img

Przeżyj wspaniałą przygodę, zabierz gości na skiboby!

Udana konferencja to nie tylko profesjonalny obiekt, w którym będzie się odbywała ale również dobrze przygotowane atrakcje. Wydawać by się mogło, że zimowa pora ogranicza ilość rozrywek... nic bardziej mylnego!

Skiboby to dyscyplina sportowa, która zaczęła pojawiać się w Polsce w latach siedemdziesiątych. To właśnie wtedy odbyły się II Międzynarodowe Zawody Skibobowe w Szklarskiej Porębie. Po tych zawodach zaczęto produkować skiboby o nazwie „Rekord”, co miało ogromny wpływ na rozsławienie tego sportu w Polsce.Skiboby to jedyny w swoim rodzaju sport zimowy, przypominający nieco narciarstwo alpejskie. Zawodnik porusza się na sprzęcie, który przypomina jednocześnie narty oraz rower. Ponadto, każdy zawodnik dysponuje dwiema nartami przyczepionymi do butów,dzięki którym utrzymuje stabilność podczas jazdy.

Gdzie najlepiej się wybrać?

Jeśli zależy nam na znalezieniu ośrodka, który oprócz możliwości uprawiania tej wyjątkowej dyscypliny sportowej zaoferuje nam profesjonalne zaplecze noclegowe, Beskidzki Raj będzie idealnym rozwiązaniem. Hotel znajduje się w miejscowości Zawoja, w pobliżu Krakowa, Wisły oraz Zakopanego. Oprócz skibobów, przepiękna okolica oferuje gościom naprawdę wiele niepowtarzalnych atrakcji, takich jak Park Zatorland, Babiogórski Park Narodowy, Termy Podhalańskie czy Park Wodny.

W hotelu znajduje się również Centrum Wellness & Spa z sauną fińską, łaźnią parową, grotą solną oraz jaccuzzi. To tutaj, po intensywnym dniu na konferencji lub w górach, możemy poddać się relaksującym zabiegom takim jak bańka chińska, zabiegi na twarz czy masaże. Hotel dysponuje również profesjonalną kapsułą, w której można skorzystać z zabiegów ujędrniających przy wykorzystaniu muzykoterapii, koloroterapii czy aromaterapii.Konferencje w... Raju

Jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, hotel posiada 4 klimatyzowane sale, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu każde spotkanie będzie profesjonalnie przygotowane. Hotel posiada również specjalne oferty konferencyjne.Po skończonym spotkaniu możemy udać się do hotelowej restauracji, która jest swoistą wizytówką tego miejsca. To tutaj przygotowywane są regionalne dania oraz wyjątkowe przekąski. Ponadto, podczas posiłku można rozkoszować się widokiem przepięknej górskiej panoramy.

Beskidzki Raj to wymarzone miejsce, zarówno jeśli chodzi o organizację konferencji jak i atrakcje, jakie oferuje okolica.

Data publikacji: 06.12.2014

Nasi partnerzy