Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Polonia Palace Hotel

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 414
Ilośc sal 200

Hotel Gromada Radom Cent...

Radom (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 99
Ilośc sal 120

Hotel Iskra

Radom (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 92
Ilośc sal 60

Hotel Chynów

Chynów (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 35
Ilośc sal 246

Woj.Mazowieckie (Mazowsze) - 640 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Lord****
Warszawa
Hotel Lord****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lord jest idealnym miejsce do zorganizowania szkoleń, bankietów firmowych, a także imprez okolicznościowych. Do dyspozycji naszych klientów jest 11 sal konferencyjnych i studia konferencyjne VIP. Wszystkie nasze salę są klimatyzowane z bezpłatnym WIFI, z dostępem do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najlepszy sprzęt audio-wizualny, posiadają flipchart, ekran do prezentacji multimedialnej. Zapewniamy indywidualną opiekę koordynatora który zadba o bezproblemowy przebieg spotkań.  Przygotujemy przerwy kawowe i catering.

Lokalizacja

Hotel Lord znajduje się zaledwie 5 minut od Lotniska Chopina i tylko 15 od centrum Warszawy, w pobliżu znajduje się największy Warszawski kompleks biznesowy na Służewcu, są także popularne centra handlowe. Przy hotelu znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe, a to sprawia że można szybko znaleźć się w najważniejszych miejscach miasta, w pobliżu jest też trasa wylotowa na Kraków, Poznań i Katowice.

Arche Hotel Geologiczna
Warszawa
Arche Hotel Geologiczna

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Arche Hotel Geologiczna zapewnia 5 sal konferencyjnych o wysokim  standardzie i komforcie, są one w pełni klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart, w naszej ofercie są także salki pozwalające odbyć spotkania biznesowe w mniejszym gronie osób. Zorganizujemy także wedle potrzeb klientów oprawę muzyczną i aranżacje kwiatową. Zadbamy o catering, przygotujemy przerwę kawową, a nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół wydarzenia.


Lokalizacja

Arche Hotel Geologiczna znajduje się blisko Lotniska Chopina w dzielnicy Włochy. Komunikacja miejska zapewnia dojazd do centrum miasta, gdzie skupia się życie biznesowe, kulturalne i turystyczne, jesteśmy też blisko obwodnicy Warszawy S8. Wszystko to daje możliwości gościom indywidualnym jak i podróżującym służbowo.
 

Hotel Zamek Pułtusk ( Dom Polonii )
Pułtusk
Hotel Zamek Pułtusk ( Dom Polonii )

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel z szeroką bazą konferencyjno szkoleniową. Posiada bardzo dużo sal do spotkań biznesowych. Wszystkie wyposażone w niezbędny sprzęt i szerokopasmowy Internet. Obsługa pomaga w organizacji szkolenia. Jest to idealne miejsce na duże spotkania konferencyjno szkoleniowe jak również mniejsze kameralne spotkania.    

Lokalizacja 

Hotel zlokalizowany jest bardzo pięknej, malowniczej okolicy miasta Pułtusk.. Dookoła rozpościera się rzeka. Historyczne miejsce. Zamkowy klimat.  Wszystko wygląda bardzo imponująco. Łatwy jad. Wszędzie blisko. Idealne miejsce na odpoczynek nad wodą. Cisza, las, zieleń i spokój. Super miejsce do odpoczynku o każdej porze roku.
 

Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort****
Kępa k/Sochocina
Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort****

Sale konferencyjne obiektu

Hotel z idealnym zapleczem konferencyjny. Bardzo przestronne i komfortowe sale. Pomieszczą 300 gości biznesowych. Nowoczesne wyposażenie, Internet i wiele udogodnień dla gości. Profesjonalna obsługa do pomocy przy każdym spotkaniu biznesowym. Każda impreza firmowa będzie dopięta na ostatni guzik.

Lokalizacja 

Hotel zlokalizowany w przepięknej okolicy. Wśród łąk i lasów. Blisko do Warszawy. Bardzo łatwy dojazd. Wszędzie blisko. Goście mogą skorzystać z rekreacji na świeżym powietrzu. Nie ma tu czasu, aby się nudzić. Jest zarówno super miejsce na wyjazd biznesowy jak również w celach turystycznych z całą rodzina.

