Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


3224 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Radisson Blu, Sopot
Sopot (pomorskie)
Hotel Radisson Blu, Sopot
Hotel Radisson Blu, Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Radisson Blu mieszczący się w Sopocie to prestiżowy obiekt skierowany do najbardziej wymagających klientów. Hotel oddaje aż dwa piętra przestrzeni konferencyjnych, których łączna powierzchnia przekracza 2000 m2. Na dostępnej przestrzeni mieszczą się zarówno małe sale mieszczące do 10 osób, jak i bardzo duże przestrzenie konferencyjne. Największa Sala Balowa dostępna w hotelu jest w stanie zmieścić do 1000 osób. Dzięki temu Hotel Radisson to idealny wybór w przypadku chęci organizowania różnych wydarzeń bez względu na ich charakter. Każda z sal wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, który wpływa na postrzeganie wydarzenia przez uczestników. W razie potrzeby istnieje również możliwość organizowania spotkań w znajdującym się przy hotelu ogrodzie.

Lokalizacja

Hotel Radisson Blu mieści się w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Obiekt ten dzięki położeniu w najpopularniejszym nadmorskim kurorcie w Polsce przyciąga wielu klientów o każdej porze roku i oferuje dla nich mnóstwo atrakcji, które umożliwiają miłe spędzenie czasu. Obiekt swoją ofertę kieruje przede wszystkim do wymagających klientów.

Hotel Europa ****
Starachowice (świętokrzyskie)
Hotel Europa ****
Hotel Europa ****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 7 przestronnych sal konferencyjnych. Ogółem licząca kilkaset metrów kwadratowych przestrzeń konferencyjna podzielona została na tematyczne sale o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie spotkań liczących od 50 do nawet 350 osób wewnątrz dostępnych przestrzeni. Obiekt dbając o zadowolenie wszystkich gości oddaje do ich dyspozycji kompletny sprzęt stworzony do prowadzenia szkoleń oraz gwarantuje w każdej sali dostęp do szybkiego Internetu. Warunki do organizowania różnego rodzaju spotkań są dzięki temu bardzo dobre i można szczęśliwym z postawienia na ofertę sal konferencyjnych od Hotelu Europa. Obiekt na czas spotkań jest w stanie zapewnić również obsługę cateringową wszystkich gości.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 76A. Ta średniej wielkości miejscowość gwarantuje mnóstwo atrakcji, a dodatkowo znajduje się na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza łżeckiego. Dzięki temu daje bliskość natury i możliwość odcięcia się od miejskiego zgiełku.

Hotel Korona Rzeszów
Rzeszów (podkarpackie)
Hotel Korona Rzeszów
Hotel Korona Rzeszów

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Korona Rzeszów to nie tylko miejsce udostępniające nocleg, ale również obiekt, w którym można zorganizować konferencję lub szkolenie. Do dyspozycji klientów biznesowych oddano dwa pomieszczenia. Pierwsze to sala restauracyjna, która może zostać przystosowana pod konferencję nawet dla 120 osób. Druga sala jest bardziej kameralna i oferuje miejsca dla 18 osób. Każda z sal może zostać zaaranżowana pod konkretne wydarzenie i wyposażona w cały niezbędny sprzęt audiowizualny, który pomoże w przeprowadzeniu konkretnego spotkania. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia z myślą o komforcie gości są klimatyzowane. Personel hotelu może także zadbać o przygotowanie przerwy kawowej i cateringu dla uczestników wydarzenia.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Rzeszowa, która jednocześnie jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Tym samym klienci obiektu mogą z powodzeniem korzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto, a w razie koniecznością mają możliwość wyciszenia się w hotelu.

Talaria Resort & SPA
Trojanów (mazowieckie)
Talaria Resort & SPA
Talaria Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie konferencje organizowane są w 3 salach, z których dwie to kameralne mieszczące do 30 osób, zaś jedna przeznaczona jest na większe spotkania do 200 uczestników. Posiadają one kompleksowe wyposażenie takie jak wysokiej klasy nagłośnienie, rzutniki i ekrany. Goście mogą korzystać również z flipchartu oraz bezprzewodowego internetu. Zabytkowa architektura oraz elegancki wystrój zapewniają niezapomniane doznania oraz nadają idealnego klimatu do przeprowadzania owocnych spotkań. Wypoczynek po nich zapewnia strefa wellness wyposażona w basen, jacuzzi oraz sauny. Aktywny relaks umożliwia sala cardio i siłownia. Hotel posiada również restaurację z tarasem, w której można sprawdzić smak lokalnej kuchni. Posiada również bogatą ofertę noclegową z apartamentami w 4 standardach zawierających komfortowe łóżka, ręczniki telewizory oraz materiały piśmiennicze.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w miejscowości Trojanów niedaleko drogi S17 mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Lublinem. Hotel łączy w sobie zatem spokojną okolicę ze świetnym skomunikowaniem. 

Airport Hotel Okęcie****
Warszawa (mazowieckie)
Airport Hotel Okęcie****
Airport Hotel Okęcie****

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Airport Hotel Okęcie jest idealnym miejscem do zorganizowania imprezy okolicznościowej, sympozjum lub wystawnego bankietu. Do dyspozycji gości pozostaje 17 sal konferencyjnych, a największa z nich pomieści nawet 800 osób. Profesjonalne podejście naszego personelu oraz perfekcjonizm sprawi, że każda z imprez zorganizowanych w hotelu będzie pełnym sukcesem. Wszystkie sale wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt techniczny oraz są w pełni klimatyzowane. Doskonałe dopasowanie przestrzeni wszystkich sal konferencyjnych poprzez ich łączenie sprawia, że mogą zostać one dostosowane do odpowiedniej liczby gości na danej imprezie lub bankiecie. To doskonałe miejsce do spotkań integracyjnych jaki odpoczynku po długiej podróży.

Lokalizacja

Hotel Airport Okęcie znajduje się niedaleko lotnika i jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszystkich podróżujących do Warszawy. Wokół Hotelu znajdą Państwo mnóstwo atrakcji, jakie oferuje Warszawa oraz wiele miejsc, które warto zwiedzić.

Hotel Nest Gniezno
Gniezno (wielkopolskie)
Hotel Nest Gniezno
Hotel Nest Gniezno

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel został przystosowany do organizacji w nim szkoleń, konferencji czy spotkań w większym gronie. Do dyspozycji gości oddane zostały 4 sale konferencyjne, z których każda pozwala pomieścić do 80 osób. Dostępna jest dodatkowo sala restauracyjna, która w razie konieczności oferuje miejsca dla 120 osób. Tak bogate zaplecze konferencyjne sprawia, że każdy z klientów biznesowych wybierze pomieszczenie przystosowane pod konkretne potrzeby. Organizację konferencji ułatwia również szeroka dostępność nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, a także możliwość zagwarantowania przerwy kawowej dla uczestników. Hotel Nest wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości i oferuje dla nich najlepsze warunki do zorganizowania konkretnego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Nest to obiekt zlokalizowany w samym sercu Gniezna. Takie położenie daje możliwość łatwego zwiedzenia wszystkich najważniejszych atrakcji znajdujących się w mieście. Sprawia, że podróżowanie po nim jest bardzo komfortowe. Dodatkowo sam dojazd do hotelu także nie powinien sprawić żadnych trudności i będzie niezwykle wygodny.

Hotel Gromada Piła
Piła (wielkopolskie)
Hotel Gromada Piła
Hotel Gromada Piła

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Gromada znajdujący się w Pile to nie tylko wiele miejsc noclegowych, ale również bardzo rozbudowana oferta biznesowa, która będzie odpowiadała potrzebom wszystkich klientów. W hotelu dostępnych jest bowiem aż 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Zarówno niewielkie sale idealne pod spotkania w kameralnym gronie, jak i bardzo duże przestrzenie. Największe pomieszczenie oferuje miejsca nawet dla 250 osób. Najmniejsze to natomiast miejsce dla 10 osób. Każdy przedsiębiorca, który poszukuje idealnej przestrzeni pod zorganizowanie konkretnego wydarzenia będzie zatem w stanie wybrać coś dla siebie i będzie szczęśliwy z wybrania najlepszej oferty, która wpasuje się w potrzeby. Każda sala dysponuje niezbędnym sprzętem do prowadzenia konferencji. Dodatkowo personel hotelu jest w stanie zorganizować poczęstunek dla uczestników wydarzenia.

Lokalizacja

Lokalizacja Hotelu jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich osób szukających idealnego miejsca pod organizację konferencji. Obiekt mieści się tuż przy rzece Gwda, która znajduje się w centrum Piły. Dojazd do obiektu jest niezwykle komfortowy i możliwy nawet za pomocą komunikacji miejskiej.

Gwarek Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Ślesin (wielkopolskie)
Gwarek Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Gwarek Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Gwarek dysponuje rozbudowaną przestrzenią konferencyjną, która została przygotowana z myślą o klientach biznesowych. Obiekt świetnie łączy wypoczynek z możliwości zorganizowania szkolenia lub konferencji. Dostępnych w obiekcie jest aż 5 sal o różnej wielkości. Największa jest w stanie pomieścić do 140 osób i pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla sporej grupy odbiorców. Najmniejsza to natomiast dostępność miejsc dla 35 osób w przypadku układu kinowego. Obiekt jest zatem przystosowany zarówno do organizacji dużych wydarzeń, jak i tych zdecydowanie mniejszych. Każdy z klientów biznesowych z pewnością będzie zachwycony możliwością skorzystania z oferty hotelu. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt do poprowadzenia konferencji.

Lokalizacja

Obiekt położony jest nad Jeziorem Ślesińskim, a tuż obok znajduje się aż 60 tysięcy m2 obszaru leśnego. Obiekt posiada własną plażę i pomosty. Hotel jest również bardzo dobrze skomunikowany z pobliskimi miejscowościami.

Villa Stary Kalisz
Kalisz (wielkopolskie)
Villa Stary Kalisz
Villa Stary Kalisz

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Villa Stary Kalisz to obiekt stworzony na wzór pałacu. To właśnie nietuzinkowy wygląd hotelu czyni obiekt wyjątkowym i wartym zainteresowania. Klienci biznesowi otrzymują do dyspozycji jedną salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić nawet 50 osób. Duża przestrzeń w pomieszczeniu sprawia, że umożliwia ono organizowanie różnego rodzaju konferencji czy szkoleń. Sala wyposażona jest w system klimatyzacji, ekran, rzutnik, filpchart, Internet oraz nagłośnienie. Dzięki temu organizacja wydarzeń może stać na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo uczestnicy szkoleń mogą liczyć na poczęstunek organizowany przez hotel. Jeszcze bardziej wpływa to na jakość organizowanych przez obiekt konferencji i sprawia, że uczestniczenie w nich jest jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich osób.

Lokalizacja

Villa Stary Kalisz znajduje się niecałe 3 km od centrum miasta. W pobliżu obiektu dostępny jest park, który gwarantuje ciszę i możliwość obcowania z przyrodą. Dodatkowo rozbudowana infrastruktura w pobliżu umożliwia łatwy dojazd w inne regiony kraju.

Hotel Moran **** SPA
Powidz (wielkopolskie)
Hotel Moran **** SPA
Hotel Moran **** SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Moran**** SPA dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. W obiekcie dostępnych jest 6 sal wielofunkcyjnych, które dają aż 14 możliwości konfigurowania przestrzeni. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i nowocześnie wyposażone, między innymi w projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie oraz Internet. W Hotelu Moran**** SPA dostępna jest: Sala A o powierzchni 70 m² przeznaczona dla maksymalnie 100 uczestników; Sala B o powierzchni 80 m² dla 90 osób; Sala C o powierzchni 100 m² dla 110 gości; Sala D o powierzchni 30 m² dla 30 uczestników; Sala E o powierzchni 150 m² dla 150 osób; Sala F o powierzchni 150 m² dla 150 uczestników oraz Kawiarnia o powierzchni 100 m², która jest w stanie przyjąć nawet 100 gości. Większość sal posiada widok na Jezioro Powidzkie.

Lokalizacja

Hotel Moran**** SPA znajduje się w samym sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego, nad malowniczym i czystym krystalicznie Jeziorem Powidzkim. Jest to doskonała okolica zarówno na wyjazd rodzinny, jak i na spotkanie biznesowe.

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.
Warszawa (mazowieckie)
Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.
Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.

Zaplecze konferencyjne obiektu

W ofercie Centrum Bankowo - Finansowego Nowy Świat S.A. znajduje się między innymi najem powierzchni eventowych oraz konferencyjnych. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu oraz wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji gości jest sala kinowa z doskonałą akustyką, widownią, znakomitym oświetleniem i nagłośnieniem, własną recepcją oraz szatnią, jej powierzchnia wynosi 150,3 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 100 osób. Centrum Bankowo - Finansowego Nowy Świat S.A. wynajmuje także 5 mniejszych sal, między innymi prestiżową salę do negocjacji biznesowych, oraz Foyer - atrakcyjną przestrzeń cateringową.

Lokalizacja

Centrum Bankowo - Finansowe Nowy Świat S.A. położone jest przy zbiegu ulic Nowy Świat i Al. Jerozolimskich, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości zaledwie 50 metrów, natomiast stacja metra – Centrum I linia oddalona jest o 800 metrów.

Glamour House
Poznań (wielkopolskie)
Glamour House
Glamour House

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne Hotelu Glamour House jest bardzo atrakcyjne. Hotel dysponuje 5 profesjonalnie wyposażonymi pomieszczeniami konferencyjnymi. Goście biznesowi mają do wyboru: Salę Ogrodową o powierzchni 64 m², Salę Słoneczną 1 - 60 m², Salę Słoneczną 2 - 55 m², Salę Kryształową - 160 m², VIP Room - 22 m². W każdym pomieszczeniu dostępny jest: projektor multimedialny, bezprzewodowy Internet, ekran, klimatyzacja, flipchart i pisaki. Sale posiadają również dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia. W ofercie Hotelu Glamour House znajduje się także propozycja serwisu kawowego, lunchy bufetowych czy też wieczornych spotkań integracyjnych połączonych z wyśmienitą kolacją.

Lokalizacja

Hotel Glamour House znajduje się w Przeźmierowie, około 15 minut jazdy od centrum Poznania i niecałe 2 kilometry od lotniska Ławica. Świetna lokalizacja jest ogromną zaletą, gdyż goście obiektu mogą w szybkim czasie dostać się w wybrane okoliczne miejsce, na przykład takie jak Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Hotel Ambasador Chojny
Łódź (łódzkie)
Hotel Ambasador Chojny
Hotel Ambasador Chojny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Ambasador Chojny Łódź*** wyróżnia się bogatym zapleczem konferencyjnym. Obiekt dysponuje 5 pomieszczeniami, w których można zorganizować różnego rodzaju wydarzenie biznesowe, takie jak: konferencje, szkolenia czy też seminaria. Największa sala pomieści nawet do 150 uczestników w ustawieniu kinowym, a najmniejsza 12 wokół wspólnego stołu. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny z ekranem, tablice, jak i bezprzewodowy Internet), dzięki czemu spotkania przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Hotel Ambasador Chojny Łódź*** zachwyca również perfekcyjną obsługą techniczną i hotelową, która dba o to, aby imprezy przebiegały w prawidłowy sposób.

Lokalizacja

Hotel Ambasador Chojny Łódź*** znajduje się w Łodzi, przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 8. Położony on jest w malowniczym parku przy stawach Jana - w odległości zaledwie 150 metrów od głównej trasy Łódź - Katowice. Dogodna lokalizacja pozwala w szybkim czasie dotrzeć też do centrum miasta.

Dolina Charlotty Resort & SPA
Słupsk (pomorskie)
Dolina Charlotty Resort & SPA
Dolina Charlotty Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Dolina Charlotty to miejsce idealne do przygotowania konferencji firmowych, nasze wieloletnie doświadczenie zapewni Państwu najwyższy komfort i jakość usług. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie przygotowań. Sale konferencyjne są dostosowane do ilości osób biorących udział w spotkaniu
można zorganizować duże szkolenie i bardziej kameralne. Wyposażone są w nagłośnienie stacjonarne, maja dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, bezprzewodowy Internet, flipchart, projektor, mikrofon, ekran, klimatyzację. Wszystko służy komfortowemu przygotowaniuwydarzenia biznesowego.

Lokalizacja

Dolina Charlotty to także niezwykła lokalizacja, jesteśmy zaledwie 10 km od Słupska a kilka kilometrów od nadmorskiego kurortu Ustka. Dla naszych gości mamy także noclegi w uroczej Rybaczówce, położonej nad jeziorem i wyjątkową atrakcje domy na drzewach wśród piękna lasu. Każdy nasz gość odnajdzie u nas spokój, wyciszenie tak potrzebne do uczestnictwa wspotkaniach biznesowych i przerwach w trakcie ich trwania.

Pensjonat pod Kotelnicą
Białka Tatrzańska (małopolskie)
Pensjonat pod Kotelnicą
Pensjonat pod Kotelnicą

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pensjonat pod Kotelnicą to doskonały wybór dla osób szukających miejsca pod konferencję w górskich okolicznościach przyrody. Obiekt został przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy szukają prestiżowego miejsca do zorganizowania spotkania. Dla potrzeb biznesu przygotowane zostały dwie sale konferencyjne o łącznej powierzchni 216 m2. Mniejsza sala oferuję powierzchnię 60 m2, a większą to 156 m2. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie miejsca dla 75 osób w dużej sali i 25 osób w mniejszej. Każde z pomieszczeń jest wyposażone w niezbędny sprzęt do zorganizowania konferencji. Obiekt na życzenie organizatora jest również w stanie zadbać o organizację przerwy kawowej i poczęstunek dla gości. Pensjonat pod Kotelnicą to kompleksowa obsługa biznesu i gwarancja najwyższej jakości usług.

Lokalizacja

Pensjonat pod Kotelnicą zlokalizowany jest w Białce Tatrzańskiej i daje łatwy dostęp do wielu atrakcji. Termy Bania, ośrodek narciarski, lodowy zamek czy śnieżny labirynt to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na klientów obiektu. Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku.

Pałac Polanka
Krosno (podkarpackie)
Pałac Polanka
Pałac Polanka

Zaplecze konferencyjne obiektu

4 świetnie wyposażone w sprzęt sale sprawiają, że Pałac Polanka to idealne miejsce na organizację konferencji. Mają one dostęp do wszystkich potrzebnych podczas konferencji technologii oraz mediów w tym m.in. są klimatyzowane, dysponują odpowiednim nagłośnieniem, posiadają rzutniki oraz dostęp do internetu. Istotną zaletą jest również obecność strzeżonego, bezpłatnego parkingu. Dzięki pakietom biznesowym możliwe jest poznanie regionalnej kuchni dzięki wysokiej klasy zapleczu gastronomicznego oraz nocleg w ofercie wraz z wynajmem sal. Wieczorem można zrelaksować dzięki atrakcjom takim jak spa, sauna czy bilard. Wszystkie te cechy pozwalają na organizację w Pałacu Polanka produktywnych konferencji w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Pałac Polanka to hotel w zabytkowym pałacu w spokojnej dzielnicy Krosna, jednakże niedaleko drogi krajowej nr 26. Malownicza okolica oraz kontakt z naturą sprawiają, że to miejsce nie tylko do odpoczynku, ale również refleksji a tym samym też owocnej pracy.

Stanica Kresowa Chreptiów
Lutowiska (podkarpackie)
Stanica Kresowa Chreptiów
Stanica Kresowa Chreptiów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Stanica Kresowa to piękne dzieło architektury zabytkowej. Obiekt posiada elegancką salę konferencyjną mogącą pomieścić 60 osób, a na gości czeka bezpieczny parking. Pomieszczenie ma całe potrzebne wyposażenie takie jak projektor, sprzęt komputerowy oraz wysokiej klasy nagłośnienie, a także posiada swój unikalny charakter nadany przez wyjątkową aranżację. Oferta noclegowa obejmuje pokoje 1 i 2 osobowe oraz apartamenty. Ich wnętrze wypełniają nowe stylowe meble oraz telewizor wraz z lodówką. Restauracja również nie odstaje klimatem i wystrojem nawiązującym do XVII-wiecznych dworów. Ponadto można w niej delektować najlepszymi daniami kuchni staropolskiej i podkarpackiej a także skorzystać ze wspaniałej i bogatej oferty trunków. Warto również zwrócić uwagę na znajdujące się w obiekcie wyposażenie do fitnessu.

Lokalizacja

Stajnia Kresowa umiejscowiona jest w sercu malowniczych Bieszczad w pobliżu Jeziora Solińskiego. Piękna i spokojna okolica zapewnia zarówno wydajną pracę jak i możliwość aktywnego wypoczynku. Bliskość Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej zapewnia natomiast bezproblemowy dojazd.

Hotel Galicja Ulanów
Ulanów (podkarpackie)
Hotel Galicja Ulanów
Hotel Galicja Ulanów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Galicja to miejsce wręcz stworzone do spotkań biznesowych na wysokim poziomie. Dysponuje on 4 salami konferencyjnymi, które można dowolnie łączyć oraz aranżować. Pomieszczenia mają nowoczesne wyposażenie posiadając zarówno wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie jak i rzutnik slajdów, białą tablicę oraz szybkie Wi-fi. Nad odpowiednią organizacją oraz warunkami przeprowadzania spotkań czuwa koordynator, który pomaga wznieść się efektywności konferencji na maksymalny możliwy poziom. Wartymi uwagi są dodatkowe atrakcje takie jak siłownia, bilard czy sauna, które pozwolą na relaks w przerwie od pracy oraz w integracji spotykających się grup. O wysokiej jakości wyżywienie dba zaplecze gastronomiczne.

Lokalizacja

Hotel Galicja znajduje się w spokojnym Ulanowie w pobliżu rzek Tanew i San jednocześnie będąc dobrze skomunikowanym z resztą województwa, a samochody gości przebywają na bezpiecznych parkingach strzeżonych. Cisza oraz bliskość natury zapewniają komfortową i wydajną pracę.

Hotel Jarosław
Jarosław (podkarpackie)
Hotel Jarosław
Hotel Jarosław

Zaplecze konferencyjne obiektu

W sercu Podkarpacia znajduje się Hotel Jarosław dysponujący 5 ekskluzywnymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 60, 70, 100 lub nawet 180 osób. Cechują się one majestatycznym wyglądem, świetnym oświetleniem oraz całym potrzebnym wyposażeniem takim jak projektory, Wi-fi oraz wysokiej jakości nagłośnienie. Goście mają dostęp również do strzeżonego parkingu oraz usług gastronomicznych o dużej różnorodności dań kuchni polskiej i światowej wysokiej jakości, które w połączeniu z bogatą ofertą win zapewniają niezapomniane odczucia. Warto zwrócić uwagę także na obecność udogodnień dla niepełnosprawnych oraz zróżnicowaną ofertę noclegową w stylowych, przestronnych pokojach o wysokim standardzie.

Lokalizacja

Hotel mieści się w malowniczym Jarosławcu, który jest świetnie skomunikowany z resztą województwa podkarpackiego. Spokojna okolica połączona z komfortem i stylem poprawia efektywność i zwiększa satysfakcję czerpaną z przeprowadzonych w Hotelu Jarosław spotkań.

Queen Boutique Hotel****
Kraków (małopolskie)
Queen Boutique Hotel****
Queen Boutique Hotel****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Queen Boutique Hotel**** jest świetnym miejscem, w którym można zorganizować spotkania biznesowe na najwyższym poziomie. Jego zaletami są nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, doskonałe przerwy kawowe oraz profesjonalna obsługa. Do dyspozycji gości jest sala: Elisabeth na 50 osób -  wyróżnia się przeszklonym sufitem, przez który wpada naturalne światło dzienne; Wiktoriana 20 osób – odznacza się marmurową posadzką, dużym lustrem i ceglaną ścianą; Amarylis na 12 osób – kameralna, odrestaurowana ceglana piwnica. Sale posiadają między innymi klimatyzację, ekran, projektor multimedialny, odtwarzacz DVD, flipcharty, Internet bezprzewodowy, dostęp do kserokopiarki, faxu i drukarki.

Lokalizacja

Queen Boutique Hotel**** to położony jest w samym sercu Krakowa, przy ulicy Józefa Dietla 60. Dogodna lokalizacja sprawia, że dotarcie do najatrakcyjniejszych miejsc miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Dlatego każdy gość tego obiektu powinien wybrać się na spacer na Rynek Główny, Wawel czy dzielnicę Kazimierz.
 

Nasi partnerzy