie i okolicach, jeżeli chodzi o organizację konferencji. To doskonałe propozycje dla tych, którzy cenią sobie komfort, profesjonalizm i wygodną localizację.

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w Cieszynie

Zobacz miejscowości w woj. śląskim z największą bazą konferencyjną

Katowice

Katowice (78 obiektów konferencyjnych)

Wisła

Wisła (44 obiekty konferencyjne)

Gliwice

Gliwice (26 obiektów konferencyjnych)

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała (23 obiekty konferencyjne)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top