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Jabłonna
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dom Zjazdów i Konferencji PAN to dostępność wielu pomieszczeń konferencyjnych, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach. W obiekcie dostępnych jest aż 9 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Sale pozwalają na różny układ krzeseł. Największa jest w stanie pomieścić nawet 170 osób. Najmniejsze oferują natomiast po 10 miejsc i idealne sprawdzą się na zorganizowanie spotkania zarządu firmy. Każdy z gości korzystający z przestrzeni konferencyjnej znajdzie odpowiednie pomieszczenie dla siebie i będzie zachwycony standardem oferowanym przez obiekt. Wszystkie sale są kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, który pozwala na komfortowe skorzystanie z danej przestrzeni

Lokalizacja

Pałac znajduje się w Jabłonnie czyli miejscowości znajdującej się w bliskiej odległości Warszawy. W odległości do 15 km znajdują się takie atrakcje jak Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy, Pomnik Powstania Warszawskiego czy Zamek Królewski. Znakomite położenie obiektu gwarantuje wysoki komfort przebywania w nim i wpływa na radość z wybrania tego właśnie miejsca pod organizację konferencji.

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Żelechów
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych dla grup liczących nawet 800 osób. W hotelu dostępnych jest 19 w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych, które wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dzięki czemu każde spotkanie biznesowe i konferencja przebiegać będzie w sposób komfortowy. Infrastruktura obiektu sprawia, że każde szkolenie, konferencja czy pokaz zorganizowane zostaną na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe, dzięki nowoczesnemu systemowi rozsuwanych drzwi pomogą zaaranżować najważniejsze wydarzenia.

Lokalizacja

Pałac Żelechów usytuowany jest w niedalekiej odległości od Warszawy. Jest miejscem, w którym każdy z naszych gości może cofnąć się w czasie. Unikatowy klimat obiektu oraz doskonała obsługa sprawia, że każdy poczuje się wyjątkowo. Dostępne SPA&Wellness to skarb ukryty we wnętrzach pałacu. Przestrzeń relaksu i odpoczynku dla każdego z gości. 

Mercure Hotel Wiązowna Brant
Wiązowna - Warszawa
Mercure Hotel  Wiązowna Brant

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Brant to  wiele możliwości na zorganizowanie profesjonalnych prezentacji, szkoleń, konferencji, spotkań branżowych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 7 sal wielofunkcyjnych, klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia, zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny w tym flipchart, ekran, projektor, mikrofon, nasze salę mogą pomieścić od 200 do 30 osób, wedle życzenia i potrzeb naszych klientów. Nasz zespół to doświadczeni, profesjonalni pracownicy służący radą i wsparciem. Organizujemy przerwy kawowe z dyskretną, elegancką obsługa.

Lokalizacja

Hotel Brant położony jest w bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego ParkuKrajobrazowego zaledwie 20 km od centrum Warszawy. Bliskość tętniącej życiem Stolicy a zarazem możliwość relaksu, wyciszenia w wyjątkowym otoczeniu czyni nasz hotel niezwykle atrakcyjnym miejscem.

Hotel Chopin
Sochaczew
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chopin to oprócz miejsc noclegowych również bogate zaplecze konferencyjne. Hotel udostępnia dla organizatorów wydarzeń aż 4 sale konferencyjne o różnej dostępności miejsc. Największa sala została stworzona z myślą o osobach, które pragną zorganizować wydarzenie dla dużej liczby gości. Możliwe jest bowiem pomieszczenie nawet 400 osób w układzie kinowym. Dwie najmniejsze sale są natomiast przeznaczone do organizacji wydarzeń dla 30 osób. W zależności od własnych potrzeb możliwe jest zatem wybranie takiej przestrzeni, która wpasuje się w oczekiwania i będzie spełniała wszystkie wymagania. Za każdym razem uda się wybrać przestrzeń, która spełni wszystkie wymagania i która będzie gwarantowała dostęp do wszystkich nowoczesnych urządzeń, umożliwiających zorganizowanie konferencji. Każda z sal wyposażona jest w rzutniki, ekrany oraz odpowiednie nagłośnienie.

Lokalizacja

Lokalizacja obiektu działa bardzo wyraźnie na jego korzyść. W niedalekiej odległości znajduje się Puszcza Kampinoska oraz takie miejscowości jak Żelazowa Wola i Niepokalanów. Dojazd do obiektu z Lotnika Okęcie czy dworca Warszawa Centralna zajmuje mniej niż 40 minut.

Talaria Resort & SPA
Trojanów
Talaria Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie konferencje organizowane są w 3 salach, z których dwie to kameralne mieszczące do 30 osób, zaś jedna przeznaczona jest na większe spotkania do 200 uczestników. Posiadają one kompleksowe wyposażenie takie jak wysokiej klasy nagłośnienie, rzutniki i ekrany. Goście mogą korzystać również z flipchartu oraz bezprzewodowego internetu. Zabytkowa architektura oraz elegancki wystrój zapewniają niezapomniane doznania oraz nadają idealnego klimatu do przeprowadzania owocnych spotkań. Wypoczynek po nich zapewnia strefa wellness wyposażona w basen, jacuzzi oraz sauny. Aktywny relaks umożliwia sala cardio i siłownia. Hotel posiada również restaurację z tarasem, w której można sprawdzić smak lokalnej kuchni. Posiada również bogatą ofertę noclegową z apartamentami w 4 standardach zawierających komfortowe łóżka, ręczniki telewizory oraz materiały piśmiennicze.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w miejscowości Trojanów niedaleko drogi S17 mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Lublinem. Hotel łączy w sobie zatem spokojną okolicę ze świetnym skomunikowaniem. 

Hotel Pałac Alexandrinum
Poświętne
Hotel Pałac Alexandrinum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Pałac Alexandrinum to luksusowy hotel, który kierowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają idealnego miejsca na zorganizowanie spotkania czy konferencji. Obiekt do użytku gości oddaje 5 pomieszczeń, które łącznie pozwalają na przyjęcie nawet 600 osób. Największa sala posiada powierzchnię 268 m2 i jest przystosowana w układzie kinowym do przyjęcia ponad 200 osób. Najbardziej kameralne pomieszczenie jest natomiast przeznaczone dla spotkań w gronie do 10 osób. Każdy z klientów biznesowych z oferty obiektu będzie w stanie bez problemu wybrać coś dla siebie i będzie zachwycony możliwościami, które są oferowane przez hotel. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny, a personel hotelu jest w stanie zadbać o przerwę kawową i poczęstunek dla gości.

Lokalizacja

Obiekt mieści się jedynie 30 km od Warszawy. Położony jest w strefie Natura 2000 i daje bliski kontakt z przyrodą. Dzięki temu jest to idealne miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w ciszy. Idealny wybór dla gości ceniących sobie spokój i uwielbiających długie spacery.

DACPOL Sp z o.o
Piaseczno
DACPOL Sp z o.o

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dacpol  Sp zo.o to miejsce stworzone to przeprowadzenia na najwyższym poziomie konferencji, szkoleń czy seminarium. Sale które przygotowaliśmy są uniwersalne z możliwością dowolnego ustawiania stołów i krzeseł i są w stanie pomieścić od 100  do 20 osób. Komfort zapewniają klimatyzacja, bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Nasi pracownicy to doświadczony zespół wspierający naszych klientów na każdym etapie przygotowań. Możemy także przygotować przerwy kawowe.

Lokalizacja

Dacpol  Sp  zo.o jest zlokalizowany w Piasecznie blisko centrum Warszawy i lotniska Okęcie. Wszystko to sprawia że jesteśmy atrakcyjnym miejscem dla gości biznesowych i turystycznych.

Airport Hotel Okęcie****
Warszawa
Airport Hotel Okęcie****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Planujesz konferencję, szkolenie, seminarium, wydarzenie prywatne Airport  Hotel Okęcie jest miejscem dla Ciebie. Mamy do dyspozycji 17 sal mogących pomieścić od 700 do 20 osób, daje to możliwość zorganizowania dużego spotkania a także bardziej kameralnego. Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawi iż każde spotkanie będzie przygotowane na najwyższym poziomie. Sale są klimatyzowane, eleganckie, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, możliwością zaciemnienia, posiadają nowoczesne systemy nagłośnienia, rozbudowane możliwości multimedialne. Przygotujemy przerwy kawowe z obsługą na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych gości mamy także catering.

Lokalizacja

Airport Hotel Okęcie znajduje się niedaleko Lotniska Okęcie jest więc miejscem dla osób podróżujących krajowo czy też za granicę. Lokalizacja hotelu pozwala na łatwy dojazd do centrum miasta korzystając z transportu publicznego,
jesteśmy idealną bazą w podróży służbowej czy turystycznej.

Pałac Rozalin
Nadarzyn
Pałac Rozalin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Rozalin przygotował specjalną ofertę z myślą o klientach biznesowych i specjalnie dla nich oferuje rozbudowane zaplecze konferencyjne. Wewnątrz hotelu zlokalizowana jest sala główna, która umożliwia zorganizowanie wydarzenia nawet dla 50 osób. Pomieszczenie jest przygotowane z myślą o wymagających klientach i oferuje wszystko co niezbędne do zorganizowania konferencji, która będzie na najwyższym poziomie. W razie potrzeby dostępny jest również namiot bankietowy, który przeznaczony jest pod większe wydarzenia. Wewnątrz namiotu możliwe jest pomieszczenie nawet 500 osób w układzie kinowym. Namiot jest oczywiście klimatyzowany i doskonale wyposażony, aby organizacja wszelkich wydarzeń przebiegała komfortowo i nie dostarczała kompletnie żadnych problemów.

Lokalizacja

Zlokalizowany w Rozalinie obiekt znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy. W bliskiej odległości od pałacu znajduje się duży park oraz wiele miejsc pozwalających na wypoczynek na świeżym powietrzu. Pałac Rozalin to doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowej przestrzeni do wyciszenia się i spędzenia czasu.

Hotel Czardasz
Płock
Hotel Czardasz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Czardasz to luksusowy obiekt, który jest położony w malowniczym rejonie i został przygotowany z myślą o klientach biznesowych. W hotelu do dyspozycji oddano aż 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych. Największa sala jest przystosowana do zorganizowania wydarzenia nawet dla 150 osób. Pozostałe to natomiast mniejsze pokoje, które sprawdzą się podczas bardziej kameralnych spotkań. Mogą posłużyć do zorganizowania niewielkiego szkolenia czy spotkania rady nadzorczej. Dostępna jest również reprezentacyjna sala VIP, która zapewnia znakomite warunki do zorganizowania spotkania. Hotel Czardasz dysponuje również nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, który wpływa na wyższy poziom organizowanych konferencji i szkoleń.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w pobliżu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Zaledwie 5 km dzieli hotel od centrum miasta. Goście obiektu mają zagwarantowany bardzo wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w stolicy i wiele miejsc parkingowych.

Windsor Hotel****
Serock
Windsor Hotel****

Zaplecze konferencyjne obiektu.

Windsor Hotel to miejsce stworzone dla organizowania wszelakich konferencji, szkoleń, seminariów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 32 klimatyzowane, eleganckie sale konferencyjne, posiadają one możliwość
modułowej konfiguracji przestrzeni, organizowanie wideokonferencji, są wyposażone w lustra weneckie, mamy także kameralne sale VIP. Najnowocześniejszy sprzęt w tym ekran i projektor, bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, nagłośnienie stacjonarne i mikrofon, rzutnik slajdów, sprzęt TV/Wideo, odtwarzacz DVD. Możemy zorganizować wydarzenie nawet do 1000 osób. Nasi pracownicy do doświadczeni profesjonaliści, a koordynator biznesowy służy stałym wsparciem i pomocą.

Lokalizacja

Hotel Windsor położony jest w pięknym otoczeniu nad Zalewem Zegrzyńskim blisko natury, zaledwie 30 minut   jazdy samochodem od Warszawy. Taka lokalizacja sprawia iż jesteśmy wymarzonym miejscem do wypoczynku,
relaksu a także spotkania zawodowego.

Aparthotel Stara Przędzalnia
Żyrardów
Aparthotel Stara  Przędzalnia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Aparthotel to luksusowy obiekt na hotelowej mapie stolicy. W hotelu dostępnych jest 5 sal konferencyjnych, które pozwalają na organizowanie różnych spotkań dla najbardziej wymagających gości. Największa dostępna w obiekcie sala w układzie kinowym jest w stanie pomieścić do 100 osób. Najmniejsza to natomiast kameralna przestrzeń dla 12 osób. Każde z pomieszczeń dysponuje rzutnikiem, ekranem i wysokiej klasy nagłośnieniem. Dodatkowo uczestnicy konkretnych wydarzeń mają do dyspozycji także 2 restauracje, w których czekają na nich pyszne posiłki. Obsługa hotelu zawsze koncentruje się na zadowoleniu wszystkich gości i ma dla nich przygotowaną bardzo interesującą ofertę, która umożliwia miłe spędzenie czasu w hotelu i gwarantuje wysoki komfort przebywania w nim.

