img

Wspólny wypad na stok

Organizacja konferencji zimą może wydawać się dużo trudniejsza jeśli chodzi o wybór dodatkowych atrakcji. Konferencja połączona z wyjazdem narciarskim na pewno przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom.

Hotel Stok

Obiekt położony jest w Wiśle, w samym sercu Beskidu Śląskiego. To idealne miejsce, aby podziwiać przepiękne, górskie krajobrazy oraz korzystać z regionalnych atrakcji. Oprócz góralskiej tradycji, możemy tutaj odkryć wiele urzekających ścieżek i miejsc, które sprawią, że będziemy chcieli tu wracać. Do dyspozycji gości pozostają również muzea, ciekawe obiekty architektoniczne czy wystawy etnograficzne. Hotel oferuje aż 205 pokoi, 3 restaurację, kręgielnię, bar nocny oraz strefę wellness.

Konferencje w Hotelu Stok

Hotel oferuje salę kongresową na 430 miejsc oraz 8 sal konferencyjnych mieszczących do 120 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i multimedialny. Goście mogą również korzystać z mikrofonów. Ponadto, rozległe tereny otaczające hotel pozwalają na zorganizowanie tutaj wielu większych spotkań czy wystaw. Hotel posiada również Foyer przy sali kongresowej oraz bar aperitif przy sali weneckiej.Zabierz gości na narty!

Hotel Stok posiada własne wyciągi narciarski, które położone są w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. To znakomita atrakcja po męczącej, całodniowej konferencji, która sprawi, że wszyscy goście rozluźnią się i przeżyją niezapomnianą przygodę. Znajduje się tu oczywiście kilka, zróżnicowanych swoim poziomem tras, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Do dyspozycji początkujących uczestników pozostają wyszkoleni specjaliści. Jeśli chodzi o sprzęt, hotel oferuje profesjonalną wypożyczalnię. Ci, których zmęczą narciarskie wyczyny, mogą udać się do pobliskiej karczmy. Bezpośrednio przy wyciągu znajduje się obszerny parking. Wspólna jazda na nartach to świetna atrakcja, która na pewno sprawi, że konferencja będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich jej uczestników.

Organizacja konferencji w górach stwarza naprawdę wiele możliwości jeśli chodzi o wybór niepowtarzalnych atrakcji. Jeśli nasi goście nie są zwolennikami nart, możemy zabrać ich na spacer po okolicy. Wisła to jedna z najbardziej wyjątkowych miejscowości Beskidu Śląskiego. Oprócz przepięknych widoków znajdziemy tutaj również liczne muzea i zabytki. Gości możemy zabrać do Zameczku Myśliwskiego, wybudowanego dla arcyksięcia Fryderyka Habsburga, możemy się również zdecydować na Wieżę widokową na Baraniej Górze. Górskich atrakcji jest do wyboru bardzo wiele, dlatego wcześniej warto dokładnie zaplanować czas, jaki zostanie nam po zakończeniu konferencji.
Data publikacji: 14.11.2014

Nasi partnerzy