Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Dobieszków **

Łódź (łódzkie)

Miejsca noclegowe 95
Ilośc sal 250

Hotel MAGELLAN *** Busin...

Wolbórz (łódzkie)

Miejsca noclegowe 242
Ilośc sal 400

Centrum Szkoleniowo Konf...

Smardzewice (łódzkie)

Miejsca noclegowe 183
Ilośc sal 190

Stacja Nowa Gdynia Busin...

Zgierz (łódzkie)

Miejsca noclegowe 38
Ilośc sal 90

Woj.łódzkie - 179 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Agat Hotel & Restauracja
Łódź
Agat Hotel & Restauracja

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Agat to bogato rozbudowane zaplecze konferencyjne dopasowane do potrzeb klientów biznesowych. Jest obiektem odpowiednim do organizowania konferencji, eventów czy szkoleń. Wszystkie sale wyposażono w odpowiednie zaplecze techniczne. Do dyspozycji pozostają trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, każda o innej przestrzeni użytkowej. Największa z dostępnych sal pomieści około 100 osób na danym szkoleniu lub konferencji. Niezbędny sprzęt multimedialny, w jaki wyposażono każdą z sal, pozwoli na sprawne i odpowiednie zorganizowanie wydarzenia. Odpowiednie rozmieszczenie stołów oraz krzeseł daje możliwość dostosowania sali do jak największej liczby osób. Wszystko z myślą o naszych klientach, dlatego Hotel wychodzi naprzeciw ich wymaganiom i z przyjemnością je realizuje.

Lokalizacja

Hotel Agat położony jest w samym centrum Polski, dlatego też jest doskonałym miejscem na organizację wydarzeń dla osób przybywających z dalszych zakątków kraju. Od autostrady A1 i A2 dzieli nas dosłownie kilka minut tak samo od centrum Łodzi.

Hotel Dobieszków **
Łódź
Hotel Dobieszków **

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Dobieszków to klimatyczne miejsce pełne harmonii, spokoju, a jednocześnie bardzo nowoczesne. Obiekt specjalizuje się w organizowaniu szkoleń oraz konferencji. Do dyspozycji jest siedem sal konferencyjnych, z których największa, przy odpowiednim rozmieszczeniu stołów i krzeseł jest w stanie pomieścić 250 osób. Wszystkie sale w Hotelu Dobieszków mają klimatyzację oraz wyposażone są w sprzęt multimedialny w tym projektory, ekrany oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Oprócz szkoleń czy konferencji obiekt umożliwia organizacje imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Każde z wydarzeń, którym są Państwo zainteresowani, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasza restauracja natomiast serwuje pyszne, wykwintne dania, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi dobrego jedzenia.

Lokalizacja

Hotel Dobieszków znajduje się w strefie rezerwatu „Struga Dobieszkowska”. To właśnie tutaj, z dala od centrum miasta wszyscy znajdą klimatyczne miejsce na swoją imprezę lub szkolenie. Hotel jest oddalony od autostrady A1 i A2 tylko 8 km i 10 km od Łodzi. Wymarzone miejsce do spotkań biznesowych, po którym można udać się na odrobinę relaksu.

Hotel MAGELLAN *** Business & Spa
Wolbórz
Hotel MAGELLAN *** Business & Spa

Zaplecze konferencyjne

Hotel Magellan, to wyjątkowe miejsce dla poszukujących wypoczynku i organizatorów spotkań firmowych, szkoleń, konferencji i kameralnych negocjacji biznesowych z zachowaniem prywatności. Centrum Konferencyjne Hotelu Magellan może zaoferować 8 zróżnicowanych pomieszczeń kongresowo-szkoleniowych i wytwornych gabinetów spotkań VIP, z pełna obsługa cateringową każdego wydarzenia. Hotel ma bogate doświadczenie w realizacji zarówno kameralnych wydarzeń firmowych i kursów dla kilkunastu uczestników, jak i konferencji przewidzianych dla 400 uczestników, zapewniając doskonałe przygotowanie techniczne i nowoczesny sprzęt konferencyjny z rzutnikami cyfrowymi, projektorami multimedialnymi, ekranami i profesjonalnym nagłośnieniem.


Lokalizacja

Położony w województwie Łódzkim Hotel Magellan, to wyjątkowa enklawa, zapewniająca zarówno kontakt z naturą i spokojny wypoczynek, a jednocześnie bliskość dużych aglomeracji. Hotel położony jest około 50km od Łodzi i 100km od Warszawy, zapewniając wygodny dojazd z każdego regionu. Zaciszna okolica Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, bliskość jeziora i plaży oraz otoczenie sosnowego lasu, to gwarancja prywatności i spokojnego wypoczynku. Położenie hotelu w centrum kraju umożliwia łatwy dojazd autostradami i trasami szybkiego ruchu w pobliże obiektu, a wybierający dalszą podróż, w odległości niespełna 45km, znajdą Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Molo
Smardzewice
Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Molo

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Centrum Molo to duża baza szkoleniowo- konferencyjna, która wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów biznesowym. Wśród siedmiu dostępnych sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 430 m2 ta największa jest w stanie pomieścić nawet 190 osób. Każda z przestrzeni konferencyjnych na wyposażeniu posiada sprzęt audiowizualny, ekrany, projektory, jak i odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie. Personel  Centrum Molo z chęcią zajmie się obsługą techniczną podczas każdej ważnej konferencji lub szkolenia. Największa z sal, czyli „GENUA” w połączeniu z klubem Galeon daje możliwość organizacji szkolenia, które może być połączone z aperitifem. Wszystkie sale dostępne w Centrum Molo są klimatyzowane i osiadają dostęp do WiFi.

Lokalizacja

Wiele firm z województwa łódzkiego wybiera Centrum Szkoleniowe Molo ze względu na jego położenie. Ośrodek znajduje się w malowniczej okolicy Zalewu Sulejowskiego oraz Parku Krajobrazowego. Wizyta w tym miejscu to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Szkolenia połączone z odpoczynkiem i relaksem w Centrum Molo w Smardzewicach.

Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort
Zgierz
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Stacja Nowa Gdynia w miejscowości Zgierz oferuje bogatą gamę usług dla klientów biznesowych oraz firm. To przede wszystkim możliwość skorzystania z dwóch sal konferencyjnych w celu poprowadzenia szkoleń firmowych, menadżerskich lub tez konferencji. Największa z dostępnych sal pomieści 90 osób. Atutem kompleksu jest możliwość  skorzystania z atrakcji, jakimi dysponuje, czyli Aquaparku oraz Centrum sportu. Doskonale przeszkolona kadra Stacji Nowa Gdynia potrafi zadbać o poprowadzenie i zorganizowanie danej imprezy według Państwa oczekiwań. Sale konferencyjne wyposażono w najlepszy sprzęt audio, a także klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Lokalizacja

Stacja Nowa Gdynia to wyjątkowe miejsce oraz przytulne i klimatyczne pokoje niedaleko Łodzi. To właśnie w tym  miejscu zorganizują Państwo konferencje lub szkolenie firmowe, ale także zrelaksują się podczas atrakcji dostępnych w obiekcie. Ośrodek znajduje się w otoczeniu lasu, niedaleko stawu w samym centrum Polski, czyli malowniczym Zgierzu.

Hotel Porto Radomsko
Radomsko
Hotel Porto Radomsko

Zaplecze Konferencyjne obiektu

Centrum konferencyjne w Hotelu Porto to idealne miejsce do organizacji wszelkiego typu szkoleń firmowych, spotkań biznesowych oraz konferencji. Centrum dysponuje ośmioma mniejszymi salami, jednak w połączeniu dają one możliwość przyjęcia nawet 600 osób na dane wydarzenie. Mobilne oraz dźwiękoszczelne ściany suwane pozwalają stworzyć odpowiedniej wielkości przestrzeń zarówno dla mniejszych, jak i większych grup osób. Każda z sal na wyposażeniu ma odpowiedni sprzęt multimedialny taki jak ekrany, projektory, mikrofony. To również odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie każdej z przestrzeni oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Klimatyzacja pozwala uczestnikom szkoleń lub konferencji w pełni komfortowo w nich uczestniczyć.

Lokalizacja

Hotel Porto to doskonałe miejsce do zorganizowania eventu lub konferencji. Obiekt znajduje się w części niezwykle atrakcyjnego miasta, jakim jest Radomsko. Dobry dojazd do Hotelu sprawia, że żaden z gości nie będzie miał problemu z otarciem na miejsce.
 

