Międzynarodowe Centrum Kultury - Zespół Konferencyjny Pod Kruki

Rynek Główny 25, 31-008 Kraków(małopolskie)

tel.12 42 42 811

sekretariat@mck.krakow.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video

Rezerwacja sali konferencyjnej:

telefonicznie, mailowo, faxem
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Konferencyjna na parterze (Pokaż)
200
2 Patio (Pokaż)
180
3 Sala Panoramiczna (Pokaż)
30
4 2 Foyer (Pokaż)
5 I Sala seminaryjna w piwnicy (Pokaż)
40
6 II Sala seminaryjna w piwnicy (Pokaż)
30
7 Sala seminaryjna (Pokaż)
60

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                    
 
 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne – Zespół Konferencyjny Pod Kruki jest wyjątkowym obiektem o bogatych korzeniach historycznych, który zlokalizowany jest w sercu Krakowa. Jeden z ważniejszych trzonów działalności MCK stanowi wynajem profesjonalnych pomieszczeń szkoleniowo-konferencyjnych. Oferta obiektu obejmuje organizację wykładów, spotkań, debat, seminariów oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych dla grup od kilkunastu do nawet dwustu uczestników. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE MCK ZESPOŁU KONFERENCYJNEGO POD KRUKI W KRAKOWIE          
 
 
Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki dysponuje komfortowymi, estetycznymi i bogato wyposażonymi salami konferencyjnymi w Krakowie. Pomieszczenia oferowane klientom biznesowym należą do najbardziej atrakcyjnych w mieście, a ich cechą wyróżniającą jest połączenie zabytkowych wnętrz ze współczesnymi rozwiązaniami i nowoczesnymi technologiami. 
 
Największym pomieszczeniem MCK Zespołu Konferencyjnego Pod Kruki jest umiejscowiona na parterze obiektu sala konferencyjna. Pozwala ona na organizację dużych spotkań i konferencji, a w układzie teatralnym może pomieścić nawet 200 osób. Klimatyzowana sala wyposażona jest w mównicę, system nagłośnienia, sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. W pomieszczeniu tym możliwe jest również prowadzenie tłumaczeń symultanicznych. 
 
 
Kolejną przestrzenią udostępnianą klientom biznesowym przez MCK Zespół Konferencyjny Pod Kruki jest przeszklone Patio. Pomieszczenie to znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się ponadprzeciętną wysokością, sięgającą 14 metrów. Sala jest w stanie pomieścić do 180 osób oraz analogicznie do pozostałych pomieszczeń posiada niezbędne wyposażenie konferencyjne.
 
Z myślą o organizatorach mniejszych spotkań firmowych obiekt przygotował salę panoramiczną oraz trzy sale seminaryjne. Pomieszczenia te pozwalają przygotować kameralne wydarzenia dla grup od 30 do 60 uczestników. Dodatkowo z celu zwiększenia komfortu organizacji konferencji w MCK w Krakowie Zespół Konferencyjny Pod Kruki udostępnia również dwa foyer, które umiejscowione są na parterze i 1 piętrze. 
 
Wszystkie sale konferencyjne oferowane są z wysokiej jakości wyposażeniem, który gwarantuje komfort prowadzenia prezentacji, niezależnie od liczebności spotkania. Pomieszczenia objęte są systemem klimatyzacji oraz dostępem do bezprzewodowego internetu, a także dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych. Organizatorzy konferencji w Krakowie, którzy zdecydują się na ofertę przygotowaną przez MCK Zespół Konferencyjny Pod Kruki, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie managera i doświadczonego personelu obiektu, którzy czuwają nad prawidłową organizacją wydarzeń. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                   
 
 
Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. W bliskim sąsiedztwie obiektu zlokalizowane są jedne z najważniejszych zabytków miasta – Sukiennice oraz gotycka wieża ratuszowa. Położenie MCK przy Rynku Głównym 25 gwarantuje dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej oraz szybkie dotarcie do pozostałych części stolicy Małopolski. 

Voucher

Nasi partnerzy