Lokalizacja

Aparthotel Stara Przędzalnia mieści się w Żyrardowie. Miejscowość znajduje się 45 km od Warszawy oraz 95 km od Łodzi. W pobliżu znajduje się autostrada A2, która umożliwia łatwy dojazd do stolicy czy pobliskich miejscowości. Jest to zatem idealne miejsce do miłego spędzenia czasu i zorganizowania konferencji lub szkolenia.

Holiday Inn Warszawa Józefów
Józefów k/Otwocka
Holiday Inn Warszawa Józefów

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefów mieści w sobie aż 12 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Różnią się one powierzchnią i przeznaczeniem umożliwiając organizację zarówno dużych jak i kameralnych spotkań. Łącznie do dyspozycji jest 650m2 powierzchni mogącej pomieścić do 600 osób. Sale posiadają cały potrzebny sprzęt taki jak projektory, mikrofony, głośniki, flipcharty i szybki internet. Na specjalne życzenie obsługa hotelu zapewnia pomoc techniczną oraz kabinę do tłumaczeń symultanicznych. Goście mogą korzystać również z namiotu sferycznego, Grill House oraz zielonego terenu o powierzchni 11ha umożliwiającego organizację spotkań plenerowych do 5000 uczestników. W hotelu znajduje się również bogate centrum rozrywkowo-relaksacyjne obejmujące basen, siłownię, spa, korty tenisowe oraz golf park.

Lokalizacja

Hotel znajduje się ok. 18 km od centrum Warszawy, z którego łatwo dotrzeć samochodem lub   Szybką Koleją Miejską. Bliskość lasu oraz odejście od zgiełku miasta pozwala na skupienie i relaks.

Hotel Warszawianka
Serock
Hotel Warszawianka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Warszawianka to najwyższa klasa wśród obiektów przeznaczonych na spotkania biznesowa. Potężna oferta sal konferencyjna, sprzęt niedostępny prawie nigdzie indziej oraz idealna lokalizacja sprawiają, że nie ma on sobie równych. Posiada aż 32 sale w tym salę konferencyjną mogącą pomieścić aż do 1200 osób. Łącznie obiekt dysponuje 1600m2 powierzchni konferencyjnej i jest w stanie zakwaterować do 700 osób. Sale poza standardowym wyposażeniem takim jak nagłośnienie, rzutnik czy szybkie Wi-fi dysponują także systemem digital signage, systemem sterowania AV oraz tłumaczeniem symultanicznym. Ponadto dla gości dostępna są modułowa scena, parkiet a nawet powierzchnia magazynowa. Warta uwagi jest również bogata oferta rekreacyjna obejmująca m.in. korty tenisowe, siłownię, saunę, spa i bilard.

Lokalizacja

Hotel mieści się ok. 20km od lotniska w Modlinie oraz ok 30km od centrum Warszawy. Dojazd samochodem ułatwia darmowy parking oraz bliskość krajowej drogi nr 61 prowadzącej do stolicy.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Ożarów Mazowiecki
Hotel Lamberton Business & Conferences

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lamberton Business&Conferences to obiekt z bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, które umożliwia organizowanie przeróżnych wydarzeń. Obiekt do dyspozycji klientów oddaje aż 11 pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz warsztatów. Każda z sal posiada kompleksowe wyposażenie i gwarantuje idealne warunki do prowadzenia spotkań. Dodatkowo w razie potrzeby modułowa budowa sal umożliwia ich połączenie i w rezultacie otrzymanie przestrzeni dla nawet 300 osób. Pojedyncze pomieszczenia oferują miejsca dla 50 lub 70 osób w układzie kinowym. W hotelu możliwe jest zarówno organizowanie bardzo dużych konferencji, jak i kameralnych spotkań w niewielkim gronie. Podczas każdego z wydarzenia można również liczyć na wsparcie personelu zatrudnionego w obiekcie.

Lokalizacja

Hotel mieści się na przedmieściach Warszawy i jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy. Obiekt znajduje się na ulicy Poznańskiej 492 w Ołtarzewie i gwarantuje możliwość łatwego dojazdu do hotelu własnym samochodem. Na plus działa również odległość jedynie 19 km od lotniska Okęcie.

Manor House SPA****- Pałac Odrowążów*****
Chlewiska
Manor House SPA****- Pałac Odrowążów*****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Manor House to odpowiednie miejsce dla stworzenia konferencji, seminariów, szkoleń.  Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy 10 sal zapewniających komfort i luksus pracy, są klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia najnowocześniejszy sprzęt w tym ekran, projektor, flipchart, sprzęt TV/Video, mikrofon. Nasza największa sala, reprezentacyjna, zwana salą Balową może pomieścić do  130  osób, klimatyczna sala Bankietowa osób 20, nasze sale są przygotowane do przyjęcia różnej liczby osób wedle życzenia klienta. Mamy catering, zorganizujemy przerwy kawowe, a nasi pracownicy są cały czas do dyspozycji naszych gości.

Lokalizacja

Manor House to butikowy hotel zlokalizowany w mazowieckich Chlewiskach, blisko trasy Warszawa- Kraków, w pięknym otoczeniu sprzyjającym wypoczynkowi, odprężeniu, romantycznemu pobytowi we dwoje. Piękny przypałacowy park pozwoli na rozkoszowanie się przyrodą, spacery i wiele innych atrakcji.

woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Darek C.
Często podróżując zwracam sporą uwagę na niebanalne hotele i ciekawe wnętrza. La Regina jest w pięknej, zabytkowej kamienicy. To świetne miejsce do pracy i wypoczynku. Udało mi się tu zrobić niesamowite zdjęcia dla jednego z klientów. Dla mnie wielki plus za pomocną obsługę, nikomu nie przeszkadzało, że chodzę i pstrykam z aparatem, wręcz przeciwnie. Wszyscy byli ciekawi efektów mojej pracy. Wybrałam to miejsce też z uwagi na lokalizację, bo zależało mi na okolicach rynku Nowego Miasta. Mimo położenia w tych okolicach, w hotelowych pokojach była cisza i spokój, są tu świetne warunki do wypoczynku.

A spacer historycznymi uliczkami to super opcja na niespieszne poznanie miasta. W okolicy jest też sporo knajpek, w tym gruzińska, do której staram się wracać za każdym razem kiedy tu jestem. Miejsce z klimatem i bardzo komfortowe, dla mnie to wszystko czego potrzebuję. Polecam każdemu. La Regina woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne La Regina woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje La Regina woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Róża Nstos.
Jeśli zależy Ci na maksymalnym komforcie podczas pracy to Biurowiec Intraco to najlepszy wybór. Sala konferencyjną są świetnie wyposażone, jest tu cała masa nowoczesnych sprzętów. Ekrany, rzutniki - wszystko to działa bez zarzutu, a to bardzo ważne. Nie lubię się martwić, że podczas prowadzenie szkolenia będą miał jakieś problemy techniczne.

A tu na prawdę wszystko funkcjonuje jak trzeba. Sama lokalizacja też jest bardzo dobra, często podróżuję pociągiem i staram się wybierać takie miejsca, gdzie dojazd nie będzie oznaczał korków i nerwów, że taksówka nie dojedzenie na czas. Dla mnie to, że sama szkoleniowa jest gdzie indziej niż hotel to plus. Dzięki temu mogę trochę rozgraniczyć pracę i wypoczynek, a tu w okolicy jest cała masa fajnych hoteli, za nie duże pieniądze. Ode mnie duży plus i polecam. Biurowiec Intraco woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Biurowiec Intraco woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje

Heniek
Nie wiem jak to się stało, że dopiero niedawno trafiłem do Galerii Zachęta, a zdecydowanie jest warte polecenia. To miejsce nie tylko dla fanów historii i sztuki, mnie zachwyciła sama architektura. Budynek jest imponujący, a wnętrza zawierają tyle detali, że nie mogłem się napatrzeć. Dla miłośników historii na pewno nie będzie zaskoczeniem, że to tu postrzelono prezydenta Narutowicza. Dla mnie to duża ciekawostka, nie miałem wcześniej o tym pojęcia. Sama galeria jest też dobrze zlokalizowana, ja z hotelu doszedłem tu krótkim spacerem, Galeria jest niedaleko placu Marszałka Piłsudskiego.

