Hotel Kruk***

Swolszewice Małe, ul. Borki 80 , 97-213 Smardzewice(łódzkie)

tel.505 132 439, 44 734 62 51

rezerwacja@hotelkruk.pl

Miejsca noclegowe 70 miejsc noclegowych
restauracjarestauracja
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
fitness/siłowniafitness/siłownia
klub nocnyklub nocny
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
program rozrywkowyprogram rozrywkowy
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektorprojektor
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
sprzęt wideokonferencyjnysprzęt wideokonferencyjny
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 44 734 62 51
mail.: konferencje@hotelkruk.pl
Sale konferencyjne Nazwa sali konferencyjnej Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala Plenarna Sala Plenarna (Pokaż) 210m2 4m
Ustawienie sal
200
Ustawienie sal
140
Ustawienie sal
120
Ustawienie sal
Sala A Sala A (Pokaż) 140m2 3m
Ustawienie sal
130
Ustawienie sal
80
Ustawienie sal
70
Ustawienie sal
Sala Kominkowa VIP Sala Kominkowa VIP (Pokaż) 20m2 3.2m
Ustawienie sal
40
Ustawienie sal
32
Ustawienie sal
26
Ustawienie sal
Sala B Sala B (Pokaż) 40m2 3m
Ustawienie sal
35
Ustawienie sal
30
Ustawienie sal
24
Ustawienie sal
Sala C Sala C (Pokaż) 30m2 2.2m
Ustawienie sal
20
Ustawienie sal
16
Ustawienie sal
10
Ustawienie sal
Sala D Sala D (Pokaż) 20m2 2.2m
Ustawienie sal
15
Ustawienie sal
12
Ustawienie sal
8
Ustawienie sal

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Hotel KRUK*** jest obiektem położonym w samym centrum Polski, w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, tuż nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego. Od zawsze wyróżnia go profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego klienta, regionalne specjały Szefa Kuchni, a przed wszystkim niepowtarzalna odzinna atmosfera oraz gościnność stanowiąca swoiste DNA tego miejsca. 

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (50 km od Łodzi, 110 km od Warszawy, 100 km od Częstochowy, 5 km od trasy krajowej nr 8 relacji Warszawa-Katowice) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego oraz wesela.
 
Hotel dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z prysznicem, TV LCD 32” oraz bezprzewodowym Internetem Wi-Fi.

Hotel KRUK*** dysponuje łącznie 6 wielofunkcyjnymi salami, w tym czterema salami szkoleniowymi (A,B,C,D) oraz Salą Plenarną i Salą Kominkową VIP przystosowanymi do organizacji  konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Łączna powierzchnia szkoleniowo-konferencyjna hotelu wynosi 440 m2, co daje 200 miejsc szkoleniowych. 

Posiadamy hektar częsciowo zalesionego terenu z dostępem do jeziora, który udostępniamy nieodpłatnie do organizacji eventów oraz aktywnego wypoczynku. Organizujemy imprezy firmowe w najlepszym wydaniu.

Obiekt konferencyjny wyposażony jest w:  ekran, flipchart, nagłośnienie, pełne zaciemnienie, łącze internetowe WiFi, klimatyzacja (Sala A i Plenarna). Wyposażenie dodatkowe sal szkoleniowych: projektor multimedialny, odtwarzacz DVD, telewizor LCD, rzutnik slajdów, mównica, podest estradowy, scena.

EVENTY FIRMOWE
Podczas trwania wyjazdów integracyjnych, szkoleń oraz konferencji oferujemy szereg dodatkowych atrakcji w postaci eventów outdoorowych jak i wieczorów tematycznych organizowanych w hotelu. 

Jedzenie w ciemności – Dine in the Dark w naszej ,,Piwnicy z Kominkiem” – całkowita ciemność, która niesie dreszczyk emocji i dobrą zabawę sprawi, iż nawet znane Wam dania będą o zupełnie innym smaku - dla grupy 25 osób.

Od karaoke, Gorączki Sobotniej Nocy, ruletki z Wieczorem Las Vegas czy Wieczoru Duchów po pełne adrenaliny paintball, quady, rajdy jeepami, spływy kajakowe Pilicą, Park Linowy, czy skoki spadochronowe.

Dzięki temu pobyt Państwa oraz Państwa Gości w Hotelu KRUK*** stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny i niezapomniany. Dysponujemy własnym terenem (2 ha) dochodzącym do samego jeziora i częściowo zalesionym do organizacji w/w imprez outdoorowych.

Organizujemy również autokarowe wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem po ciekawych atrakcjach turystycznych regionu (np. bunkry w Konewce, Skansen Rzeki Pilicy czy Rezerwat Żubrów w Smardzewicach).

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne


Filmy

Hotel Kruk - bankiety, konferencje, szkolenia

Sale konferencyjne w Hotelu Kruk

Opinie gości konferencyjnych

Dodaj opinię

Obiekty konferencyjne w okolicy

Łódź, 37,22 km od miasta Smardzewice
img      5
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     26
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Dwór Giemzów zachwyca wyjątkową lokalizacją. Znajduje się on koło Łodzi w Giemzowie, w odległości około 500 metrów od zjazdu z autostrady A1, 2 kilometrów od trasy S8, 25 kilometrów od autostrady A2. Obiekt oddalony jest o 20 km od dworca PKP w Łodzi.

Łódź, 40,2 km od miasta Smardzewice
img      3
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt szkoleniowo-konferencyjny znajduje się niedaleko zjazdu z autostrady A1. W odległości ok. 13 km położone jest łódzkie lotnisko. Takie atrakcje jak ZOO, Ogród Botaniczny oddalone są o ok. 15 km od obiektu. Tak samo w przypadku Manufaktury czy muzeum Kinematografii.

Rzgów , 40,63 km od miasta Smardzewice
img      2
sale
konferencje
img     70
Największa
sala
img     78
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Położenie Hotelu Eden na ul. Letniskowej 11/13 w miejscowości Rzgów koło Łodzi 100 m od trasy A1 sprawia, że można odpocząć lub odbyć spotkanie biznesowe w mniej tłocznej okolicy. Niedaleka odległość Łodzi, stolicy województwa, w której nie brakuje atrakcji i miejsc wartych uwagi sprawia, że z powodzeniem można udać się do tego miasta po posiedzeniu w ramach relaksu. W Rzgowie do dyspozycji gości i turystów dostępne są restauracje, w których można się posilić. Hotel Eden znajduje się przy głównej trasie, więc nie ma problemu z dotarciem na miejsce. Jest to idealna lokalizacja  na wypady rodzinne lub wyjazdy biznesowe.

Łódź, 41,82 km od miasta Smardzewice
img      2
sale
konferencje
img     300
Największa
sala
img     40
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt Malaga znajduje się 10 km od Łodzi i otoczony jest pięknym ogrodem. Niedaleko znajduje się dworzec PKP, a do lotniska mamy tylko 12 km. Dobre połączenie komunikacyjne ułatwia dotarcie do obiektu.

Nasi partnerzy

Back to Top