Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Panoramic Oscar

Mrągowo (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 150
Ilośc sal 100

Gościniec Molo

Mrągowo (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 160

Hotel Klub Mazury

Mrągowo (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 220
Ilośc sal 180

Hotel Mrągowo Resort&Sp

Mrągowo (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 800
Ilośc sal 500

Mrągowo - 7 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Anek
Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Hotel Anek

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Anek to miejsce które ma w swojej ofercie 3 sale konferencyjne komfortowe, z bezpłatnym Internetem WIFI, z najnowszym sprzętem audio-wizualnym, w tym rzutnik multimedialny, ekran, flipchart. Nasze sale są zróżnicowane powierzchniowe co pozwala na zorganizowanie większych spotkań czy też bardziej kameralnych. Zapewnimy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Nasi pracownicy zadbają o profesjonalny i na najwyższym poziomie przebieg konferencji, warsztatów, szkoleń co jest oczekiwanym przez naszych klientów.

Lokalizacja

Hotel Anek znajduje się w samym centrum Mazur nad brzegiem jeziora Czos od nas niedaleko do Kętrzyna, Giżycka, Świętej Lipy czy Puszczy Piskiej. Nasza lokalizacja sprawia że spotkanie biznesowe może także być relaksującym wypadem turystycznym w jednym z piękniejszych regionów Polski, pozwalając na poznanie tajemnic i uroków regionu.

Hotel Mrągowo Resort&Spa
Mrągowo
Hotel Mrągowo Resort&Spa

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Mrągowo Resort& SPA przygotował 10 sal konferencyjnych o najwyższym standardzie, są one klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI,  z dostępem do światła dziennego, wyposażone w najnowszy sprzęt audio wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych konferencji, eventów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą przy realizacji każdego wydarzenia. Zapewnimy catering, przerwy kawowe. Sale dzięki swojej aranżacji mogą pomieścić do 500 uczestników. Dbamy o każdy szczegół by klient nasz był zadowolony z przygotowanego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Mrągowo Resort& SPA położony jest w centrum malowniczych Mazur nad brzegiem jeziora Czos. U nas zrelaksujesz się, odpoczniesz i poznasz piękno regionu otoczonego jeziorami, lasem, to wszystko sprzyja pełnemu wyciszeniu a także zorganizowaniu wydarzenia biznesowego.

Hotel*** Solar Palace

Jaszczurza Góra 22,24, Mrągowo

tel. (89 )741-24-84

Mazuria

Jaszczurcza Góra 28, Mrągowo

tel. (0-89) 741-29-75

Sale konferencyjne w okolicy - Mrągowo

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     300
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     360
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     1400
Największa
sala
img     1334
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     250
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     170
Miejsc
noclegowych

img

Sale konferencyjne w Mrągowie

Mrągowo to miasto znane nie tylko melomanom i entuzjastom Festiwalu Muzyki Country, turystów przyciągają również cztery piękne jeziora, ciekawa historia okolicy i wiele atrakcji rekreacyjnych. Pierwsze pisemne świadectwa, mówiące o istnieniu Mrągowa sięgają początków XIV wieku, a prawa miejskie nadał miastu na początku XV wieku Wielki Mistrz Konrad von Jungingen. W centrum mrągowskiego Rynku uwagę zwraca Ratusz i przyległe, zabytkowe kamieniczki. Brukowane ulice i pruska architektura tworzą niesamowity klimat miasta. W centrum miasta można też znaleźć Strażnicę Bośniacką– co ciekawe, budynek ten widnieje na najstarszym sztychu przedstawiającym miasto.

W mrągowskim parku im. Władysława Sikorskiego, znajduje się Wieża Bismarcka, to jeden z wielu tego typu obiektów występujących na Mazurach. Wieża jest dostępna dla turystów i stanowi wspaniały punkt widokowy. Spacerując po promenadzie nad jeziorem Czos, warto zwrócić uwagę na molo, Amfiteatr i dobrze utrzymaną miejską plażę. Fani militariów i historii, zapewne nie ominą Muzeum Sprzętu Wojskowego, gromadzone przez kilka lat eksponaty to ciekawy zbiór ponad 50 dział, armat i pojazdów wojskowych. Amatorzy sportów zimowych powinna zadowolić Góra Czterech Wiatrów - kilkadziesiąt hektarów terenu, wyciąg narciarski i kilka tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, zapewnią rozrywkę zarówno początkującym jak i doświadczonym narciarzom.

Amfiteatr Mrągowo


Będąc w Mrągowie można się też przenieść na chwilę do klimatów Dzikiego Zachodu. Miasteczko westernowe Mrongoville – daje możliwość zwiedzenia kowbojskiego saloonu, być świadkiem napadu na bank, pojedynków rewolwerowców, a także spróbować charakterystycznych potraw meksykańskich lub spróbować swoich sił na strzelnicy. Poszukujących wydarzeń kulturalnych, Mrągowo zaprasza na wspomniany Festiwal Muzyki Country – kilkadziesiąt tysięcy gości, wspaniałą muzyka, pokazy motocykli i samochodów terenowych oraz wszechobecne kowbojskie stroje, tak przez kilka dni wygląda miasto. Zapraszamy również na Mazurską Noc Kabaretową – gromadzącą najlepszych polskich kabareciarzy, Festiwal Kultury Kresowej lub popularne koncerty Disco Pod Żaglami. W niedalekiej odległości od Mrągowa znajduje się równie popularna mazurska miejscowość – Mikołajki, można tam odbyć rejs statkiem Żeglugi Mazurskiej, zwiedzić jedną z największych na Mazurach Wioskę Żeglarską, która może przyjąć 250 żaglówek lub oddać się bajecznej zabawie z wieloma atrakcjami wodnymi w Tropikana Aquaparku – największym obiekcie tego typu w regionie.


Mrągowo - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy