img

Hotel ETER dysponuje unikalnymi salami na toruńskiej starówce

Unikalne sale konferencyjne Hotelu ETER

Toruński Hotel ETER, to unikalne miejsce biznesowo-turystyczne na mapie miasta. Czterogwiazdkowy standard hotelowy, historyczne wnętrza, rozbudowana oferta usług dodatkowych i bezpośrednie sąsiedztwo Nowego Rynku, mogą uatrakcyjnić pobyt turystyczny i każde wydarzenie firmowe.

TEKST ALTERNATYWNY

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu na toruńskiej Starówce, prestiżowe pokoje noclegowe i wyjątkowe Sale Biznesowe, zapewniają udany przebieg szkolenia, kursu kwalifikacyjnego, rozmowy rekrutacyjnej czy dyskretnych rozmów z kontrahentami. W obiekcie przygotowano 2 Sale Konferencyjne przystosowane do spotkań i szkoleń 25 osobowych zespołów oraz Salę Biznesową dla bardziej kameralnych spotkań 12 członków zarządu czy negocjacji handlowych.

Wyjątkowe wnętrza zlokalizowane w historycznych podziemiach, zachęcają komfortowym umeblowaniem, gotyckimi wnętrzami i charakterystycznymi dla epoki ceglanymi murami. Eleganckie wnętrza, zaplecze techniczne, osobne wejścia i połączenie z Restauracją Esencja, pozwalają przygotować każde wydarzenie firmowe, audyt czy akcję promocyjną o wysokim standardzie.

Hotelowa sauna, fotele masujące i sąsiedztwo Starówki, pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu konferencyjnym i zaplanować miłe spędzenie wolnego czasu dla zaproszonych Gości i uczestników spotkań firmowych.  

Więcej informacji: Sale konferencyjne w hotelu ETER.

 

Klimat toruńskiej Starówki

Każdy turysta i odwiedzający Toruń służbowo, obowiązkowo pierwsze kroki kieruje na toruńską Starówkę, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO i stanowi jeden z lepiej zachowanych w kraju Zespołów Staromiejskich.

TEKST ALTERNATYWNY

Większość Starego Miasta w Toruniu wyłączono z ruchu, dlatego można wygodnie spacerować wąskimi uliczkami i szerokimi arteriami, bez przeszkód poznając miasto pieszo. Tłumy turystów, grupy studentów i amatorzy rozrywek artystyczno-kulturalnych przechadzają się po głównych ulicach Starówki niemal całą dobę. Na liście toruńskich zabytków architektonicznych widnieje 2700 obiektów, z czego większość zlokalizowanych jest właśnie w obrębie Starego Miasta.

Hasłem promującym miasto jest zawołanie „Gotyk na dotyk” i nie ma w tym żadnej przesady. Średniowieczne kamienice, barokowe fasady, Dom Kopernika, Krzywa Wieża odchylona niemal o 1,5m, Dwór Artusa czy Gotycki Ratusz Nowomiejski – to obiekty najchętniej fotografowane i odwiedzane przez turystów. Toruńska Starówka przyciąga również amatorów doskonałej kuchni, można tu spróbować regionalnych przysmaków dostępnych na straganach, poznać smak orientu czy odwiedzić najsłynniejsze w regionie restauracje. 

Toruńska Starówka tętni życiem przez cały dzień, po zmroku zachęca spacerowiczów iluminacjami świetlnymi, występami artystów ulicznych i często organizowanymi wydarzeniami kulturalno-edukacyjnymi z grupami rekonstrukcyjnymi.  

Więcej informacji: Lokalizacja hotelu ETER.

 

O czym warto wiedzieć organizując konferencje

Podejmując się organizacji konferencji, trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest wybór miejsca i lokalizacji przyszłej konferencji, sprawdzenie dostępności i przydatności dostępnych sal konferencyjnych, a także zadbanie o czas wolny zaproszonych Gości.

TEKST ALTERNATYWNY

Organizatorzy konferencji firmowych, najchętniej decydują się na wybór miejsca oddalonego od siedziby firmy i atrakcyjnego turystycznie, co uatrakcyjnia każde spotkanie służbowe. Dokonując wyboru miejsca, można od razu zaplanować atrakcje dodatkowe po szkoleniu czy konferencji.

Decydując się na Toruń, można w wygodny sposób zapewnić ciekawe wycieczki z przewodnikiem, korzystając c szerokiej ofert kulturalno-rozrywkowej miasta. Po wyborze konkretnej lokalizacji i Sali Szkoleniowej dostosowanej do przewidzianej liczby uczestników, można też zadbać o ich nocleg, takie możliwości daje na przykład Hotel ETER, zlokalizowany na Starówce, gdzie można wygodnie wypocząć, przeprowadzić niemal każde szkolenie czy konferencję i zapewnić uczestnikom relaks również na terenie obiektu.

Kurs, szkolenie czy konferencja firmowa, jest również okazją do integracji uczestników. Luźna atmosfera bankietu, wspólna wycieczka czy leniuchowanie w saunie, pozwoli skonsolidować zespół, a pobyt firmowy na długo zapadnie w pamięci uczestników.

Więcej informacji znajdziesz na: Organizacja konferencji – o co warto zadbać organizując takie wydarzenie.


Data publikacji: 25.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Toruń

Nasi partnerzy