Hotel Santin
Bełchatów
Hotel Santin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Wybierając sale szkoleniowo-konferencyjną w Hotelu Santin mają Państwo pewność wyboru idealnego miejsca do tego typu spotkań. To doskonała lokalizacja dla firm, które myślą o organizacji konferencji lub szkolenia. Obiekt dysponuje powierzchnią 64 m2, gdzie z powodzeniem znajdzie się miejsce dla 50 uczestników danego spotkania. Sala wyposażona jest w odpowiedni sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran oraz flipchart. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z szybkiego internetu. Dla grup, które podczas szkolenia chciałyby skorzystać z przerwy na posiłek, Hotel Santin oferuje przekąski oraz pełną obsługę gastronomiczną.

Lokalizacja

Hotel Santin znajduje się w Bełchatowie, w spokojnej dzielnicy przy ulicy Mielczarskiego. Położenie obiektu sprawia, że odwiedzają nas nie tylko goście z województwa łódzkiego, ale także z całej Polski. Wszystko dzięki dogodnemu położeniu Hotelu oraz bogatej ofercie noclegowej. Jesteśmy kameralnym hotelem w centrum Polski oferującym naszym gościom wszystko, co najlepsze.

Hotel Lawendowe Termy
Uniejów
Hotel Lawendowe Termy

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Lawendowe Termy to doskonałe miejsce do organizowania konferencji oraz spotkań biznesowych, po których warto zasięgnąć odrobiny relaksu i odprężenia. Spośród wszystkich pięciu dostępnych sal w obiekcie największa z nich jest w stanie pomieścić 134 osoby przy odpowiednim ustawieniu stołów i krzeseł. Sale konferencyjne wyposażono w rzutniki multimedialne, ekrany oraz mikrofony i odpowiednie nagłośnienie. Wszystko z myślą o naszych klientach biznesowych, aby ich każde spotkani lub szkolenie odbyło się na najwyższym poziomie. W każdej sali zamontowana jest klimatyzacja, którą można ustawiać według potrzeb słuchaczy. Hotel w swojej ofercie ma także pokoje konferencyjne, małe, kameralne dostosowane do małych grup.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja Hotelu Lawendowe Termy pozwala na dotarcie do obiektu z każdego zakątka Polski. Obiekt znajduje się w Uniejowie na ulicy abp. Jakuba Świnki 10, a tylko 60 km od Łodzi i 16 km od zjazdu z autostrady A2. Klimatyczne i stylowe miejsce w samym sercu Polski.

Zajazd Rubin
Łódź
Zajazd Rubin

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Niezwykle urokliwy i klimatyczny Zajazd Rubin jest miejscem, w którym z powodzeniem zorganizują Państwo spotkanie biznesowe lub niewielka konferencje czy szkolenie firmowe. Obiekt oferuje jedną salę konferencyjną, która została zaprojektowana w odpowiedni sposób, aby spełniać swoje zadanie. Na wyposażeniu Sali znajduje się odpowiedni sprzęt multimedialny oraz dostęp do WiFi. Na życzenie gości istnieje możliwość odpowiedniej aranżacji przestrzeni za pomocą dopasowania ustawień krzeseł i stołów do wymogów danego wydarzenia.  Restauracja mieszcząca się w Zajeździe Rubin może zadbać  o idealną oprawę kulinarną każdego z wydarzeń, które będzie organizowane w obiekcie.

Lokalizacja

Niesamowity klimat oraz atmosfera tego miejsca sprawia, że wiele firm z chęcią organizuje u nas szkolenia lub konferencję. Nasz obiekt znajduj się  w uzdrowiskowej części Łodzi, czyli na Popiołach. Dobra lokalizacja ułatwia dotarcie do każdego punktu Łodzi. Parking strzeżony dla gości zajazdu umożliwia bezpieczne pozostawienie auta po przyjeździe do Zajazdu Rubin.

Hotel Stary Młyn
Bolesławiec k.Wieruszowa
Hotel Stary Młyn

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Wieloletnie doświadczenie pracowników Hotelu Stary Młyn dowodzi, że wiedzą jak przygotować szkolenie lub inne ważne wydarzenie oraz na co zwrócić uwagę, aby byli Państwo zadowoleni. W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt taki jak projektory, ekrany czy rzutniki. To także dobre nagłośnienie i oświetlenie każdej z sal oraz dostęp do WiFi. Każda sala jest w pełni klimatyzowana, co wpływa na wygodę i komfort każdego wydarzenia. Odpowiednie ustawienie stołów i krzeseł pomoże pomieścić odpowiednia ilość osób podczas szkolenia lub konferencji. Największa z dostępnych sal przeznaczona została na organizacje wydarzeń dla 100 osób.

Lokalizacja

Ośrodek Stary Młyn to obiekt leżący w malowniczym i zielonym zakątku Polski. Mieści się on na styku ziemi Łódzkiej, Wielkopolski oraz Śląska opolskiego. Zadrzewiony teren z dorzeczem rzeki Prosny sprawia, że miejsce jest niezwykle urokliwe i często wybierane nie tylko na organizacje szkoleń, ale i wypoczynek oraz relaks. Doskonała baza wypadowa dla imprez firmowych oraz eventów. 

Hotel Konstancja
Konstantynów Łódzki
Hotel Konstancja

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Konstancja oferuje swoim klientom biznesowym przestrzeń wprost stworzoną do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i firmowych oraz konferencji. Do dyspozycji pozostają trzy sale konferencyjne, z których największa jest w stanie pomieścić nawet 100 osób. Odpowiednie ustawienie stołów oraz krzeseł dostosowane do potrzeb danej imprezy sprawia, że każdy z uczestników poczuje się komfortowo i wygodnie. Sale konferencyjne w Hotelu Konstancja wyposażono w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz profesjonalne oświetlenie. Każda z sal posiada klimatyzacje oraz dostęp do WiFi. Dla firm planujących dłuższy pobyt związany z organizowanym szkoleniem lub konferencja istnieje możliwość skorzystania z bogatej bazy noclegowej oraz wyżywienia.

Lokalizacja

Hotel Konstancja znajduje się niedaleko drogi krajowej, na granicy Konstantynowa Łódzkiego oraz Łodzi. Idealne położenie obiektu umożliwia szybki dojazd do centrum Łodzi, jak również bez problemu każdy z uczestników danego wydarzenia dotrze do naszego obiektu. 

Hotel Ambasador Chojny
Łódź
Hotel Ambasador Chojny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Ambasador to obiekt, który do dyspozycji swoich klientów biznesowych oddaje siedem, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Największa z  nich pomieści nawet 150 osób, a najmniejsza 12 osób. Nasz hotel jest idealnym miejscem, aby zorganizować spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia. Najwyższej jakości sprzęt multimedialny, najlepsze nagłośnienie i odpowiednie oświetlenie sprawią, że każde wydarzenie przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Odpowiednie ustawienie stołów oraz krzeseł wpłynie na to, że dana przestrzeń zostanie dostosowana do odpowiedniej ilości uczestników danego spotkania. W salach znajduje się dostęp do WiFi oraz wyposażone są one w klimatyzację.

Lokalizacja

Hotel Ambasador znajduje się przy trasie Łódź- Katowice, dzięki czemu każdy bez problemu dotrze na miejsce. Zlokalizowany jest on w Łodzi przy Stawach Jana, okolicy pełnej zieleni z dala od gwaru i hałasu miasta. Pobyt w Hotelu to nie tylko spotkania biznesowe czy szkolenia, ale i relaks i odpoczynek.  

Malutkie Resort - Centrum Rekrecyjno Eventowe
Radomsko
Malutkie Resort - Centrum Rekrecyjno Eventowe

Zaplecze konferencyjne obiektu

Integracja lub szkolenie firmowe? A może organizacja konferencji lub eventu w centrum Polski? Jeśli tak to tylko w Malutkie Resort, gdzie w otoczeniu natury każde z wydarzeń będzie tym wyjątkowym i idealnie zorganizowanym. Kompleks usytuowany jest w malowniczej części województwa łódzkiego niedaleko Radomska. To właśnie tutaj można skorzystać z 6 dostępnych sal konferencyjnych, z których największa pomieści nawet 300 uczestników danego wydarzenia. Istnieje możliwość wynajęcia mniejszych, bardziej kameralnych sal na spotkania biznesowe lub szkolenia. Każdą z sal  wyposażono w najnowszej generacji sprzęt tak potrzebny do poprowadzenia każdej z imprez. Bogate zaplecze konferencyjne oraz możliwość skorzystania z atrakcji, jakie oferuje Malutkie Resort, sprawia, że tak wiele firm wybiera to miejsce do imprez integracyjnych oraz szkoleń dla swoich pracowników.

Lokalizacja

Jedna  z najbardziej popularnych baz w centralnej Polsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz eventów. Ośrodek znajduje się w miejscowości Dobryszyce niedaleko Radomska.

woj. łódzkie - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo