Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel RED

Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyski)

Miejsca noclegowe 80
Ilośc sal 200

Hotel Europa****

Starachowice (świętokrzyski)

Miejsca noclegowe 350
Ilośc sal 350

Hotel Pod Różą

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 97
Ilośc sal 40

Hotel Krakus

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 199
Ilośc sal 40

3406 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Tatra Zakopane
Zakopane
Hotel Tatra Zakopane

Zaplecze konferencyjne
Hotel Tatra to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji oraz spotkań biznesowych. Obiekt dysonuje pięcioma salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 10 do 250 osób podczas danego wydarzenia.

Każda z sal na wyposażeniu ma niezbędny sprzęt multimedialny i odpowiednie nagłośnienie tak ważne podczas spotkań, szkoleń i konferencji.


Lokalizacja
Obiekt usytuowany jest w samym sercu pięknych Tatr. W odległości ok. 5 km od hotelu znajdują się Krupówki. Mogą się Państwo również wybrać do Aqua Parku, który jest oddalony od hotelu 10 minut jazdy samochodem.

Willa Karolcia
Zakopane
Willa Karolcia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt hotelowy oferuje swoim gościom dwie duże, przestronne sale konferencyjne. Jedna w willi, a druga w karczmie. Obie wyposażone w doskonałej jakości sprzęt konferencyjny. Dodatkowo do dyspozycji są 3 sale do treningów. W obiekcie tym organizowane są liczne konferencje, szkolenia i eventy branżowe. 

Lokalizacja

Willa Karolcia znajduje się przy ulicy Rybkówka 8b w Zakopanem. Jest to dzielnica Olcza. Obiekt usytuowany jest tuż przy tzw. Zakopiance, zaledwie 4,5km od dworca kolejowego i autobusowego.

Rezydencja Sienkiewiczówka
Zakopane
Rezydencja Sienkiewiczówka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Niezwykle klimatyczne miejsce, jakim jest Rezydencja Sienkiewiczówka, oferuje swoim gościom salę konferencyjną dla 65 osób przy aranżacji stołów i krzeseł w ustawieniu kinowym. Mniejsza sala klubowa to idealne miejsce na bardziej kameralne spotkania dla 25 osób. Sala konferencyjna ma na wyposażeniu odpowiedni sprzęt audio, flipchart oraz najlepsze nagłośnienie. 

Lokalizacja

Rezydencja Sienkiewiczówka położona jest w samym sercu pięknego i malowniczego Zakopanego. Stąd niecałe 3 km dzielą nas od Krupówek oraz kolei na Kasprowy Wierch. W okolicy znajdują się restauracje i kawiarnie serwujące wyśmienite dania kuchni regionalnej. 

Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie
Ostróda (warmińsko-mazurskie)
Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie

Zaplecze Konferencyjne obiektu

Natural Hotel- Ekologiczny Hotel z Plażą na Wyspie oferuje swoim klientom 2 sale konferencyjne o najwyższym standardzie i komforcie, są one klimatyzowane, z  bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w najnowszy sprzęt audio wizualny w tym rzutniki, ekrany, flipchart. Usytuowane są one na parterze budynku co sprzyja organizowaniu, konferencji, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny, przygotują każde wydarzenie.

Lokalizacja

Natural Hotel- Ekologiczny Hotel z Plażą na Wyspie usytuowany jest na obrzeżach miasta Ostróda w rezerwacie Sosny Taborskiej. Jesteśmy miejscem przyjaznym środowisku. Mamy własną plaże na osiemnasto hektarowym obszarze. Nasi goście odnajdą u nas wyciszenie, relaks a także wiele atrakcji turystycznych.

Hotel Platinum
Ostróda
Hotel Platinum

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, większa dla maksymalnie 150 osób, oraz mniejsza na bardziej kameralne spotkania do 50 osób. Nad całością wydarzenia czuwa dedykowany opiekun, który pomoże w planowaniu oraz będzie czuwał nad przebiegiem. Każda z sal posiada sprzęty audiowizualne.

Lokalizacja

Hotel jest położony w pobliżu lasów i jezior, dzięki czemu nawet przyjeżdżając tam biznesowo, każdy poczuje mazurki klimat. Dojazd z Gdańska czy Warszawy jest tu bardzo dogodny. Hotel znajduje się w centrum miasta, a w okolicy jest wiele ciekawych miejsc.

Hotel Dom Polonii Ostróda
Ostróda
Hotel Dom Polonii Ostróda

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się sześć sal konferencyjnych. Mniejsze z nich idealnie nadają się na kameralne spotkania w gronie 10-20 osób. Z kolei większa to dobra przestrzeń na warsztaty, sympozja czy prelekcje w grupach do 60 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają nowoczesne sprzęty audiowizualne.

Lokalizacja

Praca w otoczeniu jezior i lasów to prawdziwa przyjemność. Warto poświęcić trochę czasu na poznaniu uroku tej okolicy. Sam hotel znajduje się w centrum Ostródy, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemów z dotarciem na miejsce. Jest tu dostępny parking dla gości. Dojazd z stolicy nie zajmie więcej niż 3 godziny.

Villa Pallas
Olsztyn
Villa Pallas

Willa Pallas to obiekt z zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym. Swoim gościom zapewnia również bardzo komfortowy nocleg.

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu mieszczą się 3 klimatyzowane sale konferencyjne: Sala Bankietowa 20 osób, Klubowa – 60 osób oraz Konferencyjna – 120 osób. W każdym pomieszczeniu znajduje się projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, telewizor oraz flipchart. W przerwie możliwość wypicia pysznej kawy i herbaty. 

Lokalizacja

Hotel znajduje się przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie, w samym centrum miasta. W pobliżu mieści się Dworzec Główny PKP Olsztyn około 1,8km oraz 800m od Szpitala Dziecięcego. W niedalekiej odległości przebiega siec dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się na terenie województwa. 

 

Hotel HP Park
Olsztyn
Hotel HP Park

Hotel HP Park organizuje konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia oraz eventy branżowe. 

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel HP Park posiada 8 przestronnych sal konferencyjnych, które w zależności od ustawienia mogą pomieścić nawet 300 osób. Każde pomieszczenie posiada doskonałej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. 

Lokalizacja

Obiekt hotelowy posiada własny parking, znajduje się w Olsztynie przy ulicy Warszawskiej. Zaledwie 4 km od Dworca PKP Olsztyn Zachodni. Nieopodal jest również Lokalny Port Lotniczy – ok. 7 km. Nieopodal przebiega droga szybkiego ruchu, która ułatwia gościom dojazd do obiektu z różnych stron kraju. 
 

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM
Olsztyn
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Zaplecze konferencyjne obiektu

Centrum- Konferencyjno- Szkoleniowe dzięki swojej wielofunkcyjności komfortowi i nowoczesności zorganizuje duże prelekcje, kongresy a także wykłady i seminaria. Oddajemy do dyspozycji organizatorów  3 sale konferencyjne, największa pomieścić może do 500 gości a dwie mniejsze do 160, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audiowizualny, mają możliwość zaciemnienia okien. Nasze wszystkie sale mają wygodne krzesła z pulpitami do pisania. Zapewniamy ciepłe posiłki, przygotujemy przerwy kawowe z przekąskami. Nasi pracownicy służą pomocą i wsparciem.

Lokalizacja

Centrum-Konferencyjno- Szkoleniowe mieści się zaledwie 3,5 km od centrum miasta a 30 min od Dworca, istotnym jest dla nas rekreacja na świeżym powietrzu czemu sprzyja nasze położenie.

Szczeciński Dom Sportu - MOSRiR
Szczecin
Szczeciński Dom Sportu  - MOSRiR

Zaplecze konferencyjne obiektu

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Szczecinie to idealne miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie przestronne sale konferencyjne mogące pomieścić do 60 osób. Każde spotkanie jest organizowane z największą dbałości i indywidualnym podejściem do klienta. 

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Szczecinie znajduje się w centrum Szczecina na ul Wąskiej 16. Jest to miejsce, które znają wszyscy mieszkańcy. Łatwo tutaj trafić. Dzięki dogodnej lokalizacji miejsce to jest odwiedzane nie tylko przez mieszkańców, gości biznesowych, ale także gości turystycznych. 

Campanile Szczecin
Szczecin
Campanile Szczecin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Campanile w Szczecinie to idealne miejsce na organizacje szkoleń, konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Sale szkoleniowe posiadają profesjonalny i funkcjonalny sprzęt. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością. 

Lokalizacja

Hotel Campanile w Szecinie usytuowany jest w centrum Szczecina. Dziel go zaledwie 700 metrów od Dworca Kolejowego Szczecin Główny. Niedaleko znajdują się także liczne atrakcje i zabytki. Dzięki dogodnej lokalizacji i dojazdowi hotel odwiedzany jest o każdej porze roku nie tylko w celach biznesowych, ale także turystycznych. 

WEST GATE Centrum Konferencyjne
Warszawa (mazowieckie)
WEST GATE Centrum Konferencyjne

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Centrum Konferencyjne WEST GATE oferuje 8 sal wielofunkcyjnych o najwyższym komforcie, są one w pełni klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. Zaprojektowaliśmy je tak by spełniały potrzeby naszych klientów, mają one możliwość poprzez mobilność ścian połączenia 4 sal i uzyskania aż 228m2 powierzchni. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół służy wsparciem od pierwszego kontaktu do zamknięcia wydarzenia. Zapewniamy catering i przerwy kawowe.

Lokalizacja

Centrum konferencyjne WEST GATE znajduje się w warszawskim biurowcu myhive Brama Zachodnia w bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy. Nasza lokalizacja zapewnia łatwe połączenie komunikacyjne czy autobusem czy samochodem, szybkie dotarcie do najważniejszych części miasta biznesowych czy też turystycznych,

The Nest
Warszawa
The Nest

Zaplecze konferencyjne obiektu 

The Nest w Warszawie jest jednym z polecanych miejsc, w którym można zorganizować wydarzenie o charakterze biznesowym, takim jak konferencje, prezentacje, seminaria, szkolenia, warsztaty. Obiekt wyróżnia się szeregiem udogodnień, jak i niespotykanym designem. Dostępne są w nim pomieszczenia dedykowane do przeprowadzania spotkań dla dużych grup, jak i mniejsze sale dla 2-4 osób. Organizatorzy wydarzeń nie muszą się martwić o wyposażenie pomieszczeń, ponieważ posiadają one wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia szkolenia czy konferencji. Mowa tutaj o takich urządzeniach jak na przykład: projektor multimedialny, ekran, telewizor, nagłośnienie, tablice i flipcharty. The Nest zapewnia też profesjonalny catering, przerwy kawowe i lunchowe oraz kompleksową pomoc ze strony swoich wykwalifikowanych pracowników.

Lokalizacja

The Nest to nowoczesna przestrzeń znajdująca się przy ulicy Pięknej 49 w Warszawie. Jest to samo centrum tego miasta, co umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do tego obiektu.

Pałac Lasotów
Zielonki-Parcela
Pałac Lasotów

Zaplecze konferencyjne

Pałac Lasków jest doskonałym miejsce do organizacji spotkań biznesowych różnego rodzaju. Zarówno tych mniejszych i większych. Pałac dysponuje dwiema przestronnymi i komfortowymi salami z nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym oraz parkiem, na którym także można zorganizować spotkanie biznesowe. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.


Lokalizacja

Pałac Lasków znajduje się w dogodnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta. Około 20 minut od centrum Warszawy. Cechuje go łatwy dojazd. Niedaleko znajduje się trasa S8 oraz autostrada A2. Łatwo się tez dostać z lotniska Chopina położonego 20 od obiektu. Dogodna lokalizacja sprawia, ze goście pałac o każdej porze roku nie tylko w celach biznesowych.

EY Academy of Business
Warszawa
EY Academy of Business

Zaplecze konferencyjne obiektu

EY Academy OF Business oferuje sale konferencyjne najwyższej jakości, komfortowe, przygotowane na zrealizowanie różnorodnych wydarzeń, sympozjów, szkoleń, są klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, zmożliwością zaciemnienia, wyposażone  w najnowocześniejszy
sprzęt audio-wizualny, w tym wielkoformatowe ekrany, podwieszane projektory multimedialne. Przygotujemy catering, zapewniamy przerwy kawowe. Nasi pracownicy to profesjonaliści doświadczeni w prowadzeniu szkoleń, konferencji, służą wiedzą i wsparcie.

Lokalizacja

EY Academy of Business, znajduje się przy Trasie Łazienkowskiej, zaledwie 5 minut drogi od systemów komunikacji miejskiej- linii autobusowych, tramwajowych i metra, od Lotniska Chopina dzieli nas zaledwie 15 minut jazdy samochodem a od Dworca Centralnego 5 minut. Dzięki naszej lokalizacji można łatwo dotrzeć do wszystkich ważnych miejsc  Stolicy.

Hotel Witkowski
Warszawa (mazowieckie)
Hotel Witkowski

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Witkowski stworzył miejsce wyjątkowe dla organizatorów konferencji, szkoleń, sympozjów, warsztatów, zapraszamy do naszych 5 sal konferencyjnych gdzie połączyliśmy elegancje wnętrz z doskonałą obsługą. Sale nasze są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran, flipchart, dowolność ich ustawienia pozwala na pomieszczenie od 250 do 16 gości. Ważnym jest dla nas by każde wydarzenie odbyło się komfortowo i na najwyższym poziomie. Catering z bogatym menu zapewnia nasza restauracja, przygotujemy także przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Witkowski położony jest zaledwie 5 minut od Lotniska Okęcie, zaś 10 minut jazdy samochodem dzieli nas od centrum Warszawy, jesteśmy więc idealnym miejscem dla gości biznesowych i turystycznych.

Hotel Colibra
Warszawa (mazowieckie)
Hotel Colibra

Zaplecze konferencyjne

Sala konferencyjno-szkoleniowa Hotelu Colibra, to nowocześnie umeblowane, przestronne pomieszczenie, które doskonale sprawdzi się podczas spotkań o charakterze biznesowym, rozmów rekrutacyjnych, promocji produktów czy szkoleń i konferencji dla 20 słuchaczy. Nowoczesne wyposażenie, z mobilnym nagłośnieniem, projektorem multimedialnym, ekranem czy wskaźnikiem laserowym, pomoże zorganizować nawet zaawansowane prezentacje i warsztaty pracownicze. Hotelowa sala konferencyjna posiada dostęp do światła słonecznego z możliwością częściowego zaciemnienia w trakcie prezentacji. Organizatorzy spotkań i konferencji mogą bezpłatnie korzystać z dostępu do szybkiego internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Colibra sprawia, że jest on chętnie wybierany zarówno przez turystów jak i przebywających w Warszawie służbowo. Hotel zlokalizowany jest na ul. Wolskiej w pobliżu najważniejszych warszawskich arterii, ułatwiając dojazd własnym autem. Wybierając transport publiczny, w najbliższym sąsiedztwie hotelu można znaleźć liczne przystanki komunikacji miejskiej lub w kilka minut dotrzeć do Dworca Warszawa Zachodnia, oddalonego o 2,2km. Podróż na Lotnisko Chopina trwa zaledwie kilkanaście minut, co jest dużym udogodnieniem dla planujących wylot międzynarodowy. W promieniu mniejszym niż 6km można odwiedzić najciekawsze zabytki i atrakcje Warszawy, w tym Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza czy Pałac Kultury i Nauki.

Crown Piast Hotel & Spa
Kraków (małopolskie)
Crown Piast Hotel & Spa

Zaplecze konferencyjne

Hotel Crown Piast, to pięciogwiazdkowy obiekt, który oferuje zarówno komfortowe miejsca noclegowe, kompleks parkowo-ogrodowy, jedno z największych w regionie Centrum Term & SPA i doskonale wyposażone centrum konferencyjne. Dla Gości biznesowych stworzono 9 niezależnych, modułowych sal, które zostały przystosowane zarówno do dużych wydarzeń firmowych i kongresów, jak i dyskretnych negocjacji handlowych i spotkań kierownictwa dla kameralnej liczby uczestników. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane, zapewnia dostęp do dobrej jakości internetu i nowoczesny sprzęt szkoleniowo-konferencyjny, w tym cyfrowe rzutniki multimedialne, ekrany, tablice flipchart, przenośne systemy nagłaśniające czy sprzęt informatyczny.

Lokalizacja

Crown Piast Hotel & SPA, zlokalizowany jest w zielonej części miasta, na terenie rozległego parku i wyjątkowo zadbanego ogrodu o powierzchni 1ha, zapewniając dogodny dojazd – w pobliżu obiektu znajduje się zjazd z Autostrady A4. Centrum Krakowa i Stare Miasto z najsłynniejszymi zabytkami, oddalone jest o około 7km, a wybierający się w dalszą podróż, dojadą do Lotniska międzynarodowego Kraków Airport im. Jana Pawła II w około 10min. Kibice sportowi w kilkanaście minut, mogą dotrzeć do Stadionu Cracovii, oddalonego od obiektu o mniej niż 7km.

Apartments Residence 9 Kraków
Kraków (małopolskie)
Apartments Residence 9 Kraków

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kameralna XIX wieczna, 50-metrowa sala, jaka znajduje się w tym obiekcie pozwala na organizację szkoleń, konferencji czy prelekcji. Jest ona także wyposażona w zaplecze audiowizualne, dzięki któremu każde wydarzenie będzie sprawnie przebiegać. Dzięki temu, że jest tu jedna sala konferencyjna, nikt nie będzie zaburzał przebiegu konferencji.

Lokalizacja

Lokalizacja w samym centrum Krakowa daje wiele możliwości spędzenia czasu po konferencji. To możliwość spacerowania po klimatycznym rynku, czy odwiedzenia miejsc o wielowiekowej historii. Dla podróżujących to też spore ułatwienia, z dworca można tu dojść w kilka minut.

Jagiellońskie Centrum Innowacji
Kraków (małopolskie)
Jagiellońskie Centrum Innowacji

Zaplecze konferencyjne

Jagiellońskie Centrum Innowacji to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Na terenie obiektu znajdują się sale różnej wielkości. Wszystkie posiadają klimatyzacje i niezbędny, profesjonalny sprzęt. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa starannością.


Lokalizacja

Jagiellońskie Centrum Innowacji znajduje się w południowo-zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest tu dogodne połączenie z centrum i obwodnica miasta oraz lotniska. Okolica jest cicha i spokojna. Ta dogodna lokalizacja sprawia, ze obiekt często odwiedzają goście biznesowi.

Aktualności z Polski

Konferencje
w atrakcyjnych regionach

Nasi partnerzy

PFR Logo