img

Hotel Dal** - profesjonalna oferta dla biznesu

www.hoteldal.pl

Hotel Dal** jest wyjątkowym obiektem konferencyjnym zlokalizowanym w Gdańsku. Hotel stanowi idealną propozycję dla osób odwiedzających Trójmiasto w calach służbowych, a także dla klientów biznesowych planujących organizację konferencji w nadmorskim klimacie.

Centrum konferencyjne hotelu Dal składa się z pięciu nowoczesnych i doskonale wyposażonych sal, które pozwalają na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Wszystkie pomieszczenia konferencyjno-szkoleniowe oferowane są z pełnym wyposażeniem multimedialnym, które gwarantuje najwyższy komfort pracy oraz pozwala prowadzić prezentacje i pokazy na wysokim poziomie. Sale są w stanie pomieścić od 12 do 80 gości w różnych konfiguracjach, a w połączonych salach A i B możliwe jest przeprowadzenie spotkania nawet dla 150 uczestników w układzie teatralnym.

Poza wynajmem profesjonalnych sal konferencyjnych hotel Dal oferuje klientom biznesowym przerwy kawowe i przygotowywanie zakąsek w trakcie spotkań, a po ich zakończeniu nocleg i pozostałe usługi hotelowe na preferencyjnych warunkach cenowych. Dodatkowo obiekt proponuje organizację imprez integrujących pracowników oraz szereg atrakcji dodatkowych. Znaczący atut hotelu stanowi jego doskonała lokalizacja w sercu Trójmiasta.

Data publikacji: 06.06.2017

Nasi partnerzy