Ogólnie to dobre miejsce na wyruszenie na lepsze poznanie Stolicy. Każdy znajdzie tu coś dla sienie, nie brakuje klimatycznych i zabytkowych obiektów. Ja polecam też wybrać się do ogrodu Saskiego, teraz, wiosną prezentuje się świetnie. Niedaleko jest też wiele dobrych knajpek i kawiarni. Następnym razem zabiorę tu rodzinę. Ode mnie wielki plus. Galerii Zachęta woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Galerii Zachęta woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje Galerii Zachęta woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Lilka
Lubię bardzo kiedy hotele wyróżniają się spośród innych. A Warszawski Dom Technika wygląda obłędnie, to co można zobaczyć na zdjęciach to nic, w porównaniu z widokiem, kiedy staniemy przed tą przepiękną, zabytkową kamienicą. Dla mnie wielkie wow. Wnętrza też mnie nie rozczarowały. Jest tu całkiem spore zaplecze konferencyjne. Korzystałam z jednej z sal, a praca tu była komfortowa. Bardzo duży plus za pomoc przy organizacji. Pracownicy stanęli na wysokości zadania i zadali o wszystko, łącznie z cateringiem.

Bardzo podoba mi się takie fachowe podejście. Ja często podróżuję pociągiem i dobra lokalizacja tego hotelu to dla mnie też wielki plus. Nie musiałam się martwić, że utknę gdzieś w korkach i będę na ostatnią chwilę. To też dobre miejsce na wypad na zwiedzanie Warszawy. Zabrałam swoich gości na Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, a zwłaszcza Nowy Świat to super miejsce z wieloma klimatycznymi knajpkami i barami. Chętnie tu jeszcze wrócę. Warszawski Dom Technika woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Warszawski Dom Technika woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje Warszawski Dom Technika woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Czarek
Często podróżując wybieram hotele sieci Ibis, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, a wolę raczej unikać przykrych niespodzianek. To dobre miejsce i do wypoczynku i do pracy, bo sporo moich wizyt było raczej biznesowych. Na pewno na plus oceniam tutejsze zaplecze konferencyjne. Niczego tu nie brakuje, jest nowoczesny sprzęt i spora przestrzeń. A to ważne, kiedy w takiej sali spędzamy po 6-8 godzin kilka dni z rzędu. Same pokoje też jak najbardziej na plus, można w nich dobrze wypocząć.

Miejsca jest całkiem sporo, a łózko bardzo wygodne. Fajnie, że w łazience jest więcej przestrzeni niż na ogól w hotelowych pokojach. Samo miejsce to też kawał historii, w tej lokalizacji znajdowało się kiedyś getto, a niedaleko obecnie jest Muzeum Polin, które uważam, że każdy powinien odwiedzić. A i na koniec jeszcze chciałem pochwalić bardzo sympatyczną obsługę. Zdecydowanie polecam. hotele sieci Ibis woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne hotele sieci Ibis woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje

Helena F.
Jeśli szukasz hotelu o wysokim standardzie to ja zdecydowanie polecam Hotel Bristol. Sporo jeżdżę czy biznesowo czy prywatnie i zwracam uwagę na całą masę detali i szczegółów. Tu od początku zaplusowali mi pracownicy recepcji. Bardzo mili i pomocni, a to niestety nie często się zdarza. Same pokój bez zarzutu. Łóżko bardzo wygodne, a sam pokój zaskoczył mnie wielkością, jak na standardy hotelowe to było tu sporo miejsca. I na prawdę widać tu dbałość o najmniejsze szczegóły. Sama lokalizacja też bardzo dobra, nie daleko stąd w wiele ciekawych miejsc. To dobre miejsce, żeby wypoczętym zacząć zwiedzanie Warszawy.

A z ciekawostek, a ja lubię takie smaczki, w tym hotelu spała Królowa Brytyjska. To fajne uczucie być we wnętrzach, gdzie przybywała tak niesamowicie interesująca postać. Dla mnie wielkie wow. Sam hotel oceniam za bardzo dobre, luksusowe miejsce. Na pewno warto się tu wybrać. Hotel Bristol woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Hotel Bristol woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje Hotel Bristol woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Jarek spod Wwy
Hotel Raffles Europejski to czysty luksus i elegancja. Ten hotel jest wysoko na mojej liście ulubionych i chyba, przebijają go tylko te z Wiednia i Pragi. Sam budynek jest niesamowity, a lubię takie niestandardowe budynki z ciekawą historią. To jeden z najstarszych hoteli w mieście, a dodatkowym smaczkiem jest to, że to był jeden z ulubionych hoteli kiedy Rolling Stones przyjeżdżali do Stolicy. Fajnie tam być, wiedząc że takie sławy były w tych samych wnętrzach.

