img

Trwa budowa Hotelu Puro w Poznaniu

Fot. www.freedigitalphotos.net

Spółka Puro Hotels otwiera w Polsce kolejny hotel. Tym razem przedsiębiorstwo wybrało stolicę Wielkopolski - Poznań. Będzie to nietypowy jak na polskie warunki hotel. Dlaczego?

W Poznaniu trwa budowa jednego z hoteli należących do spółki Puro Hotels. Budynek powstaje u zbiegu ulic Wronieckiej, Stawnej i Żydowskiej. Jest to nietypowa inwestycja, bowiem hotele sygnowane marką Puro Hotels nazywane są inteligentnymi hotelami. W samym hotelu nie ma tradycyjnej recepcji, a maksymalne uproszczenie i skrócenie procedur czynią hotel niemalże samoobsługowym. Do dyspozycji gości przez całą dobę jest profesjonalna obsługa oraz wirtualny „Puro consierge”.

Działka, na której stanie poznański Hotel Puro, ma aż 1650 metrów kwadratowych. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 140 komfortowych pokoi. Planowane otwarcie hotelu przewidziane jest na początek lata 2014 r. Nie jest to jedyny obiekt, w który inwestuje sieć Puro Hotels – aktualnie powstaje jeszcze jeden w budynek – w Gdańsku, a w niedalekiej przyszłości ma zostać uruchomiony także punkt w Łodzi.

Data publikacji: 16.11.2013

Najnowsze newsy branżowe - wielkopolskie

Nasi partnerzy