Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Sale konferencyjne Wrocław do 30 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Wrocławia do 30 km

Hotel Azyl
Adres: ul. Popiełuszki 26, 55-080 Kąty Wrocławskie
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 42

 Hotel Azyl
 Hotel Azyl


Hotel Azyl to miejsce, które spełnia oczekiwania zarówno turystów, jak i klientów biznesowych, poszukujących profesjonalnych usług związanych z organizacją konferencji, szkoleń, spotkań branżowych i innych wydarzeń dla firm. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem, ale z dala od zgiełku miasta. Spokojne, zielone otoczenie stwarza doskonałe warunki do kameralnych spotkań. W obiekcie znajduje się jedna sala konferencyjna na maksymalnie 40 osób, która jest świetnie wyposażona w nowoczesne oświetlenie, klimatyzację, a także urządzenia multimedialne, ułatwiające prowadzenie spotkań. Hotel Azyl zapewnia profesjonalną oprawę gastronomiczną, serwisy kawowe, lunche i inne posiłki dla uczestników. Jest również możliwość zakwaterowania gości w komfortowych apartamentach. Jeśli szukają Państwo miejsca na niewielką konferencję w bliskiej odległości od Wrocławia, Hotel Azyl z pewnością sprawdzi się w stu procentach.


Hotel Eclipse
Adres: ul. Kwiatowa 75, 55-040 Domasław
Największa sala konferencyjna: 160/
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 74

Hotel Eclipse
Hotel Eclipse


W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na organizację konferencji niedaleko Wrocławia, warto sprawdzić ofertę Hotelu Eclipse. Obiekt znajduje się w odległości 20 km od stolicy Dolnego Śląska, w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych, a jednocześnie w spokojnej i pełnej zieleni okolicy. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów. W hotelowym centrum konferencyjnym znajdziemy cztery zróżnicowanej wielkości sale, które są profesjonalnie zaprojektowane z dbałością o potrzeby wynajmujących. Każda sala jest świetnie urządzona, jasna, klimatyzowana, dobrze oświetlona i nagłośniona. Do dyspozycji wynajmujących jest nowoczesny sprzęt multimedialny, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także zaplecza biurowego. Hotel Eclipse posiada własny bar i restaurację, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową oprawę kulinarną każdej imprezy. W obiekcie można organizować także kilkudniowe wydarzenia – uczestnicy są wtedy kwaterowani w wygodnych i komfortowych apartamentach znajdujących się w tym samym obiekcie.


Pałac Krobielowice
Adres: ul. Krobielowice Pałac, 55-080 Kąty Wrocławskie
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 60

Pałac Krobielowice
Pałac Krobielowice


Pałac Krobielowice to miejsce o długiej historii, wspaniałej architekturze i zabytkowych wnętrzach. Obiekt znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, a więc w miejscu pełnym zieleni, spokoju i wyjątkowej przyrody. Jest świetnie skomunikowany z głównymi węzłami komunikacyjnymi, a także z centrum Wrocławia, może więc być idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują oazy spokoju i kameralnej atmosfery z dala od zgiełku wielkiego miasta. W pięknie odnowionych, zabytkowych wnętrzach pałacowych znajdziemy prężnie działające centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć sal o różnej wielkości. Cała przestrzeń przeznaczona dla biznesu jest dobrze wyposażona, klimatyzowana, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także urządzeń multimedialnych. W obiekcie można organizować nawet kilkudniowe imprezy połączone z nocowaniem uczestników w hotelowych apartamentach. Dużym atutem Pałacu Krobielowice jest dobrze prosperująca restauracja, oferująca jedzenie na światowym poziomie. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję z dala od miasta, Pałac Krobielowice na pewno będzie wyborem idealnym.

Wrocław - 10 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Bielany

ul. Klecińska 3, Bielany Wrocławskie

tel. (071) 311-27-94

Hotel Bielany

Klecińska 3, Bielany Wrocławskie

tel. 48 71 311 27 94

ul. Kwiatowa 75, Domasław

tel. +48 71 71 07 100, 793 940 980

ul. Polna 6-8, Biskupice Podgórne

tel. 535108070

ul.Leśna 2 , Trzebnica

tel. 71 312 07 47

Hotel AZYL sp. z o.o.

Popiełuszki 26, Kąty Wrocławskie

tel.

Centrum Sportu i Rekreacji

Oławska 46, Jelcz-Laskowice

tel. 713 036 509

Hotel Perła

ul. Sinapiusa 12, Oleśnica

tel. (7-1) 314-35-19

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny ATOL Sp. z o.o.

ul. Brzozowa 7, Oleśnica

tel. 71 782 39 70

Hotel & Restaurant Garden

ul. Podchorążych 2a, Oleśnica

tel. 71 314 27 19

Wrocław - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

PFR Logo