Dla mnie poza samym wystrojem wielki plus za pyszną kuchnię, kucharze robią tu na prawdę cuda i dla tych dań warto wracać. Zwracam też uwagę na lokalizację, a ten hotel jest dobrze położony. To super miejsce z niesamowitym klimatem. Bardzo chętnie tu wrócę do zdecydowanie warto. Zapamiętajcie to miejsce. Hotel Raffles Europejski woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Hotel Raffles Europejski woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje

Grzegorz Zawada
Hotel Sofitel to jeden z bardziej luksusowych hoteli w jakich miałem okazję być. Akurat ja byłem tu służbowo, ale to dobre miejsce dla każdego. Od siebie mogę tylko powiedzieć, że organizacja konferencji była na prawdę na wysokim poziomie i widać w tym duży wkład pracowników. Ich pomoc była nieoceniona, a jednocześnie obsługa jest niesamowicie sympatyczna. Jedną z atrakcji już po konferencji był wieczór w kasynie obok. To moja pierwsza wizyta, ale chętnie wrócę. Bawiłem się świetnie, nie sądziłem że to może być taka doskonała rozrywka. Same pokoje dla mniej jak najbardziej na plus, fajnie że było wygodne biurko do pracy.

Korzystając z dobrej lokalizacji w pobliżu Placu Piłsudskiego wybrałem się też w końcu na spacer po stolicy. Ogród Saski to świetne miejsce. Ogólnie sam hotel to dla mnie miejsce nowoczesne, eleganckie i zadbane. Z pewnością przyjazne dla biznesu. Polecam. Hotel Sofitel woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Hotel Sofitel woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje Hotel Sofitel woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Piotrek Wro
Hotel Warszawa to miejsce to, którego chętnie wracam. Całość obiektu jest po kapitalnym remoncie, a wnętrza są bardzo komfortowe i eleganckie. Zdecydowanie chwalę sobie tu wygodne łóżko i wszystkie potrzebne udogodnienia w pokoju. Duży plus za bardzo miękkie ręczniki. W sali konferencyjnej pracuje się dobrze, jest tu szybki internet, i nie trzeba się co chwilę denerwować, że coś przerywa. Wygodne fotele, jasna przestrzeń - dla mnie wszystko ok. W kwestii samego hotelu to bardzo lubię tutejszą strefę spa i polecam każdemu znaleźć godzinę na relaks.

Dojazd do hotelu nie zajmuje wiele czasu, niedaleko jest Świętokrzyska, Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. Zwłaszcza ta ostatnia, to jedno z moich ulubionych miejsc na wypad po części oficjalnej do knajp i barów. Lubię klimat tego miejsca. Szkoda, że u mnie w mieście brakuje takich miejsc. Ogólnie sam fakt, że to moja już 4 wizyta w tym hotelu najlepiej świadczy o tym że to miejsce warto odwiedzenia. Hotel Warszawa woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Hotel Warszawa woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje

Organizatorka
Hotel Gromada to świetne miejsce na konferencję. Organizowałam tu event firmowy i bardzo polecam. Sama sala konferencyjna nowoczesna i bardzo dobrze wyposażona, nowoczesne ekrany i rzutniki była bardzo proste w obsłudze. Wielki plus za catering - bufet kawowy to był strzał w dziesiątkę, a małe przekąski szybko znikały. W hotelu jest kasyno, gdzie świetnie bawiliśmy się wieczorową porą.

Ja korzystałam z opcji z noclegiem. Na plus zaskoczyły mnie przestronne pokoje i cisza i spokój, chociaż sam hotel znajduje się w centrum Warszawy.
Taka ciekawostka, której dowiedziałam się od przemiłej pani na recepcji - to właśnie w tej okolicy zaczęło się Powstanie Warszawskie. Ogólnie sama lokalizacja to fajna opcja na poznanie lepiej okolicy i historii. Warto w miarę możliwości wybrać się na zwiedzanie w tygodniu, jest o wiele mniej ludzi. Niedaleko hotelu jest wiele fajnych knajpek. Staram się wybierać te z klimatem, a niedaleko jest historyczna pijalnia Wedla. Zawsze wychodzą stąd z zapasem czekolady. Hotel Gromada woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne Hotel Gromada woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Konferencje Hotel Gromada woj. Mazowieckie (Mazowsze) - Sale konferencyjne

Dodaj opinię

Nasi partnerzy