Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Gliwice - 14 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Trzy Światy
Gliwice
Hotel Trzy Światy

Zaplecze konferencyjne

Obiekt szkoleniowy oferuje 4 klimatyzowane sale konferencyjne: największa Sala Kolumnowa, następnie Sala Klonowa oraz Sala Orzechowa i Winiarnia. W każdej z nich można zorganizować spotkanie lub cykl spotkań biznesowych, konferencję, szkolenie lub inne eventy.

Lokalizacja

Hotel 3 Światy zlokalizowany jest przy ulicy  Kilińskiego 14A, tuz obok przebiegają dwie ważne drogi: Autostrada A4 i Autostrada A2. 850m od obiektu znajduje się Aeroklub i Lotnisko Gliwice. 4km od obiektu Dworzec Kolejowy oraz 6km Dworzec Autobusowy.

ul. Akademicka 50, Gliwice

tel. 32 444 26 00

Hala widowiskowo-sportowa Podium

Gliwice, Gliwice

tel.

Hotel Diament Plaza Gliwice****

ul.Zwycięstwa 30, Gliwice

tel. 32 721 70 00

Hala Gliwice - OBIEKT W BUDOWIE

Akademick, Gliwice

tel.

Centrum Edukacji i Biznesu NOWE GLIWICE

ul. Bojkowska 37, Gliwice

tel. 32 33 93 110

Hotel Mikulski

Dąbrowskiego 24, Gliwice

tel. (0-32) 331-82-01

Hotel Piast

ul.Chodkiewicza 33, Gliwice

tel. (0-32) 231-26-32

Hotel Silvia Gliwice (OTWARCIE 2011)

ul. Studzienna, Gliwice

tel. 32 274 85 08

Qubus Hotel Gliwice

Dworcowa 27, Gliwice

tel. (0-32) 300-11-00

Dworek pod platanem

marcina 35, Gliwice

tel. 537116336

Wielicka 16 Sale Konferencyjne

ul. Wielicka 16, Gliwice

tel. 32 232 02 67

Sale konferencyjne w okolicy - Gliwice

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     700
Największa
sala
img     124
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     20
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     180
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

img

Gliwice - miasto konferencji

Źródło: https://gliwice.eu

Co zobaczyć?

Gliwice to znane miasto w województwie śląskim o bogatej historii i nowoczesnej infrastrukturze. Choć często kojarzone jest z kopalniami, w rzeczywistości to piękne, zabytkowe miasto, w którym znajdziemy sporo ciekawych obiektów, a także miejsc pełnych zieleni. W Gliwicach warto wybrać się między innymi na rynek, który nadal posiada cechy zabudowy średniowiecznej. Znajduje się tu ratusz, fontanna neptuna, a także podziemne korytarze, o których mało kto wie znajdując się na powierzchni. Atrakcyjnym turystycznie obiektem jest również gliwicki zamek, który kiedyś był średniowieczną warownią, a obecnie znajduje się w nim muzeum. W Gliwicach warto również zobaczyć Kolejkowo – największą w Polsce makietę kolejową, dużą Palmiarnię znajdującą się w Parku Chopina, a także ciekawy zabytek techniki – radiostację, która jest najwyższą drewnianą konstrukcją na świecie. Jak widać, w Gliwicach coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele zwiedzania, jak i miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto się tu wybrać chociażby na weekendowe zwiedzanie.

Gliwice - miasto konferencji


Zaplecze konferencyjne

Gliwice są nie tylko pięknym miastem, ale również dosyć rozwiniętym centrum biznesowym. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd, a także wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że w mieście bardzo często odbywają się konferencje, szkolenia, wydarzenia branżowe i spotkania biznesowe nawet na dużą skalę. W mieście i okolicach znajdziemy wiele hoteli, pensjonatów, centrów biznesowych i sal konferencyjnych na wynajem. Coś dla siebie znajdą organizatorzy wydarzeń szukający lokalizacji w centrum miasta, jak i ci, którym zależy na położeniu z dala od ulicznego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody. Obiekty konferencyjne mają rozbudowaną ofertę, poza wynajmem sal gwarantują ich świetne wyposażenie, zapewniają wyżywienie, noclegi dla uczestników kilkudniowych wydarzeń. Wiele z hoteli to także ośrodki SPA, w których można pomiędzy spotkaniami korzystać z licznych zabiegów relaksujących czy upiększających. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w doskonałej lokalizacji, Gliwice z pewnością będą odpowiedzią idealną.


Gliwice - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo