Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel na Błoniach

Bielsko-Biała (śląskie)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 250

Dolina Leśnicy SKI & SP...

Brenna (śląskie)

Miejsca noclegowe 60
Ilośc sal 100

Hotel i Restauracja Pod ...

Wisła (śląskie)

Miejsca noclegowe 52
Ilośc sal 60

Hotel & Restauracja Mary...

Katowice (śląskie)

Miejsca noclegowe 124
Ilośc sal 700

Woj.Śląskie (Śląsk) - 291 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Stadion Śląski
Chorzów
Stadion Śląski

Zaplecze konferencyjne obiektu

Centrum konferencyjne oraz sale zlokalizowane na Stadionie Śląskim doskonale sprawdzą się podczas organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, imprez firmowych oraz eventów. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań organizatorów szkoleń lub konferencji sale mogą zostać odpowiednio dostosowane do każdego ze spotkań. Każdą z sal można doposażyć w niezbędne meble oraz sprzęt. Na salach, jakie oferuje Stadion Śląski znajdą Państwo najwyższej jakości sprzęt multimedialny, między innymi ekrany, rzutniki slajdów, projektory i wiele innych. Największa z dostępnych przestrzeni może przyjąć nawet 360 osób podczas jednego wydarzenia. Mniejsze, bardziej kameralne sale VIP przeznaczone są dla grup 15-30-osobowych.

Lokalizacja

Stadion Śląski jest położony w milionowej metropolii, w pobliżu znajdują się autostrady oraz drogi ekspresowe. Dzięki temu jest ma on dobre połączenie z wszystkimi regionami kraju. Stadion znajduje się w największym z parków w Europie, czyli w Parku Śląskim.

Zagroń Ośrodek Turystyczno - Sportowy
Szczyrk
Zagroń Ośrodek Turystyczno - Sportowy

Zaplecze konferencyjne obiektu 

W obiekcie mamy do dyspozycji sale konferencyjne o różnorodnej wielkości. Sala znajdująca się na parterze ośrodka pomieści nawet 90 osób, gdy zostaną odpowiednio ustawione stoły oraz krzesła. Idealnie nadaje się na większe szkolenia firmowe lub konferencje. Mniejsza z sal pomieści 18 osób na bardziej kameralne spotkania biznesowe. Niezbędny sprzęt, jaki znajduje się na każdej z sal, z pewnością ułatwi poprowadzenie ważnego wydarzenia. Projektory multimedialne, ekrany oraz dobre nagłośnienie idealnie sprawdzą się podczas prowadzenia ważnych prezentacji i wykładów. Dla osób, które chcą skorzystać z lunchu biznesowego, obiekt oferuje taką możliwość. Natomiast aromat świeżej kawy z małym poczęstunkiem będzie idealny podczas przerwy w szkoleniu.

Lokalizacja

Ośrodek Zagroń znajduje się  w malowniczym otoczeniu zielni i gór. Lokalizacja w samym centrum Szczyrku zapewnia gościom bezproblemowy dojazd do ośrodka. Około 60 km od obiektu znajduje się lotnisko Kraków-Balice.

Hotel Skalite
Szczyrk
Hotel Skalite

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Skalite znajdujący się w Szczyrku jest idealnym miejscem z doskonale zorganizowanym zapleczem stworzone wprost do organizacji szkoleń lub konferencji. Do dyspozycji gości w obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne w pełni wyposażone w najlepszy sprzęt multimedialny. Są to między innymi ekrany, rzutniki, mikrofony bezprzewodowe czy tablice multimedialne. Największa z dostępnych sal w Hotelu Skalite jest propozycją dla organizatorów wydarzeń i zgromadzeń na 160 osób. Kameralne i mniejsze sale mogą służyć jako przestrzeń do wszelkiego rodzaju kursów, szkoleń czy negocjacji. Hotelowa kawiarnia oferuje gościom wyśmienite ciasta i kawę, których można skosztować przy mniej formalnych spotkaniach biznesowych.

Lokalizacja

Hotel Skalite położony jest w centrum Beskidów, czyli w Szczyrku. To tylko kilometr od centrum miasta i bliskie położenie drogi wylotowej. Obiekt znajduje się w cichym i zacisznym miejscu, do którego każdy z klientów biznesowych dotrze bez najmniejszego problemu. W odległości ok. 65 km znajduje się lotnisko Kraków- Balice.

Hotel Malinowski
Gliwice
Hotel Malinowski

Zaplecze konferencyjne  obiektu 

Hotel Malinowski jest obiektem oferującym kompleksową obsługę i organizację szkoleń, kursów, spotkań biznesowych oraz konferencji. Wysokie standardy Hotelu Malinowski to gwarancja najlepiej zorganizowanych wydarzeń i doskonałe warunki do pracy. Spośród sal znajdujących się w Hotelu największa z nich pomieści nawet 300 uczestników. Nowoczesna infrastruktura techniczna, w jaką wyposażono wszystkie sale, daje możliwość przeprowadzenia szkoleń lub konferencji na najwyższym poziomie. Doskonały system nagłośnienia, rzutniki multimedialne, ekrany to tylko niektóre z dostępnych sprzętów. Odpowiednia aranżacja przestrzeni naszych sal daje możliwość pomieszczenia odpowiedniej ilości osób podczas ważnych wydarzeń.

Lokalizacja

W samym centrum Gliwic znajduje się jeden z najbardziej popularnych obiektów w tym regionie, czyli Hotel Malinowski. Leży on w pobliżu dojazdu do autostrady A1 i A4 oraz drogi DK88, które ułatwiają dotarcie do tego miejsca każdemu z najdalszych zakątków kraju.

ul. Wyzwolenia 40, Brenna

tel. +48 33 85 56 996

Warszawska 5, Bielsko-Biała

tel. 783 500 147

Świerkowa 1, Ustroń

tel. +48 33 852 72 59

Izba Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

Plac Wolności 12, Katowice

tel. +48 (32) 259 62 61

Papuga Park Hotel

ul. Zapora 3, Bielsko-Biała

tel. (0-33) 818-58-60

Hotel Magnus Resort

ul. Falata 222, Bystra Śląska

tel. +48 798 802 040

Kmicic Hotel Belvedere & Spa

ul. mjr. Wrzoska 35 Złoty Potok, Janów

tel. (0-34) 327-80-64

Hotel Belweder

Ul. Zdrojowa 15, Ustroń

tel. 33 854 85 00

Hotel Klimczok

ul. Poziomkowa 20, Szczyrk

tel. (33) 826-05-00

Hotel Crystal Mountain

ul. Bukowa 19A , Wisła

tel. +48 33 44 34 800

woj. Śląskie (Śląsk) - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo