img

Hotele konferencyjne posiadające min. 8 sal w Krakowie

1. Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki w Krakowie

Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki w Krakowie
Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki w Krakowie


Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki to świetnie wyposażony obiekt położony w samym sercu Krakowa. Nowoczesne sale konferencyjne, doskonała baza noclegowa oraz gastronomiczna oraz wysoki poziom usług to gwarancja zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie.
W ofercie obiektu znajduje się 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości, przystosowanych do organizowania zarówno dużych konferencji, jak i bardziej kameralnych szkoleń czy spotkań biznesowych. Wszystkie sale mają świetne zaplecze techniczne, nagłośnienie, oświetlenie, a także dostęp do zaawansowanego technologicznie sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego. Obiekt posiada dobre zaplecze gastronomiczne, jest w stanie przygotować serwisy kawowe w przerwach spotkań, eleganckie przyjęcia i bankiety. Centrum konferencyjne ma bardzo elastyczną ofertę, można więc ją bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Adres: Rynek Główny 25, 31-008 Kraków, tel. 12 42 42 811

2. Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Hotel Park Inn by Radisson
Hotel Park Inn by Radisson


Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie znajduje się w wygodnej lokalizacji z doskonałym dojazdem, dzięki czemu jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego i każdego innego eventu.
Świetne zaplecze, wysoki poziom obsługi oraz elastyczna oferta to gwarancja, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. W ofercie biznesowej obiektu znajduje się 5 dużych, przestronnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Dodatkowo sale można dowolnie łączyć oraz dzielić, tworząc przestrzeń pasującą do zapotrzebowania klientów.
Wszystkie sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane i bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do internetu. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z noclegów w hotelowych apartamentach, co świetnie sprawdza się w czasie kilkudniowych wydarzeń. Obiekt posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne, zapewnia serwisy kawowe, obiady, lunche, a także eleganckie bankiety i przyjęcia dla uczestników konferencji i innych spotkań biznesowych.

Adres: ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, tel. 12 375 55 55

Holiday Inn Kraków City Centre
Holiday Inn Kraków City CentreZapoznaj się z ofertą wszystkich hoteli i obiektów na firmowe imprezy z Krakowa: Hotele na imprezy firmowe Kraków
3. Holiday Inn Kraków City Centre

Holiday Inn Kraków City Centre to nowoczesny obiekt hotelowy, znajdujący się w wygodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Hotel świetnie sprawdza się jako miejsce do organizacji dużych konferencji czy bardziej kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń czy eventów.
W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 12 sal konferencyjnych położonych na trzech poziomach, których łączna powierzchnia to aż 1500 metrów kwadratowych.
Dostępne są zarówno duże, kilkusetmetrowe sale, jak i niewielkie, kameralne pomieszczenia. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w doskonałe nagłośnienie, oświetlenie oraz zaplecze techniczne w postaci sprzętu multimedialnego i audiowizualnego.
Hotel posiada komfortową i wygodną bazę noclegową – 236 klimatyzowanych, efektownie urządzonych pokoi. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają więc możliwość zakwaterowania w tym samym obiekcie, w którym odbywać się będą wszystkie spotkania. Dodatkowo hotel ma prężnie działające zaplecze gastronomiczne i jest w stanie stworzyć oprawę kulinarną imprez – od serwisów kawowych aż po eleganckie bankiety i przyjęcia.

Adres: ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków, tel. 12 619 01 55

4. Hotel Galaxy w Krakowie

Hotel Galaxy w Krakowie
Hotel Galaxy w Krakowie


Nowoczesny Hotel Galaxy w Krakowie to obiekt, który spełni oczekiwania zarówno turystów, jak i osób podróżujących w celach biznesowych. Świetne położenie, wysoki poziom usług oraz ogromna przestrzeń konferencyjna to doskonałe zaplecze do zorganizowania różnego rodzaju biznesowych wydarzeń. W ofercie centrum konferencyjnego hotelu znajduje się 6 dużych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 45 metrów kwadratowych. Sale można dowolnie łączyć lub dzielić, uzyskując przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb organizatorów.
Dodatkowo do dyspozycji klientów biznesowych są mniejsze sale szkoleniowe, które świetnie sprawdzają się w przypadku bardziej kameralnych spotkań. Cała przestrzeń konferencyjna jest wyposażona w doskonałe sprzęty multimedialne i audiowizualne, posiada sprawdzone nagłośnienie oraz oświetlenie. Obiekt posiada 459 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, można więc w nim bez problemu organizować kilkudniowe imprezy z zakwaterowaniem. Organizacja konferencji w Hotelu Galaxy w Krakowie to elastyczna oferta, doskonała jakość usług oraz bogate zaplecze techniczne, co sprawi, że każde wydarzenie z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków, tel. 12 354 59 54


Hotel Lenart
Adres: ul. Narutowicza 1, 32-020 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba miejsc noclegowych: 124

Hotel Lenart
Hotel Lenart wnętrza


Podkrakowski Hotel Lenart, zlokalizowany jest w Wieliczce, stanowiąc doskonałą bazę wypadową dla turystów odwiedzających Kraków i rozbudowane Centrum Kongresowe dla organizujących wydarzenia firmowe w okolicach Krakowa. Hotel posiada 12 profesjonalnych Sal Konferencyjnych o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Największa sala może być miejscem spotkań branżowych organizowanych nawet dla 500 uczestników. Różnorodność dostępnych pomieszczeń i nowoczesny sprzęt konferencyjny zadowolą każdego organizatora, W hotelu dostępnych jest 55 luksusowych pokoi i 7 prestiżowych Apartamentów, spełniające wymogi czterogwiazdkowego hotelu, oferując miejsca noclegowe dla 124 Gości. Niewątpliwym sercem hotelu jest Restauracja Pod Kominem, która na nowo odkrywa słowiańską kuchnię i regionalne przysmaki. Aby zadbać o kondycję, zdrowie i urodę warto odwiedzić hotelową Strefę SPA & Wellness. Doskonale zlokalizowany hotel zachęca do organizacji wycieczek po okolicy i aktywnego wypoczynku. Obiekt położony jest w pobliżu Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie można dotrzeć w kilka minut i w odległości 1,5km od autostrady A4.

Szukasz czegoś w województwie małopolskim? Sprawdź Obiekty na eventy województwo małopolskie
Data publikacji: 29.07.2021

Nasi partnerzy