img

Strzelnica w Hotelu Pelikan – strzał w dziesiątkę!

Jak urozmaicić służbowe wyjazdy – szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne? To proste! Wystarczy zafundować uczestnikom niepowtarzalną przygodę i prawdziwe emocje. Strzelnica w Hotelu Pelikan oferuje niezapomniany trening strzelecki.

Spis treści

  Wyjazdy służbowe już jakiś czas temu zmieniły swoją formułę. Konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne – organizatorzy urozmaicają każde z tych wydarzeń w taki sposób, aby przypadło do gustu uczestnikom i aby na długo zapadło im w pamięć. Dlatego właśnie wielu eventom firmowym czy biznesowym towarzyszą atrakcje, które dostarczają prawdziwych wrażeń i znacząco podnoszą poziom adrenaliny. Jedną z możliwości, bez wątpienia wystrzałową, jest sesja na strzelnicy interaktywnej (inaczej kinowej lub wirtualnej), z której skorzystać można w Hotelu Pelikan znajdującym się w Aleksandrowie Łódzkim.

  Strzelnica jako forma integracji

  Każdy, kto spróbował kiedyś gry w paintball, wie, że nawet taka niewinna zabawa z użyciem nieszkodliwej broni, którą można co najwyżej kogoś... ubrudzić, potrafi przyprawić o dreszcz ekscytacji. A co wtedy, gdy w grę wchodzi prawdziwa broń palna, głośny odgłos wystrzału i swąd prochu? Emocje rosną! Adrenalina wiąże się także z rywalizacją, którą często wykorzystuje się w team buildingu. To z kolei sprawia, że chwile na strzelnicy doskonale uzupełnią spotkania firmowe, których zadaniem jest między innymi integracja uczestników.

  Konferencje z adrenaliną!

  Hotel Pelikan, który dysponuje jedyną w Polsce kinową (wirtualną) strzelnicą na broń palną, oferuje także – oprócz standardowego dostępu do zasobów strzelnicy – możliwość organizacji imprez strzeleckich połączonych ze spotkaniami służbowymi, takimi jak konferencje, szkolenia lub imprezy integracyjne (w hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne). Interaktywna strzelnica stanowi alternatywę dla sesji z tradycyjną tarczą – statyczne oddawanie strzałów zastępuje strzelaniem dynamicznym do obiektów zaprezentowanych w nagraniu. W Hotelu Pelikan dostępny jest jednak również tor z tarczą, który sprawdza się jako wprawka dla osób początkujących.TEKST ALTERNATYWNY
  Fot. http://pelikan.info.pl

  Bezpieczna zabawa z bronią

  Ze strzelnicy korzysta się w przeznaczonych do tego słuchawkach, które tłumią odgłos wystrzału; pod czujnym okiem instruktora, który w bezpieczny sposób wprowadzi początkujących strzelców w meandry korzystania z broni palnej. Luger, TT, Glauberyt, AK, Mossberg, Beryl – między innymi z takiej broni oddać można swój pierwszy strzał. To świetna okazja, aby poczuć się jak bohater kina akcji i legalnie, bez konieczności zdobywania pozwolenia, wziąć udział w bezpiecznym dla otoczenia treningu strzeleckim. Emocje gwarantowane!Red. Barbara Stachnik
  Data publikacji: 01.03.2013

  Najnowsze newsy branżowe - łódzkie

  Nasi partnerzy

  Hotel Gołebiewski
  Copernicus Toruń
  BCC Events Pałac Lubomirskich
  ArtHotel Stalowa52
  Qubus Hotel Wrocław
  img
  EB_logo
  Everitum_logo
  Media_Solutions_Group_logo
  Wykładnia.pl logo
  Agencja Mpower
  Elite Music dostawca usług eventowych
  JC tłumaczenia logo
  Wykładnia.pl logo
  Back to Top