Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


3225 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy DOLINA LEŚNICY
Brenna (śląskie)
Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy DOLINA LEŚNICY

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kompleks wyposażony jest w nowoczesny sprzęt audio wizualny, dostęp do tablic, projektorów oraz rzutników idealnych na potrzeby gości biznesowych. Na większej sali konferencyjnej może znajdować się 70 uczestników. Dodatkowo można również skorzystać z mniejszej sali na 15 osób. Będą to wtedy mniejsze, kameralne spotkania. Hotel oferuje możliwość cateringu dla gości podczas szkoleń i konferencji. Personel pomoże w organizacji każdego spotkania w zależności od potrzeb danego szkolenia..

Lokalizacja

Kompleks hotelowy położny jest w spokojnej górskiej okolicy. Znajdują się tam trzy stoki narciarskie i szlaki turystyczne. Goście mogą korzystać z uroków, jakie niesie ze sobą narciarstwo czy wycieczki rowerowe. To miejsce pozwalające na wypoczynek w luksusowych warunkach w otoczeniu gór. Można się tam szybko dostać dzięki odpowiedniej trasie dojazdowej. Zarówno autem jak i pociągiem.  Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Krajobrazy wyglądają rewelacyjnie w zimie jak również latem.

Mercure Warszawa Centrum
Warszawa (mazowieckie)
Mercure Warszawa Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Mercure oferuje swoim gościom biznesowym oraz firmom sale konferencyjne. Każda z 13 dostępnych sal spełnia wszystkie wymogi klasy biznesowej i wyposażona została w niezbędny sprzęt. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz mają dostęp do internetu. Największa z nich pomieści 150 gości danego wydarzenia, a możliwość ustawienia stołów w taki sposób, aby pomieścić jak najwięcej osób, sprawia, że każde spotkanie to komfort i wygoda dla wszystkich. Dla firm zainteresowanych usługą cateringu podczas spotkania lub konferencji Hotel MDM oferuje taką możliwość. Oprócz wszystkich udogodnień związanych z organizacją konferencji warto, aby gości skosztowali wykwintnych posiłków i przekąsek, jakie oferuje restauracja hotelowa.

Lokalizacja

Hotel Mercure to wręcz idealna lokalizacja do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Położenie w samym centrum stolicy w pobliżu Złotych Tarasów i największych obiektów biznesowych to duży atut obiektu. W odległości ok. 7 km znajduje się lotnisko Chopina, natomiast bliżej stacja metra oraz dworzec PKP. 

Bella Vista
Warszawa (mazowieckie)
Bella Vista

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Bella Vista do idealne Centrum Konferencyjne, które powstało z myślą o gościach biznesowych, a dostępne sale konferencyjne idealnie sprawdza się w aranżacji każdego szkolenia czy konferencji. Wszystkie 3 sale zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty i system nagłaśniający, telewizory, rzutniki i wszystko, co niezbędne do zorganizowania idealnego spotkania biznesowego. Największa z sal jest w stanie pomieścić 150 uczestników danego spotkania. Dla naszych klientów biznesowych mamy w ofercie również usługi cateringowe, jak również można wybrać organizacje wystawnego bankietu. Hotel Bella Vista jest idealny pod każdym względem, czy to mowa o organizacji konferencji, czy jakości innych usług.

Lokalizacja

Hotel Bella Vista znajduje się w cichej okolicy z dala od centrum Warszawy, co zapewnia gościom hotelu upragniony odpoczynek i wytchnienie od zgiełku. Położony jest on przy Trakcie Brzeskim nieopodal znajdującego się Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i 16 km od centrum stolicy.

Kompleks Opolska 22 - Centrum Konferencyjne
Katowice (śląskie)
Kompleks Opolska 22 - Centrum Konferencyjne

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Kompleks Opolska 22 to centrum konferencyjne, które posiada 8 kompleksowo wyposażonych sal o różnej wielkości. Umożliwia to komfortowe organizowanie różnego rodzaju szkoleń czy spotkań dla większych grup osób. Największa sala to miejsca dla 180 osób, a najmniejsza mieści do 20 osób. Obiekt posiada zatem korzystną ofertę zarówno dla szukających miejsca pod duże spotkania, jak i dla klientów chcących zorganizować kameralne wydarzenie. Każda sala jest klimatyzowana i posiada niezbędny sprzęt, który umożliwi zorganizowanie wydarzenia na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo prowadzący, jak i goście mogą skorzystać z dostępu do szybkiego Internetu. Obiekt jest przy tym przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Kompleks konferencyjny znajduje się przy Opolskiej 22. Dzięki temu gwarantuje bardzo łatwy dojazd, a dla osób przybywających własnymi samochodami przygotowany został rozbudowany parking. Obiekt dzięki temu wpasuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i będzie odpowiedzią na ich wszystkie potrzeby.

Blue Diamond Active SPA****
Trzebownisko (podkarpackie)
Blue Diamond Active SPA****

Zaplecze biznesowe obiektu

Hotel dysponuje niezwykłym zapleczem biznesowym. Jest idealnym miejscem na szkolenia, konferencje czy organizację iventów. Posiada 3 nowoczesne, klimatyzowane sale mogące pomieścić 220 osób. W każdej Sali znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny, odpowiednie oświetlenie czy szybki Internet. W małej sali numer 3 odbywają się mniejsze, kameralne spotkania. Goście mogę skorzystać z oferty gastronomicznej i przerwy kawowej podczas spotkań. Wszystko odbywa się z należytą dbałości i najwyższymi standardami usług.

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest bardzo dogodnej położeniu miasta Rzeszowa, blisko centrum i lotniska. Łatwo zatem dostać się tu zarówno własnym środkiem transportu jak również innymi środkami komunikacji miejskiej czy lotniczej. Piękny, nowoczesny budynek przyciąga każdego gościa nie tylko polskiego ale również zagranicznego o każdej porze roku. Hotel bardzo wyróżnia się na tle innych zlokalizowanych w mieście Rzeszów. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Kompleks Świętokrzyska Polana
Zagnańsk (świętokrzyskie)
Kompleks Świętokrzyska Polana

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Kompleks Świętokrzyska Polana to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia, bankietu lub konferencji. Dzięki rozbudowanej przestrzeni o zróżnicowanej wielkości sal istnieje możliwość organizacji konferencji dla nawet 400 osób. Mniejsze z sal zostały przeznaczone na wydarzenia dla mniejszej ilość i uczestników. Wszystkie z dostępnych sal mają na wyposażeniu niezbędny sprzęt umożliwiający prowadzenie konferencji bądź szkolenia. Są to między innymi ekrany, flipcharty czy projektory. Dzięki nim każde z wydarzeń przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń i będzie doskonale poprowadzone. Odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie na salach jest zapewne dodatkowym atutem przestrzeni konferencyjnych.

Lokalizacja

Położenie Kompleksu Świętokrzyska Polana w samym sercu Gór Świętokrzyskich to przede wszystkim doskonały pomysł na zorganizowanie szkoleń firmowych oraz konferencji. Oprócz tego poza czasem spędzonym na sprawach biznesowych warto zwiedzić ciekawe atrakcje, między innymi Park Miniatur Świętokrzysko, Akwaria Oceanika.

Hotel DAL
Kielce (świętokrzyskie)
Hotel DAL

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel DAL to bogate zaplecze konferencyjne, w skład którego wchodzą trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny: rzutniki, mikrofony, ekrany. Najlepsze nagłośnienie sal sprawia, że każde spotkanie biznesowe, szkolenie bądź konferencja będą słyszane w najdalszym zakątku sali. Każda z sal jest w pełni klimatyzowana i ma dostęp do bezpłatnego internetu. Największa z sal w obiekcie jest w stanie pomieścić podczas konferencji nawet 120 osób, a wszystko poprzez odpowiednie ustawienie stołów oraz krzeseł. Niektóre z sal w Hotelu DAL posiadają mobilne ściany, dzięki czemu można je bez problemu połączyć, aby przyjąć większą liczbę uczestników danego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel DAL znajduje się w centrum miasta, dlatego to dogodne miejsce dla wszystkich podróżujących do Kielc nie tylko w celach biznesowych. Dobre połączenie komunikacyjne dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Rynku oraz deptaka daje nam łatwe dotarcie do każdej części miasta. Na miłośników zwiedzania czekają Góry Świętokrzyskie  z licznymi trasami spacerowym.

Hotel Pałac Alexandrinum
Poświętne (mazowieckie)
Hotel Pałac Alexandrinum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Pałac Alexandrinum oferuje klientom biznesowym nowoczesne i bogato wyposażone sale konferencyjne, które umożliwiają organizację zarówno kameralnych wydarzeń, jak i większych eventów. Każda sala posiada klimatyzację, profesjonalne nagłośnienie, dostęp do Internetu, flipchart, światło dzienne, możliwość zaciemnienia sali, projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów, sprzęt TV/video, mikrofon. Największą powierzchnię (268 m²) ma Sala dolna w Rezydencji, jest ona elegancka i przestronna, posiada wyjście na taras, przeznaczona jest dla 180 osób. Nieco mniejsza jest Sala górna Rezydencji, zajmuje ona powierzchnię 229m², pomieści 140 gości. W hotelu znajduje się też Sala Alexandryjska dla 100 uczestników, Sala Konferencyjna dla 80 osób oraz Sala VIP, która jest najmniejsza - 12,5 m².

Lokalizacja

Hotel Pałac Alexandrinum znajduje się w obszarze Natura 2000, dlatego jego misją jest dbałość o środowisko. Położony jest w spokojnej okolicy Warszawy, w odległości około 13 kilometrów od centrum miasta.


 

Kompleks biurowo-konferencyjny Mickiewicza 15
Katowice (śląskie)
Kompleks biurowo-konferencyjny Mickiewicza 15

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Kompleks biurowo-konferencyjny mieszczący się w Katowicach to obiekt oddający do dyspozycji dwie przestronne sale konferencyjne. Większa udostępnia miejsca dla 100 osób, a mniejsza dla maksymalnie 70. Przestrzenie konferencyjne można dopasować pod indywidualne potrzeby i dzięki temu uzyskać przestrzeń, która będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i która znakomicie wpasuje się w oczekiwania wszystkich klientów. Każda z dostępnych sal posiada ekran, rzutnik, flipchart oraz system nagłośnienia. Dodatkowo obiekt jest w stanie zadbać o obsługę cateringową obecnych na wydarzeniu gości i tym samym wpłynąć na ich komfort podczas uczestniczenia w konkretnym wydarzeniu. Jak najbardziej warto zdecydować się na tę ofertę konferencyjną, która wpasuje się w oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów.

Lokalizacja

Obiekt mieści się w przy ulicy Mickiewicza 15. Mieszczący się w pobliżu centrum obiekt konferencyjny to doskonałe miejsce pod zorganizowanie wydarzenia. Z kompleksu biurowo-konferencyjnego można z łatwością przedostać się do centrum i skorzystać z najważniejszych atrakcji oferowanych przez miasto.

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu
Toruń (kujawsko-pomorskie)
Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu to znakomite miejsce, które pozwala na zorganizowanie konferencji dla dużej grupy osób. Obiekt oferuje dla gości aż 5 sal konferencyjnych, z których największe są przystosowane do pomieszczenia nawet 250 osób. Tak duża przestrzeń konferencyjna sprawia, że zorganizowanie sporego wydarzenia nie stanowi żadnego problemu i może przebiegać bardzo sprawnie. Każde z pomieszczeń dysponuje kompletnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do szybkiego Internetu. Personel obiektu w razie potrzeby świadczy także rzetelne wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia wydarzenia i gwarantują pełną obsługę wszystkich uczestników.

Lokalizacja

Obiekt mieści się w Toruniu przy ulicy Łokietka 3. Położenie nad Wisłą to gwarancja komfortowego wypoczynku i mnóstwo atrakcji. W hotelu dostępna jest bowiem wypożyczalnia sprzętu wodnego, a dodatkowo w pobliżu znajduje się wiele miejsc idealnych na spacery. Każdy z gości ma również zagwarantowany komfortowy dojazd do obiektu i darmowy parking.

Park Inn by Radisson Katowice
Katowice (śląskie)
Park Inn by Radisson Katowice

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Katowickim Park Inn by Radisson nie mogło zabraknąć rozbudowanej przestrzeni konferencyjnej, która kierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych. Osoby chcące zorganizować w obiekcie szkolenie lub konferencję mogą skorzystać z przestrzeni, której powierzchnia przekracza 1000 mkw. Obiekt dla gości oferuje aż 7 sal konferencyjnych, z których każda jest kompleksowo wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny. Największa dostępna w obiekcie sala jest w stanie pomieścić 420 osób. Najmniejsza to natomiast przestrzeń na kameralne spotkania dla 25 osób. Wybór najlepszego pomieszczenia pod zorganizowanie konferencji stojącej na wysokim poziomie nie będzie zatem stanowił dużego problemu i będzie przebiegał bardzo komfortowo. Park Inn by Radisson to znakomity wybór dla osób chcących zorganizować konferencję na wysokim poziomie.

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest w pobliżu Śląskiego Parku. W niedalekiej odległości od obiektu znajduje się także Ogród Zoologiczny oraz park linowy. Położenie hotelu to również możliwość komfortowego dojazdu za pomocą komunikacji publicznej lub swoim prywatnym autem.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole
Opole (opolskie)
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zostało oddane do użytku klientów w roku 2014. Obiekt ten jest pierwszym tego rodzaju w mieście i oferuje dużych rozmiarów przestrzeń konferencyjną. Sala konferencyjna dzięki swojej modułowej budowie może być modyfikowana pod konkretną grupę osób. W największym układzie możliwe jest uzyskanie przestrzeni dla nawet 1100 osób. Dodatkowo dostępna jest hala wystawiennicza mieszcząca 1500 osób. W razie konieczności można ją dodatkowo powiększyć i uzyskać miejsce dla nawet 2500 osób. Istnieje zatem możliwość organizowania wydarzeń dla bardzo dużych grup osób i korzystanie z nowoczesnej przestrzeni. Obsługa obiektu dba o zadowolenie klientów i proponuje dla wszystkich wsparcie w organizacji konferencji.

Lokalizacja

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe mieści się w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 158. Lokalizacja obiektu pozwala na wygodny przyjazd własnym autem na wydarzenie. Dodatkowo goście korzystający z własnych aut mają do dyspozycji przestronny parking, który umożliwia pozostawienie pojazdu.

Hotel Redyk Ski&Relax ***
Zakopane (małopolskie)
Hotel Redyk Ski&Relax ***

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Redyk Ski&Relax dysponuje jedną salą konferencyjną, która została oddana do dyspozycji gości. Przestrzeń konferencyjna posiada powierzchnię 74 mkw. Jest w stanie pomieścić do 70 osób. Przestrzeń pozwala na różny układ stołów i tym samym przystosowanie pomieszczenia pod wymagania konkretnego wydarzenia i obecną na nim liczbę osób. W sali nie mogło również zabraknąć rzutnika, ekranu, flipcharta, tv, odtwarzacza DVD czy systemu nagłośnieniowego. Pełne wyposażenie przestrzenie gwarantuje wysoki komfort korzystania z niej i możliwość organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie. W hotelu dostępne jest także zaplecze gastronomiczne, z którego w razie potrzeby można skorzystać. Problemu nie stanowi również zorganizowanie przerwy kawowej i poczęstunku podczas konferencji.

Lokalizacja

Jedna z największych zalet hotelu to jego lokalizacja. Hotel Redyk Ski&Relax mieści się w Zakopanem. Obiekt znajduje się tuż przy wyciągu narciarskim i daje możliwość łatwego przedostania się również w inne górskie regiony.

Omega Hotel***
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Omega Hotel***

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Omega Hotel to obiekt dysponujący pokaźnym zapleczem konferencyjnym, które jest przystosowane do pomieszczenia bardzo dużej grupy osób. Hotel oddaje do dyspozycji aż 7 sal konferencyjnych, których łączna powierzchnia wynosi 950 mkw. Sale pozwalają na organizowanie wydarzeń dla grup od 12 do nawet 580 osób. Dzięki temu za każdym razem można znaleźć odpowiednie pod zorganizowanie konkretnego wydarzenia pomieszczenie, które będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania gości. W razie potrzeby można również liczyć na wsparcie personelu, który pomoże w przygotowaniu sali i w odpowiednim ustawieniu wszystkich miejsc siedzących. Wsparcie na każdym etapie organizacji konferencji umożliwia zorganizowanie wydarzenia, które będzie stało na najwyższym poziomie i które każdy z gości będzie mógł wspominać przez bardzo długi czas.

Lokalizacja

Mieszący się w Olsztynie Hotel Omega posiada znakomitą lokalizację. Położony jest nad jeziorem Ukiel i znajduje się zaledwie 2 km od centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu odpowiada potrzebom większości osób, które zdecydują się na skorzystanie z obiektu i wszystkich oferowanych przez ten atrakcji. Można być niezwykle szczęśliwym z wybrania oferty tego właśnie hotelu dla siebie.

Hotel Haffner*****
Sopot (pomorskie)
Hotel Haffner*****

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pięciogwiazdkowy Hotel Haffner to prestiżowy obiekt na trójmiejskiej mapie noclegowej. Hotel poza świetnie wyposażonymi pokojami noclegowymi oferuje dla gości również wiele sal konferencyjnych. W obiekcie możliwe jest zorganizowanie konferencji czy szkolenia dla wielu osób. Dostępnych jest aż 8 sal konferencyjnych o modułowej budowie, które w razie konieczności można ze sobą łączyć w celu uzyskania jeszcze większej przestrzeni konferencyjnej. Dzięki połączeniu sal możliwe jest uzyskanie przestrzeni nawet dla 300 osób. W pojedynczym układzie największa sala oferuje przestrzeń dla 90 osób, a najmniejsza dla 12. Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń w obiekcie jest zatem jak najbardziej możliwe. Hotel Haffner to dostępność miejsc pod duże wydarzenia, jak i kameralne spotkania w niewielkim gronie.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w odległości zaledwie 3 minut od sopockiej promenady, 15 minut od molo oraz 200 metrów od plaży. Takie położenie daje możliwość korzystania z wszystkich uroków Sopotu i miłe spędzenie czasu w tym nadmorskim kurorcie. Lokalizacja obiektu z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom.

Hotel Aqua Sopot
Sopot (pomorskie)
Hotel Aqua Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Aqua Sopot to przestronny obiekt, w którym nie mogło zabraknąć przestrzeni umożliwiającej organizowanie konferencji czy szkoleń. Trzy główne sale konferencyjne posiadają powierzchnię 62 m2 największa i po 17 m2 obie mniejsze. Większa sala pozwala pomieścić do 70 osób, mniejsze są natomiast przystosowane pod wydarzenia dla 12 osób. Modułowa budowa mniejszych sal umożliwia również ich połączenie i w efekcie uzyskanie przestrzeni dla 24 osób. Można zatem łatwo dostosować dostępną w obiekcie powierzchnię pod własne potrzeby i uzyskać przestrzeń, która pozwoli na wygodne zorganizowanie konkretnej konferencji, która spełni wszystkie oczekiwania. Sale są wyposażone w takie urządzenia jak rzutnik, nagłośnienie, ekran, odtwarzacz DVD oraz posiadają dostęp do szybkiego Internetu. Prowadzenie każdego wydarzenia będzie zatem bardzo komfortowe i będzie przebiegało w bardzo sprawny sposób.

Lokalizacja

Hotel przypomina swoim wyglądem nadmorską willę i znajduje się przy jednej z głównych sopockich ulic. Dzięki temu daje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto oraz pozwala na wygodne przedostanie się do Gdańska czy Gdyni.

Hotel Europa ****
Starachowice (świętokrzyskie)
Hotel Europa ****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 7 przestronnych sal konferencyjnych. Ogółem licząca kilkaset metrów kwadratowych przestrzeń konferencyjna podzielona została na tematyczne sale o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie spotkań liczących od 50 do nawet 350 osób wewnątrz dostępnych przestrzeni. Obiekt dbając o zadowolenie wszystkich gości oddaje do ich dyspozycji kompletny sprzęt stworzony do prowadzenia szkoleń oraz gwarantuje w każdej sali dostęp do szybkiego Internetu. Warunki do organizowania różnego rodzaju spotkań są dzięki temu bardzo dobre i można szczęśliwym z postawienia na ofertę sal konferencyjnych od Hotelu Europa. Obiekt na czas spotkań jest w stanie zapewnić również obsługę cateringową wszystkich gości.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 76A. Ta średniej wielkości miejscowość gwarantuje mnóstwo atrakcji, a dodatkowo znajduje się na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza łżeckiego. Dzięki temu daje bliskość natury i możliwość odcięcia się od miejskiego zgiełku.

Hotel Korona Rzeszów
Rzeszów (podkarpackie)
Hotel Korona Rzeszów

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Korona Rzeszów to nie tylko miejsce udostępniające nocleg, ale również obiekt, w którym można zorganizować konferencję lub szkolenie. Do dyspozycji klientów biznesowych oddano dwa pomieszczenia. Pierwsze to sala restauracyjna, która może zostać przystosowana pod konferencję nawet dla 120 osób. Druga sala jest bardziej kameralna i oferuje miejsca dla 18 osób. Każda z sal może zostać zaaranżowana pod konkretne wydarzenie i wyposażona w cały niezbędny sprzęt audiowizualny, który pomoże w przeprowadzeniu konkretnego spotkania. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia z myślą o komforcie gości są klimatyzowane. Personel hotelu może także zadbać o przygotowanie przerwy kawowej i cateringu dla uczestników wydarzenia.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Rzeszowa, która jednocześnie jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Tym samym klienci obiektu mogą z powodzeniem korzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto, a w razie koniecznością mają możliwość wyciszenia się w hotelu.

Hotel Nest Gniezno
Gniezno (wielkopolskie)
Hotel Nest Gniezno

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel został przystosowany do organizacji w nim szkoleń, konferencji czy spotkań w większym gronie. Do dyspozycji gości oddane zostały 4 sale konferencyjne, z których każda pozwala pomieścić do 80 osób. Dostępna jest dodatkowo sala restauracyjna, która w razie konieczności oferuje miejsca dla 120 osób. Tak bogate zaplecze konferencyjne sprawia, że każdy z klientów biznesowych wybierze pomieszczenie przystosowane pod konkretne potrzeby. Organizację konferencji ułatwia również szeroka dostępność nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, a także możliwość zagwarantowania przerwy kawowej dla uczestników. Hotel Nest wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości i oferuje dla nich najlepsze warunki do zorganizowania konkretnego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Nest to obiekt zlokalizowany w samym sercu Gniezna. Takie położenie daje możliwość łatwego zwiedzenia wszystkich najważniejszych atrakcji znajdujących się w mieście. Sprawia, że podróżowanie po nim jest bardzo komfortowe. Dodatkowo sam dojazd do hotelu także nie powinien sprawić żadnych trudności i będzie niezwykle wygodny.

Hotel Gromada Piła
Piła (wielkopolskie)
Hotel Gromada Piła

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Gromada znajdujący się w Pile to nie tylko wiele miejsc noclegowych, ale również bardzo rozbudowana oferta biznesowa, która będzie odpowiadała potrzebom wszystkich klientów. W hotelu dostępnych jest bowiem aż 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Zarówno niewielkie sale idealne pod spotkania w kameralnym gronie, jak i bardzo duże przestrzenie. Największe pomieszczenie oferuje miejsca nawet dla 250 osób. Najmniejsze to natomiast miejsce dla 10 osób. Każdy przedsiębiorca, który poszukuje idealnej przestrzeni pod zorganizowanie konkretnego wydarzenia będzie zatem w stanie wybrać coś dla siebie i będzie szczęśliwy z wybrania najlepszej oferty, która wpasuje się w potrzeby. Każda sala dysponuje niezbędnym sprzętem do prowadzenia konferencji. Dodatkowo personel hotelu jest w stanie zorganizować poczęstunek dla uczestników wydarzenia.

Lokalizacja

Lokalizacja Hotelu jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich osób szukających idealnego miejsca pod organizację konferencji. Obiekt mieści się tuż przy rzece Gwda, która znajduje się w centrum Piły. Dojazd do obiektu jest niezwykle komfortowy i możliwy nawet za pomocą komunikacji miejskiej.

Aktualności z Polski

Konferencje
w atrakcyjnych regionach

Ostatnio zaktualizowane obiekty

Nasi